Jump to content

Mucize kitap ne işe yaradı?

Recommended Posts

Geçenlerde forumda dolaşırken bir arkadaşın yaptığı bir yoruma rastlamıştım aklımda kaldı...

Kuran... Büyük mucize kitap...içinde her şey yazılı..eksik bir şey bırakılmamış

1400 küsür sene önceden bugün daha yeni bulduğumuz keşfettiğimiz her şey yazılı

Bilimsel bir başyapıt...vs vs vs.....

Madem bu kadar kudretli herşeyin yazdığı sihirli ultra large bir mucize kitaba sahip bu müslümanlar neden yerlerde sürünüyorlar....asıl soru şu..

O kafir kurandan ve mucizelerinden habersiz gayrı müslümlerin bulduğu icat ettiği herşeyi ama herşeyi (elektirik aşı radyo telefon bilgisayar hastane gereçleri vs vs vs ) İslam ülkelerinden çıkarıp aldığınızı düşünün...geriye ne kalır...islamın müslümanların dünyaya sunduğu ne kalır

Benim aklıma deve sidiği ve sütü geldi ...çoğaltabilecek olan????

Sitelerde Paylaş

Geçenlerde forumda dolaşırken bir arkadaşın yaptığı bir yoruma rastlamıştım aklımda kaldı...

Kuran... Büyük mucize kitap...içinde her şey yazılı..eksik bir şey bırakılmamış

1400 küsür sene önceden bugün daha yeni bulduğumuz keşfettiğimiz her şey yazılı

Bilimsel bir başyapıt...vs vs vs.....

Madem bu kadar kudretli herşeyin yazdığı sihirli ultra large bir mucize kitaba sahip bu müslümanlar neden yerlerde sürünüyorlar....asıl soru şu..

O kafir kurandan ve mucizelerinden habersiz gayrı müslümlerin bulduğu icat ettiği herşeyi ama herşeyi (elektirik aşı radyo telefon bilgisayar hastane gereçleri vs vs vs ) İslam ülkelerinden çıkarıp aldığınızı düşünün...geriye ne kalır...islamın müslümanların dünyaya sunduğu ne kalır

Benim aklıma deve sidiği ve sütü geldi ...çoğaltabilecek olan????

Hurma ve asbestli su.

Sitelerde Paylaş

"O halde, hürmetli aylar çıkınca artık öbür müşrikleri nerede bulursanız öldürün, onları yakalayıp esir edin, onların geçebileceği bütün geçit başlarını tutun. Eğer tövbe eder, namaz kılar, zekât verirlerse onları serbest bırakın. Çünkü Allah gafurdur, rahîmdir." tevbe -5 :D pis kafirr inkarmi ediyonnnnnnnn ............... ebu lehebe 1400 senedir eleri kurusun diye beddua ediyoz biz tebbbet suresini okuyarakkkk pisss kafirr :D

Sitelerde Paylaş

Anan!

Ne oldu niye kızdinki? Gercekler acitiyor degilmi ! Ayrıca hani analar kutsaldır hani müslüman adam ahlakiyla kendini belli ederdi..sürekli sapir sapir dokulmek zorundamisiniz. .ben senin gibi anne ne laf söylemeyecegim. .

Babana sevgiler !!!

tarihinde doodslag tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ne oldu niye kızdinki? Gercekler acitiyor degilmi ! Ayrıca hani analar kutsaldır hani müslüman adam ahlakiyla kendini belli ederdi..sürekli sapir sapir dokulmek zorundamisiniz. .ben senin gibi anne ne laf söylemeyecegim. .

Babana sevgiler !!!

Yalnış anladın

Okuduğum bir kitapta tahtadan yapılan zikr çekilen bir alettir.müslümanlar bunu bilmezler.

Yani müslümanların dünyaya sunduğu en iyi şey anandır.

Sitelerde Paylaş

Hadi ya...Milyonlarca icat var insanlığa yararlı sadece bir tanecik istiyorum müslümanların bulup insanlığa hediye ettiği. .1.500.000.000 var şu anda..1400 senedir yaşamış ölmüş en az 15.000.000.000 müslüman var...yokmu ya süper bilimsel 1400 yıl önceden bugünkü bilimsel bulguları belirten kitabı hergün okuyup icat ettikleri tek bir şey bu müslümanların? ?? Deve sidigi olmaz ama :))

tarihinde doodslag tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

doodslag doğru söylemiş.

yukarıda müslümanların icatlarına örnekler vermiştim ama onlar da sayılmaz.

klozeti gevurlar bulduğu için taharet musluğu sayılmaz.

idam makinesi için vinç gerekli o da gitti.

yoğurdu da eski türkler bulduğu için cacık ile ayran da elendi.

tarihinde Deist Adam tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yalnış anladın

Okuduğum bir kitapta tahtadan yapılan zikr çekilen bir alettir.müslümanlar bunu bilmezler.

Yani müslümanların dünyaya sunduğu en iyi şey anandır.

Anani kaç kişi çekiyor acaba günde. .sahiden de çok bilinmedik birsey.. demekki çok fazla bir işlevi yok pek tutulmamis. .

Yani tüm insanlığa sunmak icin en iyi sey olarak ananimi bulmuş bu müslümanlar ..

Ah canım yazık yaa

Sitelerde Paylaş

Hadi ya...Milyonlarca icat var insanlığa yararlı sadece bir tanecik istiyorum müslümanların bulup insanlığa hediye ettiği. .1.500.000.000 var şu anda..1400 senedir yaşamış ölmüş en az 15.000.000.000 müslüman var...yokmu ya süper bilimsel 1400 yıl önceden bugünkü bilimsel bulguları belirten kitabı hergün okuyup icat ettikleri tek bir şey bu müslümanların? ?? Deve sidigi olmaz ama :))

Ananı araştırmaya devam edip sizi bilgilendirecegim!

tarihinde Vahşi01 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bi karar veremediler birader. Bu kitap, dini kitapmı, hukuk kitabımı, ilim kitabımı, bilim kitabımı, sağlık kitabımı............

Bu müslümanlar artık son vakitlerine geldiklerini biliyorlar. O yüzden kuranı gerdikçe geriyorlar. Çektikçe çekiyorlar. Ama ne yaparlarsa yapsınlar sonları yakındır.

Sitelerde Paylaş

Ananı araştırmaya devam edip sizi bilgilendirecegim!

Sen buraya örnek müslüman olmak içinmi geliyorsun yoksa cevap veremediğin şeylere küfür etmek içinmi?

Ama sen müslümansın, küfür ettiğin için cehennemde yanarsın, gavur icadı olan bilgisayardan insanlara küfür etmen son derece !!!

Sitelerde Paylaş

Sen buraya örnek müslüman olmak içinmi geliyorsun yoksa cevap veremediğin şeylere küfür etmek içinmi?

Ama sen müslümansın, küfür ettiğin için cehennemde yanarsın, gavur icadı olan bilgisayardan insanlara küfür etmen son derece !!!

Ne yapsın zavallı. .elinde ne var..Anan adlı bir icatları varmış onu sunmuşlar insanlığa..sizin icatlar iniz varsa bizimde insanliga sunduğumuz anamiz var diyor işte..tabi bu analarini kullanmak için müslüman olmak gerekiyor ayrı konu..Yani sayılmaz oda...zaten pek ise yarayan bir şey olmamış olacakki müslümanlar arasında da pek rağbet görmemiş arkadasin bahsettiği anası. ..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...