Jump to content

Recommended Posts

Hacı Abi, ABD zenci nüfusunun 3'te 1'i mutlaka cezaevine girmiştir deniyor. Yalan mı bu? Nüfusun önemli bir bölümün bu kadar kriminalize olması normal mi?

Yolda giden arabayı polis durdurmaz diyorsunuz. Belki de yolda giden arabanın içindekinin kim olduğunu, niyetini zaten biliyorlardır. Tehlike olmadığını bildikleri kişileri rahatsız etmeyerek bir tasarruf yoluna gidiyorlardır. O polis habire zenci vuruyor. O nasıl oluyor?

ABD Kurulduğu andan itibaren işgal hareketine başlamıştır. Önce Texas'ı işgal etmiştir. Daha sonra Latin Amerika'ya bir sırtlan gibi saldırmıştır. Burada sayamayacağım kadar darbe, suikast, katliamlar düzenleyerek Latin Amerika'yı arka bahçesi haline getirmiştir. Tabii size göre bunların hepsi komplo teorisi. Tek isim vereceğim. Yarbay Oliver North. Bu herif sözde ambargo uygulanan İran'la ticaret organize ediyor, elde ettiği para ile Nikaragua'daki katil köpek sürülerini besliyordu. Amerikan mahkemelerinde bu olay tescillendi. Yarbay bu işi niçin yapıyordu? Barış ve adalet için mi?

Batıda Türkiye'den daha ileri bir demokrasi yoktur. Çok ince bir perde vardır sadece. Batı devletlerinin çirkin yüzünü görmek istiyorsanız, gerçek bir tehdit oluşturacak muhalif hareketlere girin. Adamın derisini yüzerler.

Türkiye parlementosunda, Türk askerini öldüren örgütün temsilcileri vardır. Amerikan parlamentosunda El Kâide temsilcisi var mı? Girebilir mi? Herhangi bir batı parlementosunda, devlete kurşun sıkan örgütün temsilcisi girip devleti tehdit edebilmiş midir?

Bildiğiniz bir örnek varsa bizimle paylaşın lütfen.

Bu yazdıklarının çoğu şehir efsanesi.. ABD ile ilgili en ufak bir gerçeği yansıtmıyor.. Burası ayrı bir dünya.. Orası ya da herhangi bir ülke ile karşılaştırmak abesle iştigal etmek olur.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 52
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Hangisi şehir efsanesi?

Genç zenci nüfusun 3'te 1'inin hapiste olduğu mu?

ABD polisinin ırkçı olduğu mu?

Latin Amerika'da, bugün Suriye'ye saldıkları gibi katil köpek sürüleri salarak kendi nenfaatlerine uygun hükumetler kurdukları mı?

Yarbay Oliver North diye bir insanın var olduğu mu?

Herşeyi bir yana bırakalım. ABD Afganistan ve Irak'a niçin saldırdı abi? Irak'ta cehennem silahı var demişlerdi, o da palavra çıktı be abi. Nasıl olacak?

Sitelerde Paylaş

Hangisi şehir efsanesi?

Genç zenci nüfusun 3'te 1'inin hapiste olduğu mu?

ABD polisinin ırkçı olduğu mu?

Latin Amerika'da, bugün Suriye'ye saldıkları gibi katil köpek sürüleri salarak kendi nenfaatlerine uygun hükumetler kurdukları mı?

Yarbay Oliver North diye bir insanın var olduğu mu?

Herşeyi bir yana bırakalım. ABD Afganistan ve Irak'a niçin saldırdı abi? Irak'ta cehennem silahı var demişlerdi, o da palavra çıktı be abi. Nasıl olacak?

Hepsi şehir efsanesi..Gerçek istatistikleri bulmak çok zor değil...Gerçekleri öğrenmek isteyenlere yardım ederim ama önyargılı olanlarla uğraşmak istemem.

Sitelerde Paylaş

pkk cia nın kurduğu ırkçı faşist bir örgüttür.Mensupları elde amerikan silahı "yaşasın obama" diye bağırır.Abd paralı askerleriyle sarmaş dolaş poz verirler.Bu forumda epey bir pkk lı vardı.Nereye tüydüler acaba..? Ortalıkta bir adet bile kalmamış.Tokatı basacağım ama adam yok ortada.Zamanında burada az tokat atmadım..az kovalamadım bu hain kurdoları..

Sitelerde Paylaş

pkk cia nın kurduğu ırkçı faşist bir örgüttür.Mensupları elde amerikan silahı "yaşasın obama" diye bağırır.Abd paralı askerleriyle sarmaş dolaş poz verirler.Bu forumda epey bir pkk lı vardı.Nereye tüydüler acaba..? Ortalıkta bir adet bile kalmamış.Tokatı basacağım ama adam yok ortada.Zamanında burada az tokat atmadım..az kovalamadım bu hain kurdoları..

Burada ırkçılık yapamazsın. PKK terörist örgütünü Kürt vatandaşlarımızı aşağılayarak kınayamazsın.

PKK'yı CIA kurduğu iddiası da bir şehir efsanesi. Böyle saçma zırvalara nasıl inanıyorsunuz bilmiyorum.Bilginiz yok diyelim. Hiç mi sağduyunuz, mantığınız yok.

PKK'yı destekleyen o kadar çok iç ve dış düşman var ki, CIA'ye sıra gelmez.

Sitelerde Paylaş

Burada ırkçılık yapamazsın. PKK terörist örgütünü Kürt vatandaşlarımızı aşağılayarak kınayamazsın.

PKK'yı CIA kurduğu iddiası da bir şehir efsanesi. Böyle saçma zırvalara nasıl inanıyorsunuz bilmiyorum.Bilginiz yok diyelim. Hiç mi sağduyunuz, mantığınız yok.

+1

Sitelerde Paylaş

Apo üniversite öğrencisiyken Mit için çalışmıştı. Nokta. MİT'in açık çalışma ofislerinde onu görenler var. Birinci ağızdan anlatıyorlar.

Şeytanın en büyük başarısı insanları var olmadığına inandırmasıdır, derler. ABD bunu başarmış. Şeytani yüzünü, kendi orta sınıfından gizlemeyi başarmış. Tarihin gördüğü en vahşi katliamları yapan devlette yaşayıp, Disneyland'da yaşadığınızı sanıyorsunuz. Bunların Ortadoğu'yu kendi menfaatlerine göre düzenleme arzusuna kurban giden insan sayısı, son 15 yılda 3 milyona yaklaştı. ABD bir seri katildir.

Bunlar şehir efsanesi dediğinizde, herhangi bir iddiayı çürütmüş olmuyorsunuz.

Sitelerde Paylaş

Irkçılık yaptığım iddianız safsatadan ibaret."hain kurdolar" dediklerim pkk lılardır.Pkk yı cia nın kurduğu iddiası kanıtlanmış bir gerçek değil benim söylemimdir.Ben pkk yı cia nın kurduğu fikrine inanıyorum.

Cia çok temiz bir örgüt müdür ki sağduyu mantık arayayım? Cia bir sosyal yardım kuruluşu değildir! Desteklediğini söylediğim örgüt vatikan değil ki kirli işler yapan bir istihbarat örgütü.!Bir de neden acaba cia yı en sona koyuyorsunuz ona sıra gelmez diyorsunuz?

Abd -pkk ilşkisini wikileaks belgelerini, Uğur Mumcu'nun yaptığı araştırmaları,Tsk nın yaptığı operasyonlarda ele geçen add yapımı silah mühimmat ve çekiç güç ün yaptığı destekleri bir yana koyalım.An itibariyle pkk teröristleri şu an Ayn El Arab da daha önce Irakta da savaşmış blackwater-Academia Amerikan paralı askerleriyle (bunlar tamamen cia kontrolundedir.)omuz omuza çarpışıyorlar.Bölgedeki bu cia ekibi havadan atılan yardımları organize etmektedir.Ayrıca uçaklara aşağıdan lazerle vs.hedef göstermektedir.Teröristleri eğitmekte ve diğer kirli işleri yapmaktadırlar.ABD uçakları bugün ayn el arab ı yoğun bir şekilde bombalamaktadır.Irak ın İD kontrolundeki diğer hiçbir bölgesini bu şekilde yoğun bombalamamaktadır.Bunlar alanen tüm dünyanın gözünün önünde yapılan işlerken cia pkk bağlantısı yok demek komik kaçıyor.

Amerikada yaşıyorsunuz diye cia yı aklamak zorunda değilsiniz.Rahat olun.

Sitelerde Paylaş

Irkçılık yaptığım iddianız safsatadan ibaret."hain kurdolar" dediklerim pkk lılardır.Pkk yı cia nın kurduğu iddiası kanıtlanmış bir gerçek değil benim söylemimdir.Ben pkk yı cia nın kurduğu fikrine inanıyorum.

Cia çok temiz bir örgüt müdür ki sağduyu mantık arayayım? Cia bir sosyal yardım kuruluşu değildir! Desteklediğini söylediğim örgüt vatikan değil ki kirli işler yapan bir istihbarat örgütü.!Bir de neden acaba cia yı en sona koyuyorsunuz ona sıra gelmez diyorsunuz?

Abd -pkk ilşkisini wikileaks belgelerini, Uğur Mumcu'nun yaptığı araştırmaları,Tsk nın yaptığı operasyonlarda ele geçen add yapımı silah mühimmat ve çekiç güç ün yaptığı destekleri bir yana koyalım.An itibariyle pkk teröristleri şu an Ayn El Arab da daha önce Irakta da savaşmış blackwater-Academia Amerikan paralı askerleriyle (bunlar tamamen cia kontrolundedir.)omuz omuza çarpışıyorlar.Bölgedeki bu cia ekibi havadan atılan yardımları organize etmektedir.Ayrıca uçaklara aşağıdan lazerle vs.hedef göstermektedir.Teröristleri eğitmekte ve diğer kirli işleri yapmaktadırlar.ABD uçakları bugün ayn el arab ı yoğun bir şekilde bombalamaktadır.Irak ın İD kontrolundeki diğer hiçbir bölgesini bu şekilde yoğun bombalamamaktadır.Bunlar alanen tüm dünyanın gözünün önünde yapılan işlerken cia pkk bağlantısı yok demek komik kaçıyor.

Amerikada yaşıyorsunuz diye cia yı aklamak zorunda değilsiniz.Rahat olun.

Zırvalamak zorunda mısın? CIA'yı aklamak ne demek? Kılıfını zorlama.

Sitelerde Paylaş

hacı yaşına hürmet edip bu seferlik es geçiyorum.Anlaşılan pkk ve cia nın arkasında kale gibi duracaksın.Sana kolay gelsin o zaman!

Yaptığın yorumların aptalca olduğunun farkında bile değilsin.

Yazılanlardan anlamayan, yazarları tanımayan, tanımak istemeyen senin gibi çok ahmak gördük burada..

Sitelerde Paylaş

Yaptığın yorumların aptalca olduğunun farkında bile değilsin.

Yazılanlardan anlamayan, yazarları tanımayan, tanımak istemeyen senin gibi çok ahmak gördük burada..

Hadi oradan moruk..Asıl sen eşeklik yaptığının farkında değilsin..Yukarıda bir sürü şey yazdım.İki kelime yanıt vereceğine terbiyesizlik yapıyorsun.

Bir akıllı yorumu sen yapıyorsun bu forumda..Pkk kurulurken başındamıydın da iddiama karşı çıkıyorsun bunak? Doğrudur değildir burası cafe..! Sürüsüne bereket saçmalık var..O kadar saçmalığın içinde bir benim iletim mi battı.Madem saçma görme geç.Hoşuna gitmiyorsa da üyeliğimi iptal edersin. Dır dır etme!

2006 dan bu yana takip ederim forumu hiç bu kadar içi boş görmemiştim.Ne yazarından bahsediyorsun sen? Yazar mı bıraktın forumda? Onlarca isim sayarım sana hani nerede bir tanesi bile yok..! Zavallı!

Sitelerde Paylaş

Hadi oradan moruk..Asıl sen eşeklik yaptığının farkında değilsin..Yukarıda bir sürü şey yazdım.İki kelime yanıt vereceğine terbiyesizlik yapıyorsun.

Bir akıllı yorumu sen yapıyorsun bu forumda..Pkk kurulurken başındamıydın da iddiama karşı çıkıyorsun bunak? Doğrudur değildir burası cafe..! Sürüsüne bereket saçmalık var..O kadar saçmalığın içinde bir benim iletim mi battı.Madem saçma görme geç.Hoşuna gitmiyorsa da üyeliğimi iptal edersin. Dır dır etme!

2006 dan bu yana takip ederim forumu hiç bu kadar içi boş görmemiştim.Ne yazarından bahsediyorsun sen? Yazar mı bıraktın forumda? Onlarca isim sayarım sana hani nerede bir tanesi bile yok..! Zavallı!

2006'dan beri sen adam edememiş bu forum..Yazık.. Dübüründe çatlak mı var acaba.

Eşek altın semer vursan da eşektir.. İte kaka suya götürürsün ama zorla su içiremezsin..

PKK ile CIA'in benle alakası ne bre ahmak. Sana çüş mü deyim oha mı deyim.. Karar veremiyorum..

Sitelerde Paylaş

2006'dan beri sen adam edememiş bu forum..Yazık.. Dübüründe çatlak mı var acaba.

Eşek altın semer vursan da eşektir.. İte kaka suya götürürsün ama zorla su içiremezsin..

PKK ile CIA'in benle alakası ne bre ahmak. Sana çüş mü deyim oha mı deyim.. Karar veremiyorum..

9 senede beyin fonksiyonların yavaşlamış senin önceden her dalın üzerine oturmazdın böyle şimdiyse oturmakla kalmıyor bir de zıplıyorsun.Yazarların iletilerini anlamıyormuşum.Buruşmuş ihtiyar 16-17 yaşındaki çocuklarla götürüyorsun forumu.Saçmalıklarına önceden itiraz olurdu.Şimdi her iletinin ardından bir ergen yalaka fırlıyor.

"Şimdiye kadar hiç bir ülkeyi işgal etmiş değil."

"Pkk'yı destekleyen o kadar çok iç ve dış düşman var ki, CIA'ye sıra gelmez."

Bu forum senin çöplüğün ama ben de burada üyeysem amerikan köpekliği yapamazsın..! Amerika şimdiye kadar hiçbir ülkeyi işgal etmiş değil ve pkk yı kurmakta cia ya sıra gelmez demek.Amerikan köpekliği yapmaktır.pkk ve cia yı ayağımla ezdiğim için zenci y....ı yemiş gibi oldun değil mi? Amerikan hayranı süprüntü moruk seni!

Az sonra gelip kaka yaparsın buraya..!

Sitelerde Paylaş

TAŞ KÖYÜ BEHMENİN MEZRASI KATLİAMI

PKK 09 Mayıs 1988 tarihinde Mardin'in Nusaybin ilçesine bağlı Taş köyü, Behmenin mezrasını basmış. Abdulkerim Çelik ve ailesini köy meydanında toplayıp kuşuna dizmiştir. Bu katliamda 11 kişi öldürülmüştür.

Öldürülenlerin cinsiyetine, yaşlarına, soyadlarına ve infaz şekline baktığınızda PKK'nın ve lideri Abdullah Öcalan'ın insanlık düşmanı vahşi katiller olduğunu görürsünüz.

Katliamda öldürülenler:

Ayşe Çelik(2 aylık)

Fikriye Çelik(2)

Narine Çelik(3)

Fadime Çelik(5)

Müslüme Çelik(7)

Niyazi Çelik(9)

Abdurrahim Çelik(12)

Ziver Çelik(15)

Hatice Çelik(35)

Abdulkerim Çelik(47)

Behmenin katliamı hakkında daha fazla bilgi için

http://www.pkkeylemleri.com/behmenin-mezrasi-katliami8i-cocuk-toplam-11-kisi/

PKK'nın bu aşağılık katliamı üstlendiğini gösteren, örgütün yayın organı Serxwebun'da konuyla ilgili haberi okumak için

http://www.serxwebun.org/arsiv/77/#/2/zoomed

Sitelerde Paylaş
Az sonra gelip kaka yaparsın buraya..!

Senin gibi birisi kaka yapmışsa, benim de kaka yapmama gerek yok. Bu şekilde devam edersen seni kuyruğundan tutup lağıma atarım.

Burası senin gibilerin değil, aydın Türk gençlerinin yazdığı bir platform.

Kendine gel. Başka şans tanımayacağım sana..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...