Jump to content

Türkiye terör örgütlerine milyonlarca dolar ve kamyonlar dolusu silah verdi

Recommended Posts

turkiye-teror-orgutlerine-milyonlarca-dolar-ve-kamyonlar-dolusu-silah-verdi--0310141200_m.jpg

ABD Başkanı Yardımcısı Joe Biden; El Kaide terör örgütü de dahil olmak üzere Suriye’de bulunan bütün terör örgütlerinin Türkiye’den finans desteği aldıklarını ifade etti.

Rusyalı TASS Haber Ajansı’nın haberine göre; Biden dün Harvard Üniversitesi’nde çarpıcı açıklamalar yaptı. ABD Başkanı Yardımcısı Joe Biden yaptığı konuşmada; bölgedeki en büyük problemin Washington’un müttefikleriyle ilgili olduğunu; Türkiye, Suudi Arabistan ve Arap Emirlikleri devletlerinin son derece iyi olmakla birlikte, Suriye devletine karşı savaşacak her güce yüz milyonlarca dolar finans ve kamyonlar dolusu silah desteği yaptıklarını dile getirdi.

Adı geçen müttefiklerin hatalarını idrak ettikten sonra Washington liderliğinde oluşturulan, uluslararası teröre karşı koalisyona katılmayı onayladıklarına işaret eden Biden; bu müttefiklerin destek alan terör örgütlerinin neler yapabileceğini sonradan anladıklarını belirtti.

Odatv.com

http://www.odatv.com/n.php?n=turkiye-teror-orgutlerine-milyonlarca-dolar-ve-kamyonlar-dolusu-silah-verdi--0310141200

Sitelerde Paylaş

Zaten bilineni beyan etmiş sadece.

Suriye ye girmek için önce kimyasal silah olayını denediler, olmadı.

Türbeyi vuralım o bahaneyle girelim dediler olmadı.

En son ''bir canavar yaratalım, onu avlamak bahanesiyle girelim'' dediler. Bu sefer tuttu.

Milyonlar bu yalanlara inandı. Ortadoğu ilk varoluşundan beri bok yuvasıydı ama şimdi artık tamamen umutlar tükendi.

Ben tüm ortadoğunun büyük ve kalıcı bir yıkıma giden yolda olduğuna kesinlikle inanıyorum.

Böylesi dünyanın geri kalanı için daha iyi olacaktır.

Doğal seçilim hala işliyor.

tarihinde ad hominem tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Zaten bilineni beyan etmiş sadece.

Abd başkan yardımcısının bu beyanı vermesi,çok endişe verici değil mi?

Türkiye'nin yakın geleceğini nasıl görüyorsun,ad hominem?

Sitelerde Paylaş

Nasıl bir doğal seçilim?

İslam hastalığı dünyanın en hızlı büyüyen dini.

İslam hastalığı bu şekilde buyümeye devam ederse islam egemenliği çok yakın.

İslam egemenliği diye bir şey hiç olmayacak,olamaz..Üret(e)meyen bir sürü,istediği kadar şiddete bulaşsın,istediği kadar çırpınsın,gelecekte esamesi okunmaz bu sürünün..

Sitelerde Paylaş

Bu Suriyede Esadı devirmek için oynananan bir oyun olabilir.Ama şuda var sadece savaş uçakları ile IŞİD i yok edemezler. Ama oyuna İŞİD de dahilse O zamanda kendi kendilerini lağvedecekler.Şayet bir oyun varsa o zaman PYD bilinçli olarak geri çekiliyor.

Fakat ne olursa olsun Rusya desteklediği müddetçe Esadı deviremezler.

tarihinde yeniçeri53 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Abd başkan yardımcısının bu beyanı vermesi,çok endişe verici değil mi?

Türkiye'nin yakın geleceğini nasıl görüyorsun,ad hominem?

Türkiye zaten fakir bir ülke İŞİDi maddi olarak destekleyemez.Bu bir yalan

ABD nin niyeti RTE yi devirmek olabilir olsa olsa.Ama RTE ne kadar yanlış davransa oylarıda o miktarda artıyor.:))

Sitelerde Paylaş

ABD nin niyeti RTE yi devirmek olabilir olsa olsa.Ama RTE ne kadar yanlış davransa oylarıda o miktarda artıyor. :))

Milyarlarca dolar maddi destek olmak için önemli olan fakir olmak değil ekonominin büyük olması.Türkiye dünyada nüfus olarak 18. ülke , Lihtenştaynın kişi başına düşen milli geliri bizden fazladır ama ülke olarak destek olabilir mi ? Neyse Rizeli müslümanmışsın boşuna yazdık.

Sitelerde Paylaş

ABD nin niyeti RTE yi devirmek olabilir olsa olsa.Ama RTE ne kadar yanlış davransa oylarıda o miktarda artıyor. :))

Nasıl yalan babacığım,nasıl?

Siz hiç haber izlemez misiniz?

Hiç tv'deki insanlar ne diyor,izlemez misiniz?

İnternette ne yazıyorlar,hiç okumaz mısınız?

Bugüne kadar herkes ifade ediyordu bu gerçeği ama bu sefer durum değişti..

Ben bu konuyu filan açmazdım ama baktım ABD BAŞKAN YARDIMCISI BİDEN yazısını görünce,açıyım da akitler görsün bu konuyu dedim..Siz bile görememişseniz,akitler nasıl görsün bu konuyu?!

Daha dünkü haberleri hatırlayın..Davutoğlu bavulunda milyon dolarlarla Libya'ya uçmadı mı?

Yapmayın ya..

Filistin'e tonlarca hap veren Türkiye değil mi?

Kızılay'ın girmediği ülke mi var Dünya'da?

Rte'nin harcadığı milyonlar ne oluyor?

Türkiye gelişmekte olan bir ülke,fakir ülke filan değil..

Sitelerde Paylaş

Milyarlarca dolar maddi destek olmak için önemli olan fakir olmak değil ekonominin büyük olması.Türkiye dünyada nüfus olarak 18. ülke , Lihtenştaynın kişi başına düşen milli geliri bizden fazladır ama ülke olarak destek olabilir mi ? Neyse Rizeli müslümanmışsın boşuna yazdık.

Kardaşım Bak Bu Ülkenin Dış borçlarına ? Vadesi gelenler var birde : Birde bunların yanında İŞİDİ madden nasıl destekleyeceğiz?Rizeli Müslüman falan değilim.Nereden çıkardın?

Sitelerde Paylaş

Kardaşım Bak Bu Ülkenin Dış borçlarına ? Vadesi gelenler var birde : Birde bunların yanında İŞİDİ madden nasıl destekleyeceğiz?Rizeli Müslüman falan değilim.Nereden çıkardın?

Dış borç kimin umurunda,akitler cihat yapıyor..Nasıl anlamazsınız bunu..!

Sitelerde Paylaş

Nasıl yalan babacığım,nasıl?

Siz hiç haber izlemez misiniz?

Hiç tv'deki insanlar ne diyor,izlemez misiniz?

İnternette ne yazıyorlar,hiç okumaz mısınız?

Bugüne kadar herkes ifade ediyordu bu gerçeği ama bu sefer durum değişti..

Ben bu konuyu filan açmazdım ama baktım ABD BAŞKAN YARDIMCISI BİDEN yazısını görünce,açıyım da akitler görsün bu konuyu dedim..Siz bile görememişseniz,akitler nasıl görsün bu konuyu?!

Daha dünkü haberleri hatırlayın..Davutoğlu bavulunda milyon dolarlarla Libya'ya uçmadı mı?

Yapmayın ya..

Filistin'e tonlarca hap veren Türkiye değil mi?

Kızılay'ın girmediği ülke mi var Dünya'da?

Rte'nin harcadığı milyonlar ne oluyor?

Türkiye gelişmekte olan bir ülke,fakir ülke filan değil..

Sayın kardeşim Nolan yazdığın habere yalan demiyorum.Ama bu silahların parasını Türkiye ödeyemez.Olsa olsa ABD Türkiyeye verir. Türkiyedende IŞİD e verilir.

Hele hele Türkiyenin bu Terör örgütlerine nakit para vereceğine aklım kesmiyor.Para isteme benden buz gibi soğurum senden:))

Sitelerde Paylaş

Sayın kardeşim Nolan yazdığın habere yalan demiyorum.Ama bu silahların parasını Türkiye ödeyemez.Olsa olsa ABD Türkiyeye verir. Türkiyedende IŞİD e verilir.

Hele hele Türkiyenin bu Terör örgütlerine nakit para vereceğine aklım kesmiyor.Para isteme benden buz gibi soğurum senden:))

Para dediğiniz nedir sn.yeniçeri53 :)

Rıza yok mu,Rıza..Hani Şu ebru'nun kocası..Açarsın bir telefon,sana parayı yığar..

Rıza'nın işler kesatsa,Katar şeyhine açarsın bir telefon,sana parayı yığar..

Sitelerde Paylaş

Verdiyse şayet YUHHH olsun.ABD niye bozuluyorki? Onların niyet Esadı devirmek değilmi?

Abd bozulmuyor,Abd gerçekleri söylüyor ve anında geri adım atıyor..

Abd siyaset yapıyor..

Abd,önce sizin başınızı okşar,sonra tokadı basar veya önce tokadı basar,sonra başınızı okşar..

Sitelerde Paylaş

Abd bozulmuyor,Abd gerçekleri söylüyor ve anında geri adım atıyor..

Abd siyaset yapıyor..

Abd,önce sizin başınızı okşar,sonra tokadı basar veya önce tokadı basar,sonra başınızı okşar..

Yani dünyaya karşı" Ben yapmıyorum o yapıyormu" diyor?

Doğrudur Saddamada yaptı!

tarihinde yeniçeri53 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...