Jump to content

6 çocuklu anne: Bebeğime süt yerine çay içiriyorum, naylon poşetle bezliyorum

Recommended Posts

"Nikâhta keramet vardır, çocuk rızkıyla birlikte doğar, en az üç çocuk" diye diye mahvettiler bu milleti. Çocuklara acıdım. Aslında bunları sterilize edeceksin ki bir daha üreyemesinler.

p4gBmzd.jpg

http://www.milliyet.com.tr/-bebegime-sut-yerine-cay-gundem-2000611/

tarihinde Tasvir-i Efkar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bakamayacaksan yapmayacaksın, insanlar çocukları yapıyor fakat kendisini o çocuğun yerine koymuyor.

5 tane çocuk yerine 1 tane olması tek çocuğun daha iyi yetişmesi masraflarının daha rahat karşılanması demektir.

Kendileri zor geçindikleri halde birde çocuk yapıyorlar.

Çocuk yapmakta bir alışkanlık oldu artık.

Sitelerde Paylaş

Bakamayacaksan yapmayacaksın, insanlar çocukları yapıyor fakat kendisini o çocuğun yerine koymuyor.

5 tane çocuk yerine 1 tane olması tek çocuğun daha iyi yetişmesi masraflarının daha rahat karşılanması demektir.

Kendileri zor geçindikleri halde birde çocuk yapıyorlar.

Çocuğa nasıl bakacaklarını önceden hesaplasalar, çocuklarının gelecekleri ile ilgili bir kaygıları olsa, o çocuğu dünyaya hiç getirmezler zaten...

Çocuk biraz büyüsün pazarda limon satar, simit satar, inşaatta çalışır...

''Devlet bize bakmıyor'' diye yaygara yapan kesimdir bunlar... Devlete güvenip ürüyorlar...

Sitelerde Paylaş

Çocuğa nasıl bakacaklarını önceden hesaplasalar, çocuklarının gelecekleri ile ilgili bir kaygıları olsa, o çocuğu dünyaya hiç getirmezler zaten...

Çocuk biraz büyüsün pazarda limon satar, simit satar, inşaatta çalışır...

''Devlet bize bakmıyor'' diye yaygara yapan kesimdir bunlar... Devlete güvenip ürüyorlar...

Bu işler böyle yürümez...

İnsanların kafasında, evleneyim çoluğum çocuğum olsun hayatta yer edineyim diye bazı hayaller var.

Sitelerde Paylaş

Ben bu habere çok üzüldüm. Şu yüzden; bu ve benzeri akıl yoksunu insanlar üreyip, başımıza bir sürü it kopuğu musallat ediyor. Kendine bakmaktan acizsin üstüne 6 çocuk yapıyorsun, çocuklarıuyla onlardan çok biz uğraşıyoruz. Bu ve benzeri insanlar kısırlaştırılmalı, çocuk yapmak ehliyete bağlanmalı.

Sitelerde Paylaş

Ben bu habere çok üzüldüm. Şu yüzden; bu ve benzeri akıl yoksunu insanlar üreyip, başımıza bir sürü it kopuğu musallat ediyor. Kendine bakmaktan acizsin üstüne 6 çocuk yapıyorsun, çocuklarıuyla onlardan çok biz uğraşıyoruz. Bu ve benzeri insanlar kısırlaştırılmalı, çocuk yapmak ehliyete bağlanmalı.

Aynen, devletin gelir durumuna göre çocuk yapmaya izin vermesi lazım.

Gelir durumun, mal varlığın müsait değilse çocuk yapmak yasak olacak.

Sitelerde Paylaş

Aynen, devletin gelir durumuna göre çocuk yapmaya izin vermesi lazım.

Gelir durumun, mal varlığın müsait değilse çocuk yapmak yasak olacak.

Sadece gelir düzeyi de değil dostum. Çeşitli psikolojik ve fizyolojik testler de şart. Yahu motosiklet kullanırken bile yetkinlik isteyen devletler, çocuk gibi ciddi bir işi nasıl umursamadan herkese hak olarak verir anlayamıyorum.

Sitelerde Paylaş

Sadece gelir düzeyi de değil dostum. Çeşitli psikolojik ve fizyolojik testler de şart. Yahu motosiklet kullanırken bile yetkinlik isteyen devletler, çocuk gibi ciddi bir işi nasıl umursamadan herkese hak olarak verir anlayamıyorum.

Böyle devam etsin sonra işsizlik, trafik, boğukluk oluşsun.

Kalabalık olmayı önemli birşey olarak görüyorlar.

Malesef iş kalabalıkta değil, kalabalık olupta yobaz olduktan sonra bir önemi yok.

Sitelerde Paylaş

Böyle devam etsin sonra işsizlik, trafik, boğukluk oluşsun.

Kalabalık olmayı önemli birşey olarak görüyorlar.

Malesef iş kalabalıkta değil, kalabalık olupta yobaz olduktan sonra bir önemi yok.

9 Milyon nüfusli İsveç örneği var elimizde. Düşün yani. Ben devletin başında olsam patatesleri de nüfus sayımına eklerim. Çünkü düşünmeyen, üretmeyen safi zarar bu kalabalık adamdan sayılıyorsa patates iki kere sayılmalı.

Sitelerde Paylaş

9 Milyon nüfusli İsveç örneği var elimizde. Düşün yani. Ben devletin başında olsam patatesleri de nüfus sayımına eklerim. Çünkü düşünmeyen, üretmeyen safi zarar bu kalabalık adamdan sayılıyorsa patates iki kere sayılmalı.

Çocuk yapmak yerine patates yetiştirsinler, daha iyi olur.

En azından kimseye eziyet etmemiş olurlar.

Sitelerde Paylaş

adamın biri geçen tvye bağlandı.

yusuf kavaklıya zahideyle yetis hayata.

7 tane cocugum var üzülüyorum dedi.

allah isteyene vermıyor hep bana verıyor dedi.

la salak adam kondomu 2 kat takarsan cocuk mocuk olmaz.

eşşek kadar adamsın onuda benmı ögretem sana :D

Sitelerde Paylaş

adamın biri geçen tvye bağlandı.

yusuf kavaklıya zahideyle yetis hayata.

7 tane cocugum var üzülüyorum dedi.

allah isteyene vermıyor hep bana verıyor dedi.

la salak adam kondomu 2 kat takarsan cocuk mocuk olmaz.

eşşek kadar adamsın onuda benmı ögretem sana :D

Türkiye'de, "spiral" takmak isteyen kadınlara, her tür maddî destek sağlayan dernekler var.

Spiral, kısırlaştırmaz; yalnızca kadının gebe kal-ma-ma-sını sağlar. Yeniden çocuk sâhibi olmak isteyen ana-baba, spirali uzaklaştırır ve âile planlamalarını sürdürürüler.

Not: Tahminimce, bir spiralin masrafı, toplam 300 TL'dir. Bu masrafları, dernekler üstleniyor.

Not 2: Kondom (prezervatif), cinsel hâzzı öldürür. Hem erkek, hem kadın, cinsellikten zevk alamaz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...