Jump to content
ÜslupFarkı

Astral seyahat, meditasyon, düşünce gücü vs.

Recommended Posts

Sen baştan kaybettin bilader. Yobaz ateistler dütdütlesin seni, ikile, anca toz olursun. Senin saçma sapan deneyini yapacak salak yok burda. Lan bi akıllı laf edin de aha lan bi tane akıllısı geldi diyelim be! Balatayı sıyıran baksan forumda!

Benlik ve bilincin ayrı şeyler olduğunu yabancı ateistler kabul ediyor bizim yobaz ateistleri bilemem.zaten bilim kabul ediyor onlar kabul etmesede olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benlik ve bilincin ayrı şeyler olduğunu yabancı ateistler kabul ediyor bizim yobaz ateistleri bilemem.zaten bilim kabul ediyor onlar kabul etmesede olur.

bilim ne zaman kabul etti bunu yaw ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

öte tarafa gitmek - senin inancına göre ÖLMEK demek değilmidir ?

ölüm nedir ? gene senin inancına göre AZRAİLİN CANINI alması değilmidir ?

azrail canını aldıktan sonra - sen tekrar DİRİLİP bu dünyaya gelebilir misin ?

azrail canını almadıktan sonra - sen öte dünyayı görebilir misin ?

iyilerdensem dünyaya dönmek gelmek istemem

kötülerden bir ise dünyaya geri dönmek ister ama ba's günü kadar arada engel vardır ba's günden sonra engel kalkar!

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

iyilerdensem dünyaya dönmek gelmek istemem

kötülerden bir ise dünyaya geri dönmek ister ama ba's günü kadar arada engel vardır ba's günden sonra engel kalkar!

dönmek istesen de İZİN VERİLİR mi ? dönen olmuş mu şimdiye kadar ? azrail canını aldıktan sonra ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dönmek istesen de İZİN VERİLİR mi ? dönen olmuş mu şimdiye kadar ? azrail canını aldıktan sonra ?

hayır dönmek isteyen çok var!

bir an müsade et dediğin gibi olucam! geçti artık der!

bir an müsade et hadim-i din olucam hadim-i İnsan olucam hadim-i peygamber olucam der ama kudret geçti artık der!!

teklif yük ağırlık üzerinden kalktı! teklif yük üzerinden Düştükten sonra! dönmemin hiç bir faydası yoktur der Kudret!

dünyaya dönmek isteyen kötülerdir ama dönmek yok!!! taa ba's olunan günden sonra dönebilirler!! o zaman engel kalkıyor!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayır dönmek isteyen çok var!

bir an müsade et dediğin gibi olucam! geçti artık der!

bir an müsade et hadim-i din olucam hadim-i İnsan olucam hadim-i peygamber olucam der ama kudret geçti artık der!!

teklif yük ağırlık üzerinden kalktı! teklif yük üzerinden Düştükten sonra! dönmemin hiç bir faydası yoktur der Kudret!

dünyaya dönmek isteyen kötülerdir ama dönmek yok taa ba's olunan günden sonra dönebilirler o zaman engel kalkıyor!

dönemeyeceksen.....ASTRAL seyehat - öte tarafı gördüm geldim - şehitler yardıma koşar...evliyalar gelir gider .......vs.vs.vs cümle söylem ÇÖPE gider . !!!!

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dönemeyeceksen.....ASTRAL seyehat - öte tarafı gördüm geldim - şehitler yardıma koşar...evliyalar gelir gider .......vs.vs.vs cümle söylem ÇÖPE gider . !!!!

her uyuduğun da ahirete gidip geliyorsun zaten!

sen öldükten sonra! gidip gelen olurmu diyorsun! ona cevap verdim!!!

ahirete kim gitmiş gelmiş derler

soran gitti geldi!! uyudun ya gittin geldin! yalnız ahirete giderken!! dokunulmadan gittin geldin! :)

haberin olmadan seni aldılar :) bir de bunun dokunulacak şekli var!!! ama bize olmasın öyle ya

dokunulmadan kolaycacık gidelim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

soran gitti geldi!! uyudun ya gittin geldin! yalnız ahirete giderken!! dokunulmadan gittin geldin! :)

haberin olmadan seni aldılar :) bir de bunun dokunulacak şekli var!!! ama bize olmasın öyle ya

la get işine...uyku ÖLÜM müdür ?...

AZRAİL mi gelip uyutuo her gece seni ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İnsan uyuduğunda, ara sıra REM uykusu denen bir duruma girer. Gözleri oynar vs. ve rüyalar görür. Daha doğrusu, denetimsiz kalan algı merkezleri, hatıralarındaki filan şeyleri, sanki görülüyormuş gibi beyne iletir, sende buna rüya dersin. Ve eğer rüya görürken uyanırsan, biraz hatırlarsın ancak onları, yoksa unutur gidersin hemen.

Şimdi bir karar ver, bu bilimsel hakikati kabul edip, zırvaladığını ikrar mi edersin, yoksa anen senin bu kıçtan uydurma laflarına cuk oturan bir cevap alıp, o cevap veremediğiniz ana dönmek mi istersin?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İnsan uyuduğunda, ara sıra REM uykusu denen bir duruma girer. Gözleri oynar vs. ve rüyalar görür. Daha doğrusu, denetimsiz kalan algı merkezleri, hatıralarındaki filan şeyleri, sanki görülüyormuş gibi beyne iletir, sende buna rüya dersin. Ve eğer rüya görürken uyanırsan, biraz hatırlarsın ancak onları, yoksa unutur gidersin hemen.

Şimdi bir karar ver, bu bilimsel hakikati kabul edip, zırvaladığını ikrar mi edersin, yoksa anen senin bu kıçtan uydurma laflarına cuk oturan bir cevap alıp, o cevap veremediğiniz ana dönmek mi istersin?

Deney :Rem yani uyuyan insanın göz hareketleri başlar başlamaz! uyku gördüğü farz ediliyor ve bilim adamı göz hareketleri başlar başlamaz uyuyan! insanı uyandırmış! ve uyanan insan!! O zaman uyandırıldığın da rüya gördüğünü anlatmıştır!

Sonuç: yalnız güzel kavurmalı! kaymaklı yeri şurasıdır ki!!! atesite şak!!!! diye bir hoşlatır sarsar!!! hah-ha

ateisiti hoşlattığı gevşettiği yer şurasıdır: Rüyanın asgarisi 7 saniyedir!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 7 saniye--------------

7 saniyelik bir rüyadan uyananlar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! saaatlerce rüyasını anlatmışlardır!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! inanmayanlar Leonarda Dicaprionun filimi izlesinler

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa-hah-hah-hah-haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

yaaa!! hah-ha!!! şimdi bu bilimsel hakikati inkar mı ediceksin!!!!!!!!!!!!!!

zaman yok!!! zaman için de zaman!!! mekan içinde mekan vardır! yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!1

2-) rüya da gördüğün caddeler sokaklar madde midir ? ve bunlar Makul müdür anlattığın sokaklar caddeler!!!!

işte beynin bilinçaltın da!!! falan filan!!!! altı yattı kalktı üstü!!!!!!!! hah-ha popomun altın da bir şey var der gibi :lol:

herkes bilmediğini!!!!!!!!!!! altına atarsa!!!! olmaz bu işler!! kardeşim

bilinçaltı ne demek bilir misin? halının altı gibi!!! halının altında ne var kimse bilmiyor!!! herkes bilmediğini

bilinçaltına atıyor sallıyor hah-haa

bir kimse eğer bir şey uyduracaksa kesinlikle "Bilinçaltı" diycektir :huh::o:blink:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

la get işine...uyku ÖLÜM müdür ?...

AZRAİL mi gelip uyutuo her gece seni ?

Ayet var ya! Ölürken ve uyuduğunuz da Nefislerinizi Allah alır!! diye

ama ruhunu almaz! çok keremlidir!! ruhuna dokunmuyor baaak!!! ruhunu ahirete yollar

ora da alemi misal denilen!!! dünya aleminden çooooook daha büyük ve daha Muazzam bir alem olan yere yollar

bir rüya görürsün!!!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben dinin yalan olduğunu ama bir "sonraki hayat" olduğunu astral seyahat sayesinde keşfettim. Biliyorum yobaz ateistler bana "Saçmalıyorsun! Delilin var mı?" tarzı yargılayıcı ithamlarla yaklaşacak ama bu herkesin kendisi için deneyip deneyimleyebileceği bir şey.

En basitinden şunu deneyin: 10 dakika boyunca nefes alıp verişinize odaklanın. Nefes alışınız ve verişiniz derinden ve uzun olsun. Uykuya dalarsanız muhtemelen bir yerden düşüyormuş gibi uyanacaksınız. Bunu bir deneyin. Konu ilerlerse daha fazla diyeceklerim var.

Hikaye çok denedim.Değil uyku muyku. Herhangi bir işe konsantrasyon bile sağlayamadım.Konsantrasyon için amonyak koklamak çok daha yararlı boş ver meditasyon zırvalığını

tarihinde yeniçeri53 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben dinin yalan olduğunu ama bir "sonraki hayat" olduğunu astral seyahat sayesinde keşfettim. Biliyorum yobaz ateistler bana "Saçmalıyorsun! Delilin var mı?" tarzı yargılayıcı ithamlarla yaklaşacak ama bu herkesin kendisi için deneyip deneyimleyebileceği bir şey.

En basitinden şunu deneyin: 10 dakika boyunca nefes alıp verişinize odaklanın. Nefes alışınız ve verişiniz derinden ve uzun olsun. Uykuya dalarsanız muhtemelen bir yerden düşüyormuş gibi uyanacaksınız. Bunu bir deneyin. Konu ilerlerse daha fazla diyeceklerim var.

Hikaye çok denedim.Değil uyku muyku. Herhangi bir işe konsantrasyon bile sağlayamadım.Konsantrasyon için amonyak koklamak çok daha yararlı boş ver meditasyon zırvalığını

O aleme sevgi beslersen olur!!! gözünü kapadığın da uyduğun da oraya gidersin görürsün gezersin konuşursun ohhh!!!

uyku da Bağırırsın yanındaki seni duyabilir mi? duyamaaz!!1

işte aşkın gönlün de olanlardan da! o sokaklar caddelerden de! halk gafildir böyle işte!!!!!

peygamberimiz hiç ölmiycekmiş gibi dünya için çalışınız

yarın ölecekmiş gibi de!! ahiret için (uykuda gördüğün hoşluklara) muhabbet tedarik edeniz demiştir!

dünyayı değil onları seviniz!!

Fatih sultan mahmet hocasından bunu!!! bu zevkleri istemiş!!! istiyor ki,! ahirette de böyle at koştursun!!! dünya da koşturduğu gibi!

Akşemseddin hazretleri: Olmaz demiş! ben şimdi sana o zevki verecek olursam! Sen tahtına bir tek vurursun!! herşeyi bırakır çeker gidersin!

o tahta orada olucak!! sen bu halk için orada duracaksın! Alem-i insaniyetin işleri var!!! senin bu işlerin bittiğin de!!! sen de bir zevke nail olursun demiş!!!!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O aleme sevgi beslersen olur!!! gözünü kapadığın da uyduğun da oraya gidersin görürsün gezersin konuşursun ohhh!!!

uyku da Bağırırsın yanındaki seni duyabilir mi? duyamaaz!!1

işte aşkın gönlün de olanlardan da! o sokaklar caddelerden de! halk gafildir böyle işte!!!!!

peygamberimiz hiç ölmiycekmiş gibi dünya için çalışınız

yarın ölecekmiş gibi de!! ahiret için (uykuda gördüğün hoşluklara) muhabbet tedarik edeniz demiştir!

dünyayı değil onları seviniz!!

Fatih sultan mahmet hocasından bunu!!! bu zevkleri istemiş!!! istiyor ki,! ahirette de böyle at koştursun!!! dünya da koşturduğu gibi!

Akşemseddin hazretleri: Olmaz demiş! ben şimdi sana o zevki verecek olursam! Sen tahtına bir tek vurursun!! herşeyi bırakır çeker gidersin!

o tahta orada olucak!! sen bu halk için orada duracaksın! Alem-i insaniyetin işleri var!!! senin bu işlerin bittiğin de!!! sen de bir zevke nail olursun demiş!!!!

Veeeee sen bu zırvalara inanıyorsun:! :))Rüyalar senin beyninin gelişigüzel çalışmalarıdır.Düşüncelerin aklının kontrolündekilerdir.Hayallarin ise zevklerinin kontrolünde olupta aklının kontrolünde olmayanlardır.Elbette konuşmadan yanındaki duyamaz tabii bunları.Ama anlatırsan duyarrr:)))

Sevgi diyorsun :Yahu İnsan görmediği konuşmadığı mülaki olmadığı bir varlığı nasıl sever? Sevdim diyenler aşığım diyenler riyakardırlar.

O zevkleri ise ben çok aradım .Zikir yaparsın cuşa gelirsin.Ama güzel bir şarkı dinleyerekte cuşa gelinir.En güzelinide Bektaşiler yapıyor Kuruyorlar muhabbet sofrasını koyuyorlar lokmalarını önlerine bir güzel sofra Demide sofranın Altına koydunmu.Saki doldursun demleri.Zakirler söylesin nefesleri sazlar bendirler çalınsın bir güzel daha ne ararsınki?

Nice bir dağdağayı dehr ile berbat olalım

Yürü Zahit meyhaneye biraz abad olalım

Serelim kuşeyi meyhaneye bir eski hasır

Dest urup camı cemde gussadan azad olalım

Kızını piri müganın sen alıp oğlunu ben

Öyle bir din ulusu kafire damat olalım

Hançeri tığı gazap ile gezelim ey RUHİ

Kande bir var ise içmeyen ane cellat olalım

tarihinde yeniçeri53 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ayet var ya! Ölürken ve uyuduğunuz da Nefislerinizi Allah alır!! diye

ama ruhunu almaz! çok keremlidir!! ruhuna dokunmuyor baaak!!! ruhunu ahirete yollar

ora da alemi misal denilen!!! dünya aleminden çooooook daha büyük ve daha Muazzam bir alem olan yere yollar

bir rüya görürsün!!!

:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Deney :Rem yani uyuyan insanın göz hareketleri başlar başlamaz! uyku gördüğü farz ediliyor ve bilim adamı göz hareketleri başlar başlamaz uyuyan! insanı uyandırmış! ve uyanan insan!! O zaman uyandırıldığın da rüya gördüğünü anlatmıştır!

Sonuç: yalnız güzel kavurmalı! kaymaklı yeri şurasıdır ki!!! atesite şak!!!! diye bir hoşlatır sarsar!!! hah-ha

ateisiti hoşlattığı gevşettiği yer şurasıdır: Rüyanın asgarisi 7 saniyedir!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 7 saniye--------------

7 saniyelik bir rüyadan uyananlar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! saaatlerce rüyasını anlatmışlardır!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! inanmayanlar Leonarda Dicaprionun filimi izlesinler

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa-hah-hah-hah-haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

yaaa!! hah-ha!!! şimdi bu bilimsel hakikati inkar mı ediceksin!!!!!!!!!!!!!!

zaman yok!!! zaman için de zaman!!! mekan içinde mekan vardır! yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!1

2-) rüya da gördüğün caddeler sokaklar madde midir ? ve bunlar Makul müdür anlattığın sokaklar caddeler!!!!

işte beynin bilinçaltın da!!! falan filan!!!! altı yattı kalktı üstü!!!!!!!! hah-ha popomun altın da bir şey var der gibi :lol:

herkes bilmediğini!!!!!!!!!!! altına atarsa!!!! olmaz bu işler!! kardeşim

bilinçaltı ne demek bilir misin? halının altı gibi!!! halının altında ne var kimse bilmiyor!!! herkes bilmediğini

bilinçaltına atıyor sallıyor hah-haa

bir kimse eğer bir şey uyduracaksa kesinlikle "Bilinçaltı" diycektir :huh::o:blink:

Ben rüya gördüğümde olanları bilim açıklamış, anlattık.

Ama anlaşılan sen rüya görürken başka şeyler oluyor, bak sana anlatayım. Bir müslüman ve sen uyurken, süper zenci sizi düdüklemeye gelir. Önce size rüya gösterir, sonra işin başına geçer, sizi bir temiz düzer. Siz bu sırada rüya gördüğünüz için, onun düzdüğünü anlamazsınız. Eğer sakin, yumuşak düzerse güzel rüya görürsünüz, kanırta kanırta köklerse de kabus. İşte rüyalarının sırrı budur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben rüya gördüğümde olanları bilim açıklamış, anlattık.

Ama anlaşılan sen rüya görürken başka şeyler oluyor, bak sana anlatayım. Bir müslüman ve sen uyurken, süper zenci sizi düdüklemeye gelir. Önce size rüya gösterir, sonra işin başına geçer, sizi bir temiz düzer. Siz bu sırada rüya gördüğünüz için, onun düzdüğünü anlamazsınız. Eğer sakin, yumuşak düzerse güzel rüya görürsünüz, kanırta kanırta köklerse de kabus. İşte rüyalarının sırrı budur.

o supır zenci gelince! ben de ona "uuffff süper beyazesmeri" gösteririm görür o kanırtayı! çok sert sert :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...