Jump to content

Tek başına İslam'ı çürüten yazı...

Recommended Posts

• İleti 195
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Evrimi oluşturan bir çok faktör var. Bakterilerde buna dahil olabilirler. Yani uzaydan gelen içinde İnsana ait DNA bulunduran virüslerde evrime neden olmuş olabilirler. Ama LER bakın kesin bir şey yok.Yalnız Matrikste olduğu gibi gerçek insanlar bir tarafta sahte insanlar ise aslında birer bakteri hayali gibi varsayımlar uydurmadır.

Bakın piyasada binlerce kitap var. Bunların çoğuda hayali ve uyduruk atmasyon kitaplar. Bunların etkisinde kaldığınızsa "Metafizik ateizmin içine edecek "deyişinizden apaçık belli oluyor.Arkadaşım Kitap bir şeyleri ispat edemiyorsa Julyus Vernedir. Olsa olsa ufak çocukların hayal ufkunu geliştirir. Buda onları olsa olsa ilerde sanatkar yapar. Ama yetişkin insanları yobazlar gibi Şu Kitabı Ohudunmuuu?! Bu kitabı ohudunmuuu!? Ohumadın deilmi?! Ne bilirsin sen!!! Salakl Kafir Dinsiz diye suçlarsanız aynaya bakmanızı tavsiye ederim.Kaldıki ateist bir siteden mamada çıkmaz.O cinnileri minnileri gidin Dinci kanallarda satın.

s

jules verne güzel bir örnek ve senin şimdi kafanı duvara vurma zamanın...

http://tr.wikipedia.org/wiki/Jules_Verne

benim anlatmaya çalıştığım tamda bu...

aya seyahatler ve denizaltıların gerçekleştiği gibi bu gün size metafizik gelen bir çok şeyde gerçekleşecek,

ama siz eski yunandan beri at gözlüğü takıp dolap çevirdiğiniz için fark edemeyeceksiniz...

hadi tavşan kulaklım,cinlere-minlere çarpılmadan kafanı duvara vur... :lol: :lol: :lol:

Sitelerde Paylaş

jules verne güzel bir örnek ve senin şimdi kafanı duvara vurma zamanın...

http://tr.wikipedia....iki/Jules_Verne

benim anlatmaya çalıştığım tamda bu...

aya seyahatler ve denizaltıların gerçekleştiği gibi bu gün size metafizik gelen bir çok şeyde gerçekleşecek,

ama siz eski yunandan beri at gözlüğü takıp dolap çevirdiğiniz için fark edemeyeceksiniz...

hadi tavşan kulaklım,cinlere-minlere çarpılmadan kafanı duvara vur... :lol: :lol: :lol:

Aya gidildi Denizaltıda yapıldı ama Julyus dediği için değil. Bilim ilerlediği için. Aydada Julyusun dedikleri yok!

Ben öyle herrolara fiştolara ferrolara inanmadığım için çarpılmam ama sen dikkat et.:)E senin kulakların bayağı uzamışki gaipten işlere inanıyorsun.Yada inanmıyor ama inandırmağa çalışıyorsun. Yani Jin min olmadan adam çarpmağa bakıyorsun. En azından o saçma kitapların reiki kikiki reklamını yapıyorsun.Şayet birinci ihtimalse dikkat et şizofreni başlangıcı olabilir. Derhal bir Psikiyarıya ihtiyacın var cidden.

Sitelerde Paylaş

dikkat et şizofreni başlangıcı olabilir. Derhal bir Psikiyarıya ihtiyacın var cidden.

Bu uyarıyı bu kişiye defalarca yaptım. Çizgi filmlerin çocukları cinlerle karşılaşmak için hazırlama amaçlı yapıldığını iddia eden biri, keçilerin hepsini değile de çoğunu kaçırmıştır. Bu kişinin yakında televizyon ekranında televizyon çalışmazken görüntüler görüp, doğaüstü yaratıkların kendisiyle iletişime geçtiklerini ve onlardan aldığı emirleri yerine getirmekle görevlendirildiğini iddia etmesi hiç sürpriz olmayacaktır. Şizofreni tedavi edilmezse paranoyaya dönüşür ki dünyada bundan beter bir hastalık yoktur. Kanser ol, öl bundan çok iyi. Paranoid şizofreni dünyada yakalanılacak en berbat hastalıktır. İşin berbatı, şizofreni aşamasında hasta büyük ölçüde hasta olduğunu inkar etse de bazen kabullenir.

Paranoyak ise hasta olduğunu kabul etmeyi bir kenara bırakalım, süper, üstün, seçilmiş, kutsal ve daha bir sürü bok olduğunu iddia etmeye ve buna içtenlikle, yürekten, büyük bir tutkuyla inanmaya başlar. Çok rezil bir durumdur. Sonu tırmarhanede ölünceye kadar rezillik içinde sürünmeye varır. Ölse de kurtulsa ama bedeni sağlamsa ölmez.

Şizofreni tedavi olur ama paranoya tedavi olmaz. Söylediğim gibi. Kanser olup ölmek paranoyaya tutulmaktan bin kat iyidir. Tıp paranoyanın ve psikopatinin tedavisini henüz bulamadı. Kanserin yüzde elliye varan tedavi oranı var, ama psikopatide sıfır...

Ne büyük bir tehlikeye dikkat çektiğimin anlaşılabilmiş olmasını umuyorum.

Sitelerde Paylaş

Aya gidildi Denizaltıda yapıldı ama Julyus dediği için değil. Bilim ilerlediği için. Aydada Julyusun dedikleri yok!

Ben öyle herrolara fiştolara ferrolara inanmadığım için çarpılmam ama sen dikkat et.:)E senin kulakların bayağı uzamışki gaipten işlere inanıyorsun.Yada inanmıyor ama inandırmağa çalışıyorsun. Yani Jin min olmadan adam çarpmağa bakıyorsun. En azından o saçma kitapların reiki kikiki reklamını yapıyorsun.Şayet birinci ihtimalse dikkat et şizofreni başlangıcı olabilir. Derhal bir Psikiyarıya ihtiyacın var cidden.

hala ağustos böceği gibi zırıldayıp duruyorsun...

jules verne söylediğinde metafizikti ti,sonra fizik oldu...

bu gün sizin metafizik dediğiniz bir çok konu yarın fizik olacak,

tıpkı yunanda ilk yazılan fizik kitaplarının sonrasında gelenlere metafizik dendiği ve onlarında çoğunun bu gün fizik olduğu gibi...

dünyayı düz zanneden kamillere yuvarlak denmesi nasıl metafizik ise,

bu gün size anlatılanlarda o kapsamda...

Sitelerde Paylaş

Bu uyarıyı bu kişiye defalarca yaptım. Çizgi filmlerin çocukları cinlerle karşılaşmak için hazırlama amaçlı yapıldığını iddia eden biri, keçilerin hepsini değile de çoğunu kaçırmıştır. Bu kişinin yakında televizyon ekranında televizyon çalışmazken görüntüler görüp, doğaüstü yaratıkların kendisiyle iletişime geçtiklerini ve onlardan aldığı emirleri yerine getirmekle görevlendirildiğini iddia etmesi hiç sürpriz olmayacaktır. Şizofreni tedavi edilmezse paranoyaya dönüşür ki dünyada bundan beter bir hastalık yoktur. Kanser ol, öl bundan çok iyi. Paranoid şizofreni dünyada yakalanılacak en berbat hastalıktır. İşin berbatı, şizofreni aşamasında hasta büyük ölçüde hasta olduğunu inkar etse de bazen kabullenir.

Paranoyak ise hasta olduğunu kabul etmeyi bir kenara bırakalım, süper, üstün, seçilmiş, kutsal ve daha bir sürü bok olduğunu iddia etmeye ve buna içtenlikle, yürekten, büyük bir tutkuyla inanmaya başlar. Çok rezil bir durumdur. Sonu tırmarhanede ölünceye kadar rezillik içinde sürünmeye varır. Ölse de kurtulsa ama bedeni sağlamsa ölmez.

Şizofreni tedavi olur ama paranoya tedavi olmaz. Söylediğim gibi. Kanser olup ölmek paranoyaya tutulmaktan bin kat iyidir. Tıp paranoyanın ve psikopatinin tedavisini henüz bulamadı. Kanserin yüzde elliye varan tedavi oranı var, ama psikopatide sıfır...

Ne büyük bir tehlikeye dikkat çektiğimin anlaşılabilmiş olmasını umuyorum.

don kişot da mı paranoyak?

Sitelerde Paylaş

Şimdi ben tehlikenin büyüklüğünü şöyle anlatayım: Dünyada bir çok ülkede psikopatlar eğer bir cinayet işlerlerse onlardan kurtulmak için idamdan başka çare bulunamamaktadır. Bir cinayet işlemeden tımarhaneye kapatılırsa ömrünü orada tamamlamaktadır. İslam ülkelerinde bu manyak katiller mübarek mücahitler diye pohpohlanıyor, besleniyor, para silah veriliyor. Bunlar da gidip ya Esad'ın ordusu, ya rakip muhalif bir örgüt, ya yerel milisler tarafından ortadan kaldırılıyorlar. Yani sonları aynı oluyor.

Bunların bir an önce insanlarla temasının kesilmesi gerekir. Gelişmiş ülkelerde idam yasal değilse, böyle kişileri tecride kapatarak kendiliğinden ölmesini bekliyorlar. Her durumda sonuç değişmiyor. Böyle hasta kişiler insanlarla temas etmemeli.

Don Kişot masum bir karakter olduğuna göre paranoyak değil, şizofren diyebiliriz. Henüz suç işlememiş olanlara şizofren diyoruz. Suça yönelirse paranoyak psikopat olur. Son derece tehlikelidirler. İnsanlarla temasları çok tehlikelidir. Bunların sürekli yüzlercesi ortadan kaldırılıyor ama bilmiyor, duymuyoruz. Cesetleri de kadavra olarak değerlendirilir.

Sitelerde Paylaş

akıllı telefonlar icat edildi,sen duymadın galiba...

senin bilimsel gelişme diye eveleyip gevelediğin her olay,slikon vadilerinde araştırılan her konu bu gün sahip olduğumuz teknoloji ile karşılaştığında metafiziktir...

bu gün sahip olduğumuz teknoloji seviyesi ile baktığında "ışınlanma","genetik araştırmalar" birer metafizik oluşumdur....

bak burada metafizik için ne diyor....

http://tr.wikipedia.org/wiki/Metafizik

yani,fizikten sonra gelenlermiş...

metafizigin anlamini super acikladin :D

Sitelerde Paylaş

metafizigin anlamini super acikladin :D

benim açıklamama gerek olsaydı ve ben açıklayamasaydım,gülüşün anlamlı olur du?

ama benim açıkça ortada olanları açıklama gibi bir derdimin olmaması,gülümsemeni aynada kırmızı mıçını gören primatların psikolojik haline benzetmiş...

Sitelerde Paylaş

benim açıklamama gerek olsaydı ve ben açıklayamasaydım,gülüşün anlamlı olur du?

ama benim açıkça ortada olanları açıklama gibi bir derdimin olmaması,gülümsemeni aynada kırmızı mıçını gören primatların psikolojik haline benzetmiş...

yine super acikladin

Sitelerde Paylaş

hala ağustos böceği gibi zırıldayıp duruyorsun...

jules verne söylediğinde metafizikti ti,sonra fizik oldu...

bu gün sizin metafizik dediğiniz bir çok konu yarın fizik olacak,

tıpkı yunanda ilk yazılan fizik kitaplarının sonrasında gelenlere metafizik dendiği ve onlarında çoğunun bu gün fizik olduğu gibi...

dünyayı düz zanneden kamillere yuvarlak denmesi nasıl metafizik ise,

bu gün size anlatılanlarda o kapsamda...

Julyus Verne roman yazdı hala dahada Romandır yazdıkları. Ne Meta Fiziktir Nede Fiziktir.Senin yaptığın ve söylemek istediğin dini doğmaların gerçekliğinin yarın bilim tarafından ispatlanması! Kardaşımmmm sen hiç cinii gördünmü?Yok değilmi. (Yok demeni temenni ederim .Yoksa işin çok zor)Bende sende bizde o da onlarda görmedi?O zaman neyin bilimsel ispatı yapılacakki?İbni Arabi dediğin kişi bu doğmaların mecaz olduğunu söylemeye çalışmıştırki işte bu açıdan tutarlıdır.

Yine bir insan herhangi bir materyal kullanmadan suyun üstünde yürümez,değnekten yılan olmaz,Ölü dirilmez, Döllemeden kadın döllenmez,Laz uçmaz Hayvan konuşmaz, Olmayan varlıklardan ordular kurulmaz.Hah işte bu doğmaların mecaz olduğunu söylemiş.Bunlara aynı zamanda Metafizik denir.

Bunun dışında varsa şayet bir Tezin Onun deneylerini yaparsın Hipotez olur Sentez olur onu TEORİYE çevirirsin Oradada KANUNA çıkarırsın. Ama Deneylerle. Şu halde Fizikte ispatlanamayan iddialara Tez Hipotez Sentez Teori ve en nihayet kanun denir. Metafizik denmez. Metafizik Doğmalardır.

Kavram kargaşası çıkarma boş yere.

Sitelerde Paylaş

be hey gafil!!!!

okullarda ne zamandan beri metafizik okutulduğunu biliyormusun?

metafizik,senin fizikte kaldığın zamanlarda sonra yapılan tüm bilimsel çalışmaları kapsıyor ve sizin beyniniz uzay çalışmalarının bile metafizik kapsamda sayıldığından habersiz....

madam curie nin,tesla ve benzerlerinin yaptığı çalışmaların,bile çağına göre metafizik kapsamda olduğunu anlayamayacak kadar düşünce özürlümüsünüz???

bunların yaptığı çalışmalar içinde bulundukları çağın fizik anlayışına göre metafizik değilmidir???

arşimed suyun kaldırma gücünü hamamda bulana kadar bu bilgi,

Ünlü İngiliz bilim adamı Isaac Newton'un bir elma ağaca altında otururken.,kafasına elma düşene kadar yerçekimi metafizik değilmiydi???

sizi kimler nasıl kandırmış,ne içirmiş ki hala uyurgezersiniz ve hala metafiziği cin peri masalları zannediyorsunuz...

farkında değilmisiniz?dünya yuvarlaktır diyen adamın söylediği de engizisyona göre metafizikti,

sahi,sizin engizisyon kafasından ne farkınız var?

aynen katiliyorum. yer cekimi vs... hersey bulunana kadar kendi devri icin metafizikti. Bulunduktan sonra fizik oldu. Aslinda metafizik yok,henuz bilmedigimiz bir fizik var. Yazdiklarindan, bu durumu destekledigin asikar fakat imzani anlamadim :)

Sitelerde Paylaş

aynen katiliyorum. yer cekimi vs... hersey bulunana kadar kendi devri icin metafizikti. Bulunduktan sonra fizik oldu. Aslinda metafizik yok,henuz bilmedigimiz bir fizik var. Yazdiklarindan, bu durumu destekledigin asikar fakat imzani anlamadim :)

imzam,metafizik içinde bulunan bir ekolün mistismize giriş şifresi....

zaman ve zemin uygun olduğunda hangi bağın bahçevanı olduğumuzu da anlatırız.

Sitelerde Paylaş

Julyus Verne roman yazdı hala dahada Romandır yazdıkları. Ne Meta Fiziktir Nede Fiziktir.Senin yaptığın ve söylemek istediğin dini doğmaların gerçekliğinin yarın bilim tarafından ispatlanması! Kardaşımmmm sen hiç cinii gördünmü?Yok değilmi. (Yok demeni temenni ederim .Yoksa işin çok zor)Bende sende bizde o da onlarda görmedi?O zaman neyin bilimsel ispatı yapılacakki?İbni Arabi dediğin kişi bu doğmaların mecaz olduğunu söylemeye çalışmıştırki işte bu açıdan tutarlıdır.

Yine bir insan herhangi bir materyal kullanmadan suyun üstünde yürümez,değnekten yılan olmaz,Ölü dirilmez, Döllemeden kadın döllenmez,Laz uçmaz Hayvan konuşmaz, Olmayan varlıklardan ordular kurulmaz.Hah işte bu doğmaların mecaz olduğunu söylemiş.Bunlara aynı zamanda Metafizik denir.

Bunun dışında varsa şayet bir Tezin Onun deneylerini yaparsın Hipotez olur Sentez olur onu TEORİYE çevirirsin Oradada KANUNA çıkarırsın. Ama Deneylerle. Şu halde Fizikte ispatlanamayan iddialara Tez Hipotez Sentez Teori ve en nihayet kanun denir. Metafizik denmez. Metafizik Doğmalardır.

Kavram kargaşası çıkarma boş yere.

1-cinli değil cin ve gördüm...

aynen duvar afişi gibi görünüyor,çünkü 2 boyutlu varlıklar...

2-bilimsel ispatı ise bu gün en az üç ülkenin istihbaratında kullanıldığı,ve inan bana yunuslar ile yapılan bilimsel çalışmalardan daha fazla kanıtı var...

temas öncesi davet ise,inançlı olsun olmasın HER İNSAN İÇİN ÇOK BASİT BİR İŞLEM...

3-arabi ise,doğmaların mecaz olduğunu değil,mecaz ile ifade edilen doğmaların gerçeğini anlatmıştır...

hattamiraç hadisesinin mucize değil,isra suresindeki bilgiler ile yapılan çalışmalar sayesinde her insanın miraç yaşatarak "gece yürüyenler" e katılabileceğini anlatmıştır...

bu bilgileri verdikten sonrada şeyh-ül ebter olmuştur...

4-insan sadece nefes çalışmasını mantralar ile yaparsa ateşte,suda,cam üstünde yürüyebilecek hale gelir...

bunu ispatlamak çok kolay,ama sadece buınu bilimsel olarak ispatlamanın doğruacağı sonuçlara en azından siz hazır değilsiniz...

panik atakta köpek nefesinin,astral çıkışı deneyimlemede hiperventilasyonun sağladıkları klinik olarak kabul edilmiştir...

bilimselik mi dedin??? biraz daha araştırmanız gerek...

5-laz da uçar kazda,karga da konuşur papağanda...

olmaz demek salaklık,olabileceğini düşünmek metafizik,olabileceği için çalışmak bilim,olabileceğini sağlamak ilimdir...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...