Jump to content

Hem laik hem müslüman olunmaz

Recommended Posts

Maalesef işleri güçleri belden aşağı.şimdi bir sitede kadınların örtünmesi ile ilgili ayetteki Kadınşların ayaklarını güm güm yere vurmasınlar mealinin manası ne olabilir? diye sordum.Aldığım cevaplar: Memeler hoplar tahrik oluruz.Kadının ayağı ses çıkarır tahrik oluruz!Bir insan bu kadar hayvandan aşağı duruma düşebilirmi?

Yakında kara çarşaf giymeyen kadınlardan tahrik oluyoruz derseler şaşırma!

Sitelerde Paylaş
  • İleti 81
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Atatürk'e laf ediyorsun. Bir de utanmadan gidip oy veriyorsundur Tayyip e falan. Sana oy verme imkanını kim verdi? Sana ilkokulda okuma yazma, kendine ait kolayca öğrenilebilen bir alfabe imkanını kim verdi. Devletin eliyle eğitim öğretim imkanını kim verdi? Üniversiteye gitme imkanını kim verdi? Bu ülkede tiyatro sinema izleyebiliyorsun. Bu hakkı sana kim verdi? Sana insan olma, bir birey olma imkanını kim verdi? Bu ülkeye sanayiyi getirme imkanını kim verdi?

Git bir dünyayı gez. Kitap oku, belgesel izle. Nankörlük ve riyakarlık etme.

İslamla yönetilen ülkelere git bir bak. Hiçbir şey üretmiyorlar neredeyse. Her şeyi hazır dışarıdan alıyorlar.

Neymiş bu ülkeye telefon 92 de gelmişmiş. Oğlum hiç mi tarih okumadın be? Bu ülke Atatürk zamanında savaştan çıkmış ve hilafet ve din hurafeleriyle ezilen bir aç topluma sahipti. Adam önce gerçek anlamda yiyecek bulamayan toplumu doyurmaya çalıştı. Sonra onlara zorla kul köle değil, insan olacaksın dedi. Zorla, kafalarına vura vura insan olmalarını sağladı, kul veya köle değil. Ama görüyorum ki sen köle olmak istiyorsun.

Git nerede köle olacaksan ol bize karışma yeter.
Sitelerde Paylaş

Kim söylemişse doğru söylemiş. İslam'a göre öyledir; hem laik hem müslüman gerçekten de olunmaz. Allah'ın şeriatına burun kıvırıp, laikliği seçen biri zaten dinden çıkmış olur. Allah adına karar verip, Allah'ın kanunları ile yargılamak varken, Allah'a ''sen şöyle bir dur biz modern çağın gerektiği gibi davranıp, insan olmanın gerekliliklerini yerine getireceğiz'' demek küfür sebebidir.

Şeriat gelse ilk önce kendi kellelerinin gideceğini çok iyi bildikleri için çakma müslümanlar şeriatın gelmesini asla istemezler, buna emin olabilirsiniz. Sıkma başlı kadınlar, ılımlı müslümanlar laik düzenin kendilerine sağladığı konforun farkındalar. Gerçekten şeriat isteyenler sokaklarda cübbe ve çarşafla dolaşanlar, 5-6 yaşındaki çocuklarının başına örtü, sarık dolayanlardır. Bunlar zaten Allah'ın şeriat kanunlarının dışına çıkmazlar. Laiklik bunlara göre gavur icadıdır. Evlerine televizyon, dergi, gazete sokmazlar, hepsi fitne sebebidir, tek okunması ve uygulanması gereken kitap Kur'an'dır, başka da bir şey bilmezler...

Sitelerde Paylaş

Atatürk öldü...........

Atatürk'e hakaret edecek kadar düşen agnostik görünümlü münafık Miki, seni çocuk sanıyordum ama evine telefonun girdiği tarihi hatırlıyorsan değilsindir.

Atatürk'ü sevmenizi o'nu anlamanızı zaten beklemiyoruz; ama bari onurlu bir duruşunuz olsun da kişilere hakaret etmeden, maske takmaya gerek duymadan savunun neyi savunacaksınız...

tarihinde Mırnaw tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Atatürk'e laf ediyorsun. Bir de utanmadan gidip oy veriyorsundur Tayyip e falan. Sana oy verme imkanını kim verdi? Sana ilkokulda okuma yazma, kendine ait kolayca öğrenilebilen bir alfabe imkanını kim verdi. Devletin eliyle eğitim öğretim imkanını kim verdi? Üniversiteye gitme imkanını kim verdi? Bu ülkede tiyatro sinema izleyebiliyorsun. Bu hakkı sana kim verdi? Sana insan olma, bir birey olma imkanını kim verdi? Bu ülkeye sanayiyi getirme imkanını kim verdi?

Git bir dünyayı gez. Kitap oku, belgesel izle. Nankörlük ve riyakarlık etme.

İslamla yönetilen ülkelere git bir bak. Hiçbir şey üretmiyorlar neredeyse. Her şeyi hazır dışarıdan alıyorlar.

Neymiş bu ülkeye telefon 92 de gelmişmiş. Oğlum hiç mi tarih okumadın be? Bu ülke Atatürk zamanında savaştan çıkmış ve hilafet ve din hurafeleriyle ezilen bir aç topluma sahipti. Adam önce gerçek anlamda yiyecek bulamayan toplumu doyurmaya çalıştı. Sonra onlara zorla kul köle değil, insan olacaksın dedi. Zorla, kafalarına vura vura insan olmalarını sağladı, kul veya köle değil. Ama görüyorum ki sen köle olmak istiyorsun.

Git nerede köle olacaksan ol bize karışma yeter.

Sana yol köprüyü kim verdi?hızlı treni kim verdi?sağlık hizmetlerini kim verdi?şu an karnını doyurabiliyorsan akp sayesinde.asıl sen kitap oku dünyayı gez.avrupa da var mı ataput gibi bişey.andımız,istiklal marşı hangi okullarda okunuyo komünist ülkeler dışında.Atatürk din iman deyip milleti kullandı.ne farkı var yobazlardan.

Sitelerde Paylaş

Sana yol köprüyü kim verdi?hızlı treni kim verdi?sağlık hizmetlerini kim verdi?şu an karnını doyurabiliyorsan akp sayesinde.asıl sen kitap oku dünyayı gez.avrupa da var mı ataput gibi bişey.andımız,istiklal marşı hangi okullarda okunuyo komünist ülkeler dışında.Atatürk din iman deyip milleti kullandı.ne farkı var yobazlardan.

Asıl din iman diye kimin milleti kandırdığı ortada. Adam bir allah muhammed diyor Türkiyenin yarısı koyuna dönüyor aniden.

Atatürk ne yapsaydı? Milli Mücadele döneminde bile bir sürü hainle uğraştı. Ben dinsizim mi deseydi?

tarihinde Severus Snape tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yol köprüyü AKP mi verdi? Bunları Atatürk'ün yaptıklarıyla bir mi tutuyorsun?

Oğlum sana bir vatandaş olma imkanını sunan kim? Tayyip ve ekibine söylediğin şeyleri yapma imkanını veren kim? Tayyipe seçme seçilme hakkı veren kim? Dünyada ilk defa kadına seçme seçilme hakkını veren kim? Saltanatı ortadan kaldıran kim? Şeriat gibi insanlık düşmanı bir sistemi ortadan kaldıran kim?

Tayyip'in yaptığı şeyler zaten yapılması gereken şeylerdi. Atatürk ün yaptığı ise devrimdir. Tayyip gibiler ise bu devrimleri sevmiyorlar çünkü insanlar eğitimle bilinçleniyor koyun sürüsü olmaktan çıkıyor.

Sırf bu sebeple zorunlu eğitimi kaldırdılar. Her fırsatta eğitimin içine etmeye çalışıyorlar.

Bunu anlayamıyor musun?

Sen de Tayyip e Allah diye tapanlardan mısın yoksa? Hani Allah ın her sıfatını üzerinde barındırıyormuş ya?

Ben Atatürk e tapmıyorum. Sadece Atatürk'ün yaptığını yapabilecek, Osmanlı gibi İslam ve hurafe bataklığına düşmüş bir milleti medeni, aydın bir millet yapmaya çalışmış olduğu için ona minnet duyuyorum.

Adam ülkeye yeni alfabe kazandırmış, hanedanlık tarafından kul olarak görünen herkese seçme seçilme hakkı vermiş, din ile insanların enayi yerine koyulmasını engellemiş, bizi gelişmiş ülkelere benzetmeye çalışmış, ülkede sanayi yokken sanayi kurmaya başlatmış, en hakiki bilimdir demiş.

Adamı karşılaştırdığınız işlere bak. Yol yapmış, hızlı tren yapmış.

Atatürk zamanında hızlı tren mi vardı be avanak? Ülkede para mı vardı? Osmanlının borç batağından yiyecek mi kalmıştı halka?

Ne tuhaf adamlarsınız ya. Gidin köle olun bize ne? Biz köle olmayacağız.

Sitelerde Paylaş

Oğlum sana bir vatandaş olma imkanını sunan kim? Tayyip ve ekibine söylediğin şeyleri yapma imkanını veren kim? Tayyipe seçme seçilme hakkı veren kim? Dünyada ilk defa kadına seçme seçilme hakkını veren kim? Saltanatı ortadan kaldıran kim? Şeriat gibi insanlık düşmanı bir sistemi ortadan kaldıran kim?

Tayyip'in yaptığı şeyler zaten yapılması gereken şeylerdi. Atatürk ün yaptığı ise devrimdir. Tayyip gibiler ise bu devrimleri sevmiyorlar çünkü insanlar eğitimle bilinçleniyor koyun sürüsü olmaktan çıkıyor.

Sırf bu sebeple zorunlu eğitimi kaldırdılar. Her fırsatta eğitimin içine etmeye çalışıyorlar.

Bunu anlayamıyor musun?

Sen de Tayyip e Allah diye tapanlardan mısın yoksa? Hani Allah ın her sıfatını üzerinde barındırıyormuş ya?

Ben Atatürk e tapmıyorum. Sadece Atatürk'ün yaptığını yapabilecek, Osmanlı gibi İslam ve hurafe bataklığına düşmüş bir milleti medeni, aydın bir millet yapmaya çalışmış olduğu için ona minnet duyuyorum.

Adam ülkeye yeni alfabe kazandırmış, hanedanlık tarafından kul olarak görünen herkese seçme seçilme hakkı vermiş, din ile insanların enayi yerine koyulmasını engellemiş, bizi gelişmiş ülkelere benzetmeye çalışmış, ülkede sanayi yokken sanayi kurmaya başlatmış, en hakiki bilimdir demiş.

Atatürk zamanında hızlı tren mi vardı be avanak? Ülkede para mı vardı? Osmanlının borç batağından yiyecek mi kalmıştı halka?

Sen o müslümanın anlayacağını mı sanıyorsun?

Bir tanrı varsa o da Atatürk'tür...

Sitelerde Paylaş

Sen o müslümanın anlayacağını mı sanıyorsun?

Dostum. Atatürk bunun gibi yobazları zorla, kafalarına vura vura insan yapmıştı. Bizim de öyle yapmamız lazım aslında. Zorla bunları insan sıfatına sokmamız lazım, köle olup böyle etrafa saldırmamaları için.

Sitelerde Paylaş

Atatürk'e hakaret edecek kadar düşen agnostik görünümlü münafık Miki, seni çocuk sanıyordum ama evine telefonun girdiği tarihi hatırlıyorsan değilsindir.

Atatürk'ü sevmenizi o'nu anlamanızı zaten beklemiyoruz; ama bari onurlu bir duruşunuz olsun da kişilere hakaret etmeden, maske takmaya gerek duymadan savunun neyi savunacaksınız...

Sizin muhammed deyip hakaret ettiğiniz adam da kendine göre toplumu düzeltmeye çalıştı.barbar ve vahşi bir insan böyle bi ayet uydurur mu?

16:126 - Eğer (bir suçtan dolayı) ceza verecek olursanız size yapılan azab ve cezanın misli ile ceza verin. Ama sabrederseniz, elbette o, sabredenler için daha hayırlıdır.

Nasılki buda nın sözlerini sevmem beni budist yapmazsa Muhammed in sevdiğim yönleri de müslüman yapmaz.Zaten ben size İslam diye eleştirdiğiniz bazı şeylerin yanlışlığını söylerken,eleştirdiğiniz şeyin ne olduğunu öğrenin önce diye söylüyorum.Bazıları İslam da olmayan şeyleri islam diye eleştiriyorsa ve ben aslında İslam da bu yok diyorsam bu islamı savunduğum anlamına gelmez.

Atatürk konusuna gelince,tabularınızın eleştirilmesine tahammulünüz yoksa müslümanlara niye kızıyorsunuz?bazı ateist sireler görüm onlar da atatürkle alay ediyolardı,kendilerine kızanlara da sizinde müslümanlardan farkınız yok hepiniz aynısınız diyolardı.işte o ateistler tam benim kafadan.gerçek ateistler.tabularını yıkamamış insanların samimiyetine inanmam.

Sitelerde Paylaş

Bunu anlayamıyor musun?

Tayyibin yaptığı şeyler zaten yapılması gereken şeylerse öncekiler niye yapmadı dingil.hızlı tren dünyada kaç senedir var.atatürk zamanında yoksa tayyip olmasa bu devirde bile olayacaktı türkiyede.senin atatürk dediğin adam 37.padişah.Zaten ali osmaniye varda ali kemaliye neden olmasın diyen herif.

Sitelerde Paylaş

Tayyibin yaptığı şeyler zaten yapılması gereken şeylerse öncekiler niye yapmadı dingil.hızlı tren dünyada kaç senedir var.atatürk zamanında yoksa tayyip olmasa bu devirde bile olayacaktı türkiyede.senin atatürk dediğin adam 37.padişah.Zaten ali osmaniye varda ali kemaliye neden olmasın diyen herif.

Hala kıyasladığın işlere bak. Gören de tayyipten önce yol yoktu, tren yoktu sanır. Atatürk ten sonra beceriksiz politikalar izleyen siyasetçiler olmuşsa bu Atatürk ün suçu mudur? Adam zaten ülkeyi bir noktaya getirip senin gibi yobazları zorla insan sıfatına sokmuş, hem de kafanıza vura vura adam etmiş sizi.

Ben Tayyip in her yaptığı işi kötüleyen biri değilim ayrıca. Tayyip bazı iyi hizmetler yapmıştır ama yaptıkları şeyler kötülüklerini, yolsuzluklarını, adaletsizliklerini kapatmıyor. Aksine bu ülkeyi sokmakta olduğu karanlığı daha büyük görüyorum.

Sitelerde Paylaş

Sizin muhammed deyip hakaret ettiğiniz adam da kendine göre toplumu düzeltmeye çalıştı.barbar ve vahşi bir insan böyle bi ayet uydurur mu?

16:126 - Eğer (bir suçtan dolayı) ceza verecek olursanız size yapılan azab ve cezanın misli ile ceza verin. Ama sabrederseniz, elbette o, sabredenler için daha hayırlıdır.

Nasılki buda nın sözlerini sevmem beni budist yapmazsa Muhammed in sevdiğim yönleri de müslüman yapmaz.Zaten ben size İslam diye eleştirdiğiniz bazı şeylerin yanlışlığını söylerken,eleştirdiğiniz şeyin ne olduğunu öğrenin önce diye söylüyorum.Bazıları İslam da olmayan şeyleri islam diye eleştiriyorsa ve ben aslında İslam da bu yok diyorsam bu islamı savunduğum anlamına gelmez.

Atatürk konusuna gelince,tabularınızın eleştirilmesine tahammulünüz yoksa müslümanlara niye kızıyorsunuz?bazı ateist sireler görüm onlar da atatürkle alay ediyolardı,kendilerine kızanlara da sizinde müslümanlardan farkınız yok hepiniz aynısınız diyolardı.işte o ateistler tam benim kafadan.gerçek ateistler.tabularını yıkamamış insanların samimiyetine inanmam.

Muhammed ne devrimi yapmış ki? Muhammed kendi zamanında olmayan ne getirmiş? Kadına bir hak mı vermiş? Köleliği mi kaldırmış? Cariyeliği mi kaldırmış? İnsanlara okuma yazma mı öğretmiş? Yurtta sulh, cihanda sulh mu demiş?

Senin peygamberin o çağa ve mekana göre olmayan neyi getirmiş?

Yukarıda söylediğim şeylerin aksini getirmiştir Muhammed. Köle ile hür hiç bir olur mu demiş. Hüre hür köleye köle öldürün demiş. Din Allahın oluncaya kadar savaşın, kelle alın, öldürün öldürün, savaşın demiş.

Kadınlara sizin aklınız ve imanınız yarımdır demiş, kadına mirastan yarım pay vermiş. Cariyeleri yani savaşta öldürdüğün adamların karılarını yatağına alıp istediğini yapabilirsin. İffetli olmak istemezse fuhuş da yaptırabilirsin demiş.

Gerçekten de devrim yapmış.

Sitelerde Paylaş

Oturup burda sana Atatürk'ü anlatacak değilim. Atatürk ile Muhammed'i kıyaslıyorsan zaten bir fırın ekmek yemen gerekiyor. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Muhammed'in, Araplara bıraktığı şey ortada; ortadoğuya bak, bir de kendi ülkene bak.

Muhammed, arada sürç-i lisan etmiş, güzel şeyler söylemiş olabilir; fakat bu kitabın bir sürü abuklukları varken bu birkaç güzel kelam(?) kitabın genelini temize çıkarmaya yeter mi?

Madem Agnostiksin, kafir hükmünde olduğunu, kafir hükmünde olanlarının akıbetinin de -verilmesi gereken cezanın- ne olduğunu bildiğin halde, hangi akla hizmet Kuran vicdanlı bir kitaptır demek gafletinde bulunursun. Söylediklerinle ortaya koyduğun kimlik tutarsız, hala yüzün kızarmadan yazıyorsun...

ote]

Atatürk'ü sevmiyorum diyen kişinin ne olduğu bellidir. Atatürk'ün kendisi değildir sevmediği aslında; Cumhuriyetten rahatsızdır, bölücüdür, laikliğe karşıdır ya da Türk düşmanıdır. Başka bir ihtimal yok. Tabu dediğin de tüm bu değerler oluyor anlayacağın... Kimse Atatürk'e tapmıyor, Atatürk'ü sevenler, Atatürk'ün kendilerine bıraktığı değerlerin farkında hepsi bu...

tarihinde Mırnaw tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

O ne yahu? Burada bi havlama mı olmuş? :D Atatürk'e kem laf etmeye kalkışanların benim gözümde bitin yavşağı kadar değeri olmadığı için elbette bu psikiyatri kliniği kaçkınını muhatap filan almayacağım. Her havlayan ite taş atmaya kalksak ohooo, işi buluruz yahu! :lol: Üstelik itin bitlisine, hem de uyuzuna ne taşı atacan, it işte, ittir gitsin...

Sitelerde Paylaş

Atatürk'ü sevenler, Atatürk'ün kendilerine bıraktığı değerlerin farkında hepsi bu...

Sözün özünü, dosdoğrusunu söyleyen aydın fikirli, berrak zihinli insanlara selamlar ve saygılar...

Hayır şimdi kime tapacağımızı ite bite, yavşağına mı soracağız yahu! He len Atatürk tanrımız, her gün on kere tapıyoruz nooldu? Gözlerin mi doldu? Neye istersek ona taparız, noolmuş? :D

Bunların kafa mazotla da olsa çalışmıyor, tezekle olsa da dostlar. Lan dangalak, bir şeye tapmak için illa cenneti cehennemi olması, kucağıma huri vermesi mi lazım be! Hayır tapmak için ona inanmam mı lazım! Kate Moss dese ki "lan democ, senle bi gün tatil yapalım mı? O defile bu defile gına geldi. Senle kafa yapalım bi milyon" dese, ben ona tapmaz mıyım! :D

Acayip taparım. O bir günün 24 saati yatar kalkar taparım.

Lan ne diyor bu Atatürk yıldızını ateşböceği sanıp dilini uzatan foseptik çukuru kurbağası yahu?

tarihinde democrossian tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Herşeyden ipini koparınca ancak ateist olunur sanıyor putperestler, sanki Atatürk din ile yapışık ikiz, dinden kurtulunca Atatürkten de aile bağlarından da sevdiğin kadından da erkekten de oğlunda da kızından da bir anda bağlarımızı koparıcaz, siz nesiniz müdür? Siz kimsiniz? ne içtiniz siz? din miydi bizi bağlayan da koparalım bağlarımızı?

Siz ya hiç insan olmadınız yada ne olduğunu bilmiyorsunuz insan olmanın! müslüman diye bir canlı türü yok, o kılıfı çıkarınca bişey kalmıyor mu geriye sanıyorsunuz?

Keşke lisanım yetse de size okkalısından bir sövme sövsem, yedi göbek sonra bile yüzünüz kızrsa.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...