Jump to content

Muaviye

Recommended Posts

--------------------------------------------------------------------------------

Hz. Ali onun hakkında; (Muaviyenin idaresini kötülemeyiniz! Zira Onu kayb ederseniz başların koptuğunu ve düştüğünü görürsünüz) buyurmuştur. (Kısas-ı Enbiya, Mirat-i Kainat, Medaric-ün nübüvve)

----------------------------------------------------------------------------------

şimdi guzel muaviyeyi kısaca doyurucu olmasada tanıtmışsınız elınıze saglık.ama bu adamın hunerlerı kendısı ıle de bıtmıyor çocukları ıle dewam edıyor.hani birde yezit var bi zahmet bilen varsa onu da tanıtsınlar bi miktar.kerbela olaylarida var.tabiki bunlar muslumanlık olayları olmaktan çıkıp insanlık suçuna donuşmuş bazı yerlerde ve tarıhlerde.çocuk kadın demeden katlıamlar yapan bir adamı ve o donemı açmak gereklı dıyorum.

Bütün bunlar tarihin karanlık sayfalarında yerlerini almış olan olaylardır ExploreRman kardeşim..

Bizi hemen hiç ilgilendirmiyen Müslüman'larla ilgili sorunlardır.

Ben Muaviye'yi bildiğim kadarıyla ve objektif olarak tanıtmaya çalıştım..

Ne ondan yanayım, ne de ona karşı olanlardan yanayım..

Bu konuda yazılacakların hepsini İslam aleyhine kullanmaktan çekinmeyeceğimi bilmenizi istiyorum.

Çünkü İslam'ın geri, bağnaz ve antik bir din olduğuna inanıyorum.

Pardon.. Yalnız inanmıyorum. Bundan eminim.

Bu durumda Muaviye'nin İslam'daki yerini tartışmak siz Müslüman'lara düşüyor..

Bizim için Muaviye'nin de canı cehenneme, bu bağnaz dini ortaya atanların da..

HACI

Sitelerde Paylaş
  • İleti 41
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bütün bunlar tarihin karanlık sayfalarında yerlerini almış olan olaylardır ExploreRman kardeşim..

Bizi hemen hiç ilgilendirmiyen Müslüman'larla ilgili sorunlardır.

Ben Muaviye'yi bildiğim kadarıyla ve objektif olarak tanıtmaya çalıştım..

Ne ondan yanayım, ne de ona karşı olanlardan yanayım..

Bu konuda yazılacakların hepsini İslam aleyhine kullanmaktan çekinmeyeceğimi bilmenizi istiyorum.

Çünkü İslam'ın geri, bağnaz ve antik bir din olduğuna inanıyorum.

Pardon.. Yalnız inanmıyorum. Bundan eminim.

Bu durumda Muaviye'nin İslam'daki yerini tartışmak siz Müslüman'lara düşüyor..

Bizim için Muaviye'nin de canı cehenneme, bu bağnaz dini ortaya atanların da..

HACI

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tek ıtıraz edecegım şey var oda sanırım muslo gıbı gorunuyorum yazıda.degilim.dinsizim.

tarafsızlık yerıne gore dogru ama şimdi yanlışa karşı çıkmak da bır erdemdır dıyorum.

bu muavıye denen zat yeterı kadar mıkrobık bır durum oluşturmuş onu seven muslo da var sevmeyende.

ben ınsan olarak bu adamdan hoşlanmıyorum.

zaten bu tıpler ıslamın ıçınde çokca var.

adı ne ise onemlı degıl.

ama benı ıslam denen yalandan uzaklaştıran birinci dereceden araştırma yapmama sebep olan adamdır.

ve iyiki varmış bu adam.onun pisligi sayesınde ıtırazlarım başladı.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...