Jump to content

Ateist komunistler niye böyle iki yüzlü?

Recommended Posts

20. yüzyıldaki komünist rejimlerin neredeyse ortak bir özelliği, halklarını büyük açlıklara mahkum etmeleridir. Lenin zamanında tüm Rusya'da 5 milyon insanın ölümüne neden olan bir kıtlık yaşanmıştır. Stalin zamanında, 1932-33 yılları arasında bu felaket daha geniş çapta tekrarlanmış ve sadece Ukrayna'da tam 6 milyon insan kıtlık sonucunda açlıktan can çekişerek ölmüştür. İlerleyen sayfalarda inceleyeceğimiz gibi, Mao'nun Kızıl Çini'nde ve Pol Pot'un Kamboçyası'nda da milyonlarca insan kıtlık sonucunda ölmüştür.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 493
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Hitlerin şansı yaver gitseydi anasını bellerdi Sovyetlerin. Merkezden uzaklaştı, kar kış derken, telef oldular.

Hitlerin sansi yaver gitseydi bile SSCByi bitiremezdi. Zaten bitiremedi de.. Bu isler sansla, talihle olmaz.. Strateji ve planlama gerekir..... Bir avuc Israil Araplarin anasini belliyor.. Sansi mi yaver gidiyor dersin? Evet dedigini farz ediyorum, ulan bu sans hic mi Araplara gulmez?

Sitelerde Paylaş

MAO, Ingilizlerin afyonla uyusturdugu yarim milyarlik toplumu ayaga kaldirmis ve bir dunya devi yapmis dehadir. Lenin de somurulen, ezilip kani emilen bir toplumu bir araya getirip super bir ulus olmasina liderlik etmis, diger ezilen tum ulkelerdeki insanlarin ufkunu acip onculuk yapmis tarihin en onemli sahislarinin basinda gelir. Senin pis agzina bu onemli sahislarin adi yakismiyor.. Senin agzina yakisan isim Muhammedden baskasi olamaz..

Internetten arakladigin musluman yalanlarini buraya tasiyip kirlilik yaratma...

Sitelerde Paylaş

Hitlerin sansi yaver gitseydi bile SSCByi bitiremezdi. Zaten bitiremedi de.. Bu isler sansla, talihle olmaz.. Strateji ve planlama gerekir..... Bir avuc Israil Araplarin anasini belliyor.. Sansi mi yaver gidiyor dersin? Evet dedigini farz ediyorum, ulan bu sans hic mi Araplara gulmez?

adamlar anti frizi keşfedemedi Tanklar dondu

Sitelerde Paylaş

MAO, Ingilizlerin afyonla uyusturdugu yarim milyarlik toplumu ayaga kaldirmis ve bir dunya devi yapmis dehadir. Lenin de somurulen, ezilip kani emilen bir toplumu bir araya getirip super bir ulus olmasina liderlik etmis, diger ezilen tum ulkelerdeki insanlarin ufkunu acip onculuk yapmis tarihin en onemli sahislarinin basinda gelir. Senin pis agzina bu onemli sahislarin adi yakismiyor.. Senin agzina yakisan isim Muhammedden baskasi olamaz..

Internetten arakladigin musluman yalanlarini buraya tasiyip kirlilik yaratma...

Müslüman yalanı mı? Bu ne?

La olum siz ne iki yüzlüsünüz yahu.

Ben araştırdığım herşeyi teyit ettirdim. .. .. Kabul ediyorsunuz.

http://www.youtube.com/watch?v=DgPQnUz262A

Mao dediğin ADAM, MİLYONLARCA İNSANIN KATİL, AKILSIZ BİR İNSANDIR. GÜNÜMÜZDE DE SENİN GİBİ DANGALALKLAR DIŞINDA SAVUNANI KALMAMIŞTIR. APTAL POLİTİKALAR SAYESİNDE DOĞANIN DAHİ DÜZENİNİ BOZMUŞTUR.

Sitelerde Paylaş

DAHA DA SİZİN İSLAMI ELEŞTİRME HAKKINIZ KALMADI. SUSUN DAHA DA YERİN DİBİNE BATMAYIN. BEBEK KATİLLERİ.

ne o ? stalin mi daha elleri kanlı ? - muhammet mi ? oyunu mu oynuonuz burda ?

sen de "muhammet tertemizdi 4x4 sütten çıkmış ak kaşık idi" diyememişsin ne iş ?

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ne o ? stalin mi daha elleri kanlı ? - muhammet mi ? oyunu mu oynuonuz burda ?

sen de "muhammet tertemizdi 4x4 sütten çıkmış ak kaşık idi" diyememişsin ne iş ?

Mesele Muhammed değil. Muhammedi beğenmeyip Stalini beğenmek. SEn de namus olsa zaten Staline, Muhammede ettiğin küfürlerin 10 katını edersin

Sitelerde Paylaş

Mesele Muhammed değil. Muhammedi beğenmeyip Stalini beğenmek. SEn de namus olsa zaten Staline, Muhammede ettiğin küfürlerin 10 katını edersin

muhemmede ne zaman küfür etmişim ben lan iftiracı ?

staline ne zaman övgüler düzmüşüm sibop ?

Sitelerde Paylaş

Sonuçta nefret etmiyor musun Muhammedden? Maşallah Staline gelince, coğu Kemalist KOMUNIST kesilir burada.

ne nefret edecem yaw.......stalinle de alakam olmaz....lenin desen belki....stalin ? ..... :D

kemalist vardır - KEMALİST vardır....kemalizm demek anıtkabire gidip dikilip geri dönmek demek değildir. atatürkü adam gibi anlayabilen birileri de olmamış zaten kendisinden sonra...

atatürk üstüne yıkılmaya çalışılan bazı olaylar ile ise atatürkün alakası yoktur...şeyh saidin bile asılmasını istemeyen atatürktür

muhammede gelince - o da döneminin adamıydı....belki kullanıldı - belki de zeki iyi bir siyasetçi-politikacıydı....dağınık olan arap bedevilerini toparladı - bir araya getirdi....bunun için de dini kullandı....

he o din sonra yayıldı gitti vs.vs. orası ayrı konu.

sonuçta ne stalinden nefret ederim - ne muhammetten....benim gözümde onlar toplumlarının başına geçen liderlerdir.

Sitelerde Paylaş

ne nefret edecem yaw.......stalinle de alakam olmaz....lenin desen belki....stalin ? ..... :D

kemalist vardır - KEMALİST vardır....kemalizm demek anıtkabire gidip dikilip geri dönmek demek değildir. atatürkü adam gibi anlayabilen birileri de olmamış zaten kendisinden sonra...

atatürk üstüne yıkılmaya çalışılan bazı olaylar ile ise atatürkün alakası yoktur...şeyh saidin bile asılmasını istemeyen atatürktür

muhammede gelince - o da döneminin adamıydı....belki kullanıldı - belki de zeki iyi bir siyasetçi-politikacıydı....dağınık olan arap bedevilerini toparladı - bir araya getirdi....bunun için de dini kullandı....

he o din sonra yayıldı gitti vs.vs. orası ayrı konu.

sonuçta ne stalinden nefret ederim - ne muhammetten....benim gözümde onlar toplumlarının başına geçen liderlerdir.

İnsanların ekmeğini almasına ne diyorsun? Milyonlarca insanı kıtlıktan öldürdü stalin. Muhammed böyle bir şey yaptı mı?

Sitelerde Paylaş

İnsanların ekmeğini almasına ne diyorsun? Milyonlarca insanı kıtlıktan öldürdü stalin. Muhammed böyle bir şey yaptı mı?

muhammet müminlerin ekmeğini almadı - mümin olmayanların ekmeklerini aldı...ekmeklerini de değil sadece - canlarını aldı - karılarını aldı - kızlarını aldı - çocuklarını aldı....müminler arasında paylaştırdı.....

stalin çiftçileri perişan etti .. o ayrı....stalin değil benim mevzuum.

benim konum....türklerin olmayan - türklerle alakası olmayan - 1400 yıl önceki bir liderin....türk lideriymiş gibi kabullenilmesi ve ortaya attığı dogmaların peşinden gidilmesi...o yüzden de habire geri geri gidilmesi...

yoksa bana ne satalinden - bana ne muhammetten.

Sitelerde Paylaş

Müslüman yalanı mı? Bu ne?

La olum siz ne iki yüzlüsünüz yahu.

Ben araştırdığım herşeyi teyit ettirdim. .. .. Kabul ediyorsunuz.

http://www.youtube.com/watch?v=DgPQnUz262A

Mao dediğin ADAM, MİLYONLARCA İNSANIN KATİL, AKILSIZ BİR İNSANDIR. GÜNÜMÜZDE DE SENİN GİBİ DANGALALKLAR DIŞINDA SAVUNANI KALMAMIŞTIR. APTAL POLİTİKALAR SAYESİNDE DOĞANIN DAHİ DÜZENİNİ BOZMUŞTUR.

Hangi kaynaklari gosteriyorsun sahtekar herif... Kaynak dedigin ne idugu belirsiz bir video kaydi.. ökuz herif, bana objektif bir kaynaktan kanit gostersene? Yabanci bir kaynaktan, link versene? Xisktir git karsimdan adi kopek...

Sitelerde Paylaş

Hangi kaynaklari gosteriyorsun sahtekar herif... Kaynak dedigin ne idugu belirsiz bir video kaydi.. ökuz herif, bana objektif bir kaynaktan kanit gostersene? Yabanci bir kaynaktan, link versene? Xisktir git karsimdan adi kopek...

Sen harbi gerizekalıymışsın.

Al münsaip bir tarafına monte et.

http://www.holodomorct.org/

http://www.bbc.com/news/world-europe-25058256

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...