Jump to content

diyanetin salak imamları! riyakarlık

Recommended Posts

diyanetin imamları süzme salaktır...

sebebimi????

riyakarlıktan bahsedeceğim..

benim dedemin bakkal dükkanı var geçen hafta mahallede osman adında biri öldü. benım dedeme yani bakkala 65 tl borcu vardı bakkala.....

osman adındakı adamın karısı ölmüş çocukları sehır dısında dedeme borcu ödemeden gıttıler.

cenaze namazı kılınmadan önce dedem cocuklarından 65 lırayı ıstedı .. çocukları şimdi sırasımı amca dedi ödemedilerde daha sonra memleketlerıne gerı donduler.

cenaze namazı kılındıktan sonra ımam hakkınızı helal edıyormusunuz dıye sordu dedem bısey demedım ben dedı konustum daha sonra dedemle... sen hakkını helal ettınmı dedım hayır dedı..

şimdi beyler soruyorum sıze bu dıyanetın ımamları suzme salak ve rıyakar degılde nedır???

ulan adamın dedeme 65 lıra borcu var benım dedem muhtac bır adam evı zaten kıra kıt kanaat gecınıyo parası fazla yok.

bu dıyanetın rezıl rıyakar ımamları utanmadan hakkınızı helal edıyormusunuz duye soruyo???

islamın bence en komık ve en aptal yanı cenaze namazı sonrası helalık ıstemektır???

islam kadar rezıl bır dın gormedım ..

şeytan taslama dıye duvara terlık ayakkapı atan ınsanlardan ne beklenırkı??

Sitelerde Paylaş

diyanetin imamları süzme salaktır...

sebebimi????

riyakarlıktan bahsedeceğim..

benim dedemin bakkal dükkanı var geçen hafta mahallede osman adında biri öldü. benım dedeme yani bakkala 65 tl borcu vardı bakkala.....

osman adındakı adamın karısı ölmüş çocukları sehır dısında dedeme borcu ödemeden gıttıler.

cenaze namazı kılınmadan önce dedem cocuklarından 65 lırayı ıstedı .. çocukları şimdi sırasımı amca dedi ödemedilerde daha sonra memleketlerıne gerı donduler.

cenaze namazı kılındıktan sonra ımam hakkınızı helal edıyormusunuz dıye sordu dedem bısey demedım ben dedı konustum daha sonra dedemle... sen hakkını helal ettınmı dedım hayır dedı..

şimdi beyler soruyorum sıze bu dıyanetın ımamları suzme salak ve rıyakar degılde nedır???

ulan adamın dedeme 65 lıra borcu var benım dedem muhtac bır adam evı zaten kıra kıt kanaat gecınıyo parası fazla yok.

bu dıyanetın rezıl rıyakar ımamları utanmadan hakkınızı helal edıyormusunuz duye soruyo???

islamın bence en komık ve en aptal yanı cenaze namazı sonrası helalık ıstemektır???

islam kadar rezıl bır dın gormedım ..

şeytan taslama dıye duvara terlık ayakkapı atan ınsanlardan ne beklenırkı??

Acikcasi okurken 65 lira için dedenin hakkını helal etmemesine kızdigini söyleyeceğini sandım. .öyle ya ölen adam kul hakkıyla gittiği için öbür tarafa cehennemde yanacak..deden bunu bilmesine rağmen hakkını helal etmiyor..Ölen adam adı üstünde ölmüş işte ne yapsın adamcagiz. Senin deden adamın yanmasına izin veriyor bir anlamda inancına göre. 65 liranın intikamını adamı cehennemde yakarak alıyor. .İslam göre kul hakkı çok günah olduğundan helallik istenmesini ben gayet doğal buluyorum..

Sitelerde Paylaş

Türkiyedeki imamlar islam konusunda çok cahildir. İslam konusunda bir bok bilmezler.

Türk imamlara sadece namaz kıldırma memuru demek daha doğrudur.

imam nikahı kıyma - mevlit okuma - cenaze kaldırma işlerini de ekle yaw...haksızlık etme :D

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

imam nikahı kıyma - mevlit okuma - cenaze kaldırma işlerini de ekle yaw...haksızlık etme :D

Onlarda eklene bilir.

Mesala Türkiyede imamların çoğu kuranın türkçesini bile okumamışlardır. Hadis bilgisi sıfırdır.

Dünyada din adamı konusunda cehaletin yaşandığı ülke Türkiyedir.

tarihinde zeus- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

aslında buradaki helallik mevzusu hikayeden değildir. kişinin borçları ödenir herkesle helallik konusunda anlaşılır ardından kalan mal mirasçılara paylaştırılır. ölen kişi fakir ise o sırada cenazede yakını adıyla bulunanlardan mezvuya el atmaları bile istenebilir. ( nerede öyle müslüm ) ama günümüzde helal etmiyorum diyene dayak atılırsa şaşırmam.

Sitelerde Paylaş

İslam şiddet ve terör dini olduğu için helal etmeyen biri dayak yer.

Hatta haberlede bile çıkmıştı adamın biri ben helal etmiyoum demişti ölen adamların yakınları tarafından dayak yemişti. Müslümanlar insanlara döve döve helal etirirler

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...