Jump to content

Harun Yahya Bunu da Dedi

Recommended Posts

Ben evrimi savunuyorum ama bir kadınım yok..Bu ucubenin sayısız kadını var..O müslüman,ben ateistim..

Bir Tanrı varsa (ihtimal bile vermiyorum) ve bu Tanrı'nın da Cennet'i varsa,oraya ateistlerin gireceğinden öyle eminim ki.. :lol:

Sitelerde Paylaş

Ben evrimi savunuyorum ama bir kadınım yok..Bu ucubenin sayısız kadını var..O müslüman,ben ateistim..

Bir Tanrı varsa (ihtimal bile vermiyorum) ve bu Tanrı'nın da Cennet'i varsa,oraya ateistlerin gireceğinden öyle eminim ki.. :lol:

Sayın NOLAN,

durumunuza gerçekten üzüldüm. Bence bugünden tezi yok, forumda bir anons yaptıralım.

Artık görücü usulümü olur, başka türlü mü olur, hele siz bir karar verin.

Ancak profilinizdeki fotoğrafı değiştirmeniz gerek.

Onu gören hiç kimse size kızını vermez. :D

Sitelerde Paylaş

Sayın NOLAN,

durumunuza gerçekten üzüldüm. Bence bugünden tezi yok, forumda bir anons yaptıralım.

Artık görücü usulümü olur, başka türlü mü olur, hele siz bir karar verin.

Ancak profilinizdeki fotoğrafı değiştirmeniz gerek.

Onu gören hiç kimse size kızını vermez. :D

Benim için üzülmeyin,ben hayatımdan gayet memnunum..

Evliliğe filan tümden karşı birisiyim ^_^

Sitelerde Paylaş

Yani, bekarlık sultanlık ?!

Bekarlık sultanlık diyenler,genelde evlilerdir..Madem bekarlık sultanlıktı,ne diye evlendiniz kardeşim?!

Evli iken bekar kalanların,evliliği kötüleme adına bekarlığı yüceltmeleridir bu sadece..

Ben evliliğin kendisine karşıyım,ilişki yaşamaya değil..Evlilik saçmalıktır sadece..Erkekle kadın yatağa girmek için belediye memurundan izin istiyor..Yetmiyor,bir de hocadan izin istiyorlar..Tabi tüm bunlardan önce büyüklerden izin istiyorlar.. :)

Sitelerde Paylaş

Kadınların yüzüne bakın.. Hepsi gülümsüyor.. Hayatlarından memnun görünüyorlar..

Hayatlarından memnun ise sorun yok :)

Kadın genellikle islamdan hep memnun. :) Kadınlar islamdan memnun olmasa islam dini ayakta duramazdı.

İslamdan memnun olmayan biz erkekleriz. :)

Sitelerde Paylaş

Kadın genellikle islamdan hep memnun. :) Kadınlar islamdan memnun olmasa islam dini ayakta duramazdı.

Peki sana bedavadan ekstra 3 karı daha versek ve geçiminizi sağlasak, hala şikayet etmeye devam edecek misin?
Sitelerde Paylaş

Bencede öyle.kadın istemese hiç bir şey olmaz.Biz kadınların maddi arzularını yerine getiremeyen fakir yada onlara istedikleri hayalleri dahi veremeyen gerçekçi erkekleriz

Sitelerde Paylaş

Sasirmayin evrimi savunanlara "sizler hayvanlar gibi kadinlarinizi ortaklasa kullandirttiriyorsunuz" yakistirmasi yapti. Rezillik. Bu sekilde uredigimizi soyledi.

Bunu söylemekle halt etmiş olamkla beraber, kadınların da (kediciklerin) kendisini ortak kullandıklarını itiraf etmiş oluyor...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...