Jump to content

AKP 2023'e kadar başımızda mı?

Recommended Posts

Ben tapelerden sonra biteceklerine inanıyordum açıkçası ama hiçbir şey olmadığı gibi Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde adam sildi süpürdü.

Diyelim ki halkın cehaleti azaldı ve bunları desteklemeyi bıraktı (ki çok zor, biliyorum). Böyle bir durumda seçimlerdeki çalıntı oylarla başta kalacaklardır diye düşünüyorum.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Sitelerde Paylaş

Muharrem İnce Chp genel başkan adaylığını açıkladı..İnce'ye destek gelmezse,bilin ki artık zırnık umut yok ve 2023'e kadar bu bölücüler başımızda..!

tarihinde NOLAN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Muharrem İnce Chp genel başkan adaylığını açıkladı..İnce'ye destek gelmezse,bilin ki artık zırnık umut yok ve 2023'e kadar bu bölücüler başımızda..!

Atatürkçüler tasfiye edilmek isteniyor CHP'den. Atatürksüz CHP'ye hazır olun. E.Ülke Tarhan ve Muharrem İnce gibileri istenmiyor partide.

Muharrem İnce'nin işi zor. Seçilse bile hareket alanı tanımayacaklar ona.

İnce'den cemaatçiler, hdp- bdp ve liboşlar rahatsız, onun için Kılıçdaroğlu güzellemeleri yapılıyor son günlerde. Kılıçdaroğlunu sever bu kesim.

Sitelerde Paylaş

Üzülerek belirteyim ki, bir iç savaş, şart oldu! Zâten pek de yakındır.

Bu savaşta zarar görenler, AKP seçmenini hiç bir zamân bağışlamasın! O vatan hâinlerine gereken cezâyı versinler!

İç savaş Türkiye'de çok zor. Büyük çaplı karışıklıklar, bölgesel infialler olabilir ama topyekün bir iç savaş, osmanlının en berbat zamanlarında bile çıkmadı. Çünkü toplum cahil. İç savaş çıkarmak için şartlar elvermiyor. Cahil toplumu yönlendiren zeki insanlarda şart. Ama bunun yanında cesarette gerekli. Sadece zekilikte işe yaramıyor. Şu anki chp yle, mhp yle, diğer muhalif partilerle, stö yle, olacak bir iş değil.

Sitelerde Paylaş

Atatürkçüler tasfiye edilmek isteniyor CHP'den. Atatürksüz CHP'ye hazır olun. E.Ülke Tarhan ve Muharrem İnce gibileri istenmiyor partide.

Muharrem İnce'nin işi zor. Seçilse bile hareket alanı tanımayacaklar ona.

İnce'den cemaatçiler, hdp- bdp ve liboşlar rahatsız, onun için Kılıçdaroğlu güzellemeleri yapılıyor son günlerde. Kılıçdaroğlunu sever bu kesim.

Ne yazık ki öyle..Kılıçdaroğlu tam bir kukla...Bu kuklayı yine başkan seçecekler/seçtirecekler..

Yıllardır insanlar ''bu gidişata dur diyecek birisi yok mu?'' dedi ve sonuçta bir kişi öne atladı..Hep beraber insanların samimiyetini göreceğiz yakında..İnce başkan seçilmezse,her şey bitmiştir..

12 senedir her seçimde ezilen bir Chp var karşımızda..Müthiş bir yenilgi bu ama sanki galip gibi Kılıçdaroğlu'nu destekliyor insanlar..Tayyip'i destekleyenlerden hiç farkı yok bu insanların..Hele şu Ekmel tam bir facia idi..Chp'nin sağcı bir müptezele sarılması inanılmaz bir şey..Bu Ekmel yenilgisine rağmen,hâlâ Kılıçdaroğlu diyenlerin zihinsel sorunları olduğu çok açık..

Sitelerde Paylaş

yaln-doan(1).jpg

''Adamlar çalsa bile çalışıyor'',''başka kim var oy verecek?'' diyenlerin,ülkeyi soktukları durum bu..Eğer çok ciddi olaylar yaşanmazsa(askeri veya sivil darbe),bunlardan kurtulamayacağız..

Sitelerde Paylaş

Siteyi yine fitneci ararşistler sarmış ?

İmkan olsa,gezide yaptığınız gibi ülkeninin belasını belleyeceksiniz.

yazıklar olsun size !

Sitelerde Paylaş

Siteyi yine fitneci ararşistler sarmış ?

İmkan olsa,gezide yaptığınız gibi ülkeninin belasını belleyeceksiniz.

yazıklar olsun size !

Tepemi attırıyorsun!! Haftalardır çileni çekiyoruz! Kendine çeki-düzen ver; yoksa hakkettiğini alırsın!!!

Sitelerde Paylaş

Muhalefetin güçsüz olduğu açık ve seçik ortada. MHP zaten bir "dönem" partisiymiş, azalan oylarını gördükçe bunun bilincine iyice vardım. 70'li, 80'li, 90'lı yıllarda milliyetçilik revaçtayken bir şeyler yapabilmişler ama bu saatten sonra MHP'li görünce gerçekten hallerine üzülüyorum (ki çoğunun MHP'yi desteklediği bir ailede büyüdüm). CHP de dediğiniz gibi Muharrem İnce'ye şans tanınmazsa benim için Atatürkçü ve sol bir partiden çıkmış olacaktır.

HEPAR "şeriatçı ve Kürtçü karşıtı" bir parti olarak güçlü bir alternatif gibi görünüyor. Benim oyum Muharrem İnce CHP'nin başına gelmezse bu partiye olacak.

Ama bence esas sorun muhalefetin şekli, şemali ve duruşundan ziyade halkın tutumu. Adamlar senin dininin "yapma" dediği birçok şeyi yapmış (çalmış, dinle dalga geçmiş vs.) ama sen hâlâ bunları destekliyorsun. Bunun nasıl bir açıklaması olabilir? Demek ki dinin göstermelik kısmı olan namaz kılmayı, elini göğe açmayı, "Allah" adını ağzından düşürmemeyi başarırsan arkada istersen kadın sat, sıkıntı yok!

Ben zaten Cumhuriyet'in bu ülkeyle uyumsuz bir yönetim biçimi olduğunu ciddi ciddi düşünüyorum ama elimizdeki bu. Ne yapılabilir, bilmiyorum. Melih Gökçek'in o ya da bu şekilde yıllardır Ankara'nın başında kalmayı başardığı gibi AKP'nin de hedef gösterdikleri 2023 yılına kadar başımızda kalacağını öngörüyorum.

Sitelerde Paylaş

Tayyip başbakanlığı bırakmasaydı ölene kadar iktidarda kalırdı ancak bu stratejik derinlikçi Tayyibin yerini alabilecek mi ? Yine de AKP uzun süre başımızda olucak.Hiçbir yolsuzluk kaydı bir AKP seçmeni için Tayyibin dansözlü rakı masasındaki fotoğrafı kadar negatif etki yapmaz.AKP'den kurtuluş yoksa AKP'yi ve AKP'lileri siklemeden yaşamaya alışın.

Sitelerde Paylaş

Sorun AKP değil.. Bu ilginç gerçeği göremiyor musunuz?

Sorun bu ülkenin dini, gelenek ve görenekleri ve kültürü ile ilgili..

Onlara sahip olup, onlarla ilgili değerleri kullanmak ve onları halka dirhem dirhem satarak varlığını sürdürmek, bugün için AKP'nin ve Tayyip'in çok iyi becerdiği şeyler.

Ama bu süreç AKP ve Tayyip ile sınırlı değil.

Onlar gider başkaları gelir.

Sorun Türk Müslüman halkı ile ilgili.

Bu acı gerçeği kabul etmek zorundayız.

Sitelerde Paylaş
Sana Ne, Beni Soyuyor!

Bu zirzop,devleti kendi çocuğunun bakkal dükkanı sanıyor..

Bu zirzopların verdikleri oy sayesinde;her sene binlerce kadın kocaları tarafından katlediliyor,binlerce işçi işverenler tarafından katlediliyor,binlerce şirket yabancılara peşkeş çekiliyor,ormanlar yok ediliyor,teröre destek veriliyor,aç daha da aç-tok daha da tok hale geliyor..Sonra da soyuyorsa beni soyuyor,soyuyorlar ama çalışıyorlar diyorlar..

Ben böyle düşünen arkadaşlarımla-akrabalarımla ilişkiyi kestim..Bunların benim gözümde hamam böceği kadar değeri yok..Türkiye'de yer yerinden oynasa artık umurumda değil..Hele Muharrem İnce seçilmesin,herkesi-herşeyi......

İnce son umut,daha iyi bir çözüm olanağı yok..Ya tam bağımsız bir Türkiye yaratılacak,ya da hep beraber derinlere batacağız Titanik gibi..

Sitelerde Paylaş
Erdoğan ile bir sorununuz mu var neden uğraşıp duruyorsunuz bu adam olmasa siz yaşayamazdınız

Erdoğan'ı bizim babamız yaptı :lol:

Zihinsel sorunların mı var,yaşın mı çok küçük,yoksa trol müsün?

Sitelerde Paylaş

Akp bu halkın yansıması. Bırakın Akp yi ya da başka partiyi.

Önemli olan türk halkının islam denen pislikten kurtulmasıdır. Türk halkı islam denen pislikten kurtulduğu zaman dünya görüşü değişektir.

Size göre ıslam denilen bu pislikten ülke olarak nasıl kurtulmalıyız ?

Zira ıslam kültürünün 1000 yıla aşkın bir tesiri var ülkemizde ?

Ayrıca ıslam bu kadar kötüyse neden yabancı yazarlar tarafindan ovuluyor.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...