Jump to content

kafamda deli sorular :D

Recommended Posts

dincilerin çogu yaptıgı şeyi anliyorum da güneşin balçiğa battiği ayetini nasil dolandirmaya çalişiyorlar bide inaniyorlar onu anlamiyorum adem ve hava hikayesini kitaptan okuyunca çok gulmuştum ona nasi inaniyorlar onu anlamiyorum (gerçi zamaninda bende çok inanmiştim ne salakmişim lan :D ) ha bide ayin 2 ye bolunup bi parçasinin hira dağinin arkasina bi parçasinin onune inmesini anlamiyorum .... bideee kuranda 3 tane ilk musluman var hangisi ilk musluman nasi anlicaz aralarinda yazi turamı atmamiz lazim ??? ve en onemlisi evrimi kabul etmemelerini anlamiyorummm

Sitelerde Paylaş

Herşeyi anlamak zorunda değilsin..Boşver gitsin..

Kendini diğer hayvanlardan üstün gören,Nuh tufanını tarihi bir gelişmeymiş gibi anlatan birini anlamaya çalışmamalısın..Çünkü anlayabileceğin bir şey yok..

Müslümanları anlamaya çalışmak,delirtebilir sizi.. :)

tarihinde NOLAN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

güzel yapamadın biraz daha geliştirmelisin.

%1 lik bi hatadan atla eşeğin çifleşmesinden katir (yani kısır bir hayvan) oldugunu goren insanlarin genetik bilmini reddedip ademle havvadan geldik demeleri tuhafima gidiyo dicem tam o ara zamaninda (tum dunya orta çağda )ekinler fare dogurur dye inandiklari geliyor aklıma bi an mantikli geliyor ha :D
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...