Jump to content

Ülkemize gelen bir kraliçeye niçin Kur'an (üstelik Arapça) dinletilir?

Recommended Posts

peki sana bi soru?

yahudi ve hristiyanları dost tutarmısın? bu yılanlardan dost olurmu?

bi müslümanımı dost tutmayı tercih edersin yoksa bi yahudi ve hristiyanımı? :rolleyes:

cevap aliyim ;)

Eğer dinini şahsi inancı gereği evi ve ibadethanesi dışında uygulayan ve şeriata inanan bir müslüman veya Yahudi veya Hıristiyan ise onlarla dost olmam çok zor... Lakayd bir teist ise sadece iyi bir insan olması (benim kriterlerime göre) önemli benim için...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 94
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

"Savaş durumu" İslamda ne demektir arkadaşım? Bin Ladin "ben savaştayım" diyor ne dersin? Böyle muğlak ayetler ve hadisler sadece kötüye kullanılmaya sebep olur ve böyle bir tanrı-allah kavramı falan da olmaz ve olamaz arkadaşım; kendinizi kandırıyorsunuz...

savaş bitmez ki,

din allahın oluncaya kadar. ;)

Sitelerde Paylaş

Bazen türk olmak miğdemi bulandırıyor.

Paris Hilton olayı

şu dünyayı gezeyim derken türkiyede tecavüze uğrayan italyan kız ve niceleri

şimdide Kraliçe 2. Elizabeth

bu türkleri yaptıkları SALAKLIKLAR

ne zaman bitecek ve ne zaman birileri adına düşünmeyi kesicez

kısaca şu mahalle baskısı deyimi ne zaman sona erecek ?

Hiç bu kadar benliğimden utanmadım.

yazık..

Sitelerde Paylaş

5. sayfada kimse yazmadigi icin, hatirlatmak da fayda goruyorum. Arapca en mukemmel dildir. Arap kiyafeti en mukemmel kiyafettir. Arap dini en mukemmel dindir. Arap putu El-Ilah en mukemmel Tanri´dir. Arap peygamberi Muhammed peygamberlerin en mukemmelidir. Kisaca Arap´in herseyi mukemmeldir, o yuzden ne kadar Arap olunursa o kadar iyi olur.

Ne mutlu Arap´im diyene.....

Sitelerde Paylaş
5. sayfada kimse yazmadigi icin, hatirlatmak da fayda goruyorum. Arapca en mukemmel dildir. Arap kiyafeti en mukemmel kiyafettir. Arap dini en mukemmel dindir. Arap putu El-Ilah en mukemmel Tanri´dir. Arap peygamberi Muhammed peygamberlerin en mukemmelidir. Kisaca Arap´in herseyi mukemmeldir, o yuzden ne kadar Arap olunursa o kadar iyi olur.

Ne mutlu Arap´im diyene.....

Bu fikirde olmasalar niye cami cami gezdirip Arapça dinletsinler Kraliçeye Türkiye'de...

Sitelerde Paylaş

"Savaş durumu" İslamda ne demektir arkadaşım? Bin Ladin "ben savaştayım" diyor ne dersin? Böyle muğlak ayetler ve hadisler sadece kötüye kullanılmaya sebep olur ve böyle bir tanrı-allah kavramı falan da olmaz ve olamaz arkadaşım; kendinizi kandırıyorsunuz...

o ayet peygamberimizin yaptığı savaşlar için gönderilmiştir.

o ayet müslümanlar 2008 yılında ateist ve inkarcıları kesin biçin demez.

neden siz böyle işi entel dantelliğe döküyorsunuz

pkk lıları dağlarda gebertmiyorlarmı?

pkk lılara yazık öldürmeyin filan diyebilirmisin?

ülke ve din uğruna savaşılır

peygamberin savaşması doğal değilmi?

düşünsene müşrikler kaç defa peygamberi öldürme teşebbüsünde bulundular..

mekkeden ayrılış olayını bilmiyormusun?

her kabileden bi kişi seçilerek 100 200 tane eli kanlı katil peygamberin evinin önünde beklemedilermi öldürmek için

allah ın mucizesiyle aralarından görünmeden çıkıp gitmedimi peygamber?

sonra evini bastılarda hz ali yi görmedilermi?

peygamber olsa öldüreceklerdi.

e daha sonra medine önüne<bedir savaşı> ellerinde çiçeklerlemi geldiler müşrikler.bedir savaşını bi baskın düzenleyerek başlatan müşrikler değilmidir?

müslümanlar bu savaşta baskına uğramış alel acele hazırlanıp savaşa başlamışlardır.

Sitelerde Paylaş

konunun hepsini okumadım ama bence ingilizce çevirisi dinletilse daha iyi olurdu

ayrıca ben dini inancı ne olursa olsun insanları ayırt etmem herkesin inancı kendinedir yani bir yahudi veya hristiyan eğer anlaşabilirsem niye dostum olmasınki hatta ateistte zaten ateist dostlarımda oldu okul yıllarında

tarihinde bilgisilici tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yazılanların tamamını okumadım peşin peşin söyleyeyim.

Ben burada yadırganması gerekenin hangisi olduğunu tam olarak anlamadım. Kuran okunması mı yoksa kraliçe mi? Teknik olarak ikisinin birbirinden farkı nedir? Eğer İngiltere'nin resmi batıl inancı olan monarşinin ve emperyalizmin temsili figürü kraliçeyi ülkende el pençe divan durarak ağırlayacak kadar düşmüşsen, kuran da okutur, ilahi de söyletirsin. Ne olmuş ki?

Sitelerde Paylaş
alchollica nasılsın yaw

eyvallah sağolasın konuyu okluyordum sayfa sayfa..

arapça ya gelelim.. arapça zengin bir dil midir?evet.. peki ünlü biri çıkıp arapça en güzel dildir deyince arapça en güzel dil mi oluyor..

bende sevmiyorum akıcı gelmiyor açıkçası arapça...

kraliçe elizabeth olayı bambaşka... türk insanı sanıyor ki iyilik yaptık.. isalmı tanıttık çok iyiyiz falan filan... araplaşıyor ülke iyice yazık... bizim hükümetti kiliseye götürüp incil vereselerdi allahsız kafirler misyonerllik yapıyor olurdu.. bu nası iş anlamadım yahu

Sitelerde Paylaş
Bazen türk olmak miğdemi bulandırıyor.

Paris Hilton olayı

şu dünyayı gezeyim derken türkiyede tecavüze uğrayan italyan kız ve niceleri

şimdide Kraliçe 2. Elizabeth

bu türkleri yaptıkları SALAKLIKLAR

ne zaman bitecek ve ne zaman birileri adına düşünmeyi kesicez

kısaca şu mahalle baskısı deyimi ne zaman sona erecek ?

Hiç bu kadar benliğimden utanmadım.

yazık..

sen Türksen ve salak değilsen umut vardır.

değil mi.. demek ki salaklık yapmayı bitirmiş ya da hiç başlamamış Türkler olabiliyormuş.

Sitelerde Paylaş
Belki kraliçe istemiştir.

O değilde bu kadın daha gelmezki orda sıkılcağı kesin yani ben sıkılırım.Yazık gerçekten kadına.

Kraliçe kendisi istemiş.

Nedeni ise ; Papayla papaz oldukları için ona nispet yapmak, ders vermek istedi. Rekabet gibi...

Ama ne yazık bizim halkımızı da kandırıyorlar bakın Kraliçe bile Qur'an dinliyor, dinletiyoruz gibilerinden.

Türk' ün planı var da İngilizin yok mu?

Bizimkiler kendilerini kandıra dursunlar kraliçenin amacı belli <_<

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...