Jump to content

Bir müslümandan duyduğunuz en aptal şey?

Recommended Posts

• İleti 54
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

İnsanların %80 i normal zekalı ve avamdır cahildir

cahillerin islam hakkındaki şahsi hükümleri kişisel düşünceleri islamı bağlamaz

%10 insan gerizekalı veya düşük zekalıdır

bunlardan müslümanlar içinde olanda vardır bu ateistforumda olanda

çoğu zaman görüyorum onları yazdıkları saçmalıklardan anlaşılıyor

üzerinde durmak istediğim konu şu:

aptalca dediğiniz şeyin aptalca olduğunu ne zaman ve hangi konuda isbat ettiniz de konuşabiliyorsunuz

forumu takip ediyorum Allahın cc yokluğunu isbat eden bir delile isbata bilimsel keşfe rastlamadım

bazı ateistlerin kafasındaki bir safsatadan ibaret kalıyor

Allahtan başka Tanrı yoktur
Bu kadar alim geldi geçti, bunlardan iyimi biliyorsun?
Kuran sana yetmiyormu, daha ne araştırıyorsun?
Sıcak iklimlerde 8 yaşındaki kızlar 18 yaşındaki bir kız gibi gelişmiş olurlar.
Islam da huzur var.
Sen Allahtan daha iyimi bileceksin?
Fazla aklını yorma, motoru yakarsın.
Sana ahirette evren nasıl oluştuğunu sormayacaklar.Namazı, zekatı, orucu soracaklar.

Şimdi bunlar aptalcaysa ateizm kime huzur vermiş? ve tersinin doğru olduğunu nerde isbat etmiş?

hem nedemek huzur ateistin huzurunun olması mümkünmü? değil

öleceksin yok olacaksın senin sevdiği ve seni seven anne baba kardeş herkesten ebedi ayrılacasın

sen yok olacaksın hiç olacaksın sevdiğin herşeyde yok olacak hiç olacak

dünyada uğruna didndiğin çalıştığın para şöhret akademik kariyer eş çocuk herşeyini kaybedip mezara gireceksin

haydi bana dinsizlikle ateizmle nasıl huzuru bulacağını anlat bakalım

Elbette Allah cc dan başka tanrı yoktur

elbette 1000lerle dahi islam uleması geldi geçti onlar kuranı harf harf inceledi çelişki bulamadı sen mi buldun?

elbette sıcak ülkelerde cinsel gelişim soğuk olan yerlere göre daha erken olmaktadır tıbbi bir bilgi aptalca mı?

elbette islamda huzur var ateizmde huzursuzluk var ve bu forum sayfaları ateistlerin huzursuzluklarıyla dolup taşıyor

elbette aklını fazla zorlama iman kalbidir akılla tasdik edilir kanaat getirilir ve 1000ler milyonlar delil islamda mevcuttur

akıl rehberliği yeterli değil çünkü senin aklın yapılırken senin aklın kullanılmamış

senin aklından çok daha öte ve kutsi bir akıl ile yaartılmışsın

bu akıl ile o aklı tam anlamıyla anlayıp idrak edemezsin

ancak kendini ve evreni anlamak istiyorsan aklını o külli akla bağlayacaksın

iman ile intisap edip Kuranı dinleyeceksin yoksa böyle aklı motoru yakarsın dinsiz olup çıkarsın

Sitelerde Paylaş

:lol: Bizim yazmamıza artık gerek kalmadı. Müslüm saçmalarının en seçme en müstesna olanları bizzat müslüm ağzından sıralandı. İşte bu saçma sapan zırvalarınız yüzünden dininizden hiç ama hiç hoşlanmıyoruz. Ağzınızı açmanız ortalığa hezeyan saçılmasına yeterli geliyor. Bu dine en küçük sempati duymamız olasılığını nasıl hayal edebiliyor, umabiliyorsunuz acaba?

Aklımı yaratan daha yüksek bir akıl gerekiyorsa, o daha yüksek akıl yaratılmaya daha muhtaç olur, evrimi küçük aklına sığıştıramayan dogmatik! Senin daha bir buna aklın ermiyorken, aklımı daha üstün bir aklın yarattığını iddia ederken kendini çürüttüğünü akıl edemeyecek kadar özürlüysen, biz sana ne yapabilir, hangi gerçeği gösterebiliriz? Var git kumda oynamaya, hayal şatoları inşa etmeye devam et. Senin gibi fikir özürlülerin orada olması daha iyi... İnsanlığa sunabileceğiniz, katkı yapabileceğiniz bir fikir üretme olasılığınız sıfır... Kuduzun beyninden ısırmaktan başka ne geçebilir? Hiç bir şey...

Sitelerde Paylaş

İnsanların %80 i normal zekalı ve avamdır cahildir

cahillerin islam hakkındaki şahsi hükümleri kişisel düşünceleri islamı bağlamaz

%10 insan gerizekalı veya düşük zekalıdır

bunlardan müslümanlar içinde olanda vardır bu ateistforumda olanda

çoğu zaman görüyorum onları yazdıkları saçmalıklardan anlaşılıyor

üzerinde durmak istediğim konu şu:

aptalca dediğiniz şeyin aptalca olduğunu ne zaman ve hangi konuda isbat ettiniz de konuşabiliyorsunuz

forumu takip ediyorum Allahın cc yokluğunu isbat eden bir delile isbata bilimsel keşfe rastlamadım

bazı ateistlerin kafasındaki bir safsatadan ibaret kalıyor

Şimdi bunlar aptalcaysa ateizm kime huzur vermiş? ve tersinin doğru olduğunu nerde isbat etmiş?

hem nedemek huzur ateistin huzurunun olması mümkünmü? değil

öleceksin yok olacaksın senin sevdiği ve seni seven anne baba kardeş herkesten ebedi ayrılacasın

sen yok olacaksın hiç olacaksın sevdiğin herşeyde yok olacak hiç olacak

dünyada uğruna didndiğin çalıştığın para şöhret akademik kariyer eş çocuk herşeyini kaybedip mezara gireceksin

haydi bana dinsizlikle ateizmle nasıl huzuru bulacağını anlat bakalım

Elbette Allah cc dan başka tanrı yoktur

elbette 1000lerle dahi islam uleması geldi geçti onlar kuranı harf harf inceledi çelişki bulamadı sen mi buldun?

elbette sıcak ülkelerde cinsel gelişim soğuk olan yerlere göre daha erken olmaktadır tıbbi bir bilgi aptalca mı?

elbette islamda huzur var ateizmde huzursuzluk var ve bu forum sayfaları ateistlerin huzursuzluklarıyla dolup taşıyor

elbette aklını fazla zorlama iman kalbidir akılla tasdik edilir kanaat getirilir ve 1000ler milyonlar delil islamda mevcuttur

akıl rehberliği yeterli değil çünkü senin aklın yapılırken senin aklın kullanılmamış

senin aklından çok daha öte ve kutsi bir akıl ile yaartılmışsın

bu akıl ile o aklı tam anlamıyla anlayıp idrak edemezsin

ancak kendini ve evreni anlamak istiyorsan aklını o külli akla bağlayacaksın

iman ile intisap edip Kuranı dinleyeceksin yoksa böyle aklı motoru yakarsın dinsiz olup çıkarsın

aptallık olarak nitelediğiniz iddia ettiğiniz şeylerin

aptallık olduğunu isbat etmenizi bekliyorum

yapabilecekmisiniz?

:lol: :lol:

yoksa tr deki %10gerizekalı = tr deki %10ateist

diye düşünmek zorunda kalacağım

:lol: :lol: :lol:

tarihinde dr.Kemal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

yapabilecekmisiniz?

hocam beni yanlış anlamayın , hakaret etmek gibi olmasın ama benim gördüğüm her 5 müslümandan 4 ü ya budala , ya da aptal oluyor , emin olabilirsin . Ne demek istiyorsun dersen eğer ; Türkiye de ki her 5 müslümanın 4 ü , o dine inanmak zorunda olduğu için inanıyor . Sağdan soldan öğrendiği hurafelerle , saçmalıklarla geçiştirip gidiyor . Ancak 1 tanesi okuyor , araştırıyor , öğreniyor .

Sitelerde Paylaş

yapabilecekmisiniz?

Hocam Allah akıl fikir versin , ne deyim artık .

Sitelerde Paylaş

Sonunda ikisi de (Allah'ın emrine ve takdirine) teslim olup (babası, İsmail'i kurban etmek için) onu alnı üzerine yatırdı.

37/SÂFFÂT-103

Ey iman edenler, eğer imana karşı inkârı sevip tercih ediyorlarsa, babalarınızı ve kardeşlerinizi veliler(birçok meal'de ''dost'' olarak yazıyor) edinmeyin. Sizden kim onları veli edinirse, işte bunlar zulmeden kimselerdir.

9/TEVBE-23

Eğer sen anneni, babanı, kardeşini seviyorsan fakat cehenneme gideceklerse? Yine sonsuza kadar ayrılmış oluyorsun.

İnanç sistemin hatalı...

Sitelerde Paylaş

1 rekat namazı kaçıranın 80 yıl cehennemde yanacak olması ? ( Namaz kılınması için uydurulmuş bir söz )

Ya da aynı şekilde saçının 1 telini gösteren kadının 80 yıl cehennemde yanacak olması ? ( Kadının baş örtüsü takması için uydurulmuş bir söz )

Sitelerde Paylaş

yapabilecekmisiniz?

Bir deliye deli olduğu ispatlanamaz.

Anlatılsaydı tel örgülü, özel önlemler alınmış tesisler yapılmazdı değil mi?

Grip gibi ayakta tedavi edilir gönderilirdi..

Sitelerde Paylaş

Babama sormuştum "cehenneme gidersem sen cennette nasıl mutlu olacaksın?" diye, adam " Allah unutturur" dedi...

Az daha kusuyordum.

Şeytan demiştir suratına patlat bir tane :) Gece gece güldürdün beni .. Benim de babamla bu şekilde birçok anım var . Malesef bu adam hiç akıllanmayacak ve bok bokuna bu dünyadan göçüp gidecek . Belki de cennete gidecek onu bilemem ama içi boş bir kafa olarak gidecek ::(

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...