Jump to content

Bir başka ülke burkayı yasakladı

Recommended Posts

Yalan falan değil gerçek.Müslüman olan bir sürü yabancı ünlüyü gazetelerde televizyonlarda ve bilgisayarımda falan gördüm.Böyle giderse50 yıl sonra bütün kadınlar karaçarşaflı olduğu,zina edenin recm edildiğini ve dinden çıkanın öldürüldüğü bir dünya bizi bekliyor.Bak mesela İngiltere erkek çocuklara en çok verilen isim Muhammed.Git araştır.

Islamdan ayrılan birsürü insanıda görebilirsin, gazete, tv, internette ve müslümanlar doğan çocuklarına aynı ismi koyduklarından müslümanlar fazla gibi görünsede, bu aslında ingilizlerin çocuklarına aynı isimleri pek koymadıklarını gösterir.
Sitelerde Paylaş

Islamdan ayrılan birsürü insanıda görebilirsin, gazete, tv, internette ve müslümanlar doğan çocuklarına aynı ismi koyduklarından müslümanlar fazla gibi görünsede, bu aslında ingilizlerin çocuklarına aynı isimleri pek koymadıklarını gösterir.

Medyada sadece islamdan ayrılan 1 kişiyi tanıdım oda Fazıl Say.

Sitelerde Paylaş

Medyada sadece islamdan ayrılan 1 kişiyi tanıdım oda Fazıl Say.

Evet oda 10 ay hapis cezası aldı :) sence müslüman bir ülkede dinsizliğini açıklayan ve savunan kimseye yaşama hakkı tanırlar mı? o kişinin o ülkede sanatını icra etme şansı kalır mı? bu ülkede bir müftü ateist oldu diye sırtından vurularak kalleşçe öldürüldü, aydınlar sivasta ateşe verildi hala bu ülkede birilerinin tvlerde çıkıpta ben müslümanlıktan çıktım, islam şöyle şöyle saçma diye konuşabileceğini mi zannediyorsun? avrupada özgürlük var, hiç bir hristiyan, hristiyanlığı bırakan birini katli vacip olarak görmüyor. o yüzden herkes dilediği gibi rahatça konuşuyor müslümal sürüsüde bunları görüp, dünya müslüman oluyor diye zihinsel masturbasyon yapıyor. o yüzden islam ülkerinin yayın organlarını baz almak yanlış sonuçlar doğurur. yabancı yayın organlarında islamı bırakıpta hristiyanlığa veya ateizme geçenleri görebilirsin, aynı zamanda hristiyan ve ateist forumlar da da bolca bulabilirsin.

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_converts_to_Christianity_from_Islam

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...