Jump to content

Skorlarına güvenen Türk erkeğine kötü haber

Recommended Posts

İngiliz One Poll adlı internet sitesinin yaptığı ´Dünyanın en iyi ve en kötü erkekleri´ anketinde Türk erkekleri ´kötü´ler listesinde 9. sırada yer aldı.

Kadınlara göre bunun nedeni Türk erkeklerinin sevişirken aşırı terlemesi...

20´den fazla ülkenin yer aldığı ´en kötüler´ listesinde başı çok kötü kokan Almanlar çekiyor. İkinci sırada ´yatakta her şeyi kadından bekleyen tembel´ İngilizler yer alıyor.

Tüm bu kötü özelliklerden hiçbirine sahip olmayan İspanyollar ise ´dünyanın en iyi sevişen erkekleri´ unvana sahip.

En 'İyi'ler

1- İspanya

2-Brezilya

3-İtalya

4-Fransa

5-İrlanda

6-Güney Afrika

7-Avustralya

8-Yeni Zelanda

9-Danimarka

10-Kanada

En 'Kötü'ler

1-Almanlar (Pis kokuyorlar)

2-İngiltere (Tembel)

3-İsveç (Çok hızlı)

4-Hollanda (Çok dominant)

5-ABD (Çok sert)

6-Yunanistan (Çok romantik)

7-Galler (Çok bencil)

8-İskoçya (Çok sesli)

9-Türkiye (Çok terli)

10-Rusya (Çok kıllı)

http://www.milliyet....agazin-1926544/

Sitelerde Paylaş

Başında sonuna kadar okuma zahmetinde bulundum. Zırvalarla dolu "sözde" araştırma.

Neymiş? Almalar pismiş!

Neymiş? Türk erkekleri çok terliyormuş!

Şuymuş-buymuş!

Bir kere; tâze ter, aşırı derecede "feromon" içerir. Sevişirken terlemeyen erkek, büyük olasılıkla bir hastalıktan terlemiyordur. Hiç bir akl-î selim kadın, sevişme sırasında erkeğin terinden şikâyetçi olmaz. Bilâkis, o teri yalarlar (ciddîyim).

Yukarda sayılan tüm nedenler, zırvadan ibârettir.

Sitelerde Paylaş

Bu arada; ortalama Türk erkeği, sekste gerçekten çok kötütür. Ama bunun sebebi, dîn ve eğitimsizliktir.

Avrupa'da çocuklar, 5. sınıftan itibâren "özlü" cinsellik eğitimi alırlar. Dördüncü sınıfa kadar da "yüzeysel" eğitim alırlar.

Araplar nerede <_<

Anladın mı? ;)

Sitelerde Paylaş

Bu arada; ortalama Türk erkeği, sekste gerçekten çok kötütür. Ama bunun sebebi, dîn ve eğitimsizliktir.

Avrupa'da çocuklar, 5. sınıftan itibâren "özlü" cinsellik eğitimi alırlar. Dördüncü sınıfa kadar da "yüzeysel" eğitim alırlar.

Anladın mı? ;)

Yani din ve seks ters orantılı..Ne kadar dine batarsanız,sekste o kadar başarısız olursunuz..

Sitelerde Paylaş

Yani din ve seks ters orantılı..Ne kadar dine batarsanız,sekste o kadar başarısız olursunuz..

Öyledir! Oral seks, yasssak! Anal seks, yasssak!

Hattâ bir keresinde bir Müslo'nun ağzından duydum: "Dudaktan öpüşmek, haramdır."

Bu arada: Tessettür zorunluğu ve selâmlık sabahlıktan ötürü, aşk ilişkileri de yasak olduğu için, "aşk" diye bir kavram da düşünülemez. Zâten "aşk" da "haram"dır.!

Geriye ne kalıyor? SIFIR!

Sitelerde Paylaş

Başında sonuna kadar okuma zahmetinde bulundum. Zırvalarla dolu "sözde" araştırma.

Neymiş? Almalar pismiş!

Neymiş? Türk erkekleri çok terliyormuş!

Şuymuş-buymuş!

Bir kere; tâze ter, aşırı derecede "feromon" içerir. Sevişirken terlemeyen erkek, büyük olasılıkla bir hastalıktan terlemiyordur. Hiç bir akl-î selim kadın, sevişme sırasında erkeğin terinden şikâyetçi olmaz. Bilâkis, o teri yalarlar (ciddîyim).

Yukarda sayılan tüm nedenler, zırvadan ibârettir.

Haklısın. Her araştırmaya güvenmemek lazım. Hele bir gazete ise... Gazeteler zaten yalancının önde gideni. Ne duysalar yayınlıyorlar.

Hatırlarsın belki, zamanında, turistleri -sevişilecek kişi- diye tanıtan da ahlaksız gazetelerdi.

Cem yılmazın anlatımı var.

Sitelerde Paylaş

Öyledir! Oral seks, yasssak! Anal seks, yasssak!

Hattâ bir keresinde bir Müslo'nun ağzından duydum: "Dudaktan öpüşmek, haramdır."

Bu arada: Tessettür zorunluğu ve selâmlık sabahlıktan ötürü, aşk ilişkileri de yasak olduğu için, "aşk" diye bir kavram da düşünülemez. Zâten "aşk" da "haram"dır.!

Geriye ne kalıyor? SIFIR!

Öpüşmek haram değil de,mekruh filandır..Bu arada müslümanlar çıplakta sevişemez.. :tongue:

tarihinde NOLAN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...