Jump to content

Video: Suudiler Çığlık Atan Kadının Kafasını Üç Kılıç Darbesiyle Kesti

Recommended Posts

961zbQY.jpg

Leyla Bint Abdul Muttalib Basim, Suudi Arabistan'da ikamet eden Brimanyalı bir kadın, Pazartesi günü İslam'ın kutsal şehri Mekke'nin sokaklarında sürüklendikten ve dört polis memuru tarafından zaptedildikten sonra kılıçla başı kesildi.

O cinsel tacizden ve 7 yaşındaki üvey kızının cinayetinden suçlu bulundu.

http://www.raymondibrahim.com/from-the-arab-world/video-saudis-behead-screaming-woman-with-three-sword-strokes/

Kafa kesmek ve kadınlara zulmetmek İslamî bir spordur. Suudi hükûmetinin IŞİD'den bir farkı var mı?

Sitelerde Paylaş

Gerçek islam diye ben buna derim. Asmak kesmek kelle uçurmak.

Maide suresi 33 ayet – Allah ve peygamberiyle savaşanların ve yeryüzünde bozgunculuğa uğraşanların cezası öldürülmek veya asılmak yahut çapraz olarak el ve ayakları kesilmek ya da yerlerinden sürülmektir. bu onlara dünyada bir rezilliktir. onlara ahirette büyük azab vardır.

Sitelerde Paylaş

Gerçek islam diye ben buna derim. Asmak kesmek kelle uçurmak.

Maide suresi 33 ayet Allah ve peygamberiyle savaşanların ve yeryüzünde bozgunculuğa uğraşanların cezası öldürülmek veya asılmak yahut çapraz olarak el ve ayakları kesilmek ya da yerlerinden sürülmektir. bu onlara dünyada bir rezilliktir. onlara ahirette büyük azab vardır.

Allah be Muhammet elele vermiş insanları anasından doğduğuna pişman etmeye yenim etmişler.

Yaratıcıya baksrn herşeye gücü yeten ve her boku bilen yaratıcı.

Sitelerde Paylaş

Uygar batı,bu görüntüler hakkında kılını kıpardatmadı/kıpırdatmıyor..Sonuçta İslam adına cinayet işleyenler karşılarına çıktılar ve ne yapacaklarını bilemediler..Hâlâ bu tarz olaylara tepki vermiyorlar..İslam'ı terörden ayırmak lazım,İslam hoşgörü dini diye saçmasapan laflar ediyorlar..

''Ortadoğunun bana bir zararı yok,umurumda değil oralarda yaşananlar'' demekten ne zaman vazgeçecekler acaba?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...