Jump to content

Muslumanlarin kivrak zekasinin yan urunu sahtekarlik.

Recommended Posts

çok fena kahkaha attım ama videoya değil. onca yıl müslüman idim, muhammedin kanatlı ata bindiğini yeni öğrendim. benim cehaletim tabi. islam cahili olduğumuz için onca yıl müslüman kaldık zaten.

kanatlı at demek ha, deşsek daha ne masal fantezileri çıkacak acaba. boşuna demiyorum bu dinlerin clash of the titans ve L.O.R.'dan farkı yok diye.

clash_of_the_titans.jpg

Pegasus vs Burak
in cinemas now

uyluğunda iki kanadı olan ve adımını gözünün gördüğü mesafenin biraz daha ilerisine atabilen bir hayvandır

ov ye beybi

tarihinde Ben Masumum tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Miraca Aişe bile inanmaz ama müslümanlar sanki bu miti görmüş gibi inanırlar..(Gerçi,gören inanmaz..!)

Bu arada Aişe,bu dinin yaratılmasında naklettiği hadislerle,yaşamıyla başrol oynamış isimlerden biridir..

tarihinde NOLAN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Miraca Aişe bile inanmaz ama müslümanlar sanki bu miti görmüş gibi inanırlar..(Gerçi,gören inanmaz..!)

Bu arada Aişe,bu dinin yaratılmasında naklettiği hadislerle,yaşamıyla başrol oynamış isimlerden biridir..

dinin saçmalıklarından biri de kelime-i şahadet'tir. şahadet ediyom diyecekmişsin illa.

hani: "ben allahın tek yaratıcı olduğuna ve muahmmedin de onun kulu ve elçisi olduğunu inandım" desen anlarım da şahadet nedir? ben şahitlik etmedim ki? hukukta şahitlik demek, olay yerinde olup olayı ve kahramanlarını gözle görmek demektir. ama ben bi halt görmedim ki. hani nerde muahmmed?

görmediğim bi masala ve masalın görmemiş olduğun kahramanlarına: "şahit olduğumu" yani onları gördüğümü söylememi isteyerek beni yalan söylemeye zorluyorlar.

dine girişte bile yalan söyleyerek girmek zorundasın.

Sitelerde Paylaş

dinin saçmalıklarından biri de kelime-i şahadet'tir. şahadet ediyom diyecekmişsin illa.

hani: "ben allahın tek yaratıcı olduğuna ve muahmmedin de onun kulu ve elçisi olduğunu inandım" desen anlarım da şahadet nedir? ben şahitlik etmedim ki? hukukta şahitlik demek, olay yerinde olup olayı ve kahramanlarını gözle görmek demektir. ama ben bi halt görmedim ki. hani nerde muahmmed?

görmediğim bi masala ve masalın görmemiş olduğun kahramanlarına: "şahit olduğumu" yani onları gördüğümü söylememi isteyerek beni yalan söylemeye zorluyorlar.

dine girişte bile yalan söyleyerek girmek zorundasın.

Türkiye'de,neden bu kadar inanılmaz(yolsuzluk veya her gün işlenen cinayetler gibi) haberlerle karşılaşıyoruz?

1-Doğan çocuğun kulağına ezan okunması,çocuğa muska takılması önemli..

2-Çocukları leyleklerin getirdiği masalının çocuklara anlatılması önemli..

3-Kız çocuklarına negatif ayrımcılık yapılması..Mesela ''erkek adamın erkek oğlu olur'' gibi sözler önemli..

............

Bu liste uzar gider kardeşim..

Türk insanı ahlaksızdır,namussuzdur,yalancıdır,sahtekardır..Türk insanı araplaşmıştır..Aslında Türk insanı diye bir şey yoktur..Bu ülkedeki herkes arap olmuştur artık..Arada bizim gibi birkaç yarım akıllı var işte :)

Bu arada şehadet konusunda tabi ki haklısın..Bunu her zaman diyoruz..Böyle saçmalıkları hâlâ anlamıyor insanlar..Yahu,şöyle bir din olabilir mi?

Girerken çü.ünü kesiyorlar,çıkarsan kafanı kesiyorlar.. :huh:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...