Jump to content

Türban orta öğretimde serbest!

Recommended Posts

Ah yeniçeri sen de ayrı Bi alemsin kapanan kadınların sadece türbanla kafalarını kapattıklarını mı zannediyorsun?? Gözüne gözlük lazım senin,ay yeter yorum yapmıycam bu konuda artık müsadenizle,sayemde en uzun konu başlığı oldu heralde ne mutlu :D

Ben Disiplinli kadınlardan bahsetmiyorum. Ben ister kapalı ister açık olsun sarmısakkafalardan bahsediyorum.Kadın insandır gideceği yere gireceği çevreye göre giyimini ayarlamasını çok iyi bilir. bunun içinde Tanrıya dine ihtiyacı yoktur. Hele Türbana hiç ihtiyacı yok.

tarihinde yeniçeri53 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 269
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ah Zeus beni tanısan çevremde arkadaşlarımın hep gençler olduğunu görürdün;) resim hakkında yorumları kaçırdın galiba,özellikle koydum,yeniçeri gibi hiçbirinizin türbanlı resmime tahammül edemiyeceğinizi düşündüğüm için,ama belki bir gün koyarım dedm,hanginiz gerçek resmini koyma cesaretini göstermiş ki,teyzecim kakara kikiriyi sevip vazgeçemeyen sizsiniz buna ihtiyacımız var kabul edin,kasmayın bu kadar rekax ya ;)

Sitelerde Paylaş

Fotom hakkında bu kadar yorum yapmanız da ilginç,merak ediyor olabilir misiniz acaba ;)

Bence gerçek resmini paylaşma

Sanal kişilik olarak kalmak daha iyi. Sonuç olarak burası ateist bir forum.

Biz radikal ateistler sanal kişi olarak burdayız müslüman ülkelereinin durumu belli zaten şiddet ve terör.

tarihinde zeus- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ah Zeus bunun farkında olarak koymadm zaten:) beni düşündüğün için teşekkür ederim yine de :D

Sonuçta sende bizim gibi insansın.

Ayrıca üç gün sonra ateist olursun. İslamı eleştirirsin müslümanlar bundan hiç memnun olmaz. Sanal kişi olarak kalmak iyi.

Sitelerde Paylaş

Son of anarchy, sen daha kadın ve erkek ilişkisindeki rollerini bile bilmiyorsan ben sana daha ne diyeyim, ben zaten sapıklığı önleyici konulardan bahsediyorum, sen buna rağmen bana sapık diyorsun, dediklerimden hiçbir şey anlamamışsın, zaten çoğunuzdan beklemiyorum da işte belki bir umut,tartışmaya devam ediyoruz. Ha bir de evet erkeklerin de çok açık giyinmesi caiz değildir zaten. Ama cinsel farklılık yüzünden bu konuda kadınların daha hassas olması gerekir.

kadınları çuvala geçirmek ne zamandan beri sapıklığı önlüyor ? sorun onların giysisinde değil sizin gibi sapıkların beyninde.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Ortaöğretimde serbest oluyorsa 18 yaş sınırı olması gerekirdi. hür iradesiyle örtündüğü iddia ediliyorsa, bu yaş sınırı olmalıdır.

ayrıca başka birinin de, örneğin kısa şortla, hiçbir baskı ve ayıplama görmeden okuyabilmesini sağlamak gerekir. yani iki tarafa da eşit özgürlük vermelisiniz

Böylece herkes birbirini hoşgörümeyi de öğrenmiş olur.

Dışarda ise, bikinili ve türbanlının beraber alışverişe çıkabildiği bir Türkiye diliyorum.

Sitelerde Paylaş

Ortaöğretimde serbest oluyorsa 18 yaş sınırı olması gerekirdi. hür iradesiyle örtündüğü iddia ediliyorsa, bu yaş sınırı olmalıdır.

ayrıca başka birinin de, örneğin kısa şortla, hiçbir baskı ve ayıplama görmeden okuyabilmesini sağlamak gerekir. yani iki tarafa da eşit özgürlük vermelisiniz

Böylece herkes birbirini hoşgörümeyi de öğrenmiş olur.

Dışarda ise, bikinili ve türbanlının beraber alışverişe çıkabildiği bir Türkiye diliyorum.

18 yaşından sonra kimse başörtüsü takmaz, bundan korkuyorlar. :)

Söylediklerinde çok haklısın.

Bugün başörtüsünün geldiği nokta; sadece bir aksesuar olması.

Eskiden tesettür diye bir kavram vardı.

Şimdi tayt bile giyiyorlar.

İranlılara benzerler yakında, başlarının yarısı açık ya onların... :D

tarihinde Mırnaw tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...