Jump to content
administrator

Forum katılımcılarının dikkatine

Recommended Posts

Forumda yeni bir güncelleme yapılmıştır. Bu güncellemeden sonra bazı tarayıcılarla giriş yapılamaması, ya da foruma mesaj asılamaması olasıdır. Bu tür sorunlarla kaşılaşanlar tarayıcılarında cache & cookie temizliği yapmalıdırlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yazdığım iletiyi bulamıyorum ben, buraya yazmam sıkıntı değilse yanıt rica ediyorum.

Şeytan Taşlamada İzdiham konusuna yazmıştım.

profilimden son 5 mesaja baktım orada da göremedim konu başlığında da göremedim.

enson hanifdostlar forumunda yazdıklarımı bulamayınca kendimi böyle sünepe hissetmiştim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Televizyondaki güzel programların tartışmaların konulduğu bir başlık vardı hangi başlıktı o ya bulamadım.

Bu arada 3 saat sonra Ergi Deniz Özsoy ile Caner Tastamam habertürke çıkacaklarmış. Bir bakıcam ne var ne yok diye.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sadece ateistler diye bir konu basligi var ! acilmiyor, yetkim yokmus gormeye !! Bir hata mi var?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sadece ateistler diye bir konu basligi var ! acilmiyor, yetkim yokmus gormeye !! Bir hata mi var?

adı üstünde....sadece ateistler girebiliyor oraya...normal üyelere kapalı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Harbiden şu sadece ateistler grubuna ben de girmek istiyorum ama giremiyorum.onlar vip mi? Askerdeki gibi çömezlik olayi mi var ??? Anlamadim gitti.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

adı üstünde....sadece ateistler girebiliyor oraya...normal üyelere kapalı

Bazı ateistler de giremiyor :)

Bu arada edit seçeneği kayboldu bende. Genel bir değişiklik mi bu?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

edit geri geldi de, şimdi hesap kontrolü gitti. imza şifre, vs değiştirme, hiçbir kontrol seçeneği yok. masaüstünü bilmiyorum ama, sadece mobil siteyi kullanıyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...