Jump to content

Tek başına İslam'ı çürüten yazı...

Recommended Posts

hadi oradan....

kafirun suıesi.."Leküm diynüküm ve liye diyn.." der,yani senin dinin sana benim dinim bana...

TEVBE 29. Kendilerine kitap verilenlerden Allah'a ve ahiret gününe iman etmeyen, Allah'ın ve Resûlünün haram kıldığını haram saymayan ve hak din İslam'ı din edinmeyen kimselerle, küçülerek (boyun eğerek) kendi elleriyle cizyeyi verinceye kadar savaşın.

al, bu da umman hükümdarına gönderilen mektup:

Bismillahirrahmânirrahîm!

"Allah'ın Resulü Muhammed b. Abdullah'tan Cülenda'nın oğulları Ceyfer ve Abd'e!..

"Hidâyete uyanlara, doğru yolu tutmuş olanlara selâm olsun!

"Bundan sonra derim ki:

"Ben her ikinizi İslâm'a davet ediyorum! Müslüman olun ki selâmete eresiniz!

"Ben, sağ olanları âhiret azabıyla korkutmak, kâfirler hakkında da Allah'ın hükümlerini tatbik etmek için Allah'ın bütün insanlara gönderdiği Resulüyüm!

"Eğer İslâm'ı kabul ederseniz, hükümdarlığınız size bakî kalacaktır; eğer Müslüman olmaktan uzak durursanız, şüphesiz, hükümdarlığınız elinizden çıkacak, süvariler meydanınızı çiğneyecek ve peygamberliğim sizin mülk ve saltanatınızı mağlûb edecektir!"909

Sitelerde Paylaş
  • İleti 195
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

İşin özü şu : Bu insanlar bu evrenin bir tasarımcısı olduğunu düşünüyor ve kendilerine en yakın ve mantıklı gelen din de islam. Her ne kadar bazıları şüphe duysa da bu sebepten inanmaya devam ediyor, ki diğer dinlere inananların da aynı kendileri gibi o dini gerçek olarak gördüklerini idrak edecek akıl yok zaten.

Sitelerde Paylaş

İşin özü şu : Bu insanlar bu evrenin bir tasarımcısı olduğunu düşünüyor ve kendilerine en yakın ve mantıklı gelen din de islam. Her ne kadar bazıları şüphe duysa da bu sebepten inanmaya devam ediyor, ki diğer dinlere inananların da aynı kendileri gibi o dini gerçek olarak gördüklerini idrak edecek akıl yok zaten.

Düşünsene dünyada 2700 küsür din var... yanlış dine inanıyor olma ihtimalinin ne kadar yüksek olduğunun farkında değiller.

Sitelerde Paylaş

hadi oradan....

kafirun suıesi.." Leküm diynüküm ve liye diyn.." der,yani senin dinin sana benim dinim bana...

Harbiden ahmaksın he.....

muhammed, kafirun suresini sahtekarlığının başlarında yazmıştır,yani herkesi kandıramadığı,güçsüz dönemlerde..

Bunu bile bilmiyorsun...

Kandırdığı insanlar çoğalınca,yani güçlenince yazdığı ayetlere de bir bak bakalım sayın ahmak..

Senin dinin sana,benim dinim bana mı diyor...

tarihinde strong tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

sırf kuran değiştirildi dedim diye babamın bana pis kafir köpek defol git istemiyorum seni bu evde demeleri geldi aklıma.

Tevbe/23. Ey iman edenler! Eğer küfrü imana tercih ederlerse, babalarınızı ve kardeşlerinizi bile dost edinmeyin. İçinizden kim onları dost edinirse, işte onlar, zalimlerin ta kendileridir.

Bu ayeti hatırlamıştır belki. Bu ne biçim bir tanrıdır ki aile üyelerini bile inanmadığı için birbirine düşman eder? Nedir bu tanrıdaki inanılma ihtiyacı? Bu kadar aciz, zavallı bir tanrı mı olur?

Sitelerde Paylaş

Ne oldu?

az önce

böyle diyordun..

şimdi böyle diyorsun..

İnsanlığa zararı olan her şeyi eleştiririz,sırf islamı değil...

1*söylediklerimde fark yok,

2"forumda,islam dışındaki dinlere,islama yapılan saldırırnın binde biri yok,

3"yaptığınız eleştirmek fakan değil,kuyruk acısı var mış gibi saldırmak...

hadfi şimdi beni yalanlayın ve yalan olduğu kurandan daha bariz olan incili iznik konsülünü tartışın,hadi allahı tartıştığınız ve ona küfrettiğiniz kadar teslise küfredin,

hadi marangoz isanın peygamberliğini ve göğe yükselmesini alay ederek anlatın,

bir başlık ta tevrat ,için açın ve israil oğullarının nasıl üstün ırk olduğunu diğer milletlerin köleliğini anlatın...

hadi afrikanın nasıl sömürgeştirildiğini,filistindeki yahudi soykırımını anlatın...

bunları anlatırkende samimi olup islama saldırdığını çizgiden sapmayın...

bnakalım sizin ateistliğiniz ne kadar samimi???

Sitelerde Paylaş

hadi oradan....

kafirun suıesi.."Leküm diynüküm ve liye diyn.." der,yani senin dinin sana benim dinim bana...

Bakara 191 de kafirleri bulduğunuz yerde ölürün der.

Bunu 193. devam ettirir din allahın oluncaya kadar savaş.

Ve tabi tevbe 5.

Sitelerde Paylaş

TEVBE 29. Kendilerine kitap verilenlerden Allah'a ve ahiret gününe iman etmeyen, Allah'ın ve Resûlünün haram kıldığını haram saymayan ve hak din İslam'ı din edinmeyen kimselerle, küçülerek (boyun eğerek) kendi elleriyle cizyeyi verinceye kadar savaşın.

al, bu da umman hükümdarına gönderilen mektup:

Bismillahirrahmânirrahîm!

"Allah'ın Resulü Muhammed b. Abdullah'tan Cülenda'nın oğulları Ceyfer ve Abd'e!..

"Hidâyete uyanlara, doğru yolu tutmuş olanlara selâm olsun!

"Bundan sonra derim ki:

"Ben her ikinizi İslâm'a davet ediyorum! Müslüman olun ki selâmete eresiniz!

"Ben, sağ olanları âhiret azabıyla korkutmak, kâfirler hakkında da Allah'ın hükümlerini tatbik etmek için Allah'ın bütün insanlara gönderdiği Resulüyüm!

"Eğer İslâm'ı kabul ederseniz, hükümdarlığınız size bakî kalacaktır; eğer Müslüman olmaktan uzak durursanız, şüphesiz, hükümdarlığınız elinizden çıkacak, süvariler meydanınızı çiğneyecek ve peygamberliğim sizin mülk ve saltanatınızı mağlûb edecektir!"909

Bir önceki mesajımda yazdım.

Muhammed kafirun suresini ilk başlarda,tevbe suresini son sureden bir önce yazmış...

Zayıfken kibar,güçlüyken zalim...

Sitelerde Paylaş

hadfi şimdi beni yalanlayın ve yalan olduğu kurandan daha bariz olan incili iznik konsülünü tartışın,hadi allahı tartıştığınız ve ona küfrettiğiniz kadar teslise küfredin,

bir başlık ta tevrat ,için açın ve israil oğullarının nasıl üstün ırk olduğunu diğer milletlerin köleliğini anlatın...

hadi afrikanın nasıl sömürgeştirildiğini,filistindeki yahudi soykırımını anlatın...

Be salak, ateistler senin gibi salak mı da bu ülkede kimsenin takmadığı hristiyanlık ve yahudilik gibi dinleri eleştirsin? Bu dinleri eleştirmeye gerek yok, çünkü bu ülkedeki müslümanlar bunu bizim yerimize yapıyorlar. Ne diye hiç kimsenin takmadığı dinleri eleştirmekle vakit harcayalım? Ne oldu, putunu eleştirince hemen alınganlaştın, saldırganlaştın?

tarihinde sağduyu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Tevbe/23. Ey iman edenler! Eğer küfrü imana tercih ederlerse, babalarınızı ve kardeşlerinizi bile dost edinmeyin. İçinizden kim onları dost edinirse, işte onlar, zalimlerin ta kendileridir.

Bu ayeti hatırlamıştır belki. Bu ne biçim bir tanrıdır ki aile üyelerini bile inanmadığı için birbirine düşman eder? Nedir bu tanrıdaki inanılma ihtiyacı? Bu kadar aciz, zavallı bir tanrı mı olur?

SANA NE???

sen müslümanmısın?yoksa müslümanlar seni ateistsin diye dostluklarından mahrum mu bıraktı???

ve tevrattan da bir örnek yazarmısın???

israiloğulları ve diğer kavimler hakkında olsun mümkünse

Sitelerde Paylaş

Be salak, ateistler senin gibi salak mı da bu ülkede kimsenin takmadığı hristiyanlık ve yahudilik gibi dinleri eleştirsin? Bu dinleri eleştirmeye gerek yok, çünkü bu ülkedeki müslümanlar bunu bizim yerimize yapıyorlar. Ne diye hiç kimsenin takmadığı dinleri eleştirmekle vakit harcayalım? Ne oldu, putunu eleştirince hemen alınganlaştın, saldırganlaştın?

kimsenin takmadığı dinler mi?

eleştirmekten korktuğunuz dinlermi???

DÜRÜST OLUN...

Sitelerde Paylaş

Hala bazı şeyleri anlayamamışsın...

İnsanlığa zararı olan her şeye karşıyım..

Ksacası,

Tüm dinlere,tüm soykırım yapanlara,insanları sömürenlere sokayımmmmm.

Sokmamızı istediğin bir konu varsa aç,ona da sokalım...

Aç bir başlık,işid ile ilgili,soykırım yapanlarla ilgili,dinle sömürenlerle ilgili.veya insanlığa zaraıu dokunan bir şey ile ilgili..

Sitelerde Paylaş

SANA NE???

sen müslümanmısın?yoksa müslümanlar seni ateistsin diye dostluklarından mahrum mu bıraktı???

ve tevrattan da bir örnek yazarmısın???

israiloğulları ve diğer kavimler hakkında olsun mümkünse

Peki İslam'ı eleştirmemden sana ne? Sen müslüman mısın? Yoksa müslüman değilim deyip aslında müslüman olan ikiyüzlü sahtekarlardan mısın?

Bu ülkede Tevrat'ı takan mı var ki Tevrat'tan bir örnek vereyim?

Sitelerde Paylaş

şu 3-5 inizin ayni anda kurandan ayetler alarak salya sümük saldırıya geçmeniz bile ne kadar haklı olduğumu gösteriyor...

hepiniz tedaviye muhtaç zavallılarsınız...

siz,islama saldırırken kimsenin takmadığı hrıstiyan ve yahudiler metafizk te yol kat ediyor ve size kıçları ile gülüyor...

Sitelerde Paylaş

o dinlerin hükmü çoktan kalktı. eğer ortaçağda yaşasaydık onları anlatırdık zaten. ama gerek kalmadı zamanında o ucube dinler de deliğine sokuldu. hristiyanlık artık insanlığa zarar vermiyor. uslu uslu oturuyor odasında. şimdi islamda sıra.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...