Jump to content

Recommended Posts

Forumda ateist olup da eşcinsellere aynı gözlükle bakanlar da var. Çok görme.

Aynen katılıyorum eşcinselliği normal görmemek büyük bir cahilliktir. Ve ayrıcada Her an hepimiz eş cinsel olma potansiyelimiz vardır.

Eşcinsellik ateizm den kötüdür halkın gözünde. İnanmamış cahil derler ama eşcinsellere çok fena giydirirler.

Hiç eşcinsel arkadaşım tanıdığım olmadı. Olsa görüşlerini alır bir daha görmemek üzere elveda derdim tabi ki de.

Şaka bir yana da Türkiye'de %12 falan diyorlar.

Çok zoruma gidiyor her konuda cahilce konuşmalar millet olarak o kadar cahiliz ki bir de biliyormuş gibi yorum yapmaları beni çileden çıkartıyor her gün 10 larce insanla tartışıyorum hep haklıyım ama sonuç hiç sevilmeyen biriyim. Deli olduğumu uzaylı olduğumu düşünenler var.

Yahu 6 sene mühendislik okumuşum adam ilkokul mezunu(tabi bilmiyor benim mühendis olduğumu) bir anlattı mesleğimden soğudum.

Gelelim videodakilere vericeksin östrojeni alacaksın testesteronu (fazla östrojen yine de eşcinsel yapmaz) ama olsun yaptığını varsayalım ondan sonra görecekler günlerini.

tarihinde Discover tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Eşcinsel eğilimleri olan insanların, Allah'ın yarattığı fıtrata aykırı davrandıklarını düşündükleri için ölümü onlara hak görüyorlar. Lut'un kavmini de, Allah bu yüzden helak etmemiş miydi!.. Bu videodakiler için Lut'un kıssasına göre almaları gereken tavır net; Allahlarının buğz ettiği, tiksindiği şeyleri müslümanlar nasıl hoş karşılayabilir ki... Hormon falan da neymiş, Allah bu işten hoşlanmıyorsa, bitmiştir!

Ama iş, çift cinsiyetle dünyaya gelen Allah'ın üretim hatalarına gelince değişir. Allah'ın bu insanları tek cinsiyetle dünyaya göndermeyi neden beceremediğini düşünmektense böyle durumlarda fetva vermeyi uygun görürler. Yani çift cinsiyetli biri, erkeklik aletinden idrar yapıyorsa, erkek; dişilik aletinden idrar yapıyorsa, dişi sayılır. (El-Hidâye - Merginani)

E, eşcinselikte de eğilimleri belirleyen organlar değil hormonlar... Bu durumu da ''bir erkek, hormonların etkisiyle hemcinsine yöneliyorsa mutlaka eşcinsel ilişkiler yaşayacaktır'' diye açıklayıver...

tarihinde Mırnaw tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ne yazık ki bunlar da var:

Evet aynı telden çalmaya başladık o dönemde kölelik yaygındı.Ben de onu anlatmak istiyorum.

Peygamberimiz bunu kaldırmaya çalışmıştır.Başarılı olabilmiş midir,hayır.

Ancak lütfen müslümanlara değil islama bakın.Ben de bir müslüman olarak eşcinselim,bununla savaşıyorum.Ben de günahkarım.

Peygamberimiz dışında tüm beşeri canlılar kusurlu.En dindar kesimlerden de bu tür vakalar gelmektedir.

Sitelerde Paylaş

Bu video yu izledikten sonra anladım ki Arapların toptan yok edilmesi gerektiğini söyleyen arkadaşlar haklıymış .

Bir video seyredip,tüm arapları ortadan kaldırmaya karar verdin,öyle mi :lol:

Arapların ilkelliğini bir kez daha anlamış olduk sadece..Tutupta ırkçılık yapmaya,soykırım yapmaya gerek yok..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...