Jump to content

Allah var

Recommended Posts

Tavus kuşu kusursuz bir sanata işaret eden renk ve desenleriyle kendi kendini var etmiş olamaz,Evrendeki milimetrik dengeler kendi kendilerini yaratıp düzenlemiş olamazlar bitkiler,insanlar,bakteriler,alyuvarlar,kelebekler,kendilerini,yaratmamışlardır.Tüm bunların tesadüfen oluşması gibi bir ihtimalde aklın,bilimin ve mantığın bir gereği olarak mümkün değildir...Hayat hayattan gelir hiç bir şey kendini var edemez evrim teorisine gelince fosil kayıtlarını duydun mu sen? cansız maddelerin hayat oluşturabileceği iddası tarihe gömüldü örnek verim sana:kurumuş bir et parçası kendi kendine bakteri oluşturmaz,et parçasındaki bakterilerin oluşmasının sebebi sineklerin yumurtalarıdır.evrim teorisine göre cansız ve şuursuz atomlar hücreyi oluşturmuşlar aynı atomlar tekrar bir araya gelip dier canlıları ve insanı meydana getirmişler sen buna inanıyor musun? niye o zaman bir insan oluşturamıyorlar atomları bir araya getirerek... hadi oluştur bana bir canlı :)

Buna cevap gelmedi hayla
Sitelerde Paylaş
  • İleti 222
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Buna cevap gelmedi hayla

yuh ?

bu ne ?

tavus kuşunu başka tanrılar yaratmış olmalı ...

çünkü kuranda allah ben yarattım DEMİYOR...

az önce sana gösterdik allahın neler yarattığını.....aşağıdaki ayetlerde saydığı hayvanları bizzat allah yaratmış...tamam....ama demek ki bunlar dışında bişi yaratmamış allah.....yoksa onları da SAYARDI....

8 çift den başka yaratmamış allah.

allahın insanlar için yarattığı hayvanları sayayım bak sana...

Zümer-6. Sizi bir tek nefisten yaratmış, sonra ondan eşini varetmiştir; sizin için hayvanlardan sekiz çift meydana getirmiştir;

Sekiz çift hayvan az değil mi? Aşağıdaki ayetlerde açıklanıyor hangileri olduğu:

Enam-143. Sekiz çift yarattı: Bir çift koyun, bir çift keçi. (…)

Enam-144. Deveden bir çift sığırdan da. (…)

Sitelerde Paylaş

Yahu sen gerizekalı mısın o hayvanlar insanın fayda görmesi için yarattığı ilk hayvanlar diğer hayvanları ise başka zamanlarda yaratmıştır!

lan dangalak....

insanların faydalandığı hayvanlar o dönemde bile olsa 4 tane miydi ? kafan bu kadarcık bile ÇALIŞMIYOR MU ?

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

üstelik allah bu ayete bakınca gene MATEMATİKTEN SINIFTA KALIYOR....

8 çift yarattım diyor - ama dört çift sayıyor ...?? neden acaba ?

8 çift hayvan demek - 16 adet hayvan var ortada demektir......

ne iş ?

1 çift tavşan demek = ortada 2 tane tavşan var demektir.

8 çift hayvan demek = ortada 16 tane hayvan var demektir.

8 çift hayvan yarattım diyip de 4 çift sayarsan - BU matematiği BİLMEDİĞİNİ GÖSTERİR.....

4 çift yarattım demesi gerekirken - 8 çift yarattım diyen allah

ya matematik BİLMİYORDUR.....

ya da EDEBİYATI SIFIRDIR !!!

Sitelerde Paylaş

lan dangalak....

insanların faydalandığı hayvanlar o dönemde bile olsa 4 tane miydi ? kafan bu kadarcık bile ÇALIŞMIYOR MU ?

Lan ahmak o hayvanlar allahın insanlar için ilk kez yarattığı hayvanlar tarihinde müslümann tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

O evrimi yaratan şey yüce allah zaten daha ne konuşuyorsun zavallı

neden EVRİM yok deyip

tavus kuşunu örnek verion o zaman andavallı ?

evrim varsa ---DANADAN ÖRDEK çıkabiliyorsa...

tavus kuşu da kendiliğinden bi yerlerden ÇIKABİLİR !!!

Sitelerde Paylaş

O evrimi yaratan şey yüce allah zaten daha ne konuşuyorsun zavallı

Seni şu tarafa alsak, orada konuşsan, konuşabiliyorsan:

http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=58891

Zira süper zenci düdüklediği ve penguen onu yiyip bitirdiğinden beri allah falan yok. Olmayan şeyde hiç bir şey yaratamaz elbette.

Sitelerde Paylaş

doğduklarında anneleri bebeklerini eline aldı ve inanmayana: "sen benim varlığımı kabul etmedin!" diyi bağırarak onu klozete atıp üzerine sifonu çekti. imansız bebek: "ben köti bir şey yapmadım ki!" diye bağırsa da artık iş işten geçmişi.

imanlı ise annesi ile el ele evlerine gittiler, imanlı bebek müthiş bir dünya hayatına başladı.

bu hikaye de burada bitti.

Sadisettin Sadistoğlu (571-633)

Sadist Annenin Çocukları İle Tatmini ©

Sadist yayıncılık (tüm hakları saklıdır)

245645. Baskı, Ağustos 2014

ISBN 978-975-3487-34

tarihinde Ben Masumum tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Şüphesiz Allah kainatı sarmıştır.Tıpkı süte karışan şeker gibi sütü bardağın neresinden içersek,içelim şeker tadını mutlaka alacağız.

Îşte inkarcilar sütten şeker tadı aldıkları halde şekeri inkar edenlerdir.

Onların Allahı inkar etmeleri,verilen örnekten farksızdır.

Sitelerde Paylaş

Şüphesiz Allah kainatı sarmıştır.Tıpkı süte karışan şeker gibi sütü bardağın neresinden içersek,içelim şeker tadını mutlaka alacağız.

Îşte inkarcilar sütten şeker tadı aldıkları halde şekeri inkar edenlerdir.

Onların Allahı inkar etmeleri,verilen örnekten farksızdır.

Hiç bir şey alacağın filan yok. Alınacak bir tek tad var, ölü yiyici böceklerin senden senden alacağı tat. Hepsi bu.

Sitelerde Paylaş

Hiç bir şey alacağın filan yok. Alınacak bir tek tad var, ölü yiyici böceklerin senden senden alacağı tat. Hepsi bu.

Allahta onu diyor zaten

Allah teala şöyle buyurmuştur.

Ey âdemoğlu!

Her yeni günde yeryüzü sana şöyle seslenir: Ey âdemoğlu! Benim üzerimde yürüyorsun lâkin bir gün içime gömüleceksin. Üzerimde istediklerini yiyorsun ama bir gün içime gömüldüğünde böcekler seni yiyecek. Ey âdemoğlu! Ben, insanı ürperten bir evim. Ben sorgulama, yalnızlık ve karanlıklar yurduyum. Akreplerin ve yılanların eviyim. Öyleyse beni (salih amellerinle) mamur eyle, (kötülüklerinle) harap eyleme!(kudsi hadis)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...