Jump to content

kadınlar neden surekli dertliler?

Recommended Posts

kadinlar neden surekli dertliler..... benim hayatim 10 numara buzamana kadar bir suru kız arkadaşim oldu hepsinin tek derdi var sureklı ailesiyle etrafiyla kavgali.... ben anlamiyorum ben ailemle huzurluyum mutluyum, işimi çok seviyorumm, arkadaşlarimla çok mutluyum .... bir insan daha ne isterki neden kızlar sureklı tatrişiyor..????

Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

Herseyin dogru istedigimiz gibi olsun isteriz.

Tabii her kadin boyle midir bilmem ama ben ve annem boyleyiz :D

İstedigimiz sey olmadiginda deliririz :D

Biz kadinlar kafalarimiza her seyi takiyoruz belkide sorun burdadir ufacik sey bile bizim icin onemlidir.

abi inanmazsinnn tam bır gunde 2 satt konuşuyo :D hayir bide sessiz konuşuyo çogunu anlamıyom zaten :D bide bak çok kiz arkadaşim oldu ......aynen hepsi çok takintili hepside ailesiyle tartişiyor .....daha onu çözemedim.... hiç biriside ozgur değil...... ben kendi ayaklarim uzerinde dururum.... iyi bir işim ,iyi bi maaşim var.... kimseye ihtiyacim olmadi..... anne babama bile ihtiyacim olmadi .....onlarda zaten bana karişmazlar buna izin vermedim...... hiç kimse umrumda değil .....hayat çok guzelll bu şekilde..... bendemi bi problem var ? tarihinde mustafa2116 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

kadinlar neden surekli dertliler..... benim hayatim 10 numara buzamana kadar bir suru kız arkadaşim oldu hepsinin tek derdi var sureklı ailesiyle etrafiyla kavgali.... ben anlamiyorum ben ailemle huzurluyum mutluyum, işimi çok seviyorumm, arkadaşlarimla çok mutluyum .... bir insan daha ne isterki neden kızlar sureklı tatrişiyor..????

Dawkins'in ''gen bencildir'' kitabını okumanı tavsiye ederim..

Sitelerde Paylaş

Kızın kalbini dinlemeye çalış, işte o zaman hiç bir derdi kalmaz ve sadece sana ait olur...

:wub:

şimdi oylede potansiyel olarak ciddi soylemek istiyorum .....kız arkadaşim hariç zaten peşimde koşan 4 kiz daha var .....biri kahve içme teklif etti bugun .....biri aramıyosun diye mesaj atti .....biri hukukçu kimseye yazma kirilirim felan diyo ..... ben buna yelteniyorum..... bundan oncekinide ayni dertten yollamiştim....... aile sorunlarini benimle konuşuyor ........yetmiyor bide o sorunlari benimle tartişiyor.... hiç kimse sevgilisinin yanina dert dinlemeye gitmez....

Sitelerde Paylaş

şimdi oylede potansiyel olarak ciddi soylemek istiyorum .....kız arkadaşim hariç zaten peşimde koşan 4 kiz daha var .....biri kahve içme teklif etti bugun .....biri aramıyosun diye mesaj atti .....biri hukukçu kimseye yazma kirilirim felan diyo ..... ben buna yelteniyorum..... bundan oncekinide ayni dertten yollamiştim....... aile sorunlarini benimle konuşuyor ........yetmiyor bide o sorunlari benimle tartişiyor.... hiç kimse sevgilisinin yanina dert dinlemeye gitmez....

Bak kadinlar kendisine destek olucak bir erkek isterler.

Kiz arkadasin eger ailesiyle tartisiyor vs ise onun yaninda ol.

Napsin belkide kizin konusucak birine ihtiyaci vardir :D

Seni bulduyanda butun icini dokuyor olabilir :D Bence yanina gittiginde onu dinle ve ona tavsiye falan ver :D Belki ise yarar. Ben senin yanindayim bosver uzulme falan boyle seyler soyle :D

Sitelerde Paylaş

Önce kararını ver, sonra gereken yap.

Ona katlanmak yerine, birlikte çözüm üret.

Sitelerde Paylaş

Önce kararını ver, sonra gereken yap.

Ona katlanmak yerine, birlikte çözüm üret.

çözummu ailesinin içindeki sorunlara ne gibi çözum uretebilirm babasi kizi sıkıştırıyor kısıtlıyor annesi benden habersiz birr yere gitme diyor abisi bilmem ne diyor bunlara ne gibi çözum uretebilirim yada maddi konularda ne gibi çözumler uretebilirimm bunlari sen sevgilinle konuşsan sana ne der .????

Bak kadinlar kendisine destek olucak bir erkek isterler.

Kiz arkadasin eger ailesiyle tartisiyor vs ise onun yaninda ol.

Napsin belkide kizin konusucak birine ihtiyaci vardir :D

Seni bulduyanda butun icini dokuyor olabilir :D Bence yanina gittiginde onu dinle ve ona tavsiye falan ver :D Belki ise yarar. Ben senin yanindayim bosver uzulme falan boyle seyler soyle :D

ben kıza hemen hemen kusursuz bir hayat sunuyorum maddi sikintisi olmicak ...ailevi sıkıntısı olmicak ilerde, karişan kimse olmicak, hayatini ozgurce yaşayacak ....kizin evindeki dertleri benim çözmem gerekiyormu sence??? yanindayim desemde pek bişi değişmiyorkii.... yaşadiklarini dert edip kendince ağliyor... sizliyor... dert anlatiyor ....sureklı haklısın desem neden oyle sureklı hak veriyorsun diyorr.... bak şurda hatalısın bunu yapma desem zaten hep problemli benim dimi diyor... lan çözemedim bi dk ???
Sitelerde Paylaş

Sanırım, sayı konusunda biraz abartıyorsunuz.

Size merhaba diyen her kadını, arkadaş olarak mı görüyorsunuz ?

Peki, insanlar sevgilisinin yanına ne için giderler ?

Yoksa kadınlar haklı olarak mı "Erkekler sadece bir şeyi düşünür" diyorlar ?

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sanırım, sayı konusunda biraz abartıyorsunuz.

Size merhaba diyen her kadını, arkadaş olarak mı görüyorsunuz ?

Peki, insanlar sevgilisinin yanına ne için giderler ?

Yoksa kadınlar haklı olarak mı "Erkekler sadece bir şeyi düşünür" diyorlar ?

hepside ciddi tanidiğim kiz arkadaşlar şunu unutmaki hiç bir kiz kolay kolay bi erkeğe mesaj atmaz kahve içmek cafeye gidelim demez.... oburu zaten seni seviyorum diyor oda ayri..
Sitelerde Paylaş

O bana koymadan ben ona koyayım mantığıyla hareket ediyordur.

abi kıza kusursuz bi hayat sundum sayilirr kaynana derdi yok ev var araba var para var borç yok iyi bi işim iyi bi maaşim war ozgur hareket etmesini istiyorum kimse karişmicak diyyorum la çikiyor bana gunde 2 saattt hayat hikayesi anlatiyorr...
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar siz deimisiniz,burdan milleti kadını sadece sex objesi görüyosun die suçlayan,şimdi aynı şeyi siz yapıyorsunuz,kızın yanına kahve içmeye gitmiyorum,dert dinlemeye gitmiyorum diyenlere bak:) kadınlarla erkeklerin,mantığı tabi ki farklı işliyo,kadın sevilmek ister,erkek başka şey,kadın dertleşmek,konuşmak ister,erkek başka şey,kadın gezmek,alışveriş yapmak ister,erkek başka şey,her türlü sorunu kadın kafaya takar,çözmeye uğraşır,erkek başka şey,örnekler uzar giderr:) görüldüğü üzere kadın çok şey ister,erkek tek bir şey,diğer hiçbirşey erkek için önemli değildir,alın size kadın neden mutsuz :(

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar siz deimisiniz,burdan milleti kadını sadece sex objesi görüyosun die suçlayan,şimdi aynı şeyi siz yapıyorsunuz,kızın yanına kahve içmeye gitmiyorum,dert dinlemeye gitmiyorum diyenlere bak:) kadınlarla erkeklerin,mantığı tabi ki farklı işliyo,kadın sevilmek ister,erkek başka şey,kadın dertleşmek,konuşmak ister,erkek başka şey,kadın gezmek,alışveriş yapmak ister,erkek başka şey,her türlü sorunu kadın kafaya takar,çözmeye uğraşır,erkek başka şey,örnekler uzar giderr:) görüldüğü üzere kadın çok şey ister,erkek tek bir şey,diğer hiçbirşey erkek için önemli değildir,alın size kadın neden mutsuz :(

O kadın da karakterli olsun tekmeyi bassın.

Dert ettiğin şeye bak howcanigoon teyze ;)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...