Jump to content

Terörist heykel yerlerde

Recommended Posts

Bugün Diyarbakır Van pek çok şehir eski ermeni şehirleri adamlarım topraklarını yağmalayıp kürt şehrine çevirdiniz. Şimdide doğuda kürdistan kuracağız diyorsunuz buralar kürt toprağı diyorsunuz. Doğu hiç bir zaman kürtlere ait olmadı.

Rusların yardımıyla ermeniler doğuda kürtlere katliam yapmıştır kürtler değil
Sitelerde Paylaş
  • İleti 97
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

aslında şu bir gerçek ki - bu ülke dağılırsa - ne türke bırakırlar - ne kürde bırakırlar buraları...

kürtleri çok seviyor da destekçileri - yıllardır ırakta kurulan ırak kürdistanında ne gibi ekonomik kalkınma hamleleri yaptılar ? fabrikalar mı kurdular ? bilim-araştırma lab. ları-üniversiteler mi açtılar ?

halkı mı eğittiler ?

Sitelerde Paylaş

gidin ermenilerle konuşun sürüldüklerinde cocuklarını doğuda kürt komsularına vermişlerdir. önce ermenileri sürgüne yolladılar zorunlu göç bilinen adıyla tehcir. sonrada kalan kürdlere katliam yapılmıştır.. d.bakır van kürd şehridir bunu her ermeni bilir..

Sitelerde Paylaş

Madem beraber savaştılar eşitlerdi niye bombaladılar dersimdekileri zilandakileri ?bunlar masum siviller değillermydi hatta hep beraber kurtuluş savaşı vermedilermi ?

Bundan bana ne?

Ayrıca böyle bile olsa bununla Ankaranın Ulusunda geçim derdiyle sokakta yürüyen sivillerin ne alakası var?

Nefret dolusun.

Sorun bende değil sende.

Ben mantıklı sözler söylüyorum.

Sen ya eskiyi ya da karşıyı örnek göstererek bir bahane yaratıyorsun.

Bunlardan bana ne?

Bu senin masumların öldürülmesini desteklediğini ispattan başka işe yaramıyor.

Kendi ağzınla diyorsun.

Sen böyle derken ben senin ölmeni neden desteklemeyeyim?

Engelim ne?

Sen ölsen dahi benim çoluğuma çocuğuma, karıma, anama babama dokunmazsın diye bir düşünce engelleyebilir bunu sadece.

O da yok.

Sen zorda kalınca her şeyi yapabilirsin.

Bunu görüyorum düşüncelerinden.

Beni yenmek için benim anneme, kardeşime, karıma tecavüz edebilir, sevdiklerimi öldürebilir, tehdit şantaj aracı yapabilirsin.

Bu sensin.

Sitelerde Paylaş

Burada bize laf yetiştireceğine git g.doğuda akp ye oy verenleri ikna et, sonrada bağımsızlık ilan edin

Faşist TC ve ırkçı asimilasyoncu Türk halkından kurtulursunuz böylece

hadi bakalım

Nasıl hayatta kalacaksınız? Faşist TC 'nin kaynakları olmadan

Sitelerde Paylaş

Beraber savaşmadılar. Dersim'de Kürtler özel hak istediler. Kurtuluş savaşına katılmadılar.

PKK da Kürtler için özel haklar istiyor. Ve onun için masum insanları kadın ve çocukları öldürüyor.

Ne gibi özel haklar istiyor. Mesela ? ne demek savaşmadılar ? güneydoğuda,doğuda kim savaştı ruslarla fransızlarla ? doğu ve güneydoğu başarılı olunca doğu ve güneydoğudakiler batıya gitmedimi ?? doğu ve güneydoğuda kimler yaşıyordu ve hala kimler yaşıyor ?
Sitelerde Paylaş

Rusların yardımıyla ermeniler doğuda kürtlere katliam yapmıştır kürtler değil

Ooo daha sen daha kendi kürt tarihini bilmiyorsun. Memleket neresi ?

En radikal kürt milliyetçileriyle bile aynı masada çok çay işmişliğim var.

Yaşında küçükmüş 91 doğumlusun heralde. Eski yaşlı dedeler bilir soykırımı ama onlarında çoğu öldü. Ben doğu şehirlerinde yaşadım Diyarbakır gibi. Kürtlerle çok içli dışlı oldum.

tarihinde zeus- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Burada bize laf yetiştireceğine git g.doğuda akp ye oy verenleri ikna et, sonrada bağımsızlık ilan edin

Faşist TC ve ırkçı asimilasyoncu Türk halkından kurtulursunuz böylece

hadi bakalım

Nasıl hayatta kalacaksınız? Faşist TC 'nin kaynakları olmadan

o akp'ye oy verenlerin hepsi aşiret ağaları aşiretleri bnde sevmiyorm bir nevi küçk diktatörlük gibidir ! parayla satın alınıyorlar ve kaymagınıda sadece aşiret ağası yer diktatörlük !
Sitelerde Paylaş

Ooo daha sen daha kendi kürt tarihini bilmiyorsun. Memleket neresi ?

En radikal kürt milliyetçeliriyle bile aynı masada çok çay işmişliğim var.

Yaşında küçükmüş 91 doğumlusun heralde. Eski yaşlı dedeler bilir soykırımı ama onlarında çoğu öldü. Ben doğu şehirlerinde yaşadım Diyarbakır gibi. Kürtlerle çok içli dışlı oldum.

Ben senin ne kastettiğini anladım ağrıdakileri soruyorsan cevbm yine aynıdır zeus. bildigin baska birşey varsa söyle bnde bileyim. nereli oldugumn yaşımın bi önemi yok Sayın zeus.
Sitelerde Paylaş

Biraz tarih okuyun. PKK'nın isteklerini araştırın. TC sınırları içinde ne yapmak istediklerini araştırın.

Ermeni katliamından Kürt çetelerin sorumlu olduğunu reddedemezsiniz. Eşkiyalık Kürtlerin hobisidir.

Kürt çetelerini kim kullanıyordu bu da önemli bence ?
Sitelerde Paylaş

Kürt çetelerini kim kullanıyordu bu da önemli bence ?

Bunlar ayrıntı ve çoğu komplo teorisi..

Dünyada hiçbir ülkenin ne şimdi ne de geçmişte Kürt çetelerini manüple etmesi mümkün değildir.

Bu komplo teorisi bile olamayacak bir uydurmadır.

Sitelerde Paylaş

Ben senin ne kastettiğini anladım ağrıdakileri soruyorsan cevbm yine aynıdır zeus. bildigin baska birşey varsa söyle bnde bileyim. nereli oldugumn yaşımın bi önemi yok Sayın zeus.

Senin soykırımı kabul edip etmemen benim için önemli değil ama gerçekler değişmeyecek.

Benim için insanların hangi ırktan olduğuda önemli değil. Kürtmüş türkmüş ermeniymiş rummuş yahidiymiş bunlar önemli değil. Irk dediğin şeyler sonradan oluşmuş şeyler sadece evrimsel sürecin bir parçası.

Milliyetçilik vatan millet bunlar boş işler. Bunları insanlar uydurdu. Hiç bir insan ırkını seçemez. Önemli olan gelecek kuşaklara daha iyi bir dünya bırakmak.

Umarım birgün ırk kavramı yok olur ve tek insan ırkı olur.

Sitelerde Paylaş

Senin soykırımı kabul edip etmemen benim için önemli değil ama gerçekler değişmeyecek.

Benim için insanların hangi ırktan olduğuda önemli değil. Kürtmüş türkmüş ermeniymiş rummuş yahidiymiş bunlar önemli değil. Irk dediğin şeyler sonradan oluşmuş şeyler sadece evrimsel sürecin bir parçası.

Milliyetçilik vatan millet bunlar boş işler. Bunları insanlar uydurdu. Hiç bir insan ırkını seçemez. Önemli olan gelecek kuşaklara daha iyi bir dünya bırakmak.

Umarım birgün ırk kavramı yok olur ve tek insan ırkı olur.

Çoğu kişi gerçekleri kaldıramaya biliyor işte. Evet çetelerin kullanıldığını kabul ediyorum yapmışlardır ama dayatan yapın diyen olmamış olsaydı ya da kandırılmamış olsalardı yapmamaları yüksek ihtimaldi. umarım insanlık kazanır düşünceleriniz çok güzel
Sitelerde Paylaş

Bence

"Aggresiv", "sivri" yazilar yazilabilir

ama

küfür ve hakaretler kaliteyi düsürüyor!

Sadece sitenini degil kisinin de kalitesini düsürüyor!

Birkac arkadasin siteden ayrilmasi, zaten tam anlayamadigim, bir konu üzerinde düsünmemi sagladi

"ilkeli olmak", "dik durus"

Simdi, arkadaslar ilkeli davrandilar ve üyeliklerini sonlandirdilar mi?

yoksa

zor olan bu ortamda bile fikirlerini yazmalari,mi dik durus olurdu?

Umarim siteden ayrilan arkadaslarda düsünür.

iyi günler :)

Sitelerde Paylaş

HSTR... Burası Hacı'nın forumu ise senin ne işin var burada bre it...

Kafanı kullan biraz..

Birisine hakaret etmeden önce haklı olup olmadığını düşün önce..

BİRİSİ SİLSİN ŞU İTİN ÜYELİĞİNİ.. BANA BIRAKMAYIN BU ZEVKİ..

Evet dogu ben bir hayvanim.

Cünkü ben bir ateistim benim bir dinim ve irkim yok.

Ben evrimimi tamamladimda sen ne ayaksin ?

Hem ateistim hem türküm hem milliyetciyim.

Hem vatan severim :-)

Hemde forum yöneticisiyim atin sunu :-)

Evet soytariligini birakmamis devam ediyorsun.

Bu adama burada yönetici olarak yazi yazdikca.

BURSI ATEISTFORUM DEGILDIR .....

Üyeligimide kim milliyetci ise o silsin !!!!

Eeee o sevki sana birakmak istiyorum sen silersin.Sevk alacaginida söylemissin :-)

Nede olsa miliyetciler fasizt olurlar :-)

Sen gocunma haci :-)fasizim nedir ?

Elindeki gücü karsisindakine uygulamaktir fasizm!!

Sitelerde Paylaş

Bence

"Aggresiv", "sivri" yazilar yazilabilir

ama

küfür ve hakaretler kaliteyi düsürüyor!

Sadece sitenini degil kisinin de kalitesini düsürüyor!

Birkac arkadasin siteden ayrilmasi, zaten tam anlayamadigim, bir konu üzerinde düsünmemi sagladi

"ilkeli olmak", "dik durus"

Simdi, arkadaslar ilkeli davrandilar ve üyeliklerini sonlandirdilar mi?

yoksa

zor olan bu ortamda bile fikirlerini yazmalari,mi dik durus olurdu?

Umarim siteden ayrilan arkadaslarda düsünür.

iyi günler :)

Bende katılıyorum bu görüşlere.

Okumak istemediğim şeyler okuyorum.

Hadi Vahşi BatanınanasıBabası vs. bu şekilde yazsa tamam olur derim de yöneticilerin daha dikkatli kelimeler kullanması lazım

tarihinde ayyaşgezer tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bazilari forumu manuple etmek, irkci nefretini kusmak, teror orgutune methiyeler dizmek icin bu tur basliklari kovaliyor.. Durmaksizin soyledigimiz ise, bu kisilere ortam hazirlanmamasi icin bu tur basliklarin acilmamasi..Ama dinleyen yok.. O halde biz de basligi kapatir, cope atariz...

Baslikta temizlenmesi gereken yerlerle ugrasmiyorum, kilitleyip tavanarasina atiyorum..

Bu vesileyle teror orgutune ovgu dizenleri uyariyorum. Bir kere daha benzer yazilarinizi gorursem derhal forumdan atarim... Bu forum sizin nefret kusma alaniniz degil...

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...