Jump to content

Göktürkçe zorunlu olsun kampanyası

Recommended Posts

İmzaladım. Türk gençliği ulusal değerlerini ve tarihini benimsemesi, atalarının eserlerini orijinal metninden okuyabilmesi için Göktürkçe zorunlu ders olsun.

tarihinde Tasvir-i Efkar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Neden bir şeyi zorunlu tutmak yerine özgür bırakmayı denemiyorsunuz. Tamam özgür bırakınca Türkler saçmalıyor olabilirler. Bırakın hatalarının sonucuna katlansınlar. Bu arap hayranlığı islamcılık başlarına ne işler açacak yaşayarak görsünler. Sonuçlarından herkes etkilenecek haklısınız ancak onları tarih yargılayacak. Başımıza ne gelirse onların suçu olacak.

Velev ki Göktürkçe zorunlu ders oldu. Neden Göktürkçe öğrenmek zorundayım? Irkımı kabul etmek zorunda mıyım? Vicdani retçiliği reddeden biri ateist olabilir mi? Siz bir şeylere karşı çıkmak için neleri savunduğunuzun farkında mısınız?

Sitelerde Paylaş

Günümüz ortaasya dillerini ruslar harabetmiş.

Bizim dilimizi arapça, farsça ve son 100 yıldırda batı özentisi mahluklar harap etmiş.

Nerden tutsanız elinize bulaşacak bir konu bu..

Ben pek ilgilenmiyorum o nedenle...

Başımızda mezar taşı okumak için eğitim vermeye çalışan bir başbakan, zorbalık yapan bir cb varken boşuna tartışmayalım bence....

Çünkü halkın %50 side bunlar gibi düşünüyor..

Demokrasiden başka bir çare bulmak şart.

tarihinde ReAlPeReSt tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Neden bir şeyi zorunlu tutmak yerine özgür bırakmayı denemiyorsunuz. Tamam özgür bırakınca Türkler saçmalıyor olabilirler. Bırakın hatalarının sonucuna katlansınlar. Bu arap hayranlığı islamcılık başlarına ne işler açacak yaşayarak görsünler. Sonuçlarından herkes etkilenecek haklısınız ancak onları tarih yargılayacak. Başımıza ne gelirse onların suçu olacak.

Velev ki Göktürkçe zorunlu ders oldu. Neden Göktürkçe öğrenmek zorundayım? Irkımı kabul etmek zorunda mıyım? Vicdani retçiliği reddeden biri ateist olabilir mi? Siz bir şeylere karşı çıkmak için neleri savunduğunuzun farkında mısınız?

Yahu her yer vatan haini yobazlarla kaynıyor. Adamlar resmen demokrasiye Atatürk inkılaplarına kast ediyor biz bir avuç ateist hala anlaşamıyoruz.

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Bede ımzaladım.

Sakınhaaaaaaa umutsuzlğa düşmeyin.

Havlu atan bizden değildir.

Bu işin

DİNLİSİ

DİNSİZİ

SAĞCISI

SOLCUSU yoktur Tolon dede

Nasıl düşmeyelim dede 250 bin küsür kişi olması gerekiyor daha 1400 küsür imza var :(

Sitelerde Paylaş

osmanlıca bir afyondur...

neymiş mezar taslarını okuyacakmısız...

la bu mezar taslarında ne yazıyır???? en fazla ruhuna fatiha yada bir iki uyduruk cümle ve şiir :lol::D

sanki bana evrenin nasıl var olduğu bing bang teorisini yazmıslar kara delıkler......vs...

TAYYİP YILLARDIR OSURUYODU ARTIK SIÇMAYA BAŞLADI :D HEMDE İSHAL İSHAL :lol:

Sitelerde Paylaş

Dünyada artık kullanılmayan hiçbir alanda yeri kalmamış bir dili öğrenme zorunluğunu aynı özellikleri taşıyan başka bir dili zorlayarak protesto edemezsiniz. Bu ''hayır sizin saçmalığınız çok saçma, bizim saçmalığımız daha güzel'' demekten ibaret.

Osmanlıca dersi dayatılarak yetiştirilen bir nesilin, bunun gerçek hayatta bir işe yaramadığını görmesi ve omuzlarına yüklenen bu gereksiz yükten nefret etmesi kaçınılmazdır. Osmanlıca derslerinin sonucunda çıkaracağı tek şey daha fazla osmanlı düşmanlğı olacaktır. Bırakın yapsınlar.

Sitelerde Paylaş

Dünyada artık kullanılmayan hiçbir alanda yeri kalmamış bir dili öğrenme zorunluğunu aynı özellikleri taşıyan başka bir dili zorlayarak protesto edemezsiniz. Bu ''hayır sizin saçmalığınız çok saçma, bizim saçmalığımız daha güzel'' demekten ibaret.

Osmanlıca dersi dayatılarak yetiştirilen bir nesilin, bunun gerçek hayatta bir işe yaramadığını görmesi ve omuzlarına yüklenen bu gereksiz yükten nefret etmesi kaçınılmazdır. Osmanlıca derslerinin sonucunda çıkaracağı tek şey daha fazla osmanlı düşmanlğı olacaktır. Bırakın yapsınlar.

Kendi kültürünü tanımasın mı çocuklar?

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Severus Snape

photo-thumb-43489.jpg?_r=1411302453

Gönderilme tarihi 09 December 2014 - 08:59 PM

https://www.change.o...unlu-ders-olsun

Buyrun bu hain araplara karşı Türk varlığına ve kültürüne sahip çıkabilmek için biz de elimizden geleni yapalım. Imzalayın ki Türk varlığına bir faydanız dokunsun.

Göktürkçe kampanyası HEDEFTURANADA asıldı.

Görşmek üzere

Dedeniz

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...