Jump to content

HURİ TAKSİMİ

Recommended Posts

Bu işi kim yapıyor? Siz köle pazarındaki gibi soyup inceleyerek mi alacaksınız hurinizi?

Bir görevli varmı huri dağıtımında çalışan?

Cehennemde zebaniler var biliyoruz peki cennet idaresinde kimler görevli?

Cennetde güvenlik zafiyeti var biliyoruz, şeytan kovulduğu halde cennete girip ademin ayağını kaydırıyor, kimse fark etmiyor ancak meyve eksilince ''Ha punu kim yedu'' demişler ademe atar yapmışlar.

E bu huri işi nasıl taksim ediliyor bir bilen?

Sitelerde Paylaş

Bu işi kiramen katibin melekleri yapıyor..Şöyle..Bu melekler,bildiğiniz gibi insanın sağında ve solunda olurlar..Ne yaparsanız yapın,bu melekler her şeyi kayıt altına alırlar..Öyle ayakkabı kutusuna para koymak veya gemiciğin arkasında ''babam sağolsun'' yazdırmak gibi şeyler,bu meleklerin gözünden kaçmaz..

Bu meleklerin kayıt altına aldığı her şey;otomatikman Cennet'te huri taksimine dönüşüyor..Dünya'da bir kertenkele öldürürsen,kitamen katibin melekleri bunu anında kayıt altına alıyorlar ve bu kayıtlar öldükten sonra,eğer Cennet'e giderseniz size otomatikman bir huri olarak veriliyor..100 kertenkele öldürürseniz 100 huri..

Şaka yapıyorum tabi :lol:

Sitelerde Paylaş

İnsan, bilmediği ve yetişemediği şeye düşman olur.

Bir zaman bir dünya güzeli kendine meftun olan miskin bir adamı huzurundan kovmuş..O da kendine teselli vermek için "zaten çirkindi" diyerek teselli vermiş.

Hem, bir ayı üzüm asmasının altına gelmiş..Üzümlere yetişememiş.."zaten ekşiydi" demiş..gümlemiş gitmiş..

İşte aynen öyle de, bu dünyayı hem kendileri, hem de sevdikleri için bir idamhane olarak gören ve her an ecel celladının satırıyla kabir ejderhasının ağzına atılmayı bekleyen zavallı biçareler, elbette mü'minlere verilecek ebedi nimetlere düşman olacak...Bu normaldir..

Ya nedir imansızların çektikleri...Hem bu dünyayı kendileri ve sevdikleri için mezbahaneye çevirmişler..Hem de ahiret alemlerinde ebediyen azap çekiyorlar..Lezzet cihetinde hayvanlardan çok aşağı düşüyorlar.

Sitelerde Paylaş

Bir zaman bir dünya güzeli kendine meftun olan miskin bir adamı huzurundan kovmuş..O da kendine teselli vermek için "zaten çirkindi" diyerek teselli vermiş.

Hem, bir ayı üzüm asmasının altına gelmiş..Üzümlere yetişememiş.."zaten ekşiydi" demiş..gümlemiş gitmiş..

İşte aynen öyle de, bu dünyayı hem kendileri, hem de sevdikleri için bir idamhane olarak gören ve her an ecel celladının satırıyla kabir ejderhasının ağzına atılmayı bekleyen zavallı biçareler, elbette mü'minlere verilecek ebedi nimetlere düşman olacak...Bu normaldir..

Ya nedir imansızların çektikleri...Hem bu dünyayı kendileri ve sevdikleri için mezbahaneye çevirmişler..Hem de ahiret alemlerinde ebediyen azap çekiyorlar..Lezzet cihetinde hayvanlardan çok aşağı düşüyorlar.

güzel özetlemişssin.....

kedi uzanamadığı ete mundar dermiş.....

Sitelerde Paylaş

Aklınız apış arasından bi çıksa neleri göreceksiniz aklınız duracak ama aklı şeyinde atan bir topluluğun cennete de apış arasında olur.

Şimdi sana sana sevdiklerinle birlikte cennette huri verilecek derseler hemen balıklama atlarsın..Fakat, ne yazık ki, bu dünyayı hem kendin hem de sevdiklerin için idamhane gördüğün için ve her an sen ve sevdiklerin ecel celladının satırıyla kesilmek için bekleyen biçareler olarak gördüğün için, uzanamadığın cennet hurilerine "ekşidir" diyorsun.

Bak arkadaşım, biz fıtraten ebedi alemde ebedi bir saadet istiyoruz..Bu dünyada bütün canlıların her ihtiyacını en küçük ayrıntısına kadar karşılayan bu kainat sahibinin elbette bu büyük ve insanı insan yapan bu ihtiyacımızı da vereceğine inanıyoruz..Fakat imansızlar bu ihtiyaç karşısında kafalarını devekuşu gibi kuma gömüyorlar..Kendilerini idamlık mahkumlar yaparak bu dünyada da onun cezasını dehşetli bir şekilde çekiyorlar.

tarihinde İLİMCİK tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

uzanamadığın cennet hurilerine "ekşidir" diyorsun.

İlimcik, gözlerinize gerçekten perde inmiş!

Yahu hurinin nesi nimet!

Kıt bir üretim!

Barbie bebek üreten fabrika bile oyuncaklarını standart yapmıyor; kızılı var, mavi gözlüsü var, melezi var.

Sizin Tanrı'nın imalatı hep ''iri ve karagözlü''

Karagözlü sevmeyen adam ne yapacak?

Sitelerde Paylaş

Şimdi sana sana sevdiklerinle birlikte cennette huri verilecek derseler hemen balıklama atlarsın..Fakat, ne yazık ki, bu dünyayı hem kendin hem de sevdiklerin için idamhane gördüğün için ve her an sen ve sevdiklerin ecel celladının satırıyla kesilmek için bekleyen biçareler olarak gördüğün için, uzanamadığın cennet hurilerine "ekşidir" diyorsun.

Bak arkadaşım, biz fıtraten ebedi alemde ebedi bir saadet istiyoruz..Bu dünyada bütün canlıların her ihtiyacını en küçük ayrıntısına kadar karşılayan bu kainat sahibinin elbette bu büyük ve insanı insan yapan bu ihtiyacımızı da vereceğine inanıyoruz..Fakat imansızlar bu ihtiyaç karşısında kafalarını devekuşu gibi kuma gömüyorlar..Kendilerini idamlık mahkumlar yaparak bu dünyada da onun cezasını dehşetli bir şekilde çekiyorlar.

domuz un nekadar ruhu varsa insanında okadar ruhu vardır. Bir eşşek nekadar değerliye insanda okadar değerlidir. Tüm canlıların yaşam hakkı vardır ve tüm ölülerin de karbon olma hakkı vardır. Cennet ve cehalet bir olunca insanı olmadık şeylere bel bağlatıyor.
Sitelerde Paylaş

Bu ukalalık,kendini bir halt sanmalar beni deli ediyor..

20 sene inançlı idim..Gece uykumu bölüp teheccüd kılacak kadar manyağın biriydim..Bize burada ergen çocuklar gibi ukalalık etme..

Senin gibi aklı bir karış havada olan müslümanlar,sırf şeyinizin derdi için Allah'a iman ediyorsunuz..Eğer huri filan olmasaydı Cennet'te,sizin inançlı kalma ihtimaliniz sıfır..Çünkü tüm enerjiniz oraya meyilli..Tıpkı Muhammed ve adamları gibi..

Benim gibi insanların ateist olmasını anlamıyorsunuz değil mi?

''Ulan adamlar yıllarca huri hayali ile iman etmişler ama sonra ateist olmuşlar..Nasıl bir manyak bunlar?'' diyorsunuz değil mi?

Ya,biz işte böyle bir manyağız..Senin becermek için çırpındığın hurileri,elimizin tersi ile itmiş adamlarız..

Kedi ulaşamadığı ciğere pis filan demez..Bu saçma akıl yürütmelerinize anca güleriz biz..Ben hiç konuşan kedi görmedim,sen gördün mü :)

Ben huriyi niye kötüleyim?

Olmayan bir şeyi niye kötüleyim?

Azıcık düzgün mesaj yazın da ''Bakın burada aklı başında bir müslüman varmış'' diyelim..

Sitelerde Paylaş

lol sun dostum. :)

Sitelerde Paylaş

Olmayan bir şeyi niye kötüleyim?

Arkadaşım, sen aklını ve fikrini iyice dağıttığın için konuya hakim olamıyorsun..Konunun başına ve ondan sonraki cevaplara baksan bazı ahmaklar inanmadığı şeyi kötüleyip, eleştiriyorlar..Yani, belki sana garip gelecek ama gerçekten öyle yapıyorlar..Biz de onlara ona göre cevaplar yazıyoruz..Yani, senin bu itirazının muhatabı biz değil, senin imansız arkadaşların..bu soruyu onlara havale ediyorum.

Sitelerde Paylaş

Arkadaşım, sen aklını ve fikrini iyice dağıttığın için konuya hakim olamıyorsun..Konunun başına ve ondan sonraki cevaplara baksan bazı ahmaklar inanmadığı şeyi kötüleyip, eleştiriyorlar..Yani, belki sana garip gelecek ama gerçekten öyle yapıyorlar..Biz de onlara ona göre cevaplar yazıyoruz..Yani, senin bu itirazının muhatabı biz değil, senin imansız arkadaşların..bu soruyu onlara havale ediyorum.

Müslümanlar,bize burada lütfen akıldan/fikirden bahsetmeyin..İkisi de yok çünkü sizde..Var mı?

Buyrun,var mı yok mu gösterin bize..

Mesela kendiniz gibi olmayanları öldürerek,olmayan şeylere inanarak akıllı olduğunuzu mu sanıyorsunuz?

Kiramen katibine,münker ve nekire inanarak fikir sahibi olduğunuzu mu sanıyorsunuz?

Bizi boşverin siz,kendinize bakın azıcık..

Sitelerde Paylaş

1-İnsan bilmediği şeye neden düşman olsun? Mesela ben astronomiden pek anlamam ancak astronomiye düşmanlık falan beslemiyorum.Bir konuya ilgim varsa araştırır öğrenirim ilgim yoksa ilgisiz kalırım konuyu önemsemem .

2-Kedi uzanamadığı ciğere mındar dermiş biz ateistlerde dine ulaşamadığımız için hasetimizden çatlıyoruz ama içimizde ki o inançsızlık hastalığını yenemediğimiz için allahın size cennette vereceği nimetlere bok atıyoruz di mi! ? Ne büyük tespit tebrikler!

İmam hatip mezunuyum ,hacca gittim ,günah olur düşüncesiyle 24 yaşına kadar bir kızın elini tutmadım yani öylesine bağlıydım inancıma.Bu durumda ki bir insan nasıl olurda sonsuza kadar cehennemde yanma cezasını göze alarak hareket etmez sizce? Sormanız gereken soru bu değil mi? Buraya gelip samimi bir şekilde bu soruyu sormalısınız NEDEN İNANMIYORSUNUZ?

Kafanızı öyle şeylerle dolduruyorsunuz ki (hava atomu, sonsuza kadar yanmak yok olmaktan daha iyidir.....bknz:sobayla konuşan adam)muhakeme yeteneğiniz köreliyor...

Sitelerde Paylaş

Bırak bu ''allah yoksa neyi inkar ediyorsunuz'' saçmalığını, sen huri var demiyormusun? Biz de varsa nasıl bir paylaşım söz konusu onu izah etmeni bekliyoruz? Belki ikna olacaz? Bizi müslüman yapmak sana puan kazandırır işte,

Hadi anlat ne ayak bu huriler, belki allahın dört kitap 124 bin peygamberle dine döndüremediklerini sen hop diye çeviri verirsin kötü yoldan olma mı?

Yoksa utandın mı cennette huri pazarlığından? yoksa hasır altı mı edelim?

Sitelerde Paylaş

Ya hiç mi aklınız yok sizin Allahınız niçin erkek penisiyle habire ilgileniyor? Erkeklerin aklı orasında olduğu için onları birşekilde kendisine inanmalarını sağlamak mı? Bu tavır kadınlara hakaret değil mi? Yaratıcı olsa sizleri kadın erkek olarak niye ayırsın cennetine cinsiyetsiz olarak alır ama olay sizin yaratıcınız erkek ve kadın düşmanı. İyi düşünün Allah erkeklerin penisi kadınların saçı ile ilgileniyorsa vay bu kainatın haline :)) güneşı çarşafa dolandırır Jüpiter'e kızar öyle yakından dönme yıldızlar öyle yaklaşmayın birbirinize zina yapmayın karadelikle nikahsız yıldızlar giremez nikahı kıyacak anti madde olmalı gibi şeyler nekadar aptalcaysa işte insanlara müdahale edişi de okadar saçma.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...