Jump to content

Edip Yüksel desteklenmeli

Recommended Posts

yani senin bu halktan umudun var mı cidden? yahu bu ülkenin yüzde 50 si bir hırsıza tapıyor. ciddi ciddi yumurtanın üzerinde allah yazdığına marsta ezan sesi duyulduğuna marsta camii olduğuna inanıyorlar. daha doğrusu ne duysalar hiç sorgulamadan akıl mantık süzgecinden geçirmeden sazan gibi inanıyorlar hemen. yalan, hurafe, dogma bataklığının dibine girmişler ama farkında bile değiller. dünyanın en cahil en dogmatik en gerici en gerikafalı en çok kandırılan milletinden bahsediyoruz. bunlar mı ateist olacak? güldürme beni dostum.

sünniler hala ortaçağda yaşıyor, kurancılar ise en azından yeni çağa geçmiş durumdalar. bu durumda neden edipi desteklemeyelim ki? bu halk ateist falan olamaz kabullenin artık bu gerçeği.

bunu bana neden yazıyosunuz anlamadım. ben, yukarıdaki mesajlarımda sizin görüşünüz (edibi destekleme fikriniz) hakkında konuşmadım. türkiye ateist olacak gibi bir davam da olmadı hiçbir zaman. tabiki: "kafamızı kesmek isteyen nurcularla yaşayacağıma, edipistlerle yaşamayı yeğlerim" düşüncesinde olabilirsiniz. bu değil benim yukarıda değindiğim. siz, yukarıda edip hakkında gerçek dışı, yani yanlış şeyler yazdınız. ben de düzelttim. fikirleriniz sizindir, paylaştığınız için teşekkürler. sadece bahsi geçen kişiyinin gerçekte kim olduğunun farkında olalım yeter. benim değindiğim mesele bu.

Sitelerde Paylaş

Efe Aydal'ın Edip Yüksel'e yaptığı videosunu seyredip, "Efe Aydal Edip Yüksel'e cevap veremedi" diyen birisi, bırakın bir Ateist olmasını, tamamen beyinsizdir.

Edip Yüksel bir Seriatçıdır.Işi gücü, kendini geri kalan Seriarçılardan farklı göstermek.Seriatçı şeriatçıdır.Nokta.Efe Aydal prensipli, korkusuz, faydalı bir ateisttir.Zaten podcastleri ve videoları herşeyi anlatıyor.

Sitelerde Paylaş

O değilde vatan millet meselesine işin getirilmesi çok komiğime gitti.

Edip yüksel kürtçüdür. İzleyin videolarını , okuyun yazdıklarını tipik örgüt sempatizanı. Terörist demez.

Vatan meselesi bunlara mı kaldı?

Aklına göre kuranın ayetlerini reddeden, islamın hala yaşaması için çabalayan birini bir ateist neden desteklesin?

tarihinde zorlu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Edip Yükseli desteklemek İslamı desteklemektir.

İnsanlığın ilk hedefi islamdan kurtulmak olmalı.

Bence Edip Yüksel ismini tarihe yazdırmak istiyorsa Turan Dursun ve İlhan Arsel gibi islamı eleştiren kitaplar yazsın.

Sitelerde Paylaş

Yav cüppeli gibi dürüst adamları kim takar ki bu ülkede bir avuç sakallı kara çarşaflı dışında? Kadınların yüzde 40 kadarını oluşturan renkli baş örtüsü takan, makyaj yapan, erkek arkadaşıyla el ele gezen çakma tesettürlü bayanlardan hangisine cüppelinin dediklerini kabul ettirebilirsiniz ki? Kız islamın bir yağma, savaş, şiddet, vahşet dini olduğunu kabul etmiyor ama kafasına poşetini geçirmeye devam ediyor. Allah yazan yumurtalara bile inanıyor.

Yahu edip yüksel en azından baş örtüsüne inanmıyor. O çakma tesettürlüler bu adamı dinleyip biraz olsun o dogma hurafe bataklığından kurtulsalar başlarındaki poşeti çıkarsalar fena mı olur?

Sitelerde Paylaş

Valla Edip ya Kurani bilmiyor yada bu Adam digerleri gibi ekmek kapisi olan Islam dininin zarar gormesini istemiyor. Alin size Kurandaki ayet, okuyun , ne anliyacaksiniz? orda ne diyor? Ayet Allah emri degilmi?

Nur suresi 31. (Başörtülerini, yakalarının üzerine (kadar) örtsünler. ) (Başörtülerini (göğüs) yırtmaçlarının üstüne koysunlar. ) Bazılarında ise, (Örtülerini göğüs yırtmaçlarının üzerine vursunlar. )

Bu ayet varken Edip gibileri bok yer sadece. Iste bu yuzden bu ucubeler Kuranin Turkce okutulmasina karsidir.

Ey muminler, Allah size evlatliklariniz karilari ile evlenmenize izin verdi.

Kafiri nerde bulursan öldur.

vs

vs

.

.

.

Sitelerde Paylaş
Aslında dinde başörtüsü yoktur diyen de bânazdır. Başın açık olması zaten standart bir durum. Mesela bana göre, çevrende sorun yoksa, kadının plajda üstsüz dolaşması da helaldi. hatta yeterince elit bir ortamsa nudist de takılabilirsin. Lezbiyenlik helaldir, evlilikdışı ilişkiler sevgiden olduğu sürece dine uygundur.

somut kötülük içermeyen her türlü gunah işlenebilir. namaz önemli değildir, teşekkür ve dua yeterlidir. Kafirler sadece gaddar insanlardır vs.. vs.. müslüman zamanımdan bazı görüşlerim. nasıl bi müslümandıysam artık :)

Sitelerde Paylaş

Valla Edip ya Kurani bilmiyor yada bu Adam digerleri gibi ekmek kapisi olan Islam dininin zarar gormesini istemiyor. Alin size Kurandaki ayet, okuyun , ne anliyacaksiniz? orda ne diyor? Ayet Allah emri degilmi?

Nur suresi 31. (Başörtülerini, yakalarının üzerine (kadar) örtsünler. ) (Başörtülerini (göğüs) yırtmaçlarının üstüne koysunlar. ) Bazılarında ise, (Örtülerini göğüs yırtmaçlarının üzerine vursunlar. )

Bu ayet varken Edip gibileri bok yer sadece. Iste bu yuzden bu ucubeler Kuranin Turkce okutulmasina karsidir.

Ey muminler, Allah size evlatliklariniz karilari ile evlenmenize izin verdi.

Kafiri nerde bulursan öldur.

vs

vs

.

.

.

Sen de ateşe körükle gidiyorsun yav adam ne güzel islamda baş örtüsü yok diyor bari böyle modern müslümanlara itibar etsinler. Kurtulalım poşetlerden çuvallardan artık. tarihinde Türk Torunu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Islam dinini istedikleri kadar insancil yapsinlar, yumusatsinlar yinede o din Islamdir. Kisacasi din dindir. Bu dinlerin hepsi yok edilmelidir. Ortacag zihniyetini yansitan bu dinlerin insanlara verecegi ne olabilirki?

Kuranda elini kes diyor; bu ne olacak peki?

Kuranda evlatlik karisi ile evlen diyor; bu ne olacak?

Kuranda iki kadin sahit bir erkek sahide bedeldir diyor; bu ne olacak?

Kuranda Allah yolladigi cebrailin Muhammede ne kadar yaklastigini bilmiyor ikileme dusuyor; bu ne olacak?

Kuranda bir yerde bin der diger yerde ayni konuda elli bin der; bu ne oalcak?

Kuranda sperm kaburga ile bel arasinda uretilir der; bu ne olacak?

Kuranda gunes dunya etrafinda doner der; bu ne olacak?

Kuranda oruc gunes dogumu ile batimi arasi ifaa edilir der: musluman bir eskimo ne yapacak? vs vs vs

Yani bu din boyle bir din, sadece Arap-Bedeviler icin uydurulmustur.

Sitelerde Paylaş
Aslında dinde başörtüsü yoktur diyen de bânazdır. Başın açık olması zaten standart bir durum. Mesela bana göre, çevrende sorun yoksa, kadının plajda üstsüz dolaşması da helaldi. hatta yeterince elit bir ortamsa nudist de takılabilirsin. Lezbiyenlik helaldir, evlilikdışı ilişkiler sevgiden olduğu sürece dine uygundur.
somut kötülük içermeyen her türlü gunah işlenebilir. namaz önemli değildir, teşekkür ve dua yeterlidir. Kafirler sadece gaddar insanlardır vs.. vs.. müslüman zamanımdan bazı görüşlerim. nasıl bi müslümandıysam artık :)

Kendince batıni bir ekol oluşturmuşsun.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...