Jump to content

Allah Adaletli ise bu ZULÜM ve HAKSIZLIK niye?

Recommended Posts

İşte bir lavuk abimiz daha . 5 dk sına tahammül edebildim , sonra kapattım . Önüne açmış bir kitap , sağdan soldan cümleler okuyor ve insanları nasıl kandırabiliyorlar , beyinlerini nasıl yıkayabiliyorlar , burada açıkça görülüyor .

Abimiz diyor ki " merak etmeyin , Hitler ve Stalin gibi adamlar öteki tarafta bedel ödeyecekler " .

Bu dindarların arkasına sığındığı meşhur şey de bu olsa gerek . ÖTEKİ TARAF , AHİRET . Kısacası bir varsayım . Olup olmadığına bile emin olamadığımız bir şeyi varmış gibi göstermek , bu şekilde düşünmek . Ne güzel değil mi , her şey öbür dünyada hallolacak zaten . Ben buna züğürt tesellisi diyorum . İşte bu dindarlar bu şekilde takıntılı ve saplantılı oldukları için hakettiklerinin peşinde koşmuyorlar . Mücadele etmiyorlar . Her şeyi öbür tarafa bırakıyorlar . Bunun gibi aptalca zihniyetler yüzünden Tayip ve diğerleri ülkeleri soyup soğana çevirebiliyorlar . Öncelikle buna bir çözüm bulunması gerekir diye düşünüyorum . Bizim en büyük düşmanımız CEHALET

tarihinde Blitz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ben de katlanamıyorum bunların pişkin tavırlarıyla sürekli yalan söylemelerine.

Benim olaya bakışım şu; Dinin bir insanı iki türlü canavara dönüştürme olasılığı var;

1- Narsisist kontrol manyağı. (Işid, Fetullah, Tayyip, karısına ve kızına türban takan adam vb.)

2- Pasifist cahil köle. ( her şeye eyvallah diyen zavallı vatandaş, ayaklanmasını, hakkını aramasını bilmeyen cahil toplum.)

Bu tarz videolar narsisist konrol manyakları tarafından pasifist cahil köleler yetiştirmek için tasarlanmışlar.

tarihinde Xibalba tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Islam da şükür etmeyen günaha girer. Hakkını arayana islam şuan ki haline şükret Afrika'da aç var der. Bunun örnegi şeriat ülkelerinin lideri zengin halkı şükreden garibanla dolu.

En yakın örnek; Türkiye. Direkt şeriata bile gerek yok, müslüman olmak yetiyor malesef.

Sitelerde Paylaş

En yakın örnek; Türkiye. Direkt şeriata bile gerek yok, müslüman olmak yetiyor malesef.

Aynen katılıyorum. Allahlarını garibanlaşarak mutlu edeceklerini sanan kandırılmışlar. Oysa dini para olmuş din liderleri bu insanları çok iyi kullanıyor. Medine'nin etrafında yükselen şeytan taşlama paralarıyla yaptırılan 7 yıldızlı otellerin gerisinde aç gariban halkı şükür içinde.

Dinlerin hepsi insanları sönmürür.

Ağlama duvarıyna gülen müsliler kare duvara taparlar.

Döne döne sömürülürler ken sömürülmek bizede nasip oldun diye dua eder fakir müslide.

Sitelerde Paylaş

Islam da şükür etmeyen günaha girer. Hakkını arayana islam şuan ki haline şükret Afrika'da aç var der. Bunun örnegi şeriat ülkelerinin lideri zengin halkı şükreden garibanla dolu.

peki afrikadaki aç insan neye şükredecek ?

Sitelerde Paylaş

Onları müsliler şükretsinler diye Allah bilerek öyle yapmış. Ben demiyorum müsli diyor.

biliyorum senin demediğine :)

Aynen katılıyorum. Allahlarını garibanlaşarak mutlu edeceklerini sanan kandırılmışlar. Oysa dini para olmuş din liderleri bu insanları çok iyi kullanıyor. Medine'nin etrafında yükselen şeytan taşlama paralarıyla yaptırılan 7 yıldızlı otellerin gerisinde aç gariban halkı şükür içinde.

Dinlerin hepsi insanları sönmürür.

Ağlama duvarıyna gülen müsliler kare duvara taparlar.

Döne döne sömürülürler ken sömürülmek bizede nasip oldun diye dua eder fakir müslide.

peki her yıl tonlarca parayı bu arap köpeklerine verip umre ye veya hac ca gidenlere ne dersin ? benim yakınlarım gitti . 1 kişi yaklaşık 4 milyar para harcadı . Binlerce kişinin gittiğini varsayarsak eğer bu trilyonlarca , hatta katrilyonlarca para yapabilir . Peki bu aşağılık yavşak insanlar Hac ca giderek Tanrı nın kendilerini affedeceğini mi düşünüyorlar ? Bu insanlar dünyanın parasını aptal bir tane binanın etrafında dönmek için harcıyor . Peki neden fakirlere , yoksullara yardım etmiyorlar merak ediyorum . Neden bağış yapmıyorlar ? 1 dilenciye 1 lirayı bile çok gören bu insanlar her yıl milyarlarca para döküyor inanabiliyor musunuz . Tüküreyim ben böyle sisteme . Dİndar olsam " Allah kahretsin " derdim ama bi boku kahrettiği yok zaten .

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...