Jump to content

eşi öldükten sonra başka biriyle evlenmek

Recommended Posts

Acikcasi ben eşi öldükten sonra evlenen insanı asla anlayamayacagim. Ben bin kez dünyaya da gelsem esimle, hayatımin askiyla evlenirim. Umarim o günleri görmem ama ben yarimden başkasına eşim diyemem.

Sitelerde Paylaş

.Görmemeni bütün kalbimle temenni ederim.Kainat seni ve eşini korusun bir ömür boyu mutlu ve beraber olun.Ama olursada büyük konuşma!Senin gibi sevilen bir patron adama yakışırmı yalınız yaşamak?nedcen yapayalnız? Çevren dostların ne yapar yapar everirler seni.Olmaz öyle şey.Hem erkeksen erkekliğinide yapacan!!hayat kadınlarıyla belli bir yaşta beraberlikler sana yakışmaz.

Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

.Görmemeni bütün kalbimle temenni ederim.Kainat seni ve eşini korusun bir ömür boyu mutlu ve beraber olun.Ama olursada büyük konuşma!Senin gibi sevilen bir patron adama yakışırmı yalınız yaşamak?nedcen yapayalnız? Çevren dostların ne yapar yapar everirler seni.Olmaz öyle şey.Hem erkeksen erkekliğinide yapacan!!hayat kadınlarıyla belli bir yaşta beraberlikler sana yakışmaz.

Ne alakası var efendim benim işimle, çevremle. Istersem evlenmem, erkekligimi devam ettiririm bir yaştan sonra da bırakırım o işleri. Sonuçta insanın babası vefat edince yeni baba mı arıyor? Benim için evlenmek te onun gibi bir şey. Bu hayatta bir daha evlenmem ben. Büyük konusmak degil de kendimi bildiğim için böyle konusuyorum. Ayrıca da güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.

tarihinde alisemil tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ne alakası var efendim benim işimle, çevremle. Istersem evlenmem, erkekligimi devam ettiririm bir yaştan sonra da bırakırım o işleri. Sonuçta insanın babası vefat edince yeni baba mı arıyor? Benim için evlenmek te onun gibi bir şey. Bu hayatta bir daha evlenmem ben. Büyük konusmak degil de kendimi bildiğim için böyle konusuyorum. Ayrıca da güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.

Var alakası işinle. Sen koskoca patronsun. Öle bölede değil ABD gibi bir Süper ülkedesin.İnsanların sana ihtiyaçları var!Senin Moralinin daima düzgün olması, düzenli yaşaman kendine bakman ve Uzun yaşaman gerekir.Onun içinde yalınız kalman doğru olmaz.Kardaşım saçmalama Buba ile avrat birmi heç?

Sitelerde Paylaş

Acikcasi ben eşi öldükten sonra evlenen insanı asla anlayamayacagim. Ben bin kez dünyaya da gelsem esimle, hayatımin askiyla evlenirim. Umarim o günleri görmem ama ben yarimden başkasına eşim diyemem.

Ali bey tebrik ederim, eşinize ve size sağlıklı uzun ömürler dilerim.

Yengemiz sizi bu siteye girerken mi yakaladı da aşk-ı ilan ettiniz acaba :D

Sitelerde Paylaş

Ali bey tebrik ederim, eşinize ve size sağlıklı uzun ömürler dilerim.

Yengemiz sizi bu siteye girerken mi yakaladı da aşk-ı ilan ettiniz acaba :D

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Daha yakalamadı ama ben yine de önlemimi alayım :D

Sitelerde Paylaş

Hakikatende nedir anlamıyorum . Kadınlarda kıskançlık had safhada. Burada sitelere girdiğimizde bayağı şüpheleniyorlar. Yok efendim yanına doğru gelirken bulunduğun yeri neden kapattın?!Yahu yazım bitti kapattım işte! Bu cevap yazdığın kişi bayanmı yoksa erkekmi?! İnsan ne vereceğini şaşırıyor. En iyisi suç işlemesen bile suçunu itiraf et! yoldaş.

Sitelerde Paylaş

Hakikatende nedir anlamıyorum . Kadınlarda kıskançlık had safhada. Burada sitelere girdiğimizde bayağı şüpheleniyorlar. Yok efendim yanına doğru gelirken bulunduğun yeri neden kapattın?!Yahu yazım bitti kapattım işte! Bu cevap yazdığın kişi bayanmı yoksa erkekmi?! İnsan ne vereceğini şaşırıyor. En iyisi suç işlemesen bile suçunu itiraf et! yoldaş.

Ali bey gibi siz de bir başlık atın kurtulun bence :D

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Amarıkada bir filimyıldızı adam, bir kızla evleniyür.

Kızı okadar seviyürkü,sen benden önce ölürsen ben ASLA başkalarıyla evlenmem diyür.

Bir tırafık kazasında KADIN ölüyür.

Adamı kızlarkandırıyor ve kızın biriyle evleniyür.

Gece rüyesinde ölen karısını görüyür.

Hani beni sevyürdün deyip kayboluyor.

Adam yatağından yatağından fırlayıp kalkıp üstünü giyip bir not bırakıyor.

Ömrümce unutamayacağım bir hata işledim HOŞCAKAL yazıp evi ter ediyür bir daha eve dönmemecesine.

İki gönül bir olursa SAMANLIK SEYREN olurmuş.

Arkadaşa mutlu,kutlu,umutlu yıllar dileğimle.

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...