Jump to content

Bir Tanrı Olsaydı Hedonist (hazcı) Olurdu

Recommended Posts

Bir tanrı olsaydı sonsuz zevke karşı koyabilir miydi? Sonsuza kadar sevişen cennetlikler ve yanan cehennemlikleri seyretmek saçma olmaz mıydı?

Ne diyorsunuz, imkanı varken sonsuz zevklere karşı durabilir miydi?

Aristippos

''En üstün iyi, hazdır. Ancak gerçek haz sürekli olandır. Sürekli olan hazza da bilgelikle varılabilir.''

Sitelerde Paylaş

Hazcı olmadığını nereden anlıyoruz? Zevk için insanları yaratmamış mı? Zevk için bunları seyretmiyor mu? Zevk için cehennem yaratmadı mı? Zevk için irinli su içirmiyor mu? Ya da bütün bunları zevk için yapmadığını nereden biliyoruz?

Cennetle cehennemdekileri her dakika niye izlesin ki? O da bir kanal, zaplarken denk gelince şöyle bir bakar geçer.

"Hikmetimden sual olmaz" demekle "keyfimin kahyası mısın lan" demek arasında ne fark var?

tarihinde Robespierre tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hazcı olmadığını nereden anlıyoruz? Zevk için insanları yaratmamış mı? Zevk için bunları seyretmiyor mu? Zevk için cehennem yaratmadı mı? Zevk için irinli su içirmiyor mu? Ya da bütün bunları zevk için yapmadığını nereden biliyoruz?

Cennetle cehennemdekileri her dakika niye izlesin ki? O da bir kanal, zaplarken denk gelince şöyle bir bakar geçer.

"Hikmetimden sual olmaz" demekle "keyfimin kahyası mısın lan" demek arasında ne fark var?

Bu tarafı sadist olarak tanımlasak daha doğru olur, bu bildiğimiz tanrılarda vardır illaki, şu vaziyete bakıpta kendiyle övündüğünü zannetmem olsa olsa sadistce eğleniyodur.

Benim anlatmak istediğim sadece zevk almak haz duymak, içinde şiddet yok.

allahın cehennemdekileri her dakika izlediği ve bundan zevk aldığı nerde yazıyor

Konuyla tamamen alakasız bir algılama, yanlış anlamışsın konuyu.

tarihinde Bağbozan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yıllarca tanrıdan nefret ettirip Allahdan korkuttular. Ne o tanrı demek günah Allah çok kızar.

Ne alınganmış yo anlamıyorum nu Allah'ın Türkçe düşmanlığı nerden geliyor??

Hem Türkçe düşmanı hem alıngan hem de 19 mücize çıkartıyor. Allah'a bak hem laik hem müsliman :)) bundan herşey beklenir. Bu bizi hem yakar hem zebanilere köle eder.

Sitelerde Paylaş

Zevk sadece cinsel zevk midir? Hobi de bir zevk değil mi?

Seks bence en basit zevk. Fazla birşey yapmanıza gerek yok. Vücudunuzda bir elektrik düğmesi var, onu açınca elektrik akımı geliyor, zevk alıyorsunuz. Evreni yaratan varlık için fazla köylü bir zevk türü. Seksin köylü eğlencesi olduğunu, Köylülerin tavşan gibi üremesinden de anlayabilirsiniz.

Insanları izlemek, onlara karmaşık kaderler yazmak daha rafine bir zevk. Insanın hem kendi içinde, hem diğer insanlarla arasında hem de toplumların arasında çatışma var. Sonsuz sayıda hikayenin doğacağı, müthiş bir platform.

Bence ideal bir hayat şudur; ben bir masada kitap okuyarak, film izleyerek ve yazıp çizerek zamanımı geçiririm. Odada bir yatak ve üstünde birkaç adet çıplak kadın sürekli durur. Aklım sekse gittiğinde yatağa gidip sevişirim. Sonra masaya geri dönerim. Sürekli seks yapmanın çok zevkli olacağını sanmıyorum. Aralarda başka zevkli uğraşlar olmalıdır. Muhakeme etmek, izlemek ve Üretmek de zevktir.

Hiçbir restoranda et yalın olarak sunulmaz. Her zaman yanında garnitür olur.

Sitelerde Paylaş

Zevk sadece cinsel zevk midir? Hobi de bir zevk değil mi?

Seks bence en basit zevk. Fazla birşey yapmanıza gerek yok. Vücudunuzda bir elektrik düğmesi var, onu açınca elektrik akımı geliyor, zevk alıyorsunuz. Evreni yaratan varlık için fazla köylü bir zevk türü. Seksin köylü eğlencesi olduğunu, Köylülerin tavşan gibi üremesinden de anlayabilirsiniz.

Insanları izlemek, onlara karmaşık kaderler yazmak daha rafine bir zevk. Insanın hem kendi içinde, hem diğer insanlarla arasında hem de toplumların arasında çatışma var. Sonsuz sayıda hikayenin doğacağı, müthiş bir platform.

Bence ideal bir hayat şudur; ben bir masada kitap okuyarak, film izleyerek ve yazıp çizerek zamanımı geçiririm. Odada bir yatak ve üstünde birkaç adet çıplak kadın sürekli durur. Aklım sekse gittiğinde yatağa gidip sevişirim. Sonra masaya geri dönerim. Sürekli seks yapmanın çok zevkli olacağını sanmıyorum. Aralarda başka zevkli uğraşlar olmalıdır. Muhakeme etmek, izlemek ve Üretmek de zevktir.

Hiçbir restoranda et yalın olarak sunulmaz. Her zaman yanında garnitür olur.

çok güzel yorum sayın robes

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...