Jump to content

Bir müslümandan duyduğunuz en aptal şey?

Recommended Posts

Sahte Dr.Kemal: Ne ispatın ne anlama geldiğini biliyorsun, ne de doğru yazmasını.

Bir müslüman ispat'tan bahsetmesi kadar bir saçmalık olamaz.

Sizin şüpheniz yok ki.Şüphesi olmayan nasıl ispat ister?

Allahın varlığını kanıtlayan zerre kadar bir delil olmadığı için, Allaha inanıyorsunuz.

Aksi taktirde Allaha inanmaz, onu bilirdiniz.

You understand?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 54
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

isa mesihe iman ettikten sonra tanrıyı görmek için dua ettım..

ve ruyamda tanrıyı gördum..

muhammedın peygamber olup olmadıgını sordum.. elçimdir dedi...

ben islama gecıyımmı dıye sordum tanrıya.

tanrı şöle dedi... dost ne bılırse ole yapsın dedi.

yanı ateıst kardeslerım tanrı var bunda emınız ama bır dıne mutlaka baglanın hrıstıyan musevı ne olursa olsun tanrıya yeterkı ıman edın.

ben mesıhe ıman ettım.

Sitelerde Paylaş

yanı ateıst kardeslerım tanrı var bunda emınız ama bır dıne mutlaka baglanın hrıstıyan musevı ne olursa olsun tanrıya yeterkı ıman edın.

ben mesıhe ıman ettım.

Mesihe sadece iman mı ediyorsun?

Onu cinsel olarak da arzuluyor musun?

İman etmek biliyorsun ruh da dahil herşeyi teslim etmektir.

Ruhu teslim edip cinselliği teslim etmemek tezat oluşturur.

Mesihe herşeyini vermedikçe iman etmiş olmazsın.

tarihinde Materyalist Bilinç tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ben mesıhe ıman ettım.

valla hristiyanlığa merak saldım . bir ara açıp bir incil okuyacağım . şu kuran meselesini bir kapatayım da ona da sıra gelecek :)

Sitelerde Paylaş

İnsanların %80 i normal zekalı ve avamdır cahildir

cahillerin islam hakkındaki şahsi hükümleri kişisel düşünceleri islamı bağlamaz

%10 insan gerizekalı veya düşük zekalıdır

bunlardan müslümanlar içinde olanda vardır bu ateistforumda olanda

çoğu zaman görüyorum onları yazdıkları saçmalıklardan anlaşılıyor

üzerinde durmak istediğim konu şu:

aptalca dediğiniz şeyin aptalca olduğunu ne zaman ve hangi konuda isbat ettiniz de konuşabiliyorsunuz

forumu takip ediyorum Allahın cc yokluğunu isbat eden bir delile isbata bilimsel keşfe rastlamadım

bazı ateistlerin kafasındaki bir safsatadan ibaret kalıyor

Şimdi bunlar aptalcaysa ateizm kime huzur vermiş? ve tersinin doğru olduğunu nerde isbat etmiş?

hem nedemek huzur ateistin huzurunun olması mümkünmü? değil

öleceksin yok olacaksın senin sevdiği ve seni seven anne baba kardeş herkesten ebedi ayrılacasın

sen yok olacaksın hiç olacaksın sevdiğin herşeyde yok olacak hiç olacak

dünyada uğruna didndiğin çalıştığın para şöhret akademik kariyer eş çocuk herşeyini kaybedip mezara gireceksin

haydi bana dinsizlikle ateizmle nasıl huzuru bulacağını anlat bakalım

Elbette Allah cc dan başka tanrı yoktur

elbette 1000lerle dahi islam uleması geldi geçti onlar kuranı harf harf inceledi çelişki bulamadı sen mi buldun?

elbette sıcak ülkelerde cinsel gelişim soğuk olan yerlere göre daha erken olmaktadır tıbbi bir bilgi aptalca mı?

elbette islamda huzur var ateizmde huzursuzluk var ve bu forum sayfaları ateistlerin huzursuzluklarıyla dolup taşıyor

elbette aklını fazla zorlama iman kalbidir akılla tasdik edilir kanaat getirilir ve 1000ler milyonlar delil islamda mevcuttur

akıl rehberliği yeterli değil çünkü senin aklın yapılırken senin aklın kullanılmamış

senin aklından çok daha öte ve kutsi bir akıl ile yaartılmışsın

bu akıl ile o aklı tam anlamıyla anlayıp idrak edemezsin

ancak kendini ve evreni anlamak istiyorsan aklını o külli akla bağlayacaksın

iman ile intisap edip Kuranı dinleyeceksin yoksa böyle aklı motoru yakarsın dinsiz olup çıkarsın

laf salatası değil delil isbat bekliyorum

yani müslümanların güya aptallıklarının aptallık olduğunun gerçek 2*2 =4 eder derecede kesin isbatı

çok şeymi bekliyorum?

varmı isbatınız yok

eee

konuyu sizin için daraltayım

islamda huzur var evet 2gr beyni olan herkes kabul ediyor eder

ateizmde huzur varmı ? yok

hastalıklara kansere ölüme karşı islamda teselli var

ateizmdeki yokoluşa hiç oluşa ebedi ayrılığa çözüm varmı? yok

islama delil mi istiyrosun?

kurandan Peygamberin sav şahsiyetinden evrendeki mükemmel düzen intizam ve sanattan tut

bilimsel gelişmeler yeni bulunan dna nın keşfi bigbang teorisi quantum mekaniği milyon tane var Allahı cc gösteren isbat eden

bu forum sayfaları saymaya yazmaya yetmez

bunların dışında bir delil vereyim

iman cisim olsa bir cennete dönüşür

çünkü yokolmak yok hiçolmak yok

tüm bela ve musibetler Cenabı Hakkın imtihan vesilesi olur

her güçlüğe dayanılır dünyadaki cennet budur işte

küfür cisimleşse cehennem olur herşey ölüyor yokoluyor hiç oluyor

dünya ve insan sahipsiz aciz hasta

derdine derman olacak kimsesi yok sevdiklerinden ebedi ayrılacak

işte sana dünyadayken cehennem hayatı

tarihinde dr.Kemal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

yani müslümanların güya aptallıklarının aptallık olduğunun gerçek 2*2 =4 eder derecede kesin isbatı

çok şeymi bekliyorum?

varmı isbatınız yok

eee

Sayın odun,

Hala öğrenemedin,iddia sahibinin iddiasını isPat etmek zorunda olduğunu...

Müslümanların aptallıklarının aptallık olduğu gerçeğine gelirsek,bırakın isPat etmelerini,geçtik bundan,var diye iddia ettikleri şeyin ne olduğunu bile bilmiyorlar...

Tanımını bile yapamadıkları şeyin var olduğunu APTALLAR iddia eder,iddia sahibi olduğu halde,olmadığına dair İSPAT edin diyerek,duble APTALLIK yaparlar..

Ve inatla aptallıklarına devam edeler,aynı sen gibi...

Sitelerde Paylaş

.

kuranın bir tane bile delili yok zamanında çok aradım , dedim ki kendi kendime bir tane bile delil varsa ölümüne bağlanacam , hiç çelişki yoksa yine bağlanacam ama sonra baktım ki bir tane bile delil yok , sonra kafamın bir köşesine sakladığım üstüne düşmediğim çelişkiler bir bir dökülmeye başladı , napalım yani yok olacağız diye gerçekler bunlar , kabul edersen huzursuz olmazsın , bu gerçekleri kabul etmediğin sürece daima huzursuz olursun

Sitelerde Paylaş

çok şeymi bekliyorum?

varmı isbatınız yok

eee

ateizmde huzur varmı ? yok

kurandan Peygamberin sav şahsiyetinden evrendeki mükemmel düzen intizam ve sanattan tut

bilimsel gelişmeler yeni bulunan dna nın keşfi bigbang teorisi quantum mekaniği milyon tane var Allahı cc gösteren isbat eden

bunların dışında bir delil vereyim

iman cisim olsa bir cennete dönüşür

çünkü yokolmak yok hiçolmak yok

tüm bela ve musibetler Cenabı Hakkın imtihan vesilesi olur

her güçlüğe dayanılır dünyadaki cennet budur işte

küfür cisimleşse cehennem olur herşey ölüyor yokoluyor hiç oluyor

dünya ve insan sahipsiz aciz hasta

derdine derman olacak kimsesi yok sevdiklerinden ebedi ayrılacak

işte sana dünyadayken cehennem hayatı

Müslümanın huzurlu olduğunu , ateistin huzursuz olduğunu nereden çıkardınız ? Huzurlu müslüman da olabilir , huzurlu ateist de . Ancak siz iddia ettiğiniz şeyi önce kanıtlamanız gerekir .

Sitelerde Paylaş

Sayın odun,

Hala öğrenemedin,iddia sahibinin iddiasını isPat etmek zorunda olduğunu...

Müslümanların aptallıklarının aptallık olduğu gerçeğine gelirsek,bırakın isPat etmelerini,geçtik bundan,var diye iddia ettikleri şeyin ne olduğunu bile bilmiyorlar...

Tanımını bile yapamadıkları şeyin var olduğunu APTALLAR iddia eder,iddia sahibi olduğu halde,olmadığına dair İSPAT edin diyerek,duble APTALLIK yaparlar..

Ve inatla aptallıklarına devam edeler,aynı sen gibi...

bir kere yazıyorum bir daha yazmayacağım iyi oku sayın ahmak

senin gibi terbiyesiz edepsiz vb özellikleri olan kullanıcıları kendime muhatap kabul etmem etmiyorum bu bir

sen kendi çöplüğünde debelen dur

2.si

bana soru sorma benden cevap bekleme

mümkünse benimle herhangi bir şekilde iletişim kurma bi zahmet

çünkü belli bir edep ve terbiye sahibi olmayanlardan tiksiniyorum

kusura bakmazsın umarım

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cenabı Hakkı tanımlayan tanıtan 99 esması olduğu gibi cevşenül kebirde 1001 esmail hüsnası

zati ve subuti sıfatları evsaf ve fiilleri herşey O cc nu tanımlar daha ne olacak

hristiyanlık için uydurulmuş yabancı ateistlerden çaldığınız argümanlarınız islamda sökmez

Sitelerde Paylaş

bir kere yazıyorum bir daha yazmayacağım iyi oku sayın ahmak

senin gibi terbiyesiz edepsiz vb özellikleri olan kullanıcıları kendime muhatap kabul etmem etmiyorum bu bir

sen kendi çöplüğünde debelen dur

2.si

bana soru sorma benden cevap bekleme

mümkünse benimle herhangi bir şekilde iletişim kurma bi zahmet

çünkü belli bir edep ve terbiye sahibi olmayanlardan tiksiniyorum

kusura bakmazsın umarım

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cenabı Hakkı tanımlayan tanıtan 99 esması olduğu gibi cevşenül kebirde 1001 esmail hüsnası

zati ve subuti sıfatları evsaf ve fiilleri herşey O cc nu tanımlar daha ne olacak

hristiyanlık için uydurulmuş yabancı ateistlerden çaldığınız argümanlarınız islamda sökmez

Adamı böyle morartırım...

Klasik ad-hominem* yapıyorsun....

Ad-hominem:Bir reaksiyonun, belirli bir kişinin herhangi bir konudaki duruşu yerine şahsına yöneltilmesidir.[1] Örneğin bir argümana cevap verirken, argümanı eleştirmekten ziyade, argümanı ortaya atan kişinin alakasız bir özelliğini gündeme getirerek fikirlerini çürütmeye çalışmaktır. Önerme yerine, önerme yapan kişi tartışma konusu edilerek iddialara karşı çıkmak suretiyle yapılır. Ad hominem, mantıksal bir safsata kabul edilir.

Sitelerde Paylaş

.

bak doktor peygamberin kendi hayatını tehlikeye atmadı , zaten sözü geçer bir aşirete bağlıydı , savaş zamanı da canlarına toz kadar değer vermediği inananları ve ganimet peşinde koşanları savaştırdı , kendi savaşın içine girmedi hiçbir zaman

Onlar isterler ki, sen yumuşak davranasın da onlar da sana yumuşak davransınlar.(Kalem 9) ayetten öğren hayatının ne kadar tehlikede olduğunu

varsayalım ki hayatını tehlikeye attı , durduk yere niye hayatını tehlikeye atsın yapmak istediği şeyler vardır bunun için hayatını kaybetmeyi göze almıştır , inanmayan bir çok insanda idealleri uğruna ölümü göze almıştır

ibadet işini düşünmedim ama kanıtın k'si bile olamaz , yoga yapanlar meditasyon yapanlarda aynı kefeye koyulabilir neden yüklediler ki böyle bir şeyi kendilerine

incilde zeburda peygamber geçmesi sizin uydurduğunuz bişey

al bak bu zebur iddianız : http://www.ateistforum.org/index.php/topic/60184-ezgiler-ezgisi-516-muhammedten-bahseder-mi/

gerçekten doğru söylüyorsan ve doktorsan , az kafan basıyorsa saçmaladıklarını anlarsın heralde , gerçi doktor olduğuna da pek ihtimal vermiyorum , o kadar alim çelişki bulamamış vb laflarından sonra

muhammed meryemleri bile karıştırmış kuranda , harunun kardeşi meryemle masal kahramanı kutsal bakire meryem aynı kişiler değil , tabi cevap hazır kuranın tasdik ettiği eski kitaplar tahrif edildi değil mi:)

Sitelerde Paylaş

ben mesıhe ıman ettım.

bende çok küçükken bir allah görmüştüm rüyamda arapların giyindiği şekilde giyinmiş , devasa bir insandı , gökyüzünden bana bakıyordu, yüzünü hatırlamıyorum , sonra tokat attı yüzümde yeşil bir iz oldu , işin garibi dine en çok tutunduğum dönemde böyle şeyler görmedim bu rüyaları neye göre görüyoruz acaba bilimsel bir açıklaması var mı?

Sitelerde Paylaş

bende çok küçükken bir allah görmüştüm rüyamda arapların giyindiği şekilde giyinmiş , devasa bir insandı , gökyüzünden bana bakıyordu, yüzünü hatırlamıyorum , sonra tokat attı yüzümde yeşil bir iz oldu , işin garibi dine en çok tutunduğum dönemde böyle şeyler görmedim bu rüyaları neye göre görüyoruz acaba bilimsel bir açıklaması var mı?

inanır mısınız aynı şey bana da oldu . Gökyüzünde onun yüzünü gördüm . Tam bir şekli yoktu ama bana o kadar sinirlice bakıyordu ki , çok tırstım . Bence bunun bir nedeni var . Tabii ki de bilimsel anlamda söylüyorum . Biz bu dine , bu tanrıye hep cehennem korkusu taşıdığımız için inandık . Bu korku o kadar fazlaydı ki , rüyalarımıza bile yansımaya başladı . Ben ne zaman ki İslam dan , müslüman lıktan kendimi soyutladım , o günden sonra bir daha böyle şeyler yaşamadım .

Sitelerde Paylaş

çok şeymi bekliyorum?

varmı isbatınız yok

eee

Güneşin kara bir balçığa batması, ibrahimin oğlunu kesmesi, en yakın göğü yıldızlarla donatmak... vs. yazsan forum sayfalarına sığmaz.
Al sana en sağlam kaynaktan örnekler..

http://www.sechaber.com.tr/wp-content/themes/haber/timthumb.php?src=http://www.sechaber.com.tr/wp-content/uploads/2013/11/islami-teror_516538.jpg&h=325&w=640&zc=1

http://i.milliyet.com.tr/YeniAnaResim/2014/06/18/fft99_mf4487997.Jpeg

Resimlerdende anlaşıldığı gibi bayağı huzur var islam'da...

İslam'da hangi hastalığa ilaç geliştirilmiş?

Yokoluşa çözüm cehennem mi?

Tanrıyı ispat ediyor desen birşey demeyeceğim, fakat allahı ispat ettiğini nereden çıkartıyorsun?
Kuran'da yazan en yakın göğü yıldızlarla donatmak, miras paylaşımında yapılan hata, bunlarda mı allahı ispat ediyor?

İslam inancında birsürü mantık çelişkisi var, asıl bunları yazsan forum sayfaların sığmaz..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...