Jump to content

Tek başına İslam'ı çürüten yazı...

Recommended Posts

"tartışmak"

eğer siz tartışabileseniz sorun yok,ama siz sadece memleketim insanın değerlerine küfür ediyorsunuz...

küfür etmek tartışmak değildir...

en önemlisi,dini değerlerin tartışılacak bir yanı yok...

araştırırsın,işine gelirse kabul edersin,işine gelmezse semtine uğramazsın...

bu topraklarda halen "din" olarak kabul edilmiş onlarca inanış var,

bunların içinde sadece birine saldırmak-küfür etmek bana samimiyetsiz ve dışgüdümlü hissi veriyor,

hele bunu yaparken mevcut olan cehaletin varlığı ve 25li yaşlarda benimde ayni oyuna alet oluşum sizi takıntı yapmama yetiyor....

Adam bildiğimiz yobaz işte. Dediğim gibi ancak bir yobaz inançlarının eleştirlmesinden rahatsızlık duyar, putunu eleştiren herkese kin güder.

Senin o değer dediğin her şey ilkel ve insanlık dışı kurallardan ibaret bir yalandır ve bu yalanları insanlığa gerçek diye sunmaktır asıl küfür. İşte bu değerler kardeşi kardeşe, çocuğu babaya düşman eder, insanların arasına kin ve nefret tohumları eker, saçma sapan inanışlarla insanın hayatını zehir eder.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 195
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Elmayı armutu boş verde,ateizmin neyi saçma?

Ne zararı var ateizmin de kurtulalım..

insanoğlu inançlı veya inançsız olabilir,bunda hiç bir saçmalık yok

saçmalık olan inançlar için çirkefleşmek...

ha işid,ha siz...

ne farkınız var???

biriniz silah ile biriniz küfür ederek öldürmeye çalışıyorsunuz...

sahi,ne farkınız var???

anladın mı?zararını...

Sitelerde Paylaş

hala boş boş konuşuyorsun....

o seni,esfeli safilin olarak görüyor,onun yakmakla tehdit ettikleri inananlar,o onları korkutuyor...

onun gözünde senin mok böceği kadar değerin yok,

sen kendi kendine gelin güvey oluyorsun....

bak bana,hiç umurumda değil...

varsa yakar,yoksa zaten ben malı götürmüşüm...

Böyle düşünüyorsan aklında az da olsa tanrının olmayacağı ihtimali vardır yalnız müslümanlıkta büyük ihtimalle vardır ama yok ta olabilir der isen kafir olursun.

Müslümanlıkta sorgusuz sualsiz kabul edeceksin aşağısı olamz.

Yani aslında sen de kafirsin.

Sitelerde Paylaş

be hey cahil!!!

sen kimsin senden cizye alacak???

laik demokratik hukuk cumhuriyetinde yaşıyoruz ve adam gibi vergimizi veriyoruz,

ne cizyesi???

cizye,şu anda arabistanda,iranda bile yok...

ne saçmalıyorsunuz???

Şu anda cizye tabii olamaz, çünkü artık kelle sayısı ve kaba kuvvetle savaşın kazanıldığı devirler geride kaldı, artık akıl ve teknoloji ile kazanılıyor savaşlar. Arapların artık kimseden cizye alacak hali mi kaldı? Ancak IŞİD gibi birbirlerini öldürmekten başka bir işe yaramıyorlar.

Sitelerde Paylaş

ha işid,ha siz...

ne farkınız var???

sahi,ne farkınız var???

anladın mı?zararını...

en başından beri hakaret eden kişi sen değil misin?

Sitelerde Paylaş

"tartışmak"

eğer siz tartışabileseniz sorun yok,ama siz sadece memleketim insanın değerlerine küfür ediyorsunuz...

küfür etmek tartışmak değildir...

bu topraklarda halen "din" olarak kabul edilmiş onlarca inanış var,

bunların içinde sadece birine saldırmak-küfür etmek bana samimiyetsiz ve dışgüdümlü hissi veriyor,

hele bunu yaparken mevcut olan cehaletin varlığı ve 25li yaşlarda benimde ayni oyuna alet oluşum sizi takıntı yapmama yetiyor....

Yanılıyorsun....

Diiyelim ki birini dolandırdılar veya dolandırıcaklar,sen de bunların dolandırıcı olduğunu bildiğin halde,bana ne lan dermişin,yoksa uyandırmaya mı çalışırsın...

Bizim yaptımız da bu,sahtekarların peygamberim diye ortaya çıkıp insanları kandırmaları ağırımıza gidiyor,senelerdir farklı forumlarda binlerce mesaj yazarak,bu kandırılmış kişileri uyandırmaya çalıştım..

İslam dinini eleştirmemizin sebebini de anlayamaman senin hatan..

Tr de yaşıyoruz ve bu forumun üyeleri de TR vatandaşı..Gidip de şintoizmi mi eleştirelim...

Kısacası bizlerin forumda olma amacını kavrayamadan eleştiri yapmaman gerekir..

tarihinde strong tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Adam bildiğimiz yobaz işte. Dediğim gibi ancak bir yobaz inançlarının eleştirlmesinden rahatsızlık duyar, putunu eleştiren herkese kin güder.

Senin o değer dediğin her şey ilkel ve insanlık dışı kurallardan ibaret bir yalandır ve bu yalanları insanlığa gerçek diye sunmaktır asıl küfür. İşte bu değerler kardeşi kardeşe, çocuğu babaya düşman eder, insanların arasına kin ve nefret tohumları eker, saçma sapan inanışlarla insanın hayatını zehir eder.

sırf kuran değiştirildi dedim diye babamın bana pis kafir köpek defol git istemiyorum seni bu evde demeleri geldi aklıma.

Sitelerde Paylaş

cahil herif! kuran cizye alın demiyor mu?

yaw,kuran dört karıda alın diyor...

yaşadığımız devlet izin verirse cize veririsin,,karın izin verirse dört karı alırsın...

56 yaşındayım,şimdiye kadar kimse benden kuran yazıyor bu memleketin%98i müslüman diye cizye isteyemedi,

bende çok istediğim halde karımdan korkuma 4 karı alamadım....

ne oldu şimdi???

bendemi yanacağım???

Sitelerde Paylaş

ha işid,ha siz...

ne farkınız var???

sahi,ne farkınız var???

anladın mı?zararını...

Bundan bir önceki mesajımı oku sayın ahmak kardeşim...

Sitelerde Paylaş

ha işid,ha siz...

ne farkınız var???

sahi,ne farkınız var???

anladın mı?zararını...

İnanç özgürlüğü denen bir şey islamda yoktur.

Olduğunu iddia edersen küfre sapmışsın demektir

Sitelerde Paylaş

yaw,kuran dört karıda alın diyor...

yaşadığımız devlet izin verirse cize veririsin,,karın izin verirse dört karı alırsın...

56 yaşındayım,şimdiye kadar kimse benden kuran yazıyor bu memleketin%98i müslüman diye cizye isteyemedi,

bende çok istediğim halde karımdan korkuma 4 karı alamadım....

ne oldu şimdi???

bendemi yanacağım???

allah duruma göre hükümlerini mi değiştiriyor yani? sonuçta şu an güçleri yetse müslolar beni her türlü cizyeye bağlarlar. hatta ne cizyesi, ben mürted olduğum için beni öldürmeleri lazım.

Sitelerde Paylaş

Yanılıyorsun....

Diiyelim ki birini dolandırdılar veya dolandırıcaklar,sen de bunların dolandırıcı olduğunu bildiğin halde,bana ne lan dermişin,yoksa uyandırmaya mı çalışırsın...

Bizim yaptımız da bu,sahtekarların peygamberim diye ortaya çıkıp insanları kandırmaları ağırımıza gidiyor,senelerdir farklı forumlarda binlerce mesaj yazarak,bu kandırılmış kişileri uyandırmaya çalıştım..

İslam dinini eleştirmemizin sebebini de anlayamaman senin hatan..

Tr de yaşıyoruz ve bu forumun üyeleri de TR vatandaşı..Gidip de şintoizmi mi eleştirelim...

Kısacası bizlerin forumda olmamızın amacını kavrayamadan eleştiri yapmaman gerekir..

şintoizme kadar devletin dibine dinamit koymaya çalışan fener patrikhanesi ve onun temsil ettiği din ile sermayeyi elinde tutup,lionslar rotaraclar vasıtası ile kanımızı emen yahudilerin dini var....

yoksa bunlara küfür etmeye gücünüz yetmez mi???

şu muhammed için söylediklerinizi isa ve musa için söyleyin

sizin ateistliğiniz islama kadar,diğerlerine gücünüz yetmez...

kuran için yazdıklarınızı tevrat ve incil için yazın bakalım neler olacak...

Sitelerde Paylaş

Ne demek ya varsa bize ne? Var ya eğer süpermen varsa onu kımızı şapkalı kızla çiftleştirir ya varsa diyenlere küçük küçük hayali masal kahramanları yaparım. O derece takıntılıyım bu konuyu kafama taktım yani... :)

sıraya gir,deist sana yandaki koğuştan yatak ayarlasın....

Sitelerde Paylaş

şintoizme kadar devletin dibine dinamit koymaya çalışan fener patrikhanesi ve onun temsil ettiği din ile sermayeyi elinde tutup,lionslar rotaraclar vasıtası ile kanımızı emen yahudilerin dini var....

Söyle bakalım ne olacak? İsa da Musa da sahtekardır, İncil ve tevrat da masal kitaplarıdır, tatmin oldun mu?

Sitelerde Paylaş

Ne oldu?

az önce

böyle diyordun..

şimdi böyle diyorsun..

İnsanlığa zararı olan her şeyi eleştiririz,sırf islamı değil...

Sitelerde Paylaş

hadi oradan....

kafirun suıesi.."Leküm diynüküm ve liye diyn.." der,yani senin dinin sana benim dinim bana...

bak yazıyorum: tevrat hayatımda gördüğüm en boktan en işe yaramaz en skk en iğrenç kitaplardan biri. tevrattaki musa gerçekse onun da ben aq.

muhammed için bile hiç böyle bir şey yazmadım hadi bakalım ne yapacaklarmış bana görelim.

Sitelerde Paylaş

hadi oradan....

kafirun suıesi.."Leküm diynüküm ve liye diyn.." der,yani senin dinin sana benim dinim bana...

Tevbe/5. Haram aylar çıkınca bu Allah’a ortak koşanları artık bulduğunuz yerde öldürün, onları yakalayıp hapsedin ve her gözetleme yerine oturup onları gözetleyin. Eğer tövbe ederler, namazı kılıp zekâtı da verirlerse, kendilerini serbest bırakın. Şüphesiz Allah çok bağışlayıcıdır, çok merhamet edicidir.

Bu ayette de inanmayan herkesi öldürün der.

Tevbe/29. Kendilerine kitap verilenlerden Allah’a ve ahiret gününe iman etmeyen, Allah’ın ve Resûlünün haram kıldığını haram saymayan ve hak din İslâm’ı din edinmeyen kimselerle, küçülerek (boyun eğerek) kendi elleriyle cizyeyi verinceye kadar savaşın.

Bu ayette de İslam'ı kabul etmeyen hristiyan ve yahudilerden haraç alın der.

O kadar salaksın ki, Kuran'da her ayetin dediğinin tam tersini söyleyen bir ayetin mutlaka bulunacağının farkında bile değilsin. Eee, insan körü körüne bir dine inanınca böyle aptala döner.

Sitelerde Paylaş

bak yazıyorum: tevrat hayatımda gördüğüm en boktan en işe yaramaz en skk en iğrenç kitaplardan biri. tevrattaki musa gerçekse onun da ben aq.

muhammed için bile hiç böyle bir şey yazmadım hadi bakalım ne yapacaklarmış bana görelim.

Ben de ben de tüm peygamberim diyenlerin a.g... :lol::D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...