Jump to content

Türkiye'de ateist olmak için cüzdanın kabarık olmalıdır.

Recommended Posts

Ben yurtdisina kacacagim zaten tr de durmayacagim.Calismalara basladim alinmasi gereken intikam yok benim kimseden.

tarihinde RedDragon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

turkiyede ateistler (bende dahil) kendini gizliyor gizlemek zorunda kaliyor çunku ;arkadaş çevresi ,ailesi, akrabalari, komşulari bu şekilde dini olarak düşünün ce dişlanıyorsun hor gorulup dişlanmamak hatta canına kasti engellemek için mecmuri olarak saklanıyorsunn...

tarihinde mustafa2116 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

turkiyede ateistler (bende dahil) kendini gizliyor gizlemek zorunda kaliyor çunku ;arkadaş çevresi ,ailesi, akrabalari, komşulari bu şekilde dini olarak düşünün ce dişlanıyorsun hor gorulup dişlanmamak hatta canına kasti engellemek için mecmuri olarak saklanıyorsunn...

Sana katılıyorum...Eski bir arkadaşıma ateist olduğumu söylemiştim benle arkadaşlığı kesti artık konuşmuyor bile beni her yerde kötülüyor yok bu ateist te yok bu böyledeyok şu şöylede gerçektende dışlanıyoruz bu ülkede düşünce özgürlüğü olduğundan bile şüpheliyim o yüzden kimsenin benim ateist olmamı bilmemesini istiyorum tarihinde Pinkamena tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ateist olduğunuzu sadece uzlaşmacı barışçıl düşünüp araştırma yapan bilinçli olan insanlarla paylaşın, yüzeysel tiplere birşey anlatmayın onlara kendileri gibi davranın.

ben çok zorlamadıkları sürece paylaşmam inanmadığımı paylaşırsamda her zaman açık bir kapı bırakırım.

Sitelerde Paylaş

ateist olduğunuzu sadece uzlaşmacı barışçıl düşünüp araştırma yapan bilinçli olan insanlarla paylaşın, yüzeysel tiplere birşey anlatmayın onlara kendileri gibi davranın.

ben çok zorlamadıkları sürece paylaşmam inanmadığımı paylaşırsamda her zaman açık bir kapı bırakırım.

ben bi arkadaşima paylaştim şansim varmiş oda ateist çikmişti :) ailemden korktum ama...
Sitelerde Paylaş

Arkadaş bir ben mi hem fakir hem dürüstüm?

Paramda yok, çevreme yanaşmış ve ateist olduğumu bilmeyen yok!

Açıkça ve kibarca söyleyin. Bir şey olmaz. En fazla "bizim kafir oğlan" yaftası yersiniz. Biraz 'erkek' olun nüfus cüzdanlarınızdaki din hanesinde yazanı sildirin. Abartmayın, tatlı su müslümanları birşey yapmazlar sürü halinde değilseler.

Sitelerde Paylaş

Arkadaş bir ben mi hem fakir hem dürüstüm?

Paramda yok, çevreme yanaşmış ve ateist olduğumu bilmeyen yok!

Açıkça ve kibarca söyleyin. Bir şey olmaz. En fazla "bizim kafir oğlan" yaftası yersiniz. Biraz 'erkek' olun nüfus cüzdanlarınızdaki din hanesinde yazanı sildirin. Abartmayın, tatlı su müslümanları birşey yapmazlar sürü halinde değilseler.

bu yaşadığın yere bağlı, deniz kıyılarında bizim kafir oğlan olursun anadoluda ihtiyaç duyulduğunda ilk zikertilecek eleman.

Sitelerde Paylaş

xx

Ben ana baba dışında kimseden gizlemiyorum. Onlarda üzülmesinler diye. Vakti geldiğinde onlarda öğreniler diyorum.

İslam islamı tartışabilecek fikirlerin ortaya çıkamaması yüzünden yayıldı. İslamı eleştirenleri öldürdüler. Ama artık devir değişiyor. İnsanlar teknoloji ile her türlü fikiri tartışmaya açık hale geliyorlar. Bu da eskiye nazaran daha ılımlı davranışlar sergilemeleri anlamına gelir.

O yüzden bizler düşüncelerimizi açıkça dile getirmemiz gerekir. Aksi halde islam yoluna devam edecektir.

Sitelerde Paylaş

evet cok dogru soylemıs paran yoksa ınsanlar senı dıslarlar kucuk gorurler ateıst oldugun ıcın boktan farkın kalmaz....

ama zengın ol ınsanlar sana muhtac olsun..

ve ateıstım de.....

bak bakıyım onlarda senın yanında dınle alay edıp hor gormezlerse dını ben hıc bısey bılmıyom..... :)

Sitelerde Paylaş

evet cok dogru soylemıs paran yoksa ınsanlar senı dıslarlar kucuk gorurler ateıst oldugun ıcın boktan farkın kalmaz....

ama zengın ol ınsanlar sana muhtac olsun..

ve ateıstım de.....

bak bakıyım onlarda senın yanında dınle alay edıp hor gormezlerse dını ben hıc bısey bılmıyom..... :)

Hem çulsuz hem ateist olmak mı ,yoksa ateist ama zengin olmak gibi mi?

Sitelerde Paylaş

bu yaşadığın yere bağlı, deniz kıyılarında bizim kafir oğlan olursun anadoluda ihtiyaç duyulduğunda ilk zikertilecek eleman.

Bizim kafir oğlan olmak başka,kahvehaneye sokulmamak başka.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...