Jump to content

Neden saygı duyalım

Recommended Posts

İslama hiçbir zaman saygı duyulmamalı.

İslam terörist bir din.

İslama saygı duymak teröre saygı duymaktır.

İslam saygı duymak kadının aşağılanmasına saygı duymaktır.

İslama saygı duymak sünnet gibi sapık geleneğe hayvan kurbanına saygı duymatır.

İslama saygı duymak şeriata saygı duymaktır.

İslama saygı duymak İşid Boko Haram El Kaideye saygı duymaktır.

Sitelerde Paylaş

İnsanın hiçbir dogmaya, geleğe, göreneğe, dine, inanca, düşünceye saygı duyma zorunluğu yoktur.

Böyle bir zorunluğun olmaması insanlık hakkıdır.

Saygı duyulan onların belirtilmesi hakkıdır.

Bir insan dindar olduğunu da belirtebilmeli ve dinini savunabilmelidir, dinsiz, Allahsız, kitapsız, imansız ve inançsız olduğunu da..

Sitelerde Paylaş

İslam hapı yuttu..Paris'teki saldırılar,artık araştırmacıları hareketlendirecektir..İslam'ı her yönüyle araştıracaklardır..Bugüne kadar tabi ki fazlasıyla araştırıldı bu din ama artık her şeyi açıkça ifade edeceklerdir insanlar..Bu son saldırı,artık insanların korkularından sıyrılmalarını sağlayacaktır..

Azınlık durumunda olan müslümanlar,kendinize dikkat edin..Irkçılar gümbür gümbür geliyor..

Bu tür katliamlar,insanların radikalleşmesini sağlıyacaktır..İslam'ın sonu hiç iyi değil..Kabe'yi bile yıkabilirler yakında..Olmaz demeyin,olur..Tarihte neler neler yıkıldı..

Bu dine en ufak bir saygı duyan kişi,ya cahildir,ya da gerizekalı..

tarihinde NOLAN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bunlar putlarına her tapınacaklarında çığlık çığlığa çığırışmalarını benim dinlemek zorunda olmadığım gerçeğine saygı gösteriyorlar mı... En azından buna, daha çok şeye saygı göstermiyor bu yobazlar da, yaşam hakkıma bile de... Buna bile saygı hiç gösteriyorlar mı? Hayır, illa her putlarına tapınacaklarında milletin kulaklarının bekaretini acaba bozabilir miyiz diye illa deniyorlar.

Bunlara saygı... İterim öyle saygıyı...

Sitelerde Paylaş

İslam hapı yuttu..Paris'teki saldırılar,artık araştırmacıları hareketlendirecektir..İslam'ı her yönüyle araştıracaklardır..Bugüne kadar tabi ki fazlasıyla araştırıldı bu din ama artık her şeyi açıkça ifade edeceklerdir insanlar..Bu son saldırı,artık insanların korkularından sıyrılmalarını sağlayacaktır..

Azınlık durumunda olan müslümanlar,kendinize dikkat edin..Irkçılar gümbür gümbür geliyor..

Bu tür katliamlar,insanların radikalleşmesini sağlıyacaktır..İslam'ın sonu hiç iyi değil..Kabe'yi bile yıkabilirler yakında..Olmaz demeyin,olur..Tarihte neler neler yıkıldı..

Pek sanmıyorum, batılılar İslam'ın ne olduğunu bilmiyorlar mı? Bal gibi de biliyorlar ama İslam ülkelerinin bu halde olması işlerine geliyor, bu şekilde daha kolay sömürebiliyorlar ve yönlendirebiliyorlar.

Sitelerde Paylaş

Pek sanmıyorum, batılılar İslam'ın ne olduğunu bilmiyorlar mı? Bal gibi de biliyorlar ama İslam ülkelerinin bu halde olması işlerine geliyor, bu şekilde daha kolay sömürebiliyorlar ve yönlendirebiliyorlar.

Bilmiyorlar sn.sağduyu..

Bu forumdaki dinsizlere bile İslam'ı anlatmak zorunda kalıyoruz..Ateist olduğunu söyleyip,namaz kıldığını belirtenler veya Akp'ye oy verdiğini belirtenler bile çıktı..

Batı İslam'ı anlasaydı eğer,11 eylül veya Paris saldırısı gibi şeyler olamazdı..

Sitelerde Paylaş

Hacıya katılıyorum, islama saygı duymasak bile inananlara saygı duymak lazım. Ak sakallı dedemin kimseye bir zararı yok. 3-5 terörist yüzünden adamın inandığı tüm değerlere küfür mü edelim? Adamı neden üzelim ? Bastonuyla kovalar bizi valla.

İslamın yok olması için eğitim lazım diyeceğim. ama islamın içinde eğitimli kişiler de var. Bilemiyorum. Konu çok karışık. Evrimin evirdiği yere gidecez bu yer %100 islam da olabilir %0 islam da olabilir %10 islam da olabilir. Elimizden gelen birşey yok bence. Doğaya karşı koymak çok zor.

Dün bir belgesel izledim. Orman kurbağası var. Adam %100 donuyor. Kalp atışları duruyor ve yaz gelince eriyip tekrar kalbini çalıştırıyor. Hayata geri dönüyor. Bir konu açayım dedim. İnternete bir baktım türkçe sitelere. Sızıntı dergisi 2005 lerde haber yapmış. Adamların penetrasyonu dehşete düşürücü. Donan ve eriyen kurbağanın ruhu var diyorlardır heralde.

Karşınızda milyarlarca dolara sahip olan binlerce aynı düşüncedeki adam en yeni fikirleri takip ediyor ve bunları kendi çıkarlarında kullanıyor. Madalyonun diğer yüzü ancak ve ancak bireysel eğitimde gizli ki bu tarz insanlar insanlık tarihinde daima azınlıkta kalmıştır..HAtta böyle bir adam buldu belki de bu kurbağayı ama haberi sızıntı dergisine taşındı.

Einstein da öyle olmadı mı ? atom bombasının fikirlerini attı ortaya ama bu bomba evangelist amerikaya mı hizmet ediyor taliban pakistanına mı, yahudi israile mi ? kim bilebilirdi ki ? Verdiğin vergilerin senin ülkeni şeriat Türkiye islam cumhuriyetine mi yoksa ileri Atatürk Türkiye Cumhuriyetine mi taşıyacağını bilebilir misin ?

Geleceği bilemeyeceğin için çok fazla hırs yapmaya, saygısızlığa, nefrete, teröre gerek yok. KEşke daha planlı bir şekilde yaşayabilse ve yönetilebilse ademoğlu ama onu da yapamıyor. bu yüzden çok kasmaya gerek görmüyorum. Saygıysa saygı saygısızlıksa saygısızlık. Ver gitsin.

Sitelerde Paylaş

.Geçenlerde Sayın tasfiri efkar komik ama düşündürücü bir karikatür koymuştu Vikingli sarışın avrupalı domuz kılığında bir yobaza tekmeyi çakmış yobazda Türkiyeye doğru uçuyordu!Maalesef oraya giden yurttaşlarımıza rahat battı! Durmadılar durmuyorlar azdıkça azıyorlar.Ama tabiki bunların zararlarını asıl biz laikler çekeceğiz bu gidişle.Zaten çekiyoruzda Atatürkün papazların bile sakallarını kestirdiği bir Ülkede herhangi bir tarafsız sitenin din formunda Türbanlılalara Sarmısakkafalı Cikciki yarimler dediğim için Hakaret kabul edildi!:)(Her hangi bir şahsıda hedef almamıştım) ama onlar bize kafirler! Cahiller! Cehennemde yanacaksınız!, Sizler geberdiğinizde sizleri gömmek yerine sabun yapmak gerekir !dediklerinde bunlar hakaret olmuyor!! Birde bu poposuna tekmeyi yiyip buraya uçan bu yobilerde geldiğinde işimiz çok zor!Yalnız Fransa yinede istisna olabilir zira Fransada yaşayan Fransız vatandaşı olmuş bir hayli Cezayirli ve Tunuslu var.Fransa bu hususta çok zayıf kalıyor.

Sitelerde Paylaş

katılmıyorum nolan.

habertürkte cihadla ilgili hadislerin uydurulma oldugunu söyledıler.

gecen akşammıydı neydi.

adamlar kurandada cıhadın var olup olmadıgını bılmıyolar

musluman kafası bu ıste

Sitelerde Paylaş

Dine saygı ile müslümana saygıyı biraz ayırmakta fayda görüyorum; Ülkemizdeki müslümanların çoğu da yukardaki olaylardan nefret ediyor. ama dine ait kötülükler olduğunu farkedememişler. bize düşen de, onları aydınlatmak

Bize "kâfir" deyip ırkçılık yapmayan, herkese aynı değeri veren insanlar saygıdeğerdir. "böyle kaç kişi var?" derseniz, maalesef haklısınız, çok az var.

Sitelerde Paylaş

Yukarda "nerde bir laik varsa o pezevenktir" pankartını tutan vatandaşa birisi şu ayeti göstermeli;

Nur suresi (24/33) "..Dünya hayatının geçici menfaatlerini elde etmek için iffetli olmak isteyen cariyelerinizi fuhşa zorlamayın. Kim onları buna zorlarsa bilinmelidir ki hiç şüphesiz onların zorlanmasından sonra Allah (onları) çok bağışlayıcıdır, çok merhametlidir."

Masum bir sevişmeye bile 100 kırbaç cezası veren ve "sakın acımayın" diyen kitabın, kadını zorla pazarlayana hiçbir yaptırım getirmemesi ne ile açıklanabilir?

Üstelik temiz yaşamak isteyen kadını zorlamaktan bahsediyor! sadece farklı inanışta olduğu için esir düşmüş bir kadının hakkını korumaktan aciz bir din, insanlığa ne öğretebilir?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...