Jump to content

"1923'te Atatürk için CHP neyse 2014'te de HEPAR O'dur!" - Osman Pamukoğlu

Recommended Posts

Saçma sapan hareketlerinden ve beceriksizliklerinden sonra bir Atatürkçü olarak oyumu CHP'ye değil, HEPAR'a veriyorum. CHP sırf "Atatürk'ün kurmuş olduğu parti" etiketi nedeniyle oy alıyor ama AKP zihniyetinden farksız. Tepkinizi gösteriniz!

HEPAR hiç takip etmediğim bir parti biraz ideolojisinden söz edermisin

Sitelerde Paylaş

Fatih Altaylı gibi bir avanak, Pamukoğlu'yu tuzağa düşürmüştü: "Seçimleri kazandığınız taktirde, dışişleri bakanınınız kim olacak?"

Pamukoğlu da ıvırıp-kıvırıp, bir isim söylemişti.

Altaylı, ertesi gün, adı geçen kişiyi araştırdı. Meğerse o kişi, HEPAR üyesi bile değildi; hattâ oyunu bile HEPAR'a aslâ vermeyecek biri imiş. Pamukoğlu'yla da hiç yüz-yüze gelmemiş. B)

Sitelerde Paylaş

Kılıçdaroğlu'nun Chp'sine oy veren,Işid'le kanka olan Akp'ye oy veren biri ile aynı sığlığa sahiptir..

Hepar'ın barajı geçmesi çok zor..

Osman paşa bir asker,bir politikacı değil..Ülkeyi yönetecek biri olarak görmüyorum ben paşayı..

Sitelerde Paylaş

1923'teki CHP'nin günümüzdeki yansıması işte. Atatürk'ün partisi yani. CHP'nin kurulduğu amaca yönelik devam etmemesinden sonra ona tepki olarak doğmuş bir parti. Kendilerini "Ne şeriatçı, ne Kürtçü, doğrudan Atatürkçü!" diye tanımlıyorlar.

Kılıçdaroğlu'nun Chp'sine oy veren,Işid'le kanka olan Akp'ye oy veren biri ile aynı sığlığa sahiptir..

Hepar'ın barajı geçmesi çok zor..

Osman paşa bir asker,bir politikacı değil..Ülkeyi yönetecek biri olarak görmüyorum ben paşayı..

Atatürk de bir askerdi, Alparslan Türkeş de... Asker olmak, politikacı olma ihtimalini ortadan kaldırmıyor. CHP'ye oy veren insanlar uyandırılırsa barajı geçebilir pek tabii. Önemli olan, AKP nasıl dini kullanıp milleti uyutuyorsa CHP de aynısını Atatürk'ü kullanarak yapıyor, bunun farkına varmak. CHP Atatürk'ün kurduğu parti değildir artık. Ben çevremdeki insanları uyararak değişim sağlamaya çalışıyorum. Siz de aynısını yapabilirseniz bir şeyler olabilir.

tarihinde ÜslupFarkı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Atatürk de bir askerdi, Alparslan Türkeş de... Asker olmak, politikacı olma ihtimalini ortadan kaldırmıyor. CHP'ye oy veren insanlar uyandırılırsa barajı geçebilir pek tabii. Önemli olan, AKP nasıl dini kullanıp milleti uyutuyorsa CHP de aynısını Atatürk'ü kullanarak yapıyor, bunun farkına varmak. CHP Atatürk'ün kurduğu parti değildir artık. Ben çevremdeki insanları uyararak değişim sağlamaya çalışıyorum. Siz de aynısını yapabilirseniz bir şeyler olabilir.

Atatürk çok farklı birisi..Kıyas yapamayız böyle..Türkeş denilen caniyi de boşver..

Ben hiç bir şey yapılamayacağını düşünüyorum..Böyle düşünmemi gerektirecek bir çok argüman var..Muharrem İnce'yi değil de,Kılıçdaroğlu'nu destekleyen Chp;son umudu da elinin tersi ile itmiştir..Artık sona geldik..Ne olacaksa olacak yakında..Çırpınmaya gerek yok..

Sitelerde Paylaş

Atatürk çok farklı birisi..Kıyas yapamayız böyle..Türkeş denilen caniyi de boşver..

Ben hiç bir şey yapılamayacağını düşünüyorum..Böyle düşünmemi gerektirecek bir çok argüman var..Muharrem İnce'yi değil de,Kılıçdaroğlu'nu destekleyen Chp;son umudu da elinin tersi ile itmiştir..Artık sona geldik..Ne olacaksa olacak yakında..Çırpınmaya gerek yok..

Bahçeli'ye ne demeli?

Sözde Türk milliyetçisi, açılım karşıtı geçiniyor. Ama;

Ekmeleddin'i e ortak oldu. Atatürk düşmanı, açılıma övgüler dizen, ulus devlete düşmanlığını belirten Ekmeleddin'i aday gösterdi adam.

Bizde mi bir terslik var diye düşünüyorum bazen. Veya bunların sözleri ve yaptıkları sürekli çelişiyor.

http://www.aydinlikg...hedef-aldi.html

tarihinde zorlu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bahçeli'ye ne demeli?

Sözde Türk milliyetçisi, açılım karşıtı geçiniyor. Ama;

Ekmeleddin'i e ortak oldu. Atatürk düşmanı, açılıma övgüler dizen, ulus devlete düşmanlığını belirten Ekmeleddin'i aday gösterdi adam.

Bizde mi bir terslik var diye düşünüyorum bazen. Veya bunların sözleri ve yaptıkları sürekli çelişiyor.

http://www.aydinlikg...hedef-aldi.html

Hepsi ATATÜRK DÜŞMANI bunların..Bahçeli'yi ciddiye almaya bile değmez..Mhp,açıktan Rte ve ekibini destekleyen bir parti..Abdullah Gül'ü cumhurbaşkanı seçtiren,çözüm sürecini destekleyen,Gezi'de Akp'nin yanında olan Bahçeli'dir..Bunların bağırışlarına kanan naif insanlar akıllanmalı ama bu da çok zor..

Sitelerde Paylaş

Atatürk bunu mu isterdi sence?

Sitelerde Paylaş

Göremiyorum ama çevremi bilgilendirip benimle aynı düşüncede olanları en azından ülke batarken bir bot hazırlayıp birlikte kaçmak üzere örgütlemekten de vazgeçmiyorum.

Kolay gelsin,ne diyeyim..Ben son Chp kurultayı ile tamamen pesimist oldum artık..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...