Jump to content

Terörist heykel yerlerde

Recommended Posts

FZA_heykel_5382.jpg

MAHKEME EL KONULMA KARARI VERDİ

1984 yılında Siirt'in Eruh ilçesinde ilk kurşunu sıkarak bir askeri şehit eden PKK’lı Mahsum Kokmaz’ın heykelinin dikilmesi üzerine valilik suç duyurusunda bulunmuştu. Bunun üzerine Diyarbakır Lice Sulh Ceza Mahkemesi’nin terör örgütü PKK üyesi Mahsum Korkmaz’ın heykeli için verilen "el konulma" kararıyla jandarma ekipleri, sabah saat 06.30 sıralarında Yolçatı köyüne operasyon düzenledi. Operasyona helikopterler de havadan destek verdi.

891_o-heykel_844.jpg,

(Tablette olduğum için yazım hatası oldu.Terörist olacaktı)

tarihinde Vahşi01 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 97
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

adamlar nelerle uğraşıyor biz nelerle uğraşıyoruz.

Almanyadan enişte geldi adamın 45 iş günü yıllık izin hakkı varmış

Adam haftada 40 saat gibi çalışıyormuş.

Adamın oğlu olmuş almanyada 1 seneye kadar maaşının %70 ini alarak izin yapma hakkı varmış

Kadının 5 çocuğu olursa emekli oluyormuş. Her çocuk için devlet 3 senelik sigorta hakkı veriyormuş

Adamlar neredeeeeeeee biz nerede ?

Vermişler elimize heykelleri döndür döndür otur üstüne

tarihinde ayyaşgezer tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Benim bir irkim ve dinim yok.

Kürtcülük nasil milliyetcilikse,türkcülükte ayni!!!

Bütün irkcilar kafatascidir.

Ne bir askerin ölmesini isterim nede bir gerillanin.

Terörist veya terör nedir ??

Degerlere ve Kisilik haklarina izinsiz saldiri terörse eger.

Burada birilerinin deger verdigine saldiri yokmu ??

Iste bu saldirilar yine iki tane cahilin manevi duygularini oksuyarak bomba ile pazar yerlerine saldirmasi demek.

Bu zihniyetten kurtulmalisiniz,Cünkü bu zihniyet kendi ipini cekiyor her gün.

Sinirlar hic bir seyi ifade etmez.Halklarin kardesligi bir gün kazanacaktir.

Her ne kadar buna benim ömrüm yetmese bunun gerceklesmeside ölüm kadar kacinilmazdir....

Sitelerde Paylaş

Sen oraya Mehmetçiğin kanını döken herifin heykelini koyacaksın sonra halkların kardeşliği diyeceksin ondan sonra biz seninlen aynı ülkede yaşıyacaz ha?

Sen daha ne kadar saldıracaksın benim değerlerime? Aynı bayrağın altında nasıl yaşanacak?

tarihinde zorlu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

O heykeli oraya Amerikan ordusu dikmiştir.

ABD ordusu Irak'a girdiğinde Saddam Hüseyin heykellerini yıktı. Yerine bu ortaçağ barbarının heykelini dikti.

Saddam iktidardayken, Irak'da eğitimli laik bir orta sınıf vardı. Ilk körfez savaşında ABD bombardımanında yıkılan köprüleri iki haftada tekrar inşa edebiliyorlardı. Türkiye'deki ortalama bir insan, Irak'da ne kadar sünni, ne kadar Şii, ne kadar Kürt olduğunu bilmezdi. Muhtemelen Iraklılar da bu ayrımlarını unutmaya başlamıştı. Ama işler öyle gitmedi. Saddam devrildi. Irak'ın laik ortasınıfı katledildi, sürüldü. Yerine bu barbar sürüleri PKK, Işid geldi.

Kendi kendinizi kandırmayın. PKK'nın Türkiye toprakları üzerine terörist heykeli dikecek gücü yok. Hiçbir zaman da olmayacak. Ama onun arkasında ABD ordusu olunca heykel de diker, helikopter de vurur. Bu gerçekle yüzleşin.

ABD'nin konu ile ne alakası var. Şöyle var. PKK'nın bu kadar şımarması, aslında AKP'nin tercih ettiği birşey değil. Hatta iddia ediyorum, durumlar farklı olsaydı, AKP PKK'yı 90'lardan daha güçlü bir şiddet ile ezerdi. Ama ABD AKP'ye eğer iktidar istiyorsan Kürdistan'ı tanı, Ermemistan ile aranı düzelt ve Kıbrıs'tan ikile dedi. AKP bunları kabul etti. Bugün sahip oldukları gücün kaynağı, halen ilk anlaşmaya olan sadakatlerinden kaynaklanıyor.

Sitelerde Paylaş
Ama ABD AKP'ye eğer iktidar istiyorsan Kürdistan'ı tanı, Ermemistan ile aranı düzelt ve Kıbrıs'tan ikile dedi. AKP bunları kabul etti. Bugün sahip oldukları gücün kaynağı, halen ilk anlaşmaya olan sadakatlerinden kaynaklanıyor.

Aynen öyle..Bu çözüm süreci de Abd'nin emri ile yapılıyor..Süreç sayesinde pkk güçleniyor..Sürecin de amacı bu zaten..Öcalan'da sızdırılan tutanaklarda,bunu belirtmişti..

tarihinde NOLAN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Benim bir irkim ve dinim yok.

Kürtcülük nasil milliyetcilikse,türkcülükte ayni!!!

Bütün irkcilar kafatascidir.

Ne bir askerin ölmesini isterim nede bir gerillanin.

Iste bu saldirilar yine iki tane cahilin manevi duygularini oksuyarak bomba ile pazar yerlerine saldirmasi demek.

Bu zihniyetten kurtulmalisiniz,Cünkü bu zihniyet kendi ipini cekiyor her gün.

Sinirlar hic bir seyi ifade etmez.Halklarin kardesligi bir gün kazanacaktir.

Her ne kadar buna benim ömrüm yetmese bunun gerceklesmeside ölüm kadar kacinilmazdir....

Sen oraya Mehmetçiğin kanını döken herifin heykelini koyacaksın sonra halkların kardeşliği diyeceksin ondan sonra biz seninlen aynı ülkede yaşıyacaz ha?

Sen daha ne kadar saldıracaksın benim değerlerime? Aynı bayrağın altında nasıl yaşanacak?

1-)Olayi kisisellestirme

2-)Yazdigim yazinin tümünü kopile terbiyesizlik yapma

3-)Ne mehmetci,ne bayragi,ne topragi,ben bunali asali tam kirk sene gecti.

Ben ne diyorum sen ne diyorsun.

Tekrarliyorum ben her hangi bir millette mensup degilim......

Ve her hangi bir dine !!!! ANLADIN

Bütün saldirilari siddetle kiniyorum.

Ister kendini türk ilan etsin ister kürt ister fransiz ister alman hic birinin benim icin digerinden farkli yok...

Benim icin sadece insan var.

Ne zamanki dinleri ve irklari yer yüzünden kaldirabiliriz.

Iste o zaman kardeslikten söz edebiliriz.

Sitelerde Paylaş

Burdaki ateistlerin ve dincilerin geneli ırkçı.. Daha öncede söyledim şimdide söylüyorum burası ateistforum değil ırçı faşist gruplarn toplandığı yer. Siz gidin başka yerlerde başka şeyler konuşun savaşın filan dinciler din elden gidiyor ateistler vatan elden gidiyorrrr,gidiyor ha gidiyorrrrrr hüloooğğğğğğğğ

Sitelerde Paylaş

Vatanını sevmek, anayasayı ve demokratik ilkeleri, hukuk devleti ilkelerini ve laikliği savunmak ırkçılıksa ben ırkçıyım.

Ama ben asıl bizi ırkçılıkla suçlayanların ülkemize düşman ve ırkçı olduklarını düşünüyor, onları ihanetle suçluyorum.

PKK'lılara duyuruyorum.

Benim başbakan olmadığıma şükredin..

Olsaydım topunuzu temizlerdim...

Sitelerde Paylaş

Burdaki ateistlerin ve dincilerin geneli ırkçı.. Daha öncede söyledim şimdide söylüyorum burası ateistforum değil ırçı faşist gruplarn toplandığı yer. Siz gidin başka yerlerde başka şeyler konuşun savaşın filan dinciler din elden gidiyor ateistler vatan elden gidiyorrrr,gidiyor ha gidiyorrrrrr hüloooğğğğğğğğ

Radikal ve Taraf okuyorsun değil mi? Beynin süzülmüş ve kulağından akmış.

Irkçıymış! Üç cümleyle, iki kavramla dünyayı açıkladığını sanıyorsun. PKK'lı lavuk. Sen defol git buradan!

Sitelerde Paylaş

Ateizm dinler kadar ırkçılıkla da işi olmaz.

Metafizik bir şeydir ırk, millet kavramları.

Ancak PKK konusu farklı bir konu.

PKK Faşizmi Bünyesinde barındıran bir işçi partisidir.

İşçi Hakları ve Faşizm.

Sosyalizmi az bilen biri bu ikisinin bir araya gelemeyeceğini bilir.

Yine PKK bilerek ve isteyerek masum sivilleri öldürmüş bir yapıdır.

Bilerek ve isteyerek itiraz ettikleri konularla alakası olmayan ancak itiraz ettikleri yapıya psikolojik acı veren eylemler yapmıştır.

Masum kadınlar, erkekler ve çocuklar öldürmüştür.

Kaza ile değil, bilerek ve isteyerek.

Bütün bunları yaptığı bir tarafa bunları yapanların ceza çekmesi gerektiği apaçık ortada iken onlara ddürüst insanlarla aynı hakları vermiştir.

Bu masum sivil öldüren insanlar normal dürüsüt insanlarla aynı şekilde hareket özgürlüğünü ve toplumsal itibarı yaşamışlardır.

Aynı şekilde kendilerine Kürt diyenler de bu yapılanları sahiplenmiş, bu masumları öldürme eyleminin hesabını sormak bir tarafa onu mantıklarında rasyonelleştirmişlerdir.

Bu kendileirnde rasyonelleştiğinden hareketleri kontrolsüzleşti bu kitlenin.

Kim ne derse desin Türkiye Cumhuriyeti devletinin ne kuruluşunda ne de yapılanmasında masumların öldürülmesi ve bunun sahiplenilmesi yoktur.

Türkiye cumhuriyeti devleti kurulurken kendi yaşam alanında bulunan yabancı askerleri öldürerek kurulumuna başladı.

Bu askerleri öldürmeye başlamadan önce de askerlerin bağlı bulunduğu ülkelere veya yapılara bilgi verildi.

Bir deklarasyon yayınlandı.

Türkiye Cumhuriyeti devleti yine sadece kendi varlığını tehdit eden kişileri cezalandırdı.

Bu kişiler de cezalandırılırken kendilerine en başta seçme şannsı sunuldu.

Yani cezadan affedilmeleri için şans sunuldu.

Türkiye Cumhuriyeti bu yüzden onurlu bir iskelet üzerine inşa edilmiş bir devlettir.

Sizin orada burada devlet yetkisini kullanarak münferit faili meçhulleri devletle ilişkilendirme hakkınız yok.

Yöneten parti belli. O partiyi yargılayın, ona itiraz edin.

Almanya bile savaşı kaybettiğinde yargılanan devlet değil Naziler oldu. Nazi partisi oldu.

Din imman veya başka kandırmacalarla seçtiğiniz gerici partilerin uyguladıkları gerici yöntemleri işin kuralı benimseyip,

Masumların ölmesiniğ savaşın ve özgürlük mücadelesinin bir parçası yapamazsınız.

Kürtler siz kirlisiniz.

Anladınız mı?

Ne yaparsanız yapın yaptığınız bu mücadele kanunsuz güney Amerika ülkelerindeki uyuşturucu kartellerinin mücadelesinden öteye gidemeyecek.

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...