Jump to content

Bu hayattan ne isteyebilirim?

Recommended Posts

Şu an üniversitede okuyorum, gerçektende katlanılması zor bir bölümdeyim, arkadaş çevremde iyi değil hepsi dindar ve çıkarcı, dinsiz olduğumu yakın arkadaşlara belli ettikten sonrada hiç çekilmez oldu. Hocalar dindar ve yaratan böyle yaratmış diye ders anlatıyorlar, ses de çıkaramıyorum bırakmasınlar diye.

Kitap okumak, oyun oynamakta sıktı,

Anti teist muhabbetler de sıktı,

Bana hem şuan yapabileceğim şeyler için hem de gelecekte ilgili ne gibi tavsiyeler sunabilirsiniz?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 43
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Şu an üniversitede okuyorum, gerçektende katlanılması zor bir bölümdeyim, arkadaş çevremde iyi değil hepsi dindar ve çıkarcı, dinsiz olduğumu yakın arkadaşlara belli ettikten sonrada hiç çekilmez oldu. Hocalar dindar ve yaratan böyle yaratmış diye ders anlatıyorlar, ses de çıkaramıyorum bırakmasınlar diye.

Kitap okumak, oyun oynamakta sıktı,

Anti teist muhabbetler de sıktı,

Bana hem şuan yapabileceğim şeyler için hem de gelecekte ilgili ne gibi tavsiyeler sunabilirsiniz?

Kendine hemen bir girlfriend bul. Aşık ol yani. Bu yaşta yapacağın en doğru ve yararlı şey budur.

Sitelerde Paylaş

Girlfriend şart zaten. Onsuz olmaz. Sadece onunla da olmaz ama...

Girlfriendine kendini nasıl tanıtacaksın? Kimliğin nedir? Kişilik özelliklerin nedir? Ne ile uğraşır, nelerden hoşlanırsın? Bunlar girlfriend için de önemli şeyler. İnsanın uğraşıları, hobileri olmalı. Sonra amaçları olmalı. Amaçsızlık kişiyi öldürür.

Sitelerde Paylaş

Ben hicbirsey istemiyorum su hayattan bildiginiz gibi is sahibi olmak meslegimi icra etmek yapmak para kazanmak ev sahibi olmak ama evlenmeyi dusunmuyorum veya kiz arkadas edinmeyi.

Onu yapamam ben.

Sitelerde Paylaş

Cehennemin dibindeyim.Seviyem alcakta bu halde olmaz.

Bu tum kurallara bir ara kafam atti insan oldureyim gideyim hirsizlik yapayim ozgurluk budur diyordum vazgectim bana kim ne karisabilirdiki?

tarihinde RedDragon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...