Jump to content

Tüm müslümanların cevapsız kaldığı an..

Recommended Posts

neden ki?

Bu başlık tamamen amaçsızdir.Ve paçalarından Edepsizlik akıyor.Böyle karakter yoksunu insanlarinda başlık açma fırsatı verilmeside ayrı bir edepsizliktir.Bu başlık forumun formatına uymuyor.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 97
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bu süper bilmem ne inanmayanlara mı musallat oluyor?? Eğer inanmayanları bafiliyor diyorsan ve de bafilediğine dair kanıt sunamıyorsan süper zencine nasıl inandıracaksın? Ve süper zenciye inandığını söyleyen, bafilendiğine de iman mı etmiş oluyor?? Yoksa bafilemekten başka varlığına kanıt var mı??

Sitelerde Paylaş

Dünyanın her yerindeki o adamların süper zenciyi tanımaması, süper zencinin şanındandır. Onlar kim oluyor ki, süper zenciyi tanısınlar?

Sende tanımıyorsun bak, oysa günde yedi kez seni düdüklemesine rağmen. Çünkü sen süper zenciyi tanıyacak kadar kemale ermiş değilsin. Sen gibi allaha tapan bir cahilin, süper zenciyi tanıması, onun şanına hakaret olurdu.

benim inandığın Ulu Tanrının varlığına bütün dünya Şahittir nereye gidersen git mabetsiz yer yoktur

senin Süper Zencini tanıyan kim vardır!!!

heheh tanıdım!!! haşmetnam!!! Sen ordinayüs profesör PELE den bahsidiyorsun hahahahahahaha :D

tanımaz olur muyum hah- :lol: Hagi ondan bin kat daha iyi karpatların madonnası : Dasaasasasadadadad

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

neden ? süper zenciye inanıyor adam?

bu ahlaksızlık mı ?

Bu kadar safmisin adam Allaha hakaret ediyor.Birde utanmadan küstahça bilmem neye inanırım diyor.

Şarlatan,,,,

Sitelerde Paylaş

Bu kadar safmisin adam Allaha hakaret ediyor.Birde utanmadan küstahça bilmem neye inanırım diyor.

Şarlatan,,,,

allaha bişi demedi başlıkda......süper zenci dedi ? nerde ALLAH demiş ?

Benim süper zenci dediğim andır.

Süper zenci kimmiş diyenler, forumda bir arama var, aramanın gücüne inanabilir. İnanmakla fayda edineceğiniz tek şey de budur zaten.

Tüm müslümanları bekliyoruz, neden bir süper zencini yokluğunu ispat edemiyorsunuz?

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Elbette allah vardır, yoksa süper zenci şu bir kaç milyoncuk müslümanla mı kanaat edecekti? Süper zenci, şüphesiz allahı çatır çatır becerendir.

Bak, kafanı kaldırıp bak, gökteki yıldızların pırıldaması, süper zencinin allahı becerdiğinin ispatıdır. Süper zenci her köklediğnde, o yıldızlardan biri parlar. Şüphesiz ilim sahipleri için bu kanıt, süper zenciyi apaçık şekilde gösterir.

Ve dindarr, sana kalanda, ya bu düzülmüş tanrıya tapmak, ya da süper zencinin yokluğunu ispat etmektir.

Bu ne o zaman zavallı

Ben aynı şeyi ateistlere yazsam hemen ban yerim.

Eğer gercekten adaletli bir administration varsa bu boktan başlığı tavanarasina yollayacaktir

tarihinde Vahşi01 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu ne o zaman zavallı

Eğer gercekten adaletli bir administration varsa bu boktan başlığı tavanarasina yollayacaktir

haklısın..buraya bişi diyemem....başlığın ilk yazısını kastettiğini sandım ben.

küfürlere - hakarete ben de karşıyım.

Sitelerde Paylaş

Bu ne o zaman zavallı

Kısaca, benim bu hakikatlere gücüm yetmez, cevap veremem, o yüzden tüm islam aleminin aczini ve takkesini düşürüp kelini gösteren bu mevzuyu silin, kaldırın diyorsun yani.

Yapabiliyorsan, basit, süper zencinin yokluğunu ispet et, bitsin bu tartışma basitçe. Ama yokluğunu ispat edemiyorsan, süper zenciye biat et, onu ve onun allah vs. ile olan muhteşem eylemlerini kabul et.

Sitelerde Paylaş

orada burada başkalarının putlarıyla dalga geçip tanrılarına inançlarına söven hatta inanç boyutunu geçip insanların kendisine hakaret edip onlara zarar veren müslümanlar iş allaha gelince saygı mı bekliyorlar ? yürüyün gidin yav :angry:

Sitelerde Paylaş

haklısın..buraya bişi diyemem....başlığın ilk yazısını kastettiğini sandım ben.

küfürlere - hakarete ben de karşıyım.

Küfrü hakareti belirleyen, bu cahillerin dini mi olacak? Onların dinince düzülmek kötü diye, bu bir hakikat mi olacak? Onların bu ortaçağdan kalma hakaret vs. zırvaları mı belirleyecek hakikatleri?

Sitelerde Paylaş

Küfrü hakareti belirleyen, bu cahillerin dini mi olacak? Onların dinince düzülmek kötü diye, bu bir hakikat mi olacak? Onların bu ortaçağdan kalma hakaret vs. zırvaları mı belirleyecek hakikatleri?

hayır...küfür küfürdür....

horoz çizip altına horoz yazmaya gerek yoktur ??

ATEİZM ibne işidir - şerefsizlikdir....ateizmi eşşekler si....n dese birileri burda ? olur mu ?....

onun gibi işte....

Sitelerde Paylaş

Bu ne o zaman zavallı

Ben banlamazdım en azından. Ki bundan çok daha fazlasını da yazdın zaten. Senin her allah deyişinm, şüphesiz tüm alemlerin en büyük, en iğrneç hakaretidir.

Sitelerde Paylaş

hayır...küfür küfürdür....

horoz çizip altına horoz yazmaya gerek yoktur ??

ATEİZM ibne işidir - şerefsizlikdir....ateizmi eşşekler si....n dese birileri burda ? olur mu ?....

onun gibi işte....

Olur, cevabını alır gider. Ki diyorlar da zaten. Burada değnek elinde, bir kaçını şutladın diye, bu lafları işitmiyor muyuz sanıyorsun?

Sitelerde Paylaş

Bu süper bilmem ne inanmayanlara mı musallat oluyor?? Eğer inanmayanları bafiliyor diyorsan ve de bafilediğine dair kanıt sunamıyorsan süper zencine nasıl inandıracaksın? Ve süper zenciye inandığını söyleyen, bafilendiğine de iman mı etmiş oluyor?? Yoksa bafilemekten başka varlığına kanıt var mı??

Yetmez mi bu kanıt?

Benim istediğim başka bir şey değil, sadece, bu süper zencinin yokluğunu ispat etsinler, o kadar.

Sitelerde Paylaş

Yetmez mi bu kanıt?

Benim istediğim başka bir şey değil, sadece, bu süper zencinin yokluğunu ispat etsinler, o kadar.

süper zencinin yokluğunu ispat etsinler tAMAM..

ama bizim baştan küfür etmemiz olur mu ? bari bekle önce onlar küfür etsin ?

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yetmez mi bu kanıt?

İyide adamlar demezler mi: Beni bafileyen kimse yok, herhangi bir fiziki etkisi yok, vs. vs. Ee.. bafilemek tek kanıtı ise ve bunuda kanıtlayamıyorsak yoktur mu??

Sitelerde Paylaş

"Tanrı Tanrı-Yiyen Sihirli Penguen Eric yüzünden var olamaz. Çünkü Eric tanım gereği tanrı-yiyendir, tanrı yemekten başka seçeneği yoktur. Yani, bir Tanrı varsa, O, yemiş olmanın bir sonucu olarak otomatikman varlığına son verir. Eric'in var olmadığını kanıtlayamadığın sürece, tanrı yoktur. Eric'in olmadığını ispatlasan bile aynı kanıt Tanrı için de geçerli olacaktır. İki olasılık var; ya Eric'in var olmadığını kanıtlarsın ya da kanıtlayamazsın. Bu, her iki durumda da Tanrı'nın mantıksal olarak var olmadığını izler."

aHVdS8m.jpg

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...