Jump to content

Einstein'ın İslam hakkında hiçbir sözü olmaması

Recommended Posts

sevsinler sizin bilimselliğinizi...

şii alimin birisi iddiada bulunuyor çocukça laflarınızdan başka cevap yok...

adama israil devlet başkanlığı öneriliyor,adam kabul etmiyor,verdiği cevap şii alimi doğrular nitelikte

sizde yine ota moka gelmeyen çocukça cevaplar....

bir tane,ama tek bir tane şii alimin sözünü yalanlayan kaynak gösterebilecek olabilseniz bu kadar saçmalamak zorunda kalmayacağınızı sizde farkındasınız değil mi?

zavallı tavşan kulaklı primatçıklar...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 104
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

adama israil devlet başkanlığı öneriliyor,adam kabul etmiyor,verdiği cevap şii alimi doğrular nitelikte

bir tane,ama tek bir tane şii alimin sözünü yalanlayan kaynak gösterebilecek olabilseniz bu kadar saçmalamak zorunda kalmayacağınızı sizde farkındasınız değil mi?

bana uçan spagetti canavarının olmadığına dair tek bir kanıt göster.

ulan mal mısın adam götünden uydurmuş bir şey hiçbir kanıt dayanak yok. defol git şii ol o zaman hem muta nikahı da kıyarsın.

Sitelerde Paylaş

Şii alim mi? Yahu yeryüzündeki en alt yaşam biçimine sahip insanlardan bahsediyorsun. Kendi kıçlarını kurtaramıyorlar daha onlar. Sizin alim dediklerinizi iq testine tabi tutsak normal insan seviyesini bir ihtimal görürler de, geneli yerlerde sürünür. Onlar bırakın neyin haramlık neyin helallik olduğu üzerinde üfürsün dursunlar. Kendilerine ve halklarına hayrı dokunmayan üfürükten teyyare modunda insanlara alim demekte bizim aklını inkar eden sevimli insanlarımıza düşüyor sanırım.

Geçenlerde bir alimde dua ile füze patlatmayı deniyordu da rahmetlinin parçalarını mikroskop ile aradılar....

Dinlere çocukça masal diyen zeki biri, cezalandırıcı, ödüllendirici tanrı fikrine gülen bilim insanı Einstein'in bölgeselliği dışındaki müslümanlık ile ne işi olsun ki, totalde semavi dinlerin tanrı profilini kitaplardan bağımsız eleyecek zekaya sahip birinden bahsediyoruz. Adamın işi, üfürük ile yol almak değil elbette.

Hani bir zamanlar büyük şii alimler uçardı,kaçardı gözlerinden çakmak çakmak elektrik saçarlardı ya, büyüler gani ganiydi ama basit bir mızrağın ucunda can verirlerdi. Bilgileri de bedenleri gibi hiçlenip giderdi. Dünyaya katlıları, x bitkisinin cinsel performansı arttırması üzerine kuruludur. Y bitkisini yerseniz çocuğunuz erkek olur gibi ipe sapa gelmez rivayetler de bu sevimli yüksek bilgi sahibi insanlardan gelir. Tükürükçü, üfürükçü, tılsımcı, cehaletin babalarının sözleri beyinden değil kıçtan çıkıyor ne yazık ki. Osurarak atom parçalanmıyor. Osurarak beyninin yerini bilmeyen leyla modunda olan insanlar kuklaya çevriliyor o kadar...

Sitelerde Paylaş
  • 9 months later...

20. yüzyıla damgasını vuran ünlü fizikçi Albert Einstein'in 'ateist' olduğunu gösteren özel bir mektubu ortaya çıktı.

20. yüzyıla damgasını vuran ünlü fizikçi Albert Einstein'in 'ateist' olduğunu gösteren özel bir mektubu ortaya çıktı.

Geliştirdiği izafiyet (görelilik) kuramıyla modern bilim tarihinde çığır açan ünlü fizikçi Einstein'ın din hakkındaki düşünceleri, yıllardır hararetli tartışmalara konu olmuştu.

http://dailyatheistquote.com/atheist-quotes/2013/07/08/97/

Sitelerde Paylaş

Einstein'ın dinler ile ilgili birçok ünlü sözü var ama ben şu ana kadar hiç İslam ile ilgili olana rastlamadım.

Benim Gözümden Dünya adlı kısa kitabının en sonunda Hristiyanlık ve Yahudilik diye bir başlık var orada da eğer bu dinler papazlardan rahiplerden hahamlardan kiliseden falan arınsa insanlığa faydalı olabilir gibisinden bir şeyler söylemiş. Ama İslam'dan bahsetmemiş.(Ona ne yaparsan yap gene adam olmaz şeklinde düşünüyordur belki de)

Ayrıca kitabın bir kısmında da Filistin'i ele almış ve onlardan da Araplar diye bahsetmiş. Kesinlikle İslam ya da Müslüman kelimesini ağzına bile almamış hiçbir yerde.

dünyanın gelmiş geçmiş en büyük psikopatı lanetli bir insan bu insanlık düşmanı yüzünden milyonlarca insan katledildi ancak şu işe bak ki yuhalanıp lanetlenmesi gereken bir insan baş tacı ediliyor:)

islammış elbette islamdan bahsedemez böyle bir pisliğin islamla ne alakası olabilir katillerin cezası islama göre ölümdür.

Sitelerde Paylaş

dünyanın gelmiş geçmiş en büyük psikopatı lanetli bir insan bu insanlık düşmanı yüzünden milyonlarca insan katledildi ancak şu işe bak ki yuhalanıp lanetlenmesi gereken bir insan baş tacı ediliyor:)

islammış elbette islamdan bahsedemez böyle bir pisliğin islamla ne alakası olabilir katillerin cezası islama göre ölümdür.

Einstein'mı pislik?

Sitelerde Paylaş

Einstein'mı pislik?

uğurusuzun teki bilseymiş bu kadar insan öldürebilecek bir bomba olduğunu yapmazmış yalanını sevsinler psikopatın teki einstanı bana değil onun yaptığı bombayla ölen milyonlarca çocuğun ailesine sor bakalım ne dicekler :)

ahhhhh nolanım pardon yaw unutmuşum siz bombalanarak yüksek teknoloji uçaklarla yok edilerek öldürülen insanlara bişey demiyordunuz sonuçta onlar bilimsel yok edilmeler sizin için vahşet kılıçla olanı değilmi :)

tarihinde gariban_derviş tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

uğurusuzun teki bilseymiş bu kadar insan öldürebilecek bir bomba olduğunu yapmazmış yalanını sevsinler psikopatın teki einstanı bana değil onun yaptığı bombayla ölen milyonlarca çocuğun ailesine sor bakalım ne dicekler :)

ahhhhh nolanım pardon yaw unutmuşum siz bombalanarak yüksek teknoloji uçaklarla yok edilerek öldürülen insanlara bişey demiyordunuz sonuçta onlar bilimsel yok edilmeler sizin için vahşet kılıçla olanı değilmi :)

11390087_536821839792527_640124921925369

Sitelerde Paylaş

Biz insan olduğumuz için dinden çıktık..Sende insansan,sende çıkarsın..Bu bakımdan bize hümanistlik taslama burada..

Einstein pislikmiş..Müslümansın sonuçta..''Allah Einstein'dan razı olsun'' diyecek halin yok :D

Sizin bilim düşmanlığınızı biliyorum..Bilim,sizin Muhammed'e çaktığı için,bilime ve bilim adamlarına düşmansınız siz..Çaktılar gariban,hem de ne çaktılar..Bırak senin arabın allahını,yeryüzündeki tüm tanrıları/şeytanları/cinleri/melekleri yok ettiler..Acınız büyük,anlıyorum sizi :)

Sitelerde Paylaş

Biz insan olduğumuz için dinden çıktık..Sende insansan,sende çıkarsın..Bu bakımdan bize hümanistlik taslama burada..

Einstein pislikmiş..Müslümansın sonuçta..''Allah Einstein'dan razı olsun'' diyecek halin yok :D

Sizin bilim düşmanlığınızı biliyorum..Bilim,sizin Muhammed'e çaktığı için,bilime ve bilim adamlarına düşmansınız siz..Çaktılar gariban,hem de ne çaktılar..Bırak senin arabın allahını,yeryüzündeki tüm tanrıları/şeytanları/cinleri/melekleri yok ettiler..Acınız büyük,anlıyorum sizi :)

tabii alıştınız hemen size ayak uydurmaya çalışan kendine güvensiz garibanları görmeyi bakıyorum acı gerçekleri gözünüze sokan biri çıkınca afallaşıp kalıyonuz daha durun mızrağın ucunu yeni yağladım alayına gidecek alayınada gideri var başlamadık bile :)

Sitelerde Paylaş

yadellerdeki yurttaş istersen devam edelim ben sana sorayım bilim ne demek ?

bana bunu bir açıklarmısın zor bir durum değil googleda bile yazsan bulursun blimin ne olduğunu seninle azcık empati yapalım hadi gel :)

İnsanlara, iftirâ atma!

Einstein, atomu, bomba yapılsın diye parçalamadı. Aksine: Japonya'da atılan bombalardan sonra, şoka girdi. "Keşke bu buluşumu yayınlamasaydım!" diye düşündü.

Ama er ya da geç, başka bir biliminsanı, atomu parçalayacaktı. Bunun, kaçınılır yanı yoktu.

Ayrıca: Bilim, yalnızca savaş için yoktur. Şu sırada, burada tartışabilmemiz de, bilimsellliği gerektirir.

Bilim, beyin işidir; iftirâ işi değil!

tarihinde Yâdellerdeki Yurtdaş tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

tabii alıştınız hemen size ayak uydurmaya çalışan kendine güvensiz garibanları görmeyi bakıyorum acı gerçekleri gözünüze sokan biri çıkınca afallaşıp kalıyonuz daha durun mızrağın ucunu yeni yağladım alayına gidecek alayınada gideri var başlamadık bile :)

Acı gerçekler ha..Einstein'ın pislik olması mı acı gerçek :D

Acı gerçek,senin gerizekalı olman..Elinde mızrakla forumda takılan,gerizekalı müslüman seni :lol:

Sitelerde Paylaş

İnsanlara, iftirâ atma!

Einstein, atomu, bomba yapılsın diye parçalamadı. Aksine: Japonya'da atılan bombalardan sonra, şoka girdi. "Keşke bu buluşumu yayınlamasaydım!" diye düşündü.

Ama er ya da geç, başka bir biliminsanı, atomu parçalayacaktı. Bunun, kaçınılır yanı yoktu.

Ayrıca: Bilim, yalnızca savaş için yoktur. Şu sırada, burada tartışabilmemiz de, bilimsellliği gerektirir.

Bilim, beyin işidir; iftirâ işi değil!

bu bilim mevzusunu daha önce bu forumda tartışmıştık vardı öyle bir akıllı internetinde insanların bilgi paylaşabilmesi için çıktığını iddia ediyordu arpa yı söylediğimde sonrasını yazamadı karşımda öyle kalmıştı :)

araştır yadellerdeki yurttaş bilim belki savaş olsun diye çıkmadı ancak bilimin bu denli ilerlemesinin tek sebebi daha fazla insan öldürmektir.Her teknolojinin altında savaş gerçeği vardır einstain bilmiyormus sittirsin ordan sahtekar yalancı piskopat herif o kodları yazacaksın sonrada ben böyle olacağını bilmiyodum pezevenge bak hele her boku yapmayı bliyon ama nerde kullanılacağını bilmiyon hemi :) hele birde 2 ci dünya savaşı esnasında bak hele sen şu işe :)

Sitelerde Paylaş

bu bilim mevzusunu daha önce bu forumda tartışmıştık vardı öyle bir akıllı internetinde insanların bilgi paylaşabilmesi için çıktığını iddia ediyordu arpa yı söylediğimde sonrasını yazamadı karşımda öyle kalmıştı :)

araştır yadellerdeki yurttaş bilim belki savaş olsun diye çıkmadı ancak bilimin bu denli ilerlemesinin tek sebebi daha fazla insan öldürmektir.Her teknolojinin altında savaş gerçeği vardır einstain bilmiyormus sittirsin ordan sahtekar yalancı piskopat herif o kodları yazacaksın sonrada ben böyle olacağını bilmiyodum pezevenge bak hele her boku yapmayı bliyon ama nerde kullanılacağını bilmiyon hemi :) hele birde 2 ci dünya savaşı esnasında bak hele sen şu işe :)

ayak uyduramıyorsunuz zaten bilime....

bu demektir ki yakında yok da olursunuz !

doğal seleksion....ayak uyduramayan ELENİR !!

Sitelerde Paylaş

ayak uyduramıyorsunuz zaten bilime....

bu demektir ki yakında yok da olursunuz !

doğal seleksion....ayak uyduramayan ELENİR !!

bak nasıl kendini biliyo kimden bahsettiğimi nasılda anlayıp gelmiş :)

kardeş bilim var birde bilimin ötesi var kuranda mesela ledun ilmi diye geçer şimdi sana olacağı söyleyim muhtemelen bilim el değiştirecek bugüne kadar hristiyan yahudi bilim adamlarının geliştirmek için uğraştıkları ve bilime yaptıkları katkılarından dolayı kendilerine müslümanlar teşekkür edecek ve akabinde tören olurmu bilmem ama bir devir teslim olacak ve bilimi onların elinden alacaklar aklımdan geçen şudur ki amerika ve israil arasında bir savaş ve akabinde güzel bir ortadoğu aklımdan geçen budur bakalım zaman neyi gösterecek çok fazla zaman kalmadı azcık sabredelim :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...