Jump to content

Ehli Sünnet TV spikeri mosmor

Recommended Posts

Arkadaş youtubedeki yorumlarına bakıyorum.İslama osmanlıya saydırıyorsun dikkat etde akpye oy verenler seni bilişim suçlarına şikayet etmesin.Bir ateist arkadaşı bu yüzden hapse attılar.Neymiş toplumun benimsediği dini değerleri aşağılama.

Ben Türk milleti için canımı bile hiç düşünmeden veririm hapis nedir ki?

Sitelerde Paylaş

boşuna demiyoruz: "bunlar kadını insan olarak değil, eşya olarak görüyor" diye.

şu yobazın dediklerine bakın, kadını mücevhere benzetip: "onu nerde saklarsınız" diyo, kadını eve hapsedişine mazeret olsun diye.

bu şarlatan başka bi videoda da: "ateist olan herkese saygı duyarım" diyodu. ulan senin karın-kızın ateist olacak da sen saygı duyacan ha? daha yaşama hakkı vermediğin, insan olma hakkı vermediğin (kaldı ki bu hakkı ona verebilip verememen gibi bir şey söz konusu olmamalı) birine ateist olma hakkı tanıyacaksın ha.

alayı aynı bu şarlatanların, lafa gelince: "ateizm e saygım var" derler, ama kendi yakınları ateist olunca ortalığı ayağa kaldırırlar.

tarihinde Ben Masumum tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bizim millet dinle imanla uğraşıp duruyor.Televizyonda din konuları gitdikçe daha çok konuşuluyor.Her gün radikal dindar sayısı artıyor.Her mahallede bir imamhatip var.Aydınlar ve Atatürkçü askerler falan çoğu hapiste.Biz ateistler kaç yıldır internetde müslümanlara gerçek islamın yüzünü anlatamadık.Türk torunu sen hala Türk milletinin islamdan kurtulabileciğe inanabiliyormusunuz?

Sitelerde Paylaş

Bizim millet dinle imanla uğraşıp duruyor.Televizyonda din konuları gitdikçe daha çok konuşuluyor.Her gün radikal dindar sayısı artıyor.Her mahallede bir imamhatip var.Aydınlar ve Atatürkçü askerler falan çoğu hapiste.Biz ateistler kaç yıldır internetde müslümanlara gerçek islamın yüzünü anlatamadık.Türk torunu sen hala Türk milletinin islamdan kurtulabileciğe inanabiliyormusunuz?

Hayır inanmıyorum. Ama bu milleti ancak Türkçülük ile kurtarabiliriz. Var gücümüzle unutulmuş Türk kültürünü canlandırmak için çalışmalıyız. Mesela sürekli Türklerde kadının değeri anlatılmalı. Bunu yapınca zaten müslüman kadınların kafası çalışmaya başlar "ulan nasıl oluyor da tüm zamanlara hitap eden bir din bana kaç yüzyıl önce yaşamış göçebeler kadar değer vermiyor" bu soruyu sorunca gerisi çorap söküğü gibi gelir.
Sitelerde Paylaş

Türk kültürü,21. yüzyıl çağdaş ve evrensel değerlerinden daha üstün ilkelere mi sahip?

Bu çağdaş değerleri reddeden insanlar,sırf Türk kültürü diye benzer değerleri mi kabul edecek?

Sonra da bu insanların mantıklı bireyler olduğu fikrine mi inandıracaksınız kendinizi?

Bir dogmadan kurtarıp,başka bir dogmanın peşinden mi sürükleyeceksiniz insanları?

Bu toplumda hastalıklı ideoloji çok.Sadece bazen biri,bazen diğeri iktidar oluyor.

Sitelerde Paylaş

Türk kültürü,21. yüzyıl çağdaş ve evrensel değerlerinden daha üstün ilkelere mi sahip?

Bu çağdaş değerleri reddeden insanlar,sırf Türk kültürü diye benzer değerleri mi kabul edecek?

Sonra da bu insanların mantıklı bireyler olduğu fikrine mi inandıracaksınız kendinizi?

Bir dogmadan kurtarıp,başka bir dogmanın peşinden mi sürükleyeceksiniz insanları?

Bu toplumda hastalıklı ideoloji çok.Sadece bazen biri,bazen diğeri iktidar oluyor.

En azından islamdan çok daha iyi değil mi?

Ben kalkıp da insanların kellesini kesin gidin fetih yapın ya da agaçlara bez bağlayın falan demedim. Güzel olanları alıp sadece o devrin gerektirdikleri günümüze uymayan kısımları atabiliriz.

Sitelerde Paylaş

Türk kültürü, Arap kültürüne bin basar.

Sitelerde Paylaş

En azından islamdan çok daha iyi değil mi?

Ben kalkıp da insanların kellesini kesin gidin fetih yapın ya da agaçlara bez bağlayın falan demedim. Güzel olanları alıp sadece o devrin gerektirdikleri günümüze uymayan kısımları atabiliriz.

Kritik bir hata yapıp,bir değerin,ilkenin doğruluğunu,geçerliliğini ırk/millet üzerinden kanıtlamaya çalışıyorsunuz.

Sizin istediğiniz gerçekleşirse,bugün Muhammed'i eleştirilemez kılanlar,o gün geldiğinde Hanlara,Kağanlara aynı değeri biçerler.

Çünkü,siz toplumun değer algısını mantık,vicdan,evrensel insan hakları üzerinden temellendirmiyorsunuz.

Atalarınız böyleydi,siz de böyle olun diyorsunuz.Bu,sağlıklı bir düşünce değil.

Bu,akp karşısında cehaletle savaşmak yerine,5 yılda bir chp'ye oy vermek gibi.

Sorunların köküne inmiyoruz.

Türk kültürü, Arap kültürüne bin basar.

Tam olarak saydınız mı,bin mi? Bir yanlışlık olmasın da.

Sitelerde Paylaş

Kritik bir hata yapıp,bir değerin,ilkenin doğruluğunu,geçerliliğini ırk/millet üzerinden kanıtlamaya çalışıyorsunuz.

Sizin istediğiniz gerçekleşirse,bugün Muhammed'i eleştirilemez kılanlar,o gün geldiğinde Hanlara,Kağanlara aynı değeri biçerler.

Çünkü,siz toplumun değer algısını mantık,vicdan,evrensel insan hakları üzerinden temellendirmiyorsunuz.

Hiçbir yanlışlık yok, tam tamına BİN!

Sitelerde Paylaş

Ya kardeş bu ülkede 7/24 Osmanlı propagandası yapılıyor. Her kanalda her programda Osmanlı övülüyor yüceltiliyor. Tarih derslerinde Osmanlı yalanlarla süslenerek göklere çıkartılıyor hiçbir kötü yanı çocuklara anlatılmıyor. Böyle kabus dolu bir ülkede bir avuç ateist gelmiş neleri tartışıyor yapmayın böyle ya. Türk'üm demenin nesi ayıp? Atalarımızla övünmenin nesi ayıp? Atalarımız kadına çok değer verdiği için siz de onları örnek alın demenin neresi ayıp? tarihinde Türk Torunu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...