Jump to content

KURANIN ALLAH IN GÖNDERDİĞİ BİR KİTAP OLMADIĞININ KANITLARI

Recommended Posts

KURANIN ALLAH IN GÖNDERDİĞİ BİR KİTAP OLMADIĞININ en net kanıtı  orjinal kuranın olmadığı  gerçegidir. 

ben müslüman olsaydım şöyle derdim. yahu bu kitabın orjinali nasıl? olmaz koskoca  kudretli ilahın gönderdiği kitabın 

orjinali kaybolduysa çoktaannnnnnn   kıyamet kopması gerekirdi derdim.ve islamı terkederdim. aklı başında insanlar böyle davranırdı. hiç şüphesiz. :) 

işin en garibi şudur. aklı başında bir müslüman şunu sorguamak zorunda kalırdı.bu kitabın orjinali yoksa 

ispatıda olmuyabilir.ki bu çok güçlü bir ihtimaldır.çünkü bu gördüğümüz evren bile orjınal olmayabilir. sadece 

bir görsel olabilir. bu gercegı görmek zorundayız.:ders:

tarihinde agnostik tanrı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 301
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 1/6/2018 at 10:25, T.TAŞPINAR said:

Hiç gözdeki suyun yerine havanın yerleştirildiği hayvanlar üzerinde vs bir bilimsel çalışma yapılmış mı ve daha iyi bir netice alınmış mı. Ya sen kendin madem ki bu kadar iddialısın ,en iyi göz kliniğine git ve ben gönüllü olarak gözlerimdeki suyun boşaltılıp hava ile doldurulmasını istiyorum de.  Hem bu şekilde bilime de büyük katkı yapmış olursun. Burada bu kadar konuşuyorsun bunu yapmazsan namertsin? diğer bir konu.. Allah hiç bir organımızı hiç bir zaman hastalanmayacak ve bozulmayacak şekilde yaratmamıştır. Yaratılma amacına uygun olarak yaratmıştır.   

Alamazsın da zaten, alabilecek olsaydın, evrim o suyu çoktan boşaltmış olurdu. Senin gözün, o suyla birlikte olmak zorunda, bildiğin aptal tasarım, bilfiğin ebleh işi...

Düzen olsaydı, hava ile çalışacak güzelce sorunsuz gözlerimiz olurdu, git bak, böceklerin gözlerine mesela... 

Allah denen bedevi götünden uydurmanın aslı da, yarattığı bir bokta yok. Var da zart zurt da diyorsan, şurada bir köpek kulübesi yapsın da görelim hep beraber....

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...