Jump to content

cinler neden hep müslümanlara musallat oluyor?

Recommended Posts

beyler arada tvde goruyorum necmettın nursacan nuhat hatıpogluya baglanıp soruyolar...

cinler bana şöle yaptı böle yaptı..

bana tecavüz ettiler :D yok öptüler yok s........ :D

3 harfliler bana musallat oldu :D

la dıyorum bu cınler neden hep muslumanlara musallat oluyor..

ben denemek amacıyla cınlere kufrettım hemde evde kımse yokken...

hemde bayagı agır bı kufur ana avrat...

hiç birşey olmadı????

ne cin geldi--- ne cin çarptı :wacko: ---ne şeytan geldii..

hiç birşey olmadı!!!!

bu cinler neden hep müsloları buluyor???

sizin fikirleriniz nelerdir????

ALLAHLARI MÜSLOLARI CINLERDEN ŞEYTANLARDAN NEDEN KORUMUYOR,????

tarihinde SPORTOTO tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sen o kadar namaz kıl, oruç tut, kuran oku, karını döv ama gel gör ki gene onlara musallat oluyor. Biz burada her gün küfürler yağdırıyoruz allaha ama tık yok. Allah müminlere karşı bile merhametli değil baksana.

Bu bile tek başına islamı çürütmeye yeter.

tarihinde Deist Adam tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu cin meselesi çok garip..Hadi şeytan fikri anlaşılabilir de;cin nedir,yahu :)

Eti cin filan..Eti melek,eti şeytan veya eti huri(iyi satar bu) değil de,neden eti cin?

Cin korkusu bu kadar nüfuz etmiş insanlara..

tarihinde NOLAN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bir insan hergün anlamadığı şeyleri günde 5 kez söylerse keçileri kaçırır. Her yıl 1 ay boyunca aç ve susuz kalırsa psikoloji biter. Müslümanların psikolojisi hiç iyi değil. Olamayan varlıklara inanıyorlar allah şeytan cin.

Müslümanlar keçileri kaçırmış. Keçileri kaçırdıkları için olmayan cinler görüyorlar.

tarihinde zeus- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Efe Aydal anlatıyordu, cinci bi hoca hakkında: "bu adam dolandırıcıdır, yalancıdır. cinlerle irtibat kurduğu falan yoktur, cin diye bir şey de yoktur. eğer cinler varsa ve bu dolandırıcı da cinlerle irtibatta ise o cinleri bana musallat etsin, ömür boyu cinleri bana musallat olsun" demiş. sonuç: cinci hoca Efe Aydal'ı mahkemeye vermiş :D :D :D

Sitelerde Paylaş

Cin carpmasi degil sizofrenidir o sizofreni.

"... Şizofreni belirtisi gösteren

hastalar insanlık tarihinde çok eski çağlardan

beri tanımlanmış olup, orta çağ Avrupa’sında

içine şeytan girdiğine inanılarak diri diri

yakılmışlardır. 19. Yüzyılın başlarından itibaren

tıpta araştırma yöntemlerinin gelişmesiyle

hastalığın nedenlerine, seyrine ve tedavisine

yönelik araştırmalar artmış ve 1950’li yıllarda

antipsikotik ilaçların keşfiyle tedavi edilebilir

bir hale gelmiştir

Günümüzde tıp bilimi hastalıkların tedavilerini

bilimsel kanıtlara dayandırmak zorundadır. Bu

kanıtlar, bilimsel çalışmalar sonucunda elde

edilir. En güçlü kanıtlar o alanda yapılan çok

sayıda çift-kör kontrollü çalışmanın verilerinin

gözden geçirildiği metaanaliz çalışmalarından

sağlanır. Olgu sunumları ve uzman görüşleri de

daha az değere sahip olsa da, bilimsel birikime

katkıda bulunabilirler. Prof. Dr. M. Kemal

Irmak’ın “Journal of Religion and Health” isimli

derginin Haziran sayısında yayınlanan

"Şizofreni mi, cin çarpması mı?" başlıklı

makalesinde ileri sürülen görüş herhangi bir

bilimsel kanıta dayanmadığı gibi, kendisi

histoloji ve embriyoloji alanında çalışmakta

olan bir araştırmacı olarak, psikiyatrik bir

hastalıkla ilgili görüş bildirmesi de kabul

edilemez. Bu nedenle, bu makalenin bilimsel

bir değeri yoktur. Bunun yanında, Prof. Dr. M.

Kemal Irmak’ın TÜBİTAK Araştırma Destek

Programları Başkanlığı Sağlık Bilimleri

Araştırma Destek Grubu Yürütme Komitesi

Sekreterliğini yürütüyor olması da ülkemizin

bilim yaşamı açısından kaygı vericidir..."

Türkiye Psikiyatri Derneği Şizofreni ve Diğer

Psikotik Bozukluklar Çalışma Birimi

Türkiye Şizofreni Dernekleri Federasyonu

Sitelerde Paylaş

Ahanda buldum para kazanmanın yolunu. örneyin yiyecek bir şey çıkarcaksın piyasaya reklmlarda bas bas bağırcaksın yemsen çin çarpar. bu her dalda olur. veya bunu yersen giyersen cinlerden kurtulmuş olursun cin sürsini arapça yazdınmı üstüne oldu bitti gelsin paracıklar :lol::D

Sitelerde Paylaş

Ahanda buldum para kazanmanın yolunu. örneyin yiyecek bir şey çıkarcaksın piyasaya reklmlarda bas bas bağırcaksın yemsen çin çarpar. bu her dalda olur. veya bunu yersen giyersen cinlerden kurtulmuş olursun cin sürsini arapça yazdınmı üstüne oldu bitti gelsin paracıklar :lol::D

Türkiye'yi bilemeyeceğim; ama Almanya'da o tür reklamlar yasaktır. Cin, peri, melek, tanrı-sanrı... ve niceleri. Yassakk! Çocuk ürünlerinde, daha da yassakk!

Sitelerde Paylaş

Türkiye'yi bilemeyeceğim; ama Almanya'da o tür reklamlar yasaktır. Cin, peri, melek, tanrı-sanrı... ve niceleri. Yassakk! Çocuk ürünlerinde, daha da yassakk!

Cidimisin bizde yasak olacağını sanmıyorum tam emin deyilim yasak olsa bile bizdeki tivilerde sabahtan akşama kadar hocalar ve filimlrde cin peri sakkalı dede vs yayınlıyorlar.

Sitelerde Paylaş

Cidimisin bizde yasak olacağını sanmıyorum tam emin deyilim yasak olsa bile bizdeki tivilerde sabahtan akşama kadar hocalar ve filimlrde cin peri sakkalı dede vs yayınlıyorlar.

Almanya'da 1908 yılındaki Weimar yasaları ile yasaklandı.

Aynı yasalarda, örnek olarak, "memur hakâret" de kaldırılmıştı. Ama Hitler yönetime gelince, memurları kendi safıhına çekmek için, bu yasayı yeniden yürürlüğe soktu.

Sitelerde Paylaş

Saplantı nevrozunu bir dinin oluşumunun

patolojik karşılığı olarak değerlendirip

bu nevrozu bireysel bir din,

dini ise evrensel bir saplantı nevrozu olarak

tanımlayabiliriz.

freud totem ve tabu dinlerin kökeni adlı kitabında(yanlisim olabilir) sadece dını degil metafızıgı de tanımlar.

Her sey nevrozlarda.Sorunun cevabı da bu.Tamamen psikolojik.

Sitelerde Paylaş

Eski bir müslüman olarak çocukluğum ve gençliğim cinlerden korkmakla geçti. 5 - 6 yaşlarında duymaya başladığım cin hikayeleri yıllarca sürdü gitti. Hala pek çoğunu anlatabilirim.

Ergenlik döneminde Feto'nun yurdunda kalırken, geceleri konferans odasına kapanır ecinni hikayeleri anlatırdık. Düşünün, anadolunun her tarafından çocuklar toplaşmış, memleketin her köşesinden sözlü ecinni edebiyatını karşılıklı hatmediyor.

Bir dönem işin .oku çıktı. Ben dahil birkaç arkadaş gece tuvalete gidemez olmuştuk. Delikten bir cin eli çıkar da takım taklavattan tutup deliğe çeker, diye! Karabasan popüler olmuştu, görmeyen adam sayılmıyordu, o derece.

Ben de zorladım kendimi, cin görürüm de hikayesini anlatırım diye, hem de tırsa tırsa. Ranza tepesinde kendimi kastım, göre göre Robin Hood'a benzer cin gördüm. Lan İngiliz cin mi olur! Gördüm sandığım saçmalık hayal veye kendi uydurmam tabi. Totodan sallıyorum, öyle oldu böyle geldi, diye.. Anlata anlata bitiremedim onca zaman.

Bunlar çocuk masalları işte. Yemişim cinini, memişini... :)

Sitelerde Paylaş

Sanırım down sendromlu, albinolu... kişileri gören müslümanlar cin çarptı sanıyor sanırım. Bunları eskiden nasıl açıklardınız ki

Evet, görsel cin algısı down sendromluların yüz hatlarına yakındır.

Manyağın biri zamanında sallamış: şöyle gördüm, böyle geldi, kaşı gözü burnu ağzı birbirine yakındı, diye. İnanmayanı cin çarpsın, inşallah maşallah. :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...