Jump to content

Tek başına İslam'ı çürüten yazı...

Recommended Posts

bana göre tüm dinlerin hükmü kalktı,

ama ben ,insan gibi hepsine ayni davranışl gösteriyorum...

sizinde bahaneler üreterek islama saldırıyor olmanızı sadece bilinçli yapılan bir eylem-uşaklık olarak görüyorum...

Hadi be sahtekar ikiyüzlü, putuna laf gelince nasıl da çirkefleştiğini, çirkinleştiğini herkes gördü. Güya herkesin dikkatini başka putlara yönelttirip putunu koruyacaksın ha? Ancak senin gibi bir yobaz bu kadar salak olabilir.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 195
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

insanoğlu inançlı veya inançsız olabilir,bunda hiç bir saçmalık yok

saçmalık olan inançlar için çirkefleşmek...

ha işid,ha siz...

ne farkınız var???

biriniz silah ile biriniz küfür ederek öldürmeye çalışıyorsunuz...

sahi,ne farkınız var???

anladın mı?zararını...

İsid bogazini keserken ne farkimiz oldugunu anlayabilirsin belki :) bence bir an once sinira git ve tanri hakkinda burada soylediklerini soyle farki goreceksin otomatik olarak.

Sitelerde Paylaş

kimsenin takmadığı dinler mi?

eleştirmekten korktuğunuz dinlermi???

DÜRÜST OLUN...

Masken düştü. Cinci amca müslümanların seni salladığı yok. Sen kendini Müslüman sanıyor olabilirsin tabi.

Gerçi sen cinler, büyüler ve bunun gibi bir çok şey olduğunu sanıyorsun...

Gelelim diğer meseleye

Bre gafil!

Bizim toplum hangi dinden?

Hangi dinin kurallarına göre yaşamımız şekilleniyor?

Ulan çükümüzü bile hangi dinin mensupları kesti?

tarihinde zorlu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

sizler zavallısnız...

hangi dinlerin hükmü kalktı???

hükmü kalkan dinlerin dünyayı yönettiğini,kapitalistlerin dini olup toplumları SÖMÜRDÜĞÜNÜ GÖREMİYORMUSUNUZ?

delikanlı iseniz,

dürüst iseniz,

gerçekten ateistseniz ve ateizmi insanın huzuru için savunduğunuza inanıyorsanız,milletlerin başına bela olanları ve bunu dinleri için yapanlara saldırın???

azıcık yüreğiniz varsa???

cahil toplumun okuma yazma özürlü lerine küfür ederek saldırmak kolay,

cesaretiniz varsa siyonist ve evangelistler ile onlara çanak tutan ortodosklar ile katolliklere saldırın....

hadi bakalım kahramanlar...

Sersem!

İslam yüzünden halk cahil ve kendini savunamıyor zaten.

Bunu anlayamayacak kadar sefilsin.

Bu milletin başına bela olan islam nedeniyle sömürülüyor insanlar. Hem de dediğin batı kapitalizminden önce

kendi destekledikleri, kendilerinden gördükleri, sevdikleri Müslümanlar yüzünden bu haldeler.

Sen hiç din toplumların afyonudur sözünü duymadın mı?

Hristiyan, Yahudileri kim sallar? Kim ciddiye alır onları?

Kendilerine güveniyorlarsa gelsinler foruma savunsunlar inandıkları masal kitaplarını.

O zaman ortaya çıkarırız onların rezilliklerini.

Sitelerde Paylaş

1-cinli değil cin ve gördüm...

aynen duvar afişi gibi görünüyor,çünkü 2 boyutlu varlıklar...

2-bilimsel ispatı ise bu gün en az üç ülkenin istihbaratında kullanıldığı,ve inan bana yunuslar ile yapılan bilimsel çalışmalardan daha fazla kanıtı var...

temas öncesi davet ise,inançlı olsun olmasın HER İNSAN İÇİN ÇOK BASİT BİR İŞLEM...

3-arabi ise,doğmaların mecaz olduğunu değil,mecaz ile ifade edilen doğmaların gerçeğini anlatmıştır...

hattamiraç hadisesinin mucize değil,isra suresindeki bilgiler ile yapılan çalışmalar sayesinde her insanın miraç yaşatarak "gece yürüyenler" e katılabileceğini anlatmıştır...

bu bilgileri verdikten sonrada şeyh-ül ebter olmuştur...

4-insan sadece nefes çalışmasını mantralar ile yaparsa ateşte,suda,cam üstünde yürüyebilecek hale gelir...

bunu ispatlamak çok kolay,ama sadece buınu bilimsel olarak ispatlamanın doğruacağı sonuçlara en azından siz hazır değilsiniz...

panik atakta köpek nefesinin,astral çıkışı deneyimlemede hiperventilasyonun sağladıkları klinik olarak kabul edilmiştir...

bilimselik mi dedin??? biraz daha araştırmanız gerek...

5-laz da uçar kazda,karga da konuşur papağanda...

olmaz demek salaklık,olabileceğini düşünmek metafizik,olabileceği için çalışmak bilim,olabileceğini sağlamak ilimdir...

Gördünmü cin? Ne? Duvar afişi gibi iki boyutlumu?O zaman Ben ve benim gibi görmeyen ve inanmayanların boyutları ile sen ve senin gibi Gören!!! ve inanananların boyutları farklı.

Arabiyide tabiki boyutuna göre farklı değerlendiriyorsun. İsra suresindeki bilgilerle Miraç yapılsaydı. Bu Miracı gerçekleştirecek Suredeki bilgileri açıkça izah ederdi.

Arabi İslamın batıni değerlendirmesini yapan bir sofidir. O yüzdende idam edilmiştir. Ama ne desek boş Cin gördükten sonra! Pesss Doğrusu!

Şayet bu işi Meslek haline getirdiysen sana mesleğinde başarılar dilerim . Umarım bir gün Memişi Ketoyu geçer bol para kazanır servetine servet katarsın:)

Sitelerde Paylaş

Cin varmış ve onları görmek HER İNSAN İÇİN ÇOK BASİT BİR İŞLEM imiş aynen zatı muhteremin ağzından !

Yahuuu kardaşımmmm bu insanlık binlerce yıldır uyuyormuymuş o zaman?! Mutlaka onları görürler ve onlarla temaslar kurarlar bizlerde onların mirasçıları olarak bunu temadi ettirirdik?Cinlerle birlikte her türlü çalışmaları yapardık. Biyoloji kitaplarına Cin türünü yazardık. Onların anatomilerini yazar vede öğretirdik.Tıp fakültelerinede ders olarak koyardık. Cin hastalıkları. CİNOLOJİ !

E madem bu kadar zaman ihmal olmuş. Yallahi ben olsam Cin görme kursları açardım! İktidarda müsait.Veeee bir güzel halalinden yolumu bulurdum demi heeee?

Sitelerde Paylaş

Matematik bilimdir!

1+1=2 dir. Her sey kesindir ve birbirini destekler!

Metafizikcide

cinler uzaylilari destekler, melekler astral seyahatlari vs. bir birini destekleyen seyler kendileri desteksizdir! Temeli dogmalardi, yani bir hicdir!

Ayrica

tanrinin bir kaniti olmadigindan

ateizm metafizigi bitirmistir.

Melekler, cin , min hepsi hikaye!

Sitelerde Paylaş

Hadi be sahtekar ikiyüzlü, putuna laf gelince nasıl da çirkefleştiğini, çirkinleştiğini herkes gördü. Güya herkesin dikkatini başka putlara yönelttirip putunu koruyacaksın ha? Ancak senin gibi bir yobaz bu kadar salak olabilir.

sen beni ateist zannetin galiba...

çirkefleşmek onların işi...

benim; ne tanrım,ne dinim yok,olmadığı için savunacak bir şeyimde yok,

işin güzel yanı yazdıklarımdan bunu anlamaya yetecek beyinde sizde yok...

ve "salak" tanımı beyinsizleri kapsamaz... onun için size atrık bu tanımı kullanmayacağım tavşan kulaklı....

Sitelerde Paylaş

sen beni ateist zannetin galiba...

çirkefleşmek onların işi...

benim; ne tanrım,ne dinim yok,olmadığı için savunacak bir şeyimde yok,

işin güzel yanı yazdıklarımdan bunu anlamaya yetecek beyinde sizde yok...

ve "salak" tanımı beyinsizleri kapsamaz... onun için size atrık bu tanımı kullanmayacağım tavşan kulaklı....

madem müslümanları çok seviyorsun, onları savunmaya bu kadar meraklısın o zaman defol git bir şeriat ülkesine.

Sitelerde Paylaş

SİZ TAVŞAN KULAKLILAR...

ishal olmuş primat sürüsü gibi hep birlikte saldırırsanız bu garibin korkacağını mı zannediyorsunuz?

SİZ,ZAVALLI PRİMATLAR...

BAŞTA RUSYA VE ABD OLMAK ÜZERE...

1-hangi ülkelerin parapsikoloji enstitüleri olduğunu,

2-hangi ülkelerin metafizik konuları araştırdığını

3-hangi ülkelerin psişik yetenekleri polis-ordularında kullandığını ve tüm bu işler için ne kadar para harcandığını biliyormusunuz???

ateizm miş,

yaw o iş bitti,bizim gibi ülkelerin primatlarını gerçekleri saklama peşinde kullanıyorlar...

NEW EART ARMY...

gerçek yüzü açıklandığında,sadece bu bile ateizmi bitirecek bir pentagon projesi...

belki işinize yarar...

http://tr.wikipedia.org/wiki/Britanyal%C4%B1_Psi%C5%9Fik_Ara%C5%9Ft%C4%B1rma_Derne%C4%9Fi

http://tr.wikipedia.org/wiki/Parapsikoloji

Sitelerde Paylaş

madem müslümanları çok seviyorsun, onları savunmaya bu kadar meraklısın o zaman defol git bir şeriat ülkesine.

tavşan kulaklı...

ben müslümanları savunmuyorum,siz mok klafalıların ateizm adına müslümanlara çirkefleşerek saldırmanıza insanlık adına tepki veriyorum,

bunu yaparkende bir nane bilmediğinizi yüzünüze çarpıyorum,

ayrıca,korkak ve maşa olduğunuzu söylüyorum,

bunuda dünyayı nsömüren siyonist ve evangelistlere islam gösterdiğiniz tavrı gösteremediğinizi örnekleyerek ispat ediyorum...

anladın mı?

hadi aksini ispat et bu forumdan vereceğin örnekller le...

Sitelerde Paylaş

tavşan kulaklı...

ben müslümanları savunmuyorum,siz mok klafalıların ateizm adına müslümanlara çirkefleşerek saldırmanıza insanlık adına tepki veriyorum,

bunuda dünyayı nsömüren siyonist ve evangelistlere islam gösterdiğiniz tavrı gösteremediğinizi örnekleyerek ispat ediyorum...

anladın mı?

ulan aptal herif düpedüz islamı savunuyorsun işte. el kesmeyi, kadın dövmeyi, sırf bir masal kitabına inanmadı diye insanları haraca bağlamayı, kadınları eve kapatmayı, ahırda hayvan besler gibi 3-4 tane kadını eve dizmeyi, insan sopalamayı, savaşmayı, milletin karısına kızına tecavüz etmeyi normal bir şey gibi görüyorsun. bu savunmak değil de ne peki?

Sitelerde Paylaş

tavşan kulaklı...

anladın mı?

Sana tavsiyem bunları buralarda yazıp harcama.

Bu yazdıkların senin komplo teorisyeni yeteneğin olduğunu gösteriyor.

Dalga geçmiyorum.

Bunları bir blog veya site kurarak yaz.

Millet meraklıdır böyle şeylere.

Bol paran olur.

Bir de delisin gördüğüm kadarıyla.

Oda avatajın olur.

Şaka yapmıyorum.

Bu seninkisi bir yetenek.

Sitelerde Paylaş

ulan aptal herif düpedüz islamı savunuyorsun işte. el kesmeyi, kadın dövmeyi, sırf bir masal kitabına inanmadı diye insanları haraca bağlamayı, kadınları eve kapatmayı, ahırda hayvan besler gibi 3-4 tane kadını eve dizmeyi, insan sopalamayı, savaşmayı, milletin karısına kızına tecavüz etmeyi normal bir şey gibi görüyorsun. bu savunmak değil de ne peki?

hahahahahahahaha

bunlar senin primat beynine salınan korkular....

beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor...

eğer,hala beni müslüman zannediyorsanız,islamı benim üzerimden eleştirebileceğinizi zannediyorsanız meal ve tefsirler ile değil,

esbab-ı nuzul ile,itikadi mezhepler ile gelebilecek bilginiz olmalı yoksa işiniz zor...

arabın,emevinin,abbasinin ve osmanlının hurafeleri ile salya akıtmanız beni islam ile özdeşleştirmeye yetmez...

bok böcekleri uğraşmayı bırakalı 25 sene oldu....

Sitelerde Paylaş

Sana tavsiyem bunları buralarda yazıp harcama.

Bu yazdıkların senin komplo teorisyeni yeteneğin olduğunu gösteriyor.

Dalga geçmiyorum.

Bunları bir blog veya site kurarak yaz.

Millet meraklıdır böyle şeylere.

Bol paran olur.

Bir de delisin gördüğüm kadarıyla.

Oda avatajın olur.

Şaka yapmıyorum.

Bu seninkisi bir yetenek.

"mor ve ötesi" yıllardır kullandığım niktir...

zamanında bilgilerimi insanlarla paylaşmak istedim...

çok samimiydim,samimi ve dürüst...

şimdi ise sadece dalga geçiyorum...

inan deli falan değilim,inanılmaz zekiyim...

Sitelerde Paylaş

hahahahahahahaha

bunlar senin primat beynine salınan korkular....

beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor...

eğer,hala beni müslüman zannediyorsanız,islamı benim üzerimden eleştirebileceğinizi zannediyorsanız meal ve tefsirler ile değil,

esbab-ı nuzul ile,itikadi mezhepler ile gelebilecek bilginiz olmalı yoksa işiniz zor...

arabın,emevinin,abbasinin ve osmanlının hurafeleri ile salya akıtmanız beni islam ile özdeşleştirmeye yetmez...

bok böcekleri uğraşmayı bırakalı 25 sene oldu....

Evet sen Müslümansın. Hiç bunu inkar etme. Amacın bizi Hristiyanlık ve Yahudilik ile oyalayarak İslam'ı aklamak. Belki bunun için para bile alıyorsundur bu Müslümanlardan her şey beklenir.

Yukarıda saydıklarımın hepsini Kur'an'a ve hadislere dayanarak söylüyorum. Boş boş konuşma da onların cevabını ver.

Sitelerde Paylaş

"mor ve ötesi" yıllardır kullandığım niktir...

zamanında bilgilerimi insanlarla paylaşmak istedim...

çok samimiydim,samimi ve dürüst...

şimdi ise sadece dalga geçiyorum...

inan deli falan değilim,inanılmaz zekiyim...

Zeki insan kendine inanılmaz zekiyim demez.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...