Jump to content

Türban orta öğretimde serbest!

Recommended Posts

Kavak sorunu atlamışım,hepinize birden yanıt vermek zorunda kaldığımdan,ama verdiğimi düşünüyorum,okuyorum ve anlıyorum dediğime göre türkçesini de tabi,fotoma gelince nickimle alakalı:) türbanlı resmimi de koyabilirdm,bunun sizi rahatsız edeceğini düşünecek kadar anlayışlıyım,ama bunu söyletecek kadar cesur,küsüp gitmeyecek kadar inatçı;) ayrıca kopyala-yapıştır yapıcam die kendim için demiştim,madem ki samimi düşüncelerim sizi rahatsız ediyor,diyecek kadar da sitemkâr :D

Sitelerde Paylaş
  • İleti 269
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bana kalırsa hepiniz okuduğunu anlamayan,at gözlükleriyle bakan,aklı kıt insanlarsınız,anlamanız için yorumlarımı tek cümle halinde yazıcam,anlaşıldı uzun olunca anlamıyosunuz�� dikkat gelio;)

BEN KUR'AN OKUYORUM" bidaha söylemiycem:)

Okuyun bakim anlayabiliyomusunuz:P

ya bari yalan soleme kuranı okursan kızları 9 yaşında kara çarşafa girmeleri emrini görürdün tabi arapcadan okumuyorsan

Sitelerde Paylaş

Kavak sorunu atlamışım,hepinize birden yanıt vermek zorunda kaldığımdan,ama verdiğimi düşünüyorum,okuyorum ve anlıyorum dediğime göre türkçesini de tabi,fotoma gelince nickimle alakalı :) türbanlı resmimi de koyabilirdm,bunun sizi rahatsız edeceğini düşünecek kadar anlayışlıyım,ama bunu söyletecek kadar cesur,küsüp gitmeyecek kadar inatçı ;) ayrıca kopyala-yapıştır yapıcam die kendim için demiştim,madem ki samimi düşüncelerim sizi rahatsız ediyor,diyecek kadar da sitemkâr :D

aksine türbanlı foto koysan daha az rahatsız olurduk

Sitelerde Paylaş

Kavak sorunu atlamışım,hepinize birden yanıt vermek zorunda kaldığımdan,ama verdiğimi düşünüyorum,okuyorum ve anlıyorum dediğime göre türkçesini de tabi,fotoma gelince nickimle alakalı :) türbanlı resmimi de koyabilirdm,bunun sizi rahatsız edeceğini düşünecek kadar anlayışlıyım,ama bunu söyletecek kadar cesur,küsüp gitmeyecek kadar inatçı ;) ayrıca kopyala-yapıştır yapıcam die kendim için demiştim,madem ki samimi düşüncelerim sizi rahatsız ediyor,diyecek kadar da sitemkâr :D

Rahatsız olduğum falan yok.

Tam aksine, fikirlerinizi ve düşüncelerinizi her zaman samimi bir şekilde dile getirmenizi rica ediyorum.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yonca bu senin düşüncen tabi,yeniçerinin yorumunu okuduysan onun gibi düşünenlerin çoğunlukta olduğuna eminim,kimbilir ilerde sizi alıştırınca koyabilirim,türban yaşına gelince bunu biliyorum tabi,ama benim hiç günahsız bir Müslüman olduğumu da iddia etmedim,affedilmeyi ümit ediyorum bu hiç deilse ateistlikten daha iyidir die düşünüyorum,telden giriyorum dışardaym,şarjım bitiyor,saygılar:)

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar,kur'an da dayak konusuna gelince,kadınları durup dururken dövün demiyor,yine çarpıtıyor işinize geldiği gibi algılıyorsunuz,...

...iyimser bir insanım ben,hep söylüyorum siz de biraz pozitif olun,bu kadar negatiflik ve sorgulama bünyenize zarar :)

hiçbir suçunuz olmadığı halde sizi toplumdan ötekileştiren, sevdiklerinizin-ailenizin bir anda sizi kötü biriymiş gibi görmesine, ve hatta sizinle iletişimi kesmelerine neden olan bir kuruma karşı iyi niyetli olur muydunuz?

tabi vereceğiniz cevabı biliyorum. gerçek müslümanın ateiste çiçek uzataması gerektiğini, benim bahsettiğim müslümanların islamı yanlış anladıklarını, gerçek islamın bu olmadığını söyleyeceksiniz.

her neyse, bu meseleyi rafa kaldıralım. forumda müslüman sayısı bile az iken, müslüman bir kadına fazlasıyla ihtiyaç olduğunu düşünüyorum ben de. diğer arkadaşın da söylediği gibi forumda kalmanız bizim açımızdan iyi olur ancak kalsanız da sizinle ne derece din üzerine sohbetler yapabiliriz bilemiyorum. zira söylenen birçok gerçeği şahsınıza hakaret olarak algılıyorsunuz. geride kalan sayfalarda şahsınız adına kötü bir şey söylediğimi hatırlamıyorum ancak şahsıma çok sayıda hakaret işittim. mesele hakaret işitmem değil, müslüman bir ülkede dini reddetmiş biri olarak hakaret işitmeye fazlasıyla alışığım ama asıl mesele gerçekten de forumda kaldığınız dönem boyunca sizinle konuşmalarımızı, size sorularımızı ne derece normal algılayabileceğinizdir. sonuçta kurandan ayet göstermemizi bile etik dışı sayıyorsunuz. eğer burada kaldığınız süre boyunca sizinle kuran üzerine tartışamayacaksak, size kurandan ayet gösteremeyeceksek, zaten islam üzerine tartışamayacağız demektir.

yine de ateistforum a geldiğiniz için teşekkürler.

Sitelerde Paylaş

Yonca bu senin düşüncen tabi,yeniçerinin yorumunu okuduysan onun gibi düşünenlerin çoğunlukta olduğuna eminim,kimbilir ilerde sizi alıştırınca koyabilirim,türban yaşına gelince bunu biliyorum tabi,ama benim hiç günahsız bir Müslüman olduğumu da iddia etmedim,affedilmeyi ümit ediyorum bu hiç deilse ateistlikten daha iyidir die düşünüyorum,telden giriyorum dışardaym,şarjım bitiyor,saygılar:)

neyse iste islamin kurallarina uymadigini biliyoduk zaten

ama daha once bir mesajinda islamin gerekliklerine uydugunu soylemistin itirazin buna idi

Sitelerde Paylaş

Ben masumum dostum yine yanlış anlıyosunuz,tabi ki kurandan örnekler vererek tartışacağız,diz de kabul edersiniz ana kaynağımız o,benim demek istediğim konuyla alakalı gerçek yaşantımdan samimi bir örnek verdim,üstelikte sizi bu konuda haklı çıkarark:)ama siz bu seferde bana Müslüman deilsin,kuran okumuyomusun die saldırdınız,benim demek istediğim tabi ki kurandan alıntı yaparak kopyala yapıştır yapıp asla yaşantımdan samimi örnek vermiycem dedm,ayrıca kimseye hakaret eymem ben,çiçeği sadece ateistlere deil herkese uzatır,herkesi olduğu gibi kabul ederim ben,yorumlarımdan anlamış olmalısınız:)bu konya ben nokta koydukça görüyorum ki bitmio,ben de farkındayım hoş sohbet biriyim;)bu yüzden burdayım,teşekkürler :D :D

Sitelerde Paylaş

Verdiğin linke şöyle bir göz attım da daha ilk dakikadan golü yedi.

Cennet analarının ayağının altındadır sözü cehennemi kadınlar dolduracak algısı varken pek bir anlam ifade etmiyor.

Anne olmayan kadınlar ne olacak? :)

İslamiyet kadınlara zerre kadar değer vermiyor.

Allah'ın bile peygamber hanımlarına, -o da onları korkutmak amacıyla- ettiği birkaç hitap dışında Kuran'da kadınlara tek sözü yok!

Fıkıhla zenginleştirmeye çalışıyorsunuz, onu da elinize yüzünüze bulaştırıyorsunuz.

Sitelerde Paylaş

Verdiğin linke şöyle bir göz attım da daha ilk dakikadan golü yedi.

Cennet analarının ayağının altındadır sözü cehennemi kadınlar dolduracak algısı varken pek bir anlam ifade etmiyor.

Anne olmayan kadınlar ne olacak? :)

İslamiyet kadınlara zerre kadar değer vermiyor.

Allah'ın bile peygamber hanımlarına, -o da onları korkutmak amacıyla- ettiği birkaç hitap dışında Kuran'da kadınlara tek sözü yok!

Fıkıhla zenginleştirmeye çalışıyorsunuz, onu da elinize yüzünüze bulaştırıyorsunuz.

Cımbızlamaya uğraştığın kadar anlamaya çalışsan kurtulacaksın ama ah nerdee :)

Sitelerde Paylaş

Ha mırnaw dostum, bu arada çok önemli bir şey, imzanda bahsettiğin mevzu gerçekten çok doğru, hayvanlar Allah'ı zikrederler canım.Mükemmel bir imzan var, teşekkürler :)

Ezan okunurken abdest alan karga gibi mi?

Hani karga fasıktı?

Sitelerde Paylaş

Yazıdaki Lolita İhtilali başlığı tam size göre arkadaşlar. Ben ne dedim daha önceki yorumumda, kızların cinselliği 13-14 yaşlarında başlar ve bu yaşlarda da kapanmaları hem toplum hem de kendileri için çok hayırlıdır. Ya var ya ne insan anatomisinden,ne psikolojiden,ne sosyolojiden anladığınız yok. Tek bildiğiniz kuru kuruya özgürlük,ilericilik. Onun bile yasaları olduğunu bilmiyorsunuz!

Sitelerde Paylaş

Yazıdaki Lolita İhtilali başlığı tam size göre arkadaşlar. Ben ne dedim daha önceki yorumumda, kızların cinselliği 13-14 yaşlarında başlar ve bu yaşlarda da kapanmaları hem toplum hem de kendileri için çok hayırlıdır. Ya var ya ne insan anatomisinden,ne psikolojiden,ne sosyolojiden anladığınız yok. Tek bildiğiniz kuru kuruya özgürlük,ilericilik. Onun bile yasaları olduğunu bilmiyorsunuz!

Doğru gardaşımmm:) Gapatacahsın garıların gafalarını saçlarını tek bir gıl dahi gozukmeyecek!Bu laikler ve ateistler insan anatomisinden psikolojiden sosyolojiden anlamıyorlar neee gezer.Batılılarda anlamıyor. Halbukim onların şeriatlerindede var gapanmak!!!Gıl bu yahu gıl emme dağlar gadar görünür. Ufff battı yahu!

Sitelerde Paylaş

Doğru gardaşımmm:) Gapatacahsın garıların gafalarını saçlarını tek bir gıl dahi gozukmeyecek!Bu laikler ve ateistler insan anatomisinden psikolojiden sosyolojiden anlamıyorlar neee gezer.Batılılarda anlamıyor. Halbukim onların şeriatlerindede var gapanmak!!!Gıl bu yahu gıl emme dağlar gadar görünür. Ufff battı yahu!

Linkteki yazının sonunda devamı işaretini tıkla ve batının İslam'a gerçek bakışını da oku. Bizim memleketimizi ne güzel uyutuyorlar ve siz de ne güzel uyuyorsunuz! yeniçeri53 dostum!

Sitelerde Paylaş

Cımbızlamaya uğraştığın kadar anlamaya çalışsan kurtulacaksın ama ah nerdee :)

Nerden tutsan elinde kalır. Rezillik öyle böyle değil.

imzanda bahsettiğin mevzu gerçekten çok doğru, hayvanlar Allah'ı zikrederler canım.Mükemmel bir imzan var, teşekkürler :)

Evet, sayenizde Allah diyen öküzlere, peteğin üzerine Allah yazan bal arılarına hatta secde eden çam ağaçlarına aşinayız...

tarihinde Mırnaw tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...