Jump to content

Recommended Posts

İslamda bazı şeyleri beğenmediğimden şartlarında bazı değişiklikler yaptım.

- Artık Allaha veya herhangi bir Tanrıya inanmak mecburi değil.

- Artık kuranın geçerliliği sona erdi. Kuran yerine karşılıklı sevgi ve saygıya dayalı spontan davranışlar olacak.

- Artık kadınların örtünmeleri kaldırıldı. Kadınlar isterse çıplak bile gezebilecek.

- Artık büyüklerin zorla bir çocuğa saldırıp vücudunu bıçakla yaralamaları (sünnet) kaldırıldı.

- Artık camiler kaldırıldı. Müslümanlar bir araya gelmek için modern yapıları kullanabilirler.

- Artık erkeklerin egemenliği sona erdi. Bundan sonra erkekler eşlerinin, annelerinin, kız kardeşlerinin, teyze ve halalarının sözlerini dinlemek zorunda ve onlar ne derse onu yapmak zorunda.

- İçki serbest oldu. Alkolik olmadıktan sonra isteyen istediği kadar alkol kullanabilir.

- Karşılıklı rızaya, ilişkiye ve isteğe dayalı cinsel birliktelik tamamen serbest oldu ve bunun kötü gibi gösterilmesi yasaklandı.

Şimdilik bu kuralları uygulayın.Kalan kurallar sonra verilecektir.

Bununla ilgili soru cevap da yapabiliriz.

Anlamadığınız yerleri bana sorabilirsiniz.

Sitelerde Paylaş

İslamın çağa ayak uydurabilmesi için köklü bir reforma ihtiyacı var. İmanî meselelerde dahil.

tarihinde Tasvir-i Efkar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Zor bir ateist ile teistin muttefik olabilmesi su acidan biz insanlari sekillendirmeye calisiyoruz onlar bizim hukmumuzu kararimizi kontrol etme istegimizi hice sayiyorlar insanlari.Ateistlerin kasdettigi islamin zorbaligi bu degilki.Bsit seylere dikkat cekiyoruz mantikli olmayanlara.Bu sekilde asiri sikici zorba bir din islamin kendisi yenilenmesi bunu bir insanin yapmasi gerek.Cinsel iliski kismina katilmiyorum.Kasdedilen sey gereksiz oldugu halde zorla bir insanin sacini kapatmasini emreden bir din.Ornegin kadin hususuna deginilebilir bu konuda fotograf koyabilirim aklimdaki sekil olarak neyi kasdettigimi.Google a yaziniz saci acik bayanlar diye fotograflarina bakiniz sacin acilmasi ahlaki dezonformasyon degil olmasi gereken birsey.Gereksiz dusunuldugu icin.

tarihinde RedDragon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İslamda bazı şeyleri beğenmediğimden şartlarında bazı değişiklikler yaptım.

- Artık Allaha veya herhangi bir Tanrıya inanmak mecburi değil.

- Artık kuranın geçerliliği sona erdi. Kuran yerine karşılıklı sevgi ve saygıya dayalı spontan davranışlar olacak.

- Artık kadınların örtünmeleri kaldırıldı. Kadınlar isterse çıplak bile gezebilecek.

- Artık büyüklerin zorla bir çocuğa saldırıp vücudunu bıçakla yaralamaları (sünnet) kaldırıldı.

- Artık camiler kaldırıldı. Müslümanlar bir araya gelmek için modern yapıları kullanabilirler.

- Artık erkeklerin egemenliği sona erdi. Bundan sonra erkekler eşlerinin, annelerinin, kız kardeşlerinin, teyze ve halalarının sözlerini dinlemek zorunda ve onlar ne derse onu yapmak zorunda.

- İçki serbest oldu. Alkolik olmadıktan sonra isteyen istediği kadar alkol kullanabilir.

- Karşılıklı rızaya, ilişkiye ve isteğe dayalı cinsel birliktelik tamamen serbest oldu ve bunun kötü gibi gösterilmesi yasaklandı.

Şimdilik bu kuralları uygulayın.Kalan kurallar sonra verilecektir.

Bununla ilgili soru cevap da yapabiliriz.

Anlamadığınız yerleri bana sorabilirsiniz.

Kadınlar isterse çıplak gezebileceklerse erkeklerde gezsinler o zaman Olmazzzz

İster erkek ol ister Kadın ol Aklının ve kalbinin sesine uy.Ha Diğerlerinide dinle elbette ama Sen seni bil sen seni.

Bunların dışında mutabıkız:)

Sitelerde Paylaş

Siz ateister hevanızı ilah edinmişsiniz Allaha ihtiyaç yok !

Bu dünyanın bir sınav olduğunu unutuyorsunuz sanırım ?

Maksat içki içip,karı kızla takılmak değil kulluğunu ispat etmek.Zaten bu sadıklarımdan cennette yok mu ?

Allah demedimi;

Cehennemin etrafını güzel şeylerle donaltacağım.

Cennetin etrafınıda mekruh şeylerle çevireceğim.

bunu bildiğiniz halde nefsinizi niye seviyorsunuz ?

Allahın yasakladığı herşey nefse zor gelen şeyler?

Artık bırakın bunları,nefsinize düşman olun.Onu dost edinmeyin,çünki o beyinsiz bilerek ve bilmeyerek size düşmanlık ediyor.

Sitelerde Paylaş

Maksat içki içip,karı kızla takılmak değil kulluğunu ispat etmek.Zaten bu sadıklarımdan cennette yok mu ?

Allah demedimi;

Artık bırakın bunları,nefsinize düşman olun.Onu dost edinmeyin,çünki o beyinsiz bilerek ve bilmeyerek size düşmanlık ediyor.

Allah demedimi;

Yok hatırlamıyorum Vallahi ben öyle bir şey söylemedim.:)

Sitelerde Paylaş

Ateistler hiç bir şeyi ilah edinmez, ama müslümanlar Muhammed'i ilah edinmişler. Tek bir adamın peşine takılıp sonsuza kadar zevk ve sefa içinde yaşayacaklarını sanıyorlar.

Muhammed aleyhisselam kafasından uydurmamış bu dini

Tamamen vahye dayalı bir dindir islam.Biz muhammed aleyhisselama itaat ederken Allah'a itaat ediyoruz.

Ona tapmıyoruz,o sadece bizi Allaha ulaştırmada bir aracı...

De ki: "Eğer Allâh'ı seviyorsanız bana tâbi olun; ki Allâh sizi sevsin ve suçlarınızı bağışlasın. Allâh Ğafûr'dur, Rahıym'dir. "3/ÂLİ İMRÂN-31

Sitelerde Paylaş

Tamamen vahye dayalı bir dindir islam.Biz muhammed aleyhisselama itaat ederken Allah'a itaat ediyoruz.

De ki: "Eğer Allâh'ı seviyorsanız bana tâbi olun; ki Allâh sizi sevsin ve suçlarınızı bağışlasın. Allâh Ğafûr'dur, Rahıym'dir. "3/ÂLİ İMRÂN-31

O zaman neden şiayı kesiyorsunuz. Onlarda biz 12 imama tapmıyoruz onlar bizi Allaha ulaştırmakta aracı demiyorlarmı? Ben o görüşte değilim sakın deme bak avatarında İŞİD in sembolü var.

Sitelerde Paylaş

O zaman neden şiayı kesiyorsunuz. Onlarda biz 12 imama tapmıyoruz onlar bizi Allaha ulaştırmakta aracı demiyorlarmı? Ben o görüşte değilim sakın deme bak avatarında İŞİD in sembolü var.

Neden kestiklerine açıkca bende anlam veremiyorum.

Bu arada o ışıd sembolü değil,Hz.Muhammedin mührüdür.

Sitelerde Paylaş

Kimi kandırmaya çalışıyorsun? Bal gibi de Muhammed'e tapıyorsunuz. Hiç Allah adında bir tanrı seninle iletişime geçti mi? Yok.

Verdiğin ayette bile Muhammed bana tabi olun diyor. Allah sadece bir araç, direk bana tabi olun dese kimse takmayacak, o da Allah adlı adlı tanrı bana tabi olmanızı istiyor diyerek isteğini meşrulaştırıyor.

Sitelerde Paylaş

Tam tersi, Muhammed bu Dini tamamen kafasindan uydurdu. Siyasi, Maddi ve Cinsell cikarlar icin. Ayni amaclar yüzünden sonra Ömer yada Ali tarafindan öldürüldü.

Bu yasli adami öldürdükten sonrada cesetini 3 gün boyunca kokusana kadar Arap sicakliginda biraktilar. Senin cok sevdigin Peygamberini topraga vermeye bilem zaman vermediler, Ömer ve Ali o zamanda Halife yani Iktidar kavgasinda bulundular.

Islam budur kardesim, Kurani okumana bilem gerek yok sadece Muhammedin hayatina bak yeterli.

Sitelerde Paylaş

Tam tersi, Muhammed bu Dini tamamen kafasindan uydurdu. Siyasi, Maddi ve Cinsell cikarlar icin. Ayni amaclar yüzünden sonra Ömer yada Ali tarafindan öldürüldü.

Bu yasli adami öldürdükten sonrada cesetini 3 gün boyunca kokusana kadar Arap sicakliginda biraktilar. Senin cok sevdigin Peygamberini topraga vermeye bilem zaman vermediler, Ömer ve Ali o zamanda Halife yani Iktidar kavgasinda bulundular.

Islam budur kardesim, Kurani okumana bilem gerek yok sadece Muhammedin hayatina bak yeterli.

Palavra,palavra,palavra !

Sitelerde Paylaş

Elbette, muhammed kafasından değil, kıçından uydurmuş zaten, buna bir lafımız yok.

Sen allaha filan itaat etmiyorsun. Bir bedevi ve töresine biat ediyorsun sadece.

Allah falan yok, o bir yalan, bunu anlamak bu kadar mı zor?

Sitelerde Paylaş

Elbette, muhammed kafasından değil, kıçından uydurmuş zaten, buna bir lafımız yok.

Sen allaha filan itaat etmiyorsun. Bir bedevi ve töresine biat ediyorsun sadece.

Allah falan yok, o bir yalan, bunu anlamak bu kadar mı zor?

İman zaten görmediğine inanmaktır.

Eğer böyle bir imana sahip değilsen.Nefsine kulluk ediyorsun demektir.

Bilirmisin nefsin beyni yoktur.

tarihinde Vahşi01 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...