Jump to content

Recommended Posts

İslam uleması Müslümanların bir müşkül meselesini daha aydınlattı. Nihat Hatipoğlu'na bu sefer "Banyoda çıplakken yıkanılır mı?" sorusu soruldu. Cevap daha ilginç: "Banyo yaparken şort giyin."

Bu kadar bağnazlığa da kelimeler kifayetsiz kalıyor. "Çıplakken sevişilir mi?" tarzında bir soru olmuş.

6ufKSAR.jpg

tarihinde Tasvir-i Efkar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 58
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bu haberi okuyunca aklıma her ramazan günü Nihat bey e sorulan saçma sapan sorular geldi . Böyle soruları soranları ve böyle cevap verenleri varya o Nazilerin elindeki alev makinalarıyla yakmak istiyorum .

Sitelerde Paylaş

Bir dînin üyesi olmak için, o dîn hakkında yeterince bilgi sâhibi olmak gerekiyor.

Bu durumda, herhangi birine dîn hakkında soru yöneltenlere ne denir?

DENYO! DANGALAK! BEYİNSİZ!

Konuda kalırsak; bu Hatiboğlu, sevgilisini bana göndersin; zavallı kadın, ömründe ilk kez erkek görmüş/sezinmiş olur. :D

Sitelerde Paylaş

Bu tür muhabbetler bana hep büyük bir nükleer yıkım, irüs tehlikesiyle kirlenmiş dünyada
kontaminasyondan korunmak isteyen insanların sorduğu soruları hatırlatıyor.

Sayın bilim adamı çıplak banyo yaparsak bize nükleer kirlilik veya virüs bulaşır mı?

Nükleer ve Virütik Kontaminasyon Uzmanı

Prof.Dr. Nihat Hatipoğlu

:D

Sitelerde Paylaş

Nasıl yıkanacağımı bu zırcahil herife mi soracağım?

Çok yazık ya cidden çok üzülüyorum bu ülke için. Bir de utanmadan İslam'ın ne zararı var ki diyorlar. Ulan nasıl banyo yapacağınızı, nasıl sevişeceğinizi, tuvalete hangi ayakla gireceğinizi, hangi elle yemek yiyeceğinizi, çocuğunuza hangi ismi koyacağınızı, kıçınızı nasıl sileceğinizi bile bu zırcahil heriflere soruyorsunuz. Bundan daha rezil daha aşağı bir duruma düşebilir mi bir toplum?

Sitelerde Paylaş

shortla yıkanırsan cinsel organının kıllarını hiç bir zaman temızlıyemızsın .

uzadıkça uzar.

sperm aktıgında penısını temızlımezsın.

bu nıhat hatipoğlu cok cahil yahu..

ben bıle hrıstıyan halımle bundan bılgılıyım.

Sitelerde Paylaş

Yillar önce okumustum

"gusül abdesti almadan önce mi traş olayım yoksa sonra mı?"

1000 yıl düşünsem aklıma gelmeyecek bir soru.

Cevabı: "Gusül abdesti almadan önce traş olun çünkü öbür dünyada saç, sakal, tırnak vücuda geri dönecek ve sakallarinizin size mundar geri dönmesini istemezsiniz herhalde"

Ama bu soru ve cevap.... ilerleme var :-)

Sortla banyo yapmak?!?

Millet tümden kafayi yedi artık!!!

tarihinde poiuz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İslam uleması Müslümanların bir müşkül meselesini daha aydınlattı. Nihat Hatipoğlu'na bu sefer "Banyoda çıplakken yıkanılır mı?" sorusu soruldu. Cevap daha ilginç: "Banyo yaparken şort giyin."

Bu kadar bağnazlığa da kelimeler kifayetsiz kalıyor. "Çıplakken sevişilir mi?" tarzında bir soru olmuş.

İlgili videoyu sonuna kadar izlerseniz, ikinci sorunuzun da cevabını veriyor.

Yine biraz insaflıymış, yıkandıktan sonra çabucak şortunuzu çıkarıyorsunuz, sonra durulanıp hemcecik örtünüyorsunuz.

Öyle sallana sallana olmazmış. Eğer bu konuda yavaş iseniz, vay halinize.

Efendim, sevişirken çıplak olabilirler, ancak üzerlerinde bir örtünün olmasına dikkat etmeleri gerekirmiş. :D

Oldu, artık bundan sonra herkes yanında bir örtü ile dolaşmalı.

Bu arada dikkatimi bir nokta çekti. Kendisi soruları cevaplarken, resmen bıyık altından gülümsüyor. :D

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yillar önce okumustum

Cevabı: "Gusül abdesti almadan önce traş olun çünkü öbür dünyada saç, sakal, tırnak vücuda geri dönecek ve sakallarinizin size mundar geri dönmesini istemezsiniz herhalde"

Sortla banyo yapmak?!?

Cevap yanlış olmuş..Doğrusu gusül abdesti aldıktan sonra traş olmalısın..Çünkü gusül abdesti almadan önce traş olduğunda muhtemelen bir yerini keseceksin..Haliyle bu kan akıtmayı kendin yaptığın için,mecburen kanın durmasını bekleyeceksin..Böyle kötü bir durumda kalmamak için,önce gusül abdesti alıp temizlenmeli,sonra nereyi keseceksen kesmelisin :)

Bu şortla yıkanma mevzusu da doğrudur ama burada da bir ayrıntı var..O da şu;çıplak yıkanabilirsin ama önünü ve arkanı asla kıbleye dönmeyeceksin..Müslümanların çoğunluğu çıplak yıkanırlar ama dediğim gibi bu söylediğimi duyan/bilen asla yönünü kıbleye dön(e)mez..

Sitelerde Paylaş

Yahu siz hiç birşeyden haberdar değilsiniz.. Duydukça şaşırıyor, "yok yahu bu kadar da olmaz" diyorsunuz. Oysa ki İslam budur ve neredeyse her şeye karışmayı, pek çok şeyi yasaklamayı üzerine vazife bilmiştir; yazınızdan alıntıladığım kısımda sorduğunuz gibi çıplakken sevişmeyi bile yasaklamıştır... Karşımızda çıplak sevişenleri yabani eşeğe benzeten bir peygamber mevcut. Buyrun alıntıladığım kısa pasajı okuyun;

Birleşmeyi örtüsüz ve çıplak olarak yapmak mekruhtur. Efendimiz (sallallahu aleyhi ve sellem), bu konuda şöyle buyurmuşlardır: إذَا جَامَعَ أَحَدُكُمْ فَلْيَسْتَتِرْ وَلَا يَتَجَرَّدَانِ تَجَرُّدَ الْعَيْرَيْنِ “İlişkide bulunmak isteyenler örtünsünler. Yabani eşekler gibi soyunmasınlar.”[9] Örtülü şekilde beraber olmanın en uygun şekli yatmaktır. Araf Sûresinin 189. âyetindeki تَغَشَّاهَا “Erkek eşini sarıp bürüdü” ifadesinden de bunun daha münasip olduğu anlaşılabilir.[10] Eğer tesettür korunabilecekse, ayakta veya oturarak da beraber olunabilir. Belli bir edep çerçevesinde hepsi de câizdir.

(Kaynağı arayan bulur)

Dolayısıyla resmini yapıştırdığınız, bu günlerin çok muteber kerestesinin "şort ile yıkanın" demesi gayet normaldir. İslam nasıl sıçacağınızdan tutun da, nasıl sevişeceğinize kadar her şeyinize karışır...

Sitelerde Paylaş

Asıl müslüman araplar deyilimi peygamberleride kuranda diyor peki bu gerçek müslümanlar bırakın yıkanırken don giymeyi donsuz geziyorlar bunlara ne demeli. nihat denen bu sahteker para kazanmak için her şeyi yapar müslümanlık lastik gibidir nereye çekersen oraya doğru esner duygu sömürüsü yapan tam bir sahtekar bu adam

Sitelerde Paylaş

hocam şort cevabı sana ilginç geldiyse sana daha ilgincini söyliyim, eşiyle seks yaparken eşini görmemesi gerektiğine inanan bir sürü müslüman var. ciddiyim. adamlar çarşafın üzerine delik açıyolar, çarşafı kadının üzerine örtüp o delikten birlikte oluyolar.

hatta bizim bi abi vardı, diyodu ki anne erkek çocuğun iç çamaşırını görmemeliymiş asla. bizim evde ben ilkokuldayken iç çamaşırlarımı kendim yıkamaya başladım diyodu. annem görmedi o zamandan beri iç çamaşırımı diyodu. tamamiyle aklını oynatmış.

yıkanırken şort giyilmesi gerektiği mevzusu bize de küçüklükten beri dayatılmıştı. neymiş avret yerlerini açarsan cinler basıyomuş banyoyu. bu müslüler herkesi kendileri gibi sapık zannetikleri için cinleri de pipi gçrünce koşa koşa gelen yaratıklar olarak hayal etmişler anlaşılan.

tarihinde Ben Masumum tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Banyo nasıl yaparadı peygamber Aişeye sormuşlar bizat uygulmalı uygulamalı olarak müslümanlara göstermiş. Tabi aişe genç muhammede yasklamış karılarıyla kimse evlenmesin diye. belki aişede canı istemiş birisi insafa gelirde onunla ilişki yaşar diye ama nafile perdenin araksında banyo yaparak müslümanlara göstermiş ama kimse cesaret edememiş aişenin ateşini söndürmeye :D burada dondan felan bahsedilmiyor.

Sahih hadisçi Buhari'nin kaynaklarında geçen hadiseye göre Hz. Ayşe, nasıl güsl abdest alındığını göstermek için erkeklerle arasına bir perde çekip yıkanmış. Kaynakta olay şöyle geçiyor:
Ebû Seleme'nin yaptığı diğer bir rivayette şöyle gelmiştir: "Hz. Âişe (radıyallahu anhâ)'nin yanına girmiştim. Yanımda Hz. Âişe'nin süt kardeşi vardı. Kendisine, Resulullah (aleyhissalâtu vesselâm)'in cenabetten nasıl yıkandığını sorduk. Bir sa' miktarında bir kap getirtti ve onunla yıkandı. Âişe ile aramızda bir perde vardı. (Yıkanırken) üzerine üç kere su döktü ve dedi ki:
"Resulullah (aleyhissalâtu vesselâm)'ın zevceleri, saçları kulak memesi civarında olması için saçlarının başlarını alırlardı." [buhârî, Gusl 2; Müslim, Hayz 41, 42, (319, 320); Muvatta, Tahâret 68, (1, 44, 45); Ebû Dâvud, Tahâret 97, (238); Nesâî, Tahâret 144, (1, 127).]

Sitelerde Paylaş

Yillar önce okumustum

Sortla banyo yapmak?!?

Parçalar vücuttan temiz ayrılsın diye önce gusül sonra traş daha makbul diye okumuştum.
Sitelerde Paylaş

hocam şort cevabı sana ilginç geldiyse sana daha ilgincini söyliyim, eşiyle seks yaparken eşini görmemesi gerektiğine inanan bir sürü müslüman var. ciddiyim. adamlar çarşafın üzerine delik açıyolar, çarşafı kadının üzerine örtüp o delikten birlikte oluyolar.

hatta bizim bi abi vardı, diyodu ki anne erkek çocuğun iç çamaşırını görmemeliymiş asla. bizim evde ben ilkokuldayken iç çamaşırlarımı kendim yıkamaya başladım diyodu. annem görmedi o zamandan beri iç çamaşırımı diyodu. tamamiyle aklını oynatmış.

yıkanırken şort giyilmesi gerektiği mevzusu bize de küçüklükten beri dayatılmıştı. neymiş avret yerlerini açarsan cinler basıyomuş banyoyu. bu müslüler herkesi kendileri gibi sapık zannetikleri için cinleri de pipi gçrünce koşa koşa gelen yaratıklar olarak hayal etmişler anlaşılan.

:lol::D kadınla birlikte çaraşafında ırzına geçiyorlar desene birde O kadar çarşafı nerden bulacaklar. veya bir çarşaf alıp hergün bir yerini deliyorlar :lol::D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...