Jump to content

Facebook'ta Ateist Olduğunu Açıklayan Öğrenciye 3 Yıl Hapis Cezası

Recommended Posts

Sosyal paylaşım sitesi Facebook'tan ateist olduğunu açıklayan 21 yaşındaki Mısırlı öğrenciye 'İslam'a hakaret ettiği gerekçesiyle' üç yıl hapis cezası verildi. Delikanlı ateist olduğu için taciz edildi ve öz babası kendisi aleyhine tanıklık etti.

Kaynak: http://rt.com/news/221615-egypt-atheism-facebook-jail/

FJI0P7v.jpg

İslamın barış ve hoşgörüye en son katkısı. Neden cezayı Allaha bırakmazlar da engizisyon terörü estirerek intikam alırlar ki. Yoksa Allaha inançları mı zayıf?

tarihinde Tasvir-i Efkar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İşe böyleee,

Bakalım

dinlerin en güzeli

en merhemet edeni

en acıyanı

en zarar vermeyeni

Hoşhoş olanı

zorlamayanı ISLAM

Islam gerçekte nasıl

Istanbul gazıosmanpaşa müstüsü bir kıtap yazıyor

Adı Arapca ELFAZ-I KÜFÜR.

Türkçe KÜFÜRSÖZLER.

168 inci sayfada bakın ne deve kuşu yumurtaları yumurtluyor.

1-Herkes müslümen olmak mükellefiyetindedir yanı mecburdur.

2-dinsiz ve ımansız bir ınsanın halını düşün,ınsanın içinde büyük bir facıa ve vahşat oluşur.

3-İslamdan dönmek ve çıkmak yasaktır ve SUÇTUR.

4-Bundan sonra dini koruyup muhafaza etmek için dinden çıkan IDAM edilir yahutta öldürülür

5-Malı mülkü herşeyi müslümenlere GANIMATTIR yanı serbesttir.Sormadan eve girip herşeyini almak serbest.

Tolonbeg

6-Karısı boş sayılır,oda ganımattır müslümenlere.

7-Miras hakkınıda kaybeder.

Nekadar gözel bir din Hak hukuk dağıtıyor.

Eski Istanbul müftüsü Salahattın Kaya ön sayfaya bir not düşmüş,çok çok harıka bir kitap yazmışın deye.

Kıtap başından sonuna kadar böyle şeylerle dolu.

İslem , BARIŞ ve HOŞ , HOŞ görü dinidir.

Tolonbeg

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yine ucuz kurtulmuş. Mürtedin cezası, yanılmıyorsam ölümdür.

Demek ki, İslam dünyasında da olumlu gelişmeler var.

Ne dersiniz ?

Bu habere sevinmelimiyiz ?

bu konuda size katiliyorum.. ozellikle avrupanin baskisi kurtariyor insanlari..... islam iyice bataga ve terorizme bbulaşti bu hadiseler kotu olsada azda olsa gelişme oldugunun gostergesidir..

Sitelerde Paylaş

İşe böyleee,

Bakalım

dinlerin en güzeli

en merhemet edeni

en acıyanı

en zarar vermeyeni

Hoşhoş olanı

zorlamayanı ISLAM

Islam gerçekte nasıl

Istanbul gazıosmanpaşa müstüsü bir kıtap yazıyor

Adı Arapca ELFAZ-I KÜFÜR.

Türkçe KÜFÜRSÖZLER.

168 inci sayfada bakın ne deve kuşu yumurtaları yumurtluyor.

1-Herkes müslümen olmak mükellefiyetindedir yanı mecburdur.

2-dinsiz ve ımansız bir ınsanın halını düşün,ınsanın içinde büyük bir facıa ve vahşat oluşur.

3-İslamdan dönmek ve çıkmak yasaktır ve SUÇTUR.

4-Bundan sonra dini koruyup muhafaza etmek için dinden çıkan IDAM edilir yahutta öldürülür

5-Malı mülkü herşeyi müslümenlere GANIMATTIR yanı serbesttir.Sormadan eve girip herşeyini almak serbest.

Tolonbeg

6-Karısı boş sayılır,oda ganımattır müslümenlere.

7-Miras hakkınıda kaybeder.

Nekadar gözel bir din Hak hukuk dağıtıyor.

Eski Istanbul müftüsü Salahattın Kaya ön sayfaya bir not düşmüş,çok çok harıka bir kitap yazmışın deye.

Kıtap başından sonuna kadar böyle şeylerle dolu.

İslem , BARIŞ ve HOŞ , HOŞ görü dinidir.

Tolonbeg

Aa ben de gop'ta oturuyorum.
Sitelerde Paylaş

Yok olan şeylere inandığını söyleme özgürlüğü varken bunlara inanmadığını belirtme özgürlüğü olmaması karanlık çağdan hiç çıkmadığımızı göstermektedir.

İnaçla yargılanılacak bir sistemin ucu açıktır. Hiçbir delil ve araştırmaya gerek duymadan bunun içine şeytan kaçmış olduğuna inanıyorum diyerek o insanı öldüre bilirler. Bu kadının bir cadı olduğuna inanıyorum diyerek binlerce kadını yaktıkları gibi.

Dinler iyiliğe inaçsızlık ve inaç ayırmadan yardımlaşmaya hizmet ediyor olsa kimsenin itirazı olmazdı. İnaçlar sömürge aracıdır ve katliamları hoş görünüşe sokar insanın vicdanını rahatlatır.

Taptıkları Tanrı kılını kımıldatmaz insanlar o herşeye gücü yetenin adına insan ölüdürür.

Cevap da : sanki patron iş yapar mı herhalde Allah için ben çalışıcam. Çalışmak canlı bomba ve boğaz kesmek oluyor.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...