Jump to content

ZEUS'a Yenilen ALLAH

Recommended Posts

Allah sürekli mağdur, ''Ben okadar elçi gönderdim de siz öldürdünüz''

Zeus size göre uyduruk ya, hiç elçi gönderemez.

Allahın okadar gayretine elçisine rağmen neden yunanda uyduruk bir tanrı kazandı?

O kadar çok filozofun fikirleri hala konuşulup yazılırken, neden o bölgede allaha ait bir elçinin ismi veya fikri, yazılı belgesi yok?

Yoksa allah da arap diyarının mitolojik tanrısı mı?

Zeusun ortadoğu versiyonuna tapıyor olmayasınız?

Sevgiler

Sitelerde Paylaş

zeus yenildi. allah zeus'da dahil olmak üzere diğer tüm tanrıları cehenneminde yakacağını kuranda söylüyor:

Muhakkak ki siz ve sizin Allah'tan başka taptıklarınız, cehennem yakıtısınız (odunusunuz). Siz, ona girecek olanlarsınız. (enbiya 98)

görüldüğü gibi zeus şu anda allah'ın esiri. yakında cehennemde yanacak.

hadi zeus umrumda değil de, inanna yı neden yakıyosun be kardeşim :angry:

inanna787.jpg

cehennem zannettiğimizden fazla: "hot" olacak :blush:

Sitelerde Paylaş

Pardon ama siz zeusa'mı inanıyorsunuz.

benim bugün zeus a tapmak canım istedi. picliğine sırf. yansın cehennemde diye. yarın da sana tapacam.

şaka bi yana, zeus a tapıldı mı? tapıldı. geçmiş olsun. zeus'un hiç var olmadığını ve cehennemde yanamayacağını iddia edecek müslülere de geçmiş olsun şimdiden. küfür işledikleri için onlar da sonsuza dek zeus'un kankası olacaklar ama korkmayın, yanlız olmayacaksınız. cennet ehli ile cehennem ehlini karşılaştırdığınızda kaybettiğiniz bir şey olmadığını anlarsınız.

Sitelerde Paylaş

Tanrıça İnanna gerçekten bu kadar güzel mi?

Bir işaret yollasın bize var olduğuna dair. Tapınmaya başlayacağım.

güzel kardeşim bir resim bile ressamsız olamazken şu dünyadaki gördüğün bunca güzel kadın nasıl tanrıçasız olabilir? söyle bana tanrıça inanna yoksa bu güzel kadınlar güzelliklerini kimden aldılar? kadınlar maymundan geldiyse, şimdiki maymunlar neden kadın olmuyor? ben dişi maymun aldım eve, kadına evrilince zikerim diye, bekledim bekledim evrilmedi. bunu açıklayabilir misiniz? işte biz bunları anlatırız, ama bazıları halen tanrıça inanna'ya inanmamakta inat eder. nedeni de belli. çünkü onların gözlerine perdeler çekildi, kulaklarına da ağırlıklar kondu. hem de, 5'er kiloluk, ivanko:

Ivanko_Weight_Plates.jpg

tarihinde Ben Masumum tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Tanrıça İnanna gerçekten bu kadar güzel mi?

Bir işaret yollasın bize var olduğuna dair. Tapınmaya başlayacağım.

Sen daha işareti görmedin mi? Ohooo, yaya kalmışsın. Biz İnanna'ya her gün tapıyoruz. İşareti neren gördünüz diye soracaksın sanıyorum. Sen de gördün ama farkına varamamışsın. Kadın güzelliği nerden ortaya çıktı sanıyorsun? Bu İnanna'nın işareti. İnanna vardır ve birdir, bütün güzel kadınlar onun kanıtı ve işaretidir. Güzel kadınları yaratan İnanna'ya sonsuz şükürler olsun.

Peki kadınları yaratan İnanna'ysa adamları kim yarattı? Tabii ki Yehova... Balçıktan yarattı. Adını Adam koydu. Bir de kadını da bu adamın kaburgasından yarattım diye İnanna'ya pislik attı. Zaten tuvaleti olmadığından pisliklerini sürekli kendisine inanmayanların üzerine atar. Allah diye bir tanrı ise yoktur. Bu arapların uydurması.

İnanna Yehova'yı asla affetmeyecek. Tanrı tanrıya bir şey yapamaz. İkisi de tanrı... Ama Efendimiz tanrıçamız yüce İnanna, Yehova'dan intikamını her gün almaktadır.

Son bir soru aklınıza takılmış olmalı. Adamları Yehova yarattıysa niye İnanna'ya tapıyorlar? Kendilerini yaratan Yehova'ya niye tapmıyorlar?

Dünya tersine yaratılmıştır. Kadınlar da İnanna'ya değil Yehova'ya taparlar.

Sitelerde Paylaş

Allah sürekli mağdur, ''Ben okadar elçi gönderdim de siz öldürdünüz''

Zeus size göre uyduruk ya, hiç elçi gönderemez.

Allahın okadar gayretine elçisine rağmen neden yunanda uyduruk bir tanrı kazandı?

O kadar çok filozofun fikirleri hala konuşulup yazılırken, neden o bölgede allaha ait bir elçinin ismi veya fikri, yazılı belgesi yok?

Yoksa allah da arap diyarının mitolojik tanrısı mı?

Zeusun ortadoğu versiyonuna tapıyor olmayasınız?

Sevgiler

Zeus'a karşı ezikliği sadece o değil ki. Zeus'un halkı Antik Yunanlılar bugünkü bilimin temellerini atmış bir halktı. Bundan 2500-3000 sene önce bizim 400 sene önce keşfettiğimiz şeyleri biliyorlardı.

Dünyanın çevresini hesaplayarak ölçenden tutunda, jinekolojinin ve doktorluğun temelini atmış ve keşfettiği şeyler bugün bile hala kullanılan adamlar var. 3000 yıl önce embriyoyu insanın nasıl doğurduğunu keşfetmişler. Embriyo zaten antik yunanca bir kelimedir.

Bu insanlar bu bilgileri 3000 yıl önce nasıl biliyorlardı? Bu Zeus'un varlığına kanıt değil de nedir?

Bunlar Zeus'un mucizesi değil de nedir? Sorarım size? Bir de Allah'ın halkı olan Araplara, müslümanlara bakın. Cahil sürüsü... :)

tarihinde sertanyaril tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Şimdi hatırladım, daha beteri var zuhahaha, bu allah ineğe de yenilmişti, hani Musa dağda tablet kazımaya çıktığında geride kalanlar altından inek yapıp tapmışlardı, Zeus u bırakın inekle bile başedememiş, acıdım şimdi bu ne beceriksizlik.

Bir uyduruk inek ile bile başedememiş, buna kargalar bile güler.

Sitelerde Paylaş

Şimdi hatırladım, daha beteri var zuhahaha, bu allah ineğe de yenilmişti, hani Musa dağda tablet kazımaya çıktığında geride kalanlar altından inek yapıp tapmışlardı, Zeus u bırakın inekle bile başedememiş, acıdım şimdi bu ne beceriksizlik.

Bir uyduruk inek ile bile başedememiş, buna kargalar bile güler.

Altından buzağıyı diyorsun değil mi?

O da Eski Ahitten hırsızlama işte.

Yine de ben Eski Ahit'i okurken en çok güldüğüm sahhnelerden biridir bu. Yani adam bunların gözünün önünde denizi ikiye yarmaktan tut, neler neler yapıyor, hala gidip ineğe tapmaya çalışıyorlar ve İsrailliler bu olayın gerçek olduğunu söyleyerek atalarına salak demiş oluyorlar.

Sitelerde Paylaş

Altından buzağıyı diyorsun değil mi?

Evet evet, bizim zavallı ezik mealciler kulağa hoş gelecek kelimeleri seçerler ''buzağı'' derler, inek derse allah, abzürd olur diye düşünüyorlar heralde, tamamen itici gelecekse kelime arapça olarak kullanırlar hiç çevirmezler.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Zeus'a karşı ezikliği sadece o değil ki. Zeus'un halkı Antik Yunanlılar bugünkü bilimin temellerini atmış bir halktı. Bundan 2500-3000 sene önce bizim 400 sene önce keşfettiğimiz şeyleri biliyorlardı.

çok doğru bir noktaya değinmişsin.

günümüz müslümanlarının en bariz şekilde kafalarını kuma soktukları nokta budur. islam denilen dinin bilime katkısı sıfır. islamı getirenler savaştan-tecavüzden başka bişey yapmamışlar. ama islam da dahil olmak üzere orta doğu din kültürünün temelinde olan sümerliler 3500-4000 yıl önce yazı yazıp matematik işlemleri yapmışlar, trigonometri ile uğraşmışlar, astronomi ile uğraşmışlar. sadece bilim değil, hukuk kanunları, tarım, şiirler ve din kültürünün de temelini atmışlar (müslümanların hak din dedikleri tevrattaki övgü şiirleri bile sümerlerden kopyalama) sözün özü, bu müslümanlar aslında sümer tanrılarına tapmalı.

sümer = yaptı, yazıyı da bulup yaptıklarını yazdı, 4000 yıl sonraya: "bak ben bunu yaptım" diye gönderdi.

bedevi = tecavüz ve vahşetten başka yaptığı bir şey yok. bu gerçekle yüzleşmekten kaçamayan eziklerin: "bakın bakın burada demişmiş aslında ehehe" demekten başka çareleri de yok.

islami_bilim.jpg

tarihinde Ben Masumum tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Muhakkak ki siz ve sizin Allah'tan başka taptıklarınız, cehennem yakıtısınız (odunusunuz). Siz, ona girecek olanlarsınız. (enbiya 98)

benim bugün zeus a tapmak canım istedi. picliğine sırf. yansın cehennemde diye. yarın da sana tapacam.

Hehhehhe.

Madem sen Zeus'u ve Anarşistateist'i bu ayete dayanarak cehenneme odun yaptın; ben de biraz Muhammed'e tapınıyım.

Sitelerde Paylaş

zeus yenildi. allah zeus'da dahil olmak üzere diğer tüm tanrıları cehenneminde yakacağını kuranda söylüyor:

görüldüğü gibi zeus şu anda allah'ın esiri. yakında cehennemde yanacak.

hadi zeus umrumda değil de, inanna yı neden yakıyosun be kardeşim :angry:

Bunu bilmiyordum, tesekkürler :)

Hehhehhe.

Madem sen Zeus'u ve Anarşistateist'i bu ayete dayanarak cehenneme odun yaptın; ben de biraz Muhammed'e tapınıyım.

:D :D

devaminida okuyalim

İnannanin, Zeusun, Manitunun, basina neler gelecekmis.

Eğer onlar gerçekten ilâhlar olsaydılar, oraya (cehenneme) girmeyeceklerdi. Ve hepsi orada ebediyyen kalacak olanlardır. Enbiya - 99

Mahser günü "Ol" dedimi olur

Zeusu, Brahmayi, El-Uzzâi, falan yakarda.

Muhammedi? Ebediyyen!?!

Bence:

Şah ve Mat!!!

tarihinde poiuz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Vay kazma vay! Odun mu kaldı lan! Ebenin hamamı mı lan orası geri! Fuel var, gaz var, elektrik var, nükleer var bilmem ne var be! Yuh! Odun ha! Sen tut evreni ben yarattım diye böbürlen, sonra odunla ateş yak!

Bu geri zaten her akşam güneşi balçıkta söndürüp sabah geri yakıyor! "Laaan cebraiiiil! Çırayı nerene soktun lan? Mikaiiil, nerde kaldı odunlar, kullarım sabah ezanı okuyor, sabah yalakalıklarını sunacaklar bana, güneşin az sonra doğması lazım! Hay böyle meleklerin e mi! İblis sizden bin kat akıllıydı, onu da bi kızgınlıkla kovdum işte aklımı itiyim!"

Sitelerde Paylaş

İnsan atom bombasını buldu bizim şu arap putu Allh hala sayıklıyor odun ha odun sorsan adunun sadece hurma ağcından olduğunu düşünür ya söyüt kara ağaç cam kaysı elma dut ceviz kavak erik vs hiç birini bilmez bu nasıl ilahtır tanrıdır yani müslümanların deyimiyle Allah tanrı dedinmi kızarlar kuranda tarı yokmuş efem kafirlerin kitabında varmış zavalı okusa kuranı s.... ke s...kede olsa tervatı kanul etmek zorundasın kuran tervatı yani muhammet yağcılık olsun diye ana kitap demiş ne yaptıysa yarnanmış kendiside güçlenince nerde bulursanız öldürün demiş soranda Allh söylüyor demiş. yahu Alah muamede muhtaçmı istediyi gi yapar kuranda hikayler anltır Allh hekesi helek ediyorsa o zamanki insanlarıda helak etseydi bizde olmazdık. yalan kardeşim yalan yalan tervatı incili uyduran kişiler bilnçli ama bu çağa görde cahiler ama muhammed bunlardan çalıntı yaparak bir terörist örgüt oluşturmuş hepsi aç onlara saldır demiş hemide ALLHIN adını kulanarak hüküm vermiş yani O zamanın en büyük putun ismi AL- İLHMIŞ eski köye yeni bir adet getirmek çık zor :)) Alah 3 beş bin me3lklerinle saldırmış yine başa çıkamamış ya inanın çok gülüyorum nersinden tutarsan elinde hurda bir çöplük kalıyor

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...